Moda

Nie nudne czarno-białe noworoczne dekoracje: ponad 40 zdjęć

Nie myśl, że czarno-białe wnętrze ma nadmierną surowość. Aby uczcić Nowy Rok, można z powodzeniem używać kombinacji tych kolorów w projektowaniu prezentów, ozdób choinkowych i dekoracji pokoju.

Choinka ozdobiona w tym samym schemacie kolorów jest surową i jednocześnie świąteczną decyzją, uderzającą elegancją.

Aby dodać odrobinę luksusu i bogactwa, możesz użyć złotej i srebrnej biżuterii. Ale nie przesadzaj!

Dekoracyjny świerk wygląda jak prawdziwy! Wyglądało to tak, jakby Święty Mikołaj właśnie do niej podszedł, zostawił prezenty i sproszkował je z jasnobiałym śniegiem na górze.

Niezwykłe ozdoby na piękno Nowego Roku można wykonać własnymi rękami, jeśli kupisz odpowiednie materiały w sklepie na rękodzieło. Białe kule z czarną farbą można zamienić w kilkanaście oryginalnych śnieżek.

Twoja wyobraźnia może zaproponować nowe funkcje wystroju. Używaj szablonów, ozdabiaj kule ornamentami lub skomplikowanymi kształtami geometrycznymi.

Opakowanie prezentowe wykonane w czerni i bieli będzie bardzo eleganckim i eleganckim rozwiązaniem.

Możesz używać czarno-białych kolorów nie tylko w projektowaniu ozdób choinkowych. Nawet świąteczny wianek lub artykuły gospodarstwa domowego, wykonane w tych kolorach, będą wyglądać jasno i pięknie.

Puszysty wieniec, który wygląda jak ogromny płatek śniegu, ozdobi każdy dom. A na frontowych drzwiach znajdą się eleganckie czarne kule przeplecione białą wstążką.

Wykorzystanie czarno-białych kolorów w wystroju noworocznego wnętrza mieszkania to oryginalny ruch, który zaskoczy każdego swoim pięknem. Dzięki niemu możesz stworzyć komfort i poczucie świętowania w każdym domu.

Obejrzyj film: Świąteczne kartki 3D - wyskakujące ilustracje Olsikowa rysuje#40 (Luty 2020).

Загрузка...