Moda

Jak zrobić niezwykłą choinkę własnymi rękami: inspirujące pomysły stylistów

Pin
Send
Share
Send
Send


Instalacja sklejki noworocznej w stylu skandynawskim jest doskonałym zamiennikiem tradycyjnej choinki. Kolejną zaletą jest to, że nadaje się dla każdego, kto ma małe mieszkanie.

Instrukcja krok po kroku ucieleśnienia prostego pomysłu

Łatwo jest zrobić choinkę ze sklejki - bądź cierpliwy i pracowity oraz dodaj trochę wyobraźni.

Materiały eksploatacyjne:

  • Arkusz ze sklejki.
  • Małe drewniane kołki (będą służyć jako uchwyt do zabawek i dekoracji).
  • Klej do drewna.
  • Papier ścierny lub papier ścierny do drewna.
  • Farba akrylowa.

1. Weź arkusz sklejki i wypoleruj go dobrze, aby był gładki w dotyku. Następnie naszkicuj sylwetkę drzewa i rozmieszczenie kołków, na których wieszasz zabawki.

2. Zmiel drewniane kołki w ten sam sposób i przyklej je.

3. Po wyschnięciu kleju pomaluj płytę ze sklejki białym, a następnie czarnym lub ciemnozielonym farbą akrylową, aby malować choinkę. Będzie to realistyczny obraz lub schemat, w zależności od wyobraźni i umiejętności. Kompozycja będzie wyglądać stylowo i ciekawie.

4. Gdy instalacja jest sucha, po prostu zainstaluj ją w wybranym miejscu i możesz wykonać dekorację.

5. Aby upewnić się, że arkusz sklejki nie odkształci się pod ciężarem, wybierz grubość. Ale możesz też powiesić taką choinkę na ścianie. Aby to zrobić, musisz zadbać o bezpieczne mocowanie.

6. To wszystko. Powodzenia!

Pomysły na inspirację i kreatywność

Cóż, jeśli wątpisz w swoje zdolności artystyczne, używaj winylowych naklejek, które przyklejają się do sklejki w ten sam sposób lub bezpośrednio na ścianie. Możesz też zastąpić wzór aplikacją, konturem girland lub nawet drewnianymi gałęziami przymocowanymi do tarczy lub bezpośrednio do ściany.

Gałęzie ozdobione festonami lub zabawkami wyglądają bardzo stylowo. Takie drzewo pasuje organicznie do stylu nowoczesnego mieszkania o minimalistycznym designie.

Niezwykła choinka własnymi rękami

I kilka innych pomysłów, które pomogą Ci zainspirować.

Magia Nowego Roku wypełnia wszystko bajką, a tej nocy nawet zwykłe rzeczy dają wakacje i radość. Zamiast tradycyjnego drzewa możesz użyć oryginalnej instalacji, która będzie wyglądać stylowo, awangardowo i nadzwyczajnie.

Pin
Send
Share
Send
Send