Moda

Czarny golf - co i dlaczego go nosić?

Pin
Send
Share
Send
Send


Czarny golf - magiczna różdżka kobiecej garderoby. Jedna z tych rzeczy, które pozwalają świetnie wyglądać na spacerze w parku, w pracy w biurze lub na świąteczny wieczór.

Kiedy mówimy „czarny golf”, w głowie pojawia się obraz dzianinowego golfa z kołnierzem pod gardłem. Oczywiście jest to jeden z najpopularniejszych modeli, ale nie jedyny. Ta opcja jest odpowiednia do chłodnego lata lub ciepłej wiosny i jesieni.

W upalne letnie dni możesz wybrać golf bez rękawów. Będzie wyglądał spektakularnie z jasnymi, kontrastowymi rzeczami. Lub podnieś oryginalny przezroczysty golf.

W chłodnym sezonie coraz ważniejsze stają się modele o większej gęstości i dużej objętości. Pod względem grubości i struktury tkaniny mogą przypominać cienki sweter.

Jak wybrać golf? Zauważ, jak wybrany element znajduje się na tobie. Nie powinno być zbyt ciasno. W przeciwnym razie taki model uwydatni drobne niedoskonałości postaci.

Z drugiej strony, nie bierz zbyt wolnego. Taka rzecz nie będzie w stanie podkreślić godności twojej postaci. Kiedy spróbujesz wypełnić spódnicę lub spodnie, będzie puchnąć. Lepiej jest wybrać wersję średnią. Dobry golf powinien delikatnie ukrywać wady.

Czym jest czarny golf zasługujący na popularność i uznanie fashionistek na całym świecie? Po pierwsze, czarny kolor wizualnie sprawia, że ​​kształt jest cieńszy i mniejszy. W połączeniu z dobrze dobranym krojem zaczyna się prawdziwa „magia redukcji”!

Po drugie, golf jest jedną z najwygodniejszych rzeczy w kobiecej szafie. Nie utrudnia ruchu, łatwo przybiera formę ciała i jest wykonany z miękkich, przyjemnych materiałów. Noszenie takiej rzeczy to przyjemność!

Po trzecie, czarny golf jest idealną podstawą dla różnych obrazów. Czy chcesz, aby futrzana kamizelka otworzyła się w pełni piękna? Potrzebujesz osłonić jasną kurtkę? Planujesz skupić się na jasnej biżuterii lub akcesoriach? W tych i wielu innych przypadkach czarny golf uzupełnia obraz, ale nie skupia uwagi na sobie. Może jednak odgrywać główną rolę, dodając nutę łaski i arystokracji, nawet w codziennych ubraniach.

Możesz połączyć czarny golf z spódnicami i spodniami, z przewiewnymi materiałami i naturalną skórą, bawić się kontrastem lub wybrać monofoniczny obraz. Cokolwiek wolisz, efekt będzie spektakularny i stylowy.

Obejrzyj film: Klasyczny sweter zamiast bluzy i marynarki Czas Gentlemanów #ZmianaStylu (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send