Piękno

Piękny makijaż smokey ice na zielone oczy (50 zdjęć) - makijaż dzienny i wieczorowy

Pin
Send
Share
Send
Send


Unikalną cechą „zadymionego makijażu” (Smokey Ice) dla zielonych oczu jest jego zdolność do tworzenia atrakcyjnych obrazów, podkreślania wszystkich zalet oczu, skutecznego maskowania wad. Ta technika - jedna z najczęstszych w sztuce makijażu.

Smokey Ice - jedna z najczęstszych technik makijażu

Opiera się na starannym cieniowaniu kilku odcieni cieni.

Najlepszą opcją „dymnego makijażu” jest kombinacja 4-5 odcieni

Porozmawiajmy o naturze smokey ice

Oryginalna technika makijażu, w tym dla zielonych oczu, która opiera się na ostrożnym cieniowaniu kilku cieni, jest nazywana przez stylistów Smokey Ice. Z angielskiego to jest „oczy w mgle”. Jeśli mówimy o liczbie odcieni dekoracyjnych odcieni, najlepszym rozwiązaniem dla „makijażu dymnego” jest połączenie 4-5 odcieni.

Istnieje ogromna liczba opcji makijażu Smokey Ace, które są idealne do zielonych oczu.

Właściciele oczu tego koloru w ogóle nie będą mieli trudności z wyborem palety cieni do zastosowania makijażu w tym stylu.

Makijaż z szaroczarnych cieni

Istnieje ogromna liczba opcji makijażu Smokey Eyes, które są idealne do zielonych oczu. Właściciele oczu tego koloru w ogóle nie będą mieli trudności z wyborem palety cieni do zastosowania makijażu w tym stylu. Aby zielone oko pasowało do różnych kombinacji kolorów:

 • brązowy i złoty;
 • fioletowy i śliwkowy;
 • nagie i brązowe;
 • szary i czarny;
 • ciemny i jasnozielony itp.

Początkowo Smokey Ice został pomyślany jako makijaż na wieczorne spacery i imprezy. Ale teraz zakres jego wykorzystania znacznie się rozszerzył. „Makijaż Smoky” stał się ulubioną techniką makijażu dziennego dla kobiet i dziewcząt o zielonych oczach.

Początkowo Smokey Ice został pomyślany jako makijaż na wieczorne spacery i imprezy. Ale teraz zakres jego wykorzystania znacznie się rozszerzył.

„Dymny makijaż” stał się ulubioną techniką makijażu dziennego dla kobiet i dziewcząt o zielonych oczach

Osobliwością tej techniki jest bardzo ostrożne cieniowanie każdej warstwy cieni, aby uzyskać efekt niewidzialnego przejścia od jasnych do ciemnych odcieni.

Podczas nakładania makijażu dymnego lodu stosuje się płaskie pędzle do nakładania cieni, miękkie pędzle do cieniowania, kredki do oczu. Eyeliner można stosować na przedostatnim etapie projektowania oczu. Cechą tej techniki jest bardzo ostrożne cieniowanie każdej warstwy cieni, aby uzyskać efekt niewidzialnego przejścia od jasnych do ciemnych odcieni.

Wskazówka!Paleta odcieni Smokey Eyes powinna odpowiadać nie tylko kolorowi oczu, ale także skórze i włosom. Ciemnoskóre zielone oczy nie mają lekkiego zadymionego makijażu na twarzach. Właściciele zielonych oczu, jasnej skóry i włosów nie będą pasować do ciemnego makijażu.

Z takiego wyglądu gęsia skórka przechodzi przez skórę

Smokey Ice jest często używany jako makijaż do sesji zdjęciowych.

Dymny makijaż z neonowymi odcieniami

Podstawowe zasady makijażu

Ważne jest, aby znać ogólne zasady, które pomogą zorientować się, jak wykonać makijaż przy użyciu techniki Smoky Ace, aby podkreślić naturalną tajemnicę zielonych oczu. Technika „zadymiony makijaż” - platforma aktywnej kreatywności.

Każda dziewczyna używająca takiego makijażu może dostosować kształt swoich oczu zgodnie z osobistymi preferencjami.

Aby zacisnąć oczy - cienie są „wyprowadzane” nieco poza zewnętrzny kącik oka.

Aby rozszerzyć oczy - czubek cieni „kończy się” nad zewnętrznym kącikiem oka.

Każda dziewczyna używająca takiego makijażu może dostosować kształt swoich oczu zgodnie z osobistymi preferencjami.

Dwie podstawowe techniki są stosowane do stosowania cieni w „zadymionym makijażu”:

 • do zwężania oczu - cienie są „wyprowadzane” nieco poza zewnętrzny kącik oka;
 • dla ekspansji oczu - czubek cieni „kończy się” nad zewnętrznym kącikiem oka.

Dymny lód jest nakładany etapami.

 • Etap 1. Przygotowanie do zastosowania makijażu skóry twarzy. „Dymny makijaż” wymaga bardzo starannego podejścia do przygotowania skóry. Nie toleruje zbyt wielu wad. Używane narzędzia, takie jak kremy tonalne, korektory, proszek. Przed nałożeniem cieni ważne jest nałożenie podkładu pod makijaż, aby dłużej wyglądał atrakcyjnie.
 • Etap 2. Obrysuj linię oczu wzdłuż błony śluzowej górnych i dolnych powiek. W tym celu zaleca się używanie miękkich ołówków do oczu wymaganych odcieni. Linia w zewnętrznym kąciku oka, otrzymana ołówkiem, powinna być nieco grubsza.

„Dymny makijaż” wymaga bardzo starannego podejścia do przygotowania skóry

Przed nałożeniem cieni ważne jest nałożenie podkładu pod makijaż, aby dłużej wyglądał atrakcyjnie.

Obrysuj oczy wzdłuż błony śluzowej górnej i dolnej powieki - zaleca się miękkie kredki do oczu o wymaganych odcieniach.

 • Krok 3. Stosowanie kilku odcieni cieni na przemian, połączone z ostrożnym mieszaniem, aby utworzyć gładkie i niewidoczne granice przejścia między kolorami. Najciemniejsze cienie nakładają się na linię wzrostu rzęs, średnie odcienie na ruchomej powiece i lekkie odcienie na obszarze pod oczami. Wewnętrzny narożnik często podkreślają cienie światła z masy perłowej.
 • Krok 4. Nakładanie tuszu do rzęs z efektem głośności na rzęsy.

Wskazówka! Ciemne cienie dla smokey ice tworzą efekt ekspresyjnych zielonych oczu. Najbardziej odpowiedni do wieczornego makijażu dymnego. Jasna paleta połączona z zielonymi oczami - jest to opcja dla smokeya w ciągu dnia.

Dymiący makijaż

Make-up smokey ice może być opcją zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Jednym ze sposobów na wykonanie lodu smokey dzień jest makijaż przy użyciu brązowych i beżowych motywów dla zielonych oczu. Aby wdrożyć ten pomysł, można użyć cieni 4-5 odcieni, na przykład:

 • beżowy;
 • szaro-brązowy;
 • czarny
 • perłowa biel.

Makijaż smokey ice. Krok 1-4

Makijaż smokey ice. Krok 5-8

Krok 1. Baza powiek (lub proszek) jest nakładana na powiekę, aby zapobiec toczeniu się kolejnych cieni. Na większości górnej powieki w centrum nakładają się beżowe jasne cienie.

Krok 2. Miękki czarny ołówek rysuje linię na górnej powiece wzdłuż wysokości górnych rzęs.

Krok 3. Powstała linia jest cieniowana miękką szczotką. Następnie kolejna linia jest rysowana nieco ponad połowę wzdłuż górnej powieki. Również starannie zacienione.

Krok 4. Na górnej powiece w obszarze zewnętrznych i wewnętrznych kącików oka czarne cienie nakładają się ruchami klepiącymi. Aby to zrobić, użyj pędzla do makijażu w kształcie stożka.

Krok 5. Dla reszty górnej powieki zastosuj odcień szarobrązowego odcienia.

Krok 6. Narożniki oczu, w których zastosowano czarne cienie i zacienione, są również cieniowane za pomocą ciemnofioletowego koloru.

Krok 7. Obszar pod brwiami jest cieniowany płaskim pędzlem z białymi cieniami z masy perłowej. Daje to wzrokowy efekt powiększenia.

Na górnej powiece w obszarze zewnętrznych i wewnętrznych kącików oka stosowane są czarne cienie za pomocą ruchów klaskania

Końcowa nuta rzęs do rzęs do barwienia makijażu

Krok 8. Wzdłuż linii górnych i dolnych rzęs na powiekach, linie są rysowane czarnym miękkim eyelinerem.

Krok 9. Ostatnia nuta makijażu - barwienie rzęsek tuszem do rzęs.

Wskazówka! Dziewczęta z oczami osadzonymi blisko siebie nie powinny wprowadzać linii do wewnętrznego kącika oczu, gdy rysują dolną powiekę wzdłuż linii rzęs ciemnym ołówkiem. To wizualnie jeszcze bardziej spogląda na siebie. Zamiast tego możesz użyć cieni światła.

Burgundowa wersja „dymnego makijażu” na zielone oczy

Sugerujemy krok po kroku rozważyć wdrożenie makijażu Smokey Ice w odcieniach bordowo-szarych dla zielonych oczu. Wymaga cienia do powiek w takich odcieniach:

 • ciemny brąz;
 • czarny
 • ciemnoszary;
 • bordowa perła;
 • perłowa biel.

Zawsze, zanim zastosujesz cienie, musisz przygotować twarz z bazą do makijażu.

Krok po kroku, smokey ice dla zielonych oczu

Łagodny i tajemniczy wygląd

Krok 1. Na początek przeprowadza się przygotowanie skóry twarzy do stosowania makijażu. W tym celu używają podkładu, podkładu do makijażu, proszku. Po zakończeniu przygotowania możesz przystąpić do bezpośredniego nałożenia cieni.

Krok 2. Na górnej powiece zastosuj ciemnoszary odcień. Matowe cienie w kolorze ciemnobrązowym nakładają się na zmarszczki górnej powieki. Następnie ta piłka do makijażu jest starannie zacieniona. Pomaga w nadaniu większej głębi wyglądowi.

Krok 3. Cienie bordowe Pearl są nakładane na środek dolnej powieki.

Krok 4. Linia wodna górnych i dolnych powiek jest zaznaczona czarnym eyelinerem. Również odcienie szarości nakładają się na bordową warstwę masy perłowej, bliżej zewnętrznego kącika oka, ale nie docierają do niego. Szary pigment jest zacieniony.

Krok 5. Podążając za szarymi cieniami, ozdobne czarne odcienie pokrywają się w najbardziej zewnętrznym kąciku oka. Muszą być ostrożnie zacienione.

Możesz dodać strzałki makijażu

Touche odgrywa ważną rolę w tworzeniu udanego makijażu.

Smokey Ice w odcieniach zieleni

Krok 6. Wewnętrzny kącik oka jest podkreślony białymi perłowymi cieniami. Dolna powieka podawana jest również w odcieniu białej perły.

Krok 7. Za pomocą czarnego eyelinera na górnej ruchomej powiece rysowana jest niezbyt gruba linia strzałki.

Krok 8. Rzęsy są barwione czarnym tuszem z efektem zwiększającym głośność. Gotowy lód Smokey w tonacji burgundzkiej. Właściciel szarozielonych oczu może z powodzeniem fascynować i podbijać innych.

Wskazówka!Aby oczy wyglądały bardziej wyraziście i wyglądały głębiej, zaleca się użycie miękkiego eyelinera do narysowania linii wodnej obu powiek. Ale ta technika wizualnie zawęża oczy, dlatego kobiety o małych oczach powinny unikać ich używania.

Szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak zrobić makijaż zadymionego lodu dla zielonych oczu

Dymny wieczór dla zielonookich

Ten wariant Smokey Ace może służyć jako wieczorny makijaż dla zielonych oczu (zdjęcie). Powinieneś użyć do tego następujących cieni:

 • koral;
 • złoty;
 • ciemny brąz.

Szczegółowe instrukcje dotyczące makijażu smokey ice w odcieniach bieli i błękitu. Krok 1-4

Szczegółowe instrukcje dotyczące makijażu smokey ice w odcieniach bieli i błękitu. Krok 5-7

Krok 1. Po przygotowaniu skóry do makijażu wyrównaj i wyraźnie zaznacz linię brwi. W tym celu stosuje się eyeliner o odcieniu ciemnobrązowym lub zbliżonym do koloru brwi.

Krok 2. Konieczne jest nałożenie cienia w kolorze koralowym miękką szczoteczką na górną powiekę, a także połowę wysokości obszaru niedojrzałego i dobre odcień. Te same jasne cienie nakładają się na dolną powiekę.

Krok 3. Na górnej powiece, która jest ruchoma, należy nałożyć cienką szczoteczkę perłowego złotego dekoracyjnego pigmentu.

Krok 4. Linia śluzu wzdłuż obu powiek powinna być podkreślona odcieniami ciemnego brązu za pomocą cienkiego pędzla.

Nude Smokey Ice. Krok 1-4

Nude Smokey Ice. Krok 5-8

Nude Smokey Ice. Krok 9-12

Krok 5. Następnie musisz narysować strzałkę wzdłuż górnej powieki za pomocą czarnego eyelinera. Od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, linia eyelinera powinna być lekko wydłużona.

Krok 6. W następnym kroku musisz poprowadzić oko wzdłuż dolnej powieki miękkim czarnym ołówkiem.

Krok 7. W końcowym etapie makijażu, stosując technikę „smoky ice coral-golden”, uzupełnij rzęsy obszernym tuszem do rzęs. A urzekający makijaż jest gotowy. Na imprezy idealne i bujne sztuczne rzęsy.

Wskazówka!Nie ma potrzeby używania jasnych szminek razem z takim makijażem do zielonych oczu. W makijażu nacisk powinien być położony na jedną rzecz. Gdybyśmy wybrali oczy, idealną opcją na usta byłyby bezbarwny połysk lub neutralne odcienie szminki.

Dymne oczy na zielono

Dymne oczy w kolorze zielonym - szczegóły To, co mówisz, i makijaż w zielonych odcieniach zielonookich pasuje najbardziej

Stylowy i jasny obraz

Zagadka szmaragdowego wieczoru smokey ice

Bardzo ciekawy i oryginalny sposób robienia dymnego lodu jest uważany za makijaż w szmaragdowych odcieniach dla zielonych oczu (zdjęcie). Będzie to wymagało dekoracyjnych odcieni kilku odcieni, a mianowicie:

 • jasnobrązowy, nagi, zbliżony do koloru skóry;
 • jasnozielony, jasnozielony;
 • ciemnozielony, szmaragdowy;
 • ciemny brąz.

Bardzo interesujący i unikalny sposób na zadymienie lodu jest uważany za makijaż w szmaragdowych odcieniach dla zielonych oczu.

Jak przynieść oczy do makijażu Smokey

Krok 1. Na tym etapie, tradycyjnie za pomocą specjalnych narzędzi, konieczne jest przygotowanie twarzy i powiek, w szczególności do stosowania makijażu.

Krok 2. Po wykonaniu czynności przygotowawczych na dolnej powiece, jak również pod krawędzią do połowy jej wysokości, nakładają się cienie nagiego odcienia. Ostrożnie zacienione.

Krok 3. Używając czarnego miękkiego ołówka, nałóż czarną linię na górną powiekę wzdłuż jej linii.

Dark Smoky Makeup

Dark Smoky Makeup. Krok 1-4

Dark Smoky Makeup. Krok 5-8

Dark Smoky Makeup - wynik

Krok 4. Miękkim pędzlem do makijażu cienie ciemnego szmaragdowego odcienia nakładają się na ruchomą powiekę nad czarną linią narysowaną ołówkiem, nie sięgając lekko do wewnętrznego kącika oka. Są następnie cieniowane.

Krok 5. Po tym, delikatny zielony pędzelek nakłada się na wewnętrzny kącik oka, a także na dolną powiekę. Muszą także zacieniać się.

Krok 6. Miękki czarny ołówek wzdłuż śluzu jest podkreślony przez oba wieki - dolny i górny.

Krok 7. Przy pomocy perłowego zielonego eyelinera na poruszającej się powiece rysowana jest cienka linia.

Krok 8. Końcowy dotyk makijażu to kolor rzęsek z tuszem do rzęs z efektem objętościowym.

Wygładzający ołówek do Smokey Ice

Wygładzający ołówek do Smokey Ice

Wskazówka! Właściciele zielonych oczu powinni bardzo uważać, aby używać odcieni zielonych odcieni. Konieczne jest wybranie zielonej palety tylko takiej tonacji, która będzie znacząco różna od odcienia samych oczu. Ponieważ makijaż nie powinien łączyć się z oczami, ale przyciemniać je i podkreślać.

Oczywiście bogactwo makijażu wykonanego techniką Smoky Ace nie ogranicza się do interesujących technik. Właściciele zielonych oczu mogą dać upust swojej wyobraźni w połączeniu palety kolorów cieni.

Smokey Ice podkreśli piękno twoich zielonych oczu.

Szczegółowe instrukcje stosowania makijażu dymnego lodu w odcieniach bzu

W związku z tym styliści uważają ten kolor oczu za uniwersalny. Prawdą jest, że w swoich eksperymentach zielonooki powinni również korzystać z pewnych reguł wyboru odcieni, głównie zielonych, niebieskich i szarych, aby uniknąć scalenia odcienia oczu z kolorem cieni. Dzięki prawidłowemu połączeniu cieni, dzięki „zadymionemu makijażowi”, zielonooka dziewczyna może stworzyć dla siebie fascynujący, urzekający obraz.

Obejrzyj film: KLASYCZNY MAKIJAZ WIECZOROWY - Przydymione Kocie Oko (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send