Moda

Skandynawski styl - ciepły, modny, twój!

Pin
Send
Share
Send
Send


Są rzeczy, bez których zima staje się gorsza, a złapanie świątecznego nastroju jest prawie niemożliwe. Liderzy zimowego mastov-khevov Noworoczna lista odtwarzania, gorące grzane wino i sweter z jeleniem. Ale jeśli wybór muzyki i napojów zależy w dużym stopniu od osobistych preferencji, prawie każdy uwielbia ozdobne swetry. Czy potrzebują tej kobiecej garderoby tej zimy?

Płatki śniegu, jelenie, geometryczne wzory, naturalne materiały to cechy charakterystyczne skandynawskiego stroju. W ostatnich latach stał się niezwykle popularnym i podbijanym fashionistą na całym świecie. Historycy uważają, że został założony przez króla Gustawa III w XVIII wieku. A nasz zwykły wygląd powstał gdzieś w latach 30-tych.

Skandynawski styl - co to jest? Jeśli chcesz opisać to w kilku słowach, będzie to: zwięzłość, prostota, wygoda, narodowy smak. Ten styl został stworzony w surowym klimacie, a wiele funkcji wynika z jego praktyczności. Co jest szczególnie miłe, biorąc pod uwagę pogodę w Rosji zimą i jesienią. Ubrania w stylu skandynawskim stworzone, aby być modne i jednocześnie wygodne!

Nie zwracałem uwagi na tak gorący temat i dom mody. Skandynawskie motywy można zobaczyć w nowych kolekcjach Dolce & Gabbana i innych znanych projektantów. A obrazy starożytnej Skandynawii od dawna są ulubionym tematem sesji zdjęciowych zarówno w magazynach mody, jak i wśród fanów cosplay.

Najpopularniejszymi przedstawicielami stylu skandynawskiego są dzianinowe swetry, swetry rozpinane i sukienki. Dzięki jasnym i niezwykłym wzorom narodowym wyglądają ciekawie i przytulnie. Miękkie, wygodne, są idealne do codziennego życia w mieście i rekreacji na świeżym powietrzu. Stworzenie w nich modnego wyglądu jest bardzo łatwe, ponieważ swetry są doskonale połączone z dżinsami, spodniami, a nawet spódnicami. Ale warto pamiętać, że są już jasnym akcentem, a inne rzeczy lepiej wybrać neutralne.

Para swetrów - świetna opcja dla miłośników!

Skandynawska odzież wierzchnia charakteryzuje się naturalnymi materiałami. Na przykład płaszcze lub płaszcze z owczej skóry, kamizelki futrzane. Buty są idealne na buty lub buty. Jeśli w szafie są legginsy - nie krępuj się korzystać! Wełna lub futro będą doskonałym dodatkiem! Dziane zestawy pomogą utrzymać ciepło rąk i głowy. Szaliki i czapki z norweskim wzorem stworzą prawdziwy zimowy nastrój.

Styl skandynawski - demokratyczny i świąteczny. Każdy znajdzie w nim coś własnego. Czy już znalazłeś?

Pin
Send
Share
Send
Send