Moda

Śmieszne jadalne ozdoby na Nowy Rok: fantazjuj z dziećmi!

Pin
Send
Share
Send
Send


Rzemiosło z własnymi rękami co roku staje się coraz bardziej popularne, zwłaszcza jeśli rodzina ma dziecko. Magiczna noc zbliża się każdego dnia i chcę ją poznać w oryginalny sposób. Jadalne dekoracje na Nowy Rok - to ciekawy pomysł, który szczególnie spodoba się dzieciom. Ponadto możesz tworzyć własne pyszne świąteczne arcydzieła dekoracji wraz z małymi pomocnikami.

Suszone plastry owoców

Do tego rodzaju dekoracji najlepiej nadają się jabłka, gruszki lub suszone plastry cytrusowe. Umyj owoce i pokrój je w krążki o grubości około 0,5 cm i umieść je w pobliżu otwartego piekarnika podgrzanego do 150 ° C. Wyschnięcie owocu zajmie maksymalnie 4 godziny.

Po zabiegu ostrożnie zrób dziurę w płatku, rozciągnij wstęgę i powieś ją na choince.

Piernik

Pierniki są smaczne, łatwe do przygotowania, a czerpanie z każdego ciasteczka z lukrem cukrowym jest całkowitą przyjemnością, ponieważ dzięki różnym formom można upiec wiewiórki, śmiesznych małych mężczyzn, elfy. Przed włożeniem ciasteczek na pokład musisz zrobić otwory, aby rozciągnąć przez nie wstążki.

Świąteczny nastrój pachnie karmelem

Wszystkie dzieci uwielbiają słodycze, a elegancki karmel zdradzi świąteczny nastrój. Jeśli w domu jest piekarnik i naczynia do pieczenia, to świetna wiadomość. Słodkie, pachnące dekoracje można przygotować samodzielnie. W tym celu należy zdjąć pokrywę folią, nałożyć na nią formę natłuszczoną olejem roślinnym, włożyć pokruszone lizaki i wysłać wszystko do piekarnika nagrzanego do 200 ° C.

Ciągnięcie po stopieniu karmelu. Podsumowując, umieść rurkę koktajlową w każdej formie, a po ostygnięciu karmelu ostrożnie wyciągnij ją z formy i wyjmij rurkę, tak aby był otwór na nitkę.

Nie powinieneś przestawać na karmel, pierniki i suszone owoce, jeśli pokażesz wyobraźnię, możesz wymyślić wiele interesujących rzeczy. Na przykład zrób girlandę z popcornu, dereń, żurawiny i jagód i udekoruj pokój pachnącymi pomarańczami i mandarynkami.

Dekoracje świąteczne z czekolady

Wyśmienite figury czekoladowe, których aromat rozprzestrzenia się po całym domu, będą punktem kulminacyjnym Twojego noworocznego wystroju. Wykonywanie takich dekoracji jest łatwe:

1. Zamrażaj wodę w małych pojemnikach. Mogą to być silikonowe formy lub balony do okrągłego układu.

2. Rozprowadź czekoladę w małych torebkach i rozpuść w kąpieli wodnej.

3. Uwolnij zamrożone kulki z piłek.

4. Po przecięciu małego kąta w rogu torby, szybko zaplątaj kulkę lodową w pająka czekoladowego. Pozostaw w ciepłym miejscu, aby stopić lód, okresowo usuwając nadmiar wody. W końcu dostajesz czekoladową sieć.

5. Na pergaminie narysuj różne figury czekoladą i wyślij do lodówki w celu zamrożenia.

I jeszcze kilka smacznych pomysłów do odnotowania.

Po udekorowaniu domu i drzewa pozostaje czekać na cud, spełnienie marzeń i wielkie ludzkie szczęście w Nowym Roku.

Obejrzyj film: 7 POMYSŁÓW NA SYLWESTRA DIY last minute New Years Eve TheAmmisu (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send