Piękno

Curlers-boomerangs - Jak korzystać, ile zachować? (zdjęcie, wideo)

Bumerang do lokówek pomoże włosom znaleźć ekscytujące piękno i objętość

Bumerang do lokówek pomoże włosom znaleźć ekscytujące piękno i objętość.
Dawno temu, panie, starając się, aby ich włosy wyglądały wspaniale, wykręcały włosy na papierze lub szmatach papilotki, które robiły niezależnie. Czasy się zmieniły, technologie się poprawiły, a lokówki nie zostały pominięte. Papilotki mogą być wykonane z gumy piankowej, filcu lub silikonu. Giętkość „konstrukcji” zapewnia elastyczny drut umieszczony wewnątrz lokówki. Pozwala brillokam wyginać się w dowolnym kierunku i mocować włosy, tworząc fantazyjne loki.

Suszarka do włosów, lokówka, podgrzewane wałki do włosów ranią włosy, zamieniają je w martwą, łamiącą się, splątaną ławicę. Kolorowe pałeczki lokówki-bumerangi są całkowicie nieszkodliwe dla struktury włosów i skóry głowy

Zalety używania

Suszarka do włosów, lokówka, podgrzewane wałki do włosów ranią włosy, zamieniają je w martwą, łamiącą się, splątaną ławicę. Kolorowe pałeczki lokówki-bumerangi są całkowicie nieszkodliwe dla struktury włosów i skóry głowy. Ich zalety w tworzeniu loków są niepodważalne i oczywiste:

 • Łatwość użycia. Aby stworzyć falę we włosach, wystarczy owinąć pasmo wokół różdżki i połączyć końce bumerangów. Nawet niedbałe ruchy nie zostawiają brzydkich zagnieceń na włosach.
 • Elastyczny drut nie jest w stanie wyrządzić szkody lub niedogodności dla włosów, ponieważ spoczywa w głębokich warstwach miękkiej pianki lub silikonu.
 • Papilottes nie będą niepokoiły pań ani podczas odrabiania lekcji, ani podczas snu. Bumerangi o miękkości i praktycznie nieważkości nie przyklejają się do skóry głowy.
 • Niski koszt pałeczek to kolejny plus w skarbnicy ich zalet.
 • Tworzenie loków o różnych fakturach i grubościach. W zależności od grubości sztyftów i skręcania pasm na lokówkach pod określonym kątem, możliwe jest tworzenie fantazyjnych loków.
 • Nadają się do włosów o różnej długości.
 • W przeciwieństwie do kleszczy i podgrzewanych wałków do włosów, bumerangi mają wysoką klasę bezpieczeństwa.

Elastyczny drut nie jest w stanie wyrządzić szkody lub niedogodności dla włosów, ponieważ spoczywa w głębi miękkiej gumy piankowej lub silikonu, otaczając go

Wskazówka! Lepiej kupować papilotki o różnych średnicach. Grubość włosów i format pojedynczego zawinięcia zależy od grubości plików.

Instrukcje zwijania nitek na bumerangach

Aby loki wyglądały jak romantyczny wodospad, musisz wiedzieć, jak używać lokówki do pasm, zwanych lokówek, bumerangów. Prosty zestaw zasad posłuży jako odprawa na początkowym etapie:

 1. Przed stworzeniem włosów włosy należy umyć i osuszyć. Ze względu na to, że papilotki nie są puste, mokre pasma nie mogą wyschnąć nawet przez noc. Włosy powinny być dość mokre. W razie potrzeby końcówki spryskuje się wodą z butelki z rozpylaczem.
 2. Aby osiągnąć trwałość włosów, na włosy nakładany jest środek do stylizacji - pianka lub pianka. Namocz tę substancję tylko w tej części włosów, która będzie zaangażowana w tworzenie loków.
 3. Niewykorzystana długość pozwoli włosom wyglądać objętościowo i naturalnie.
 4. Chaotyczna dystrybucja pasm pozwoli fryzurze wyglądać swobodnie, ale naturalnie.
 5. Symetria separacji partycji zakłada lustrzane odbicie nici.
 6. Wygodniej jest nawijać włosy zaczynając od czubka głowy i przesuwając się w kierunku potylicznego regionu. Następnie sznurki są wyciągane z korony - do skroni. Ostatni etap: od góry do linii czoła.
 7. Przed nawinięciem wybranej rolki nici na nieskazitelną szmatkę.
  Najpierw skręć kilka pasm wokół drążków, a następnie, obracając bumerang, przesuń się w kierunku cebulek włosów.
 8. Możesz zacząć nakręcać i od podstawy włosów. Aby to zrobić, umieść papilota pod pasmem bliżej korzeni i owinąć włosy wokół patyczków.
  Po skręceniu loków końce bumerangu przecinają się.
 9. Pozostaw na noc lub osusz.
 10. Suszone loki wolne od papillotok do dołu.
 11. Końce papillotok rozcinają, zwijają kanaliki w kierunku przeciwnym do skręcania i wyjmują lokówki.
 12. Powstałe pasma są rozprowadzane ręcznie i spryskiwane lakierem. Jeśli pasemka są czesane, to tylko objętość pozostanie z loków.
Wygodniej jest nawijać włosy zaczynając od czubka głowy i przesuwając się w kierunku potylicznego regionu. Następnie sznurki są wyciągane z korony - do skroni. Ostatni etap: od góry do linii czoła

Fryzura bumerangu okazuje się tak naturalna i stylowa, że ​​nikt nie pomyślałby, że proste lokówki do włosów brały udział w jej tworzeniu.

Wskazówka! Kupując papillotok spróbuj lekko zgiąć jeden kij w opakowaniu. Jeśli jest raczej sztywny, włosy tworzą zmarszczki podczas nawijania. Miękkie lokówki pomagają stworzyć gładkie pasmo.

Powstawanie loków na długich włosach

Długie włosy wymagają nie tylko specjalnej pielęgnacji, ale także wyróżniają się osobliwością nawijania na papilotki. Lokówki do włosów - bumerangi: jak używać ich prawidłowo, bez ich wykręcania, nawijania na długie włosy. Proces tworzenia obszernych wodospadów na długich włosach nie jest skomplikowany i nużący:

 • Czyste i wysuszone włosy należy zwilżyć niewielkim strumieniem wody z opryskiwacza, aby uzyskać zamierzoną długość zwijania.
 • Wygładź grzebień rzadkimi zębami i nałóż piankę lub piankę do stylizacji, rozprowadzając produkt rękami na włosach.
 • Wysuszony do stanu ledwo wyczuwalnej wilgoci na włosach.
 • Oddziel pasma do zwijania (kieruj się liczbą dostępnych papilotoków). Można je formować za pomocą poziomych i pionowych przedziałów. Wygodniej jest zacząć od strefy potylicznej.
 • Zwiń jedną z nitek nieregularną wiciową i zacznij zawijać rurkę w loki od końca włosów, upewniając się, że nie wyróżnia się z ogólnego systemu.
 • Możesz nawijać pasma spiralnie ze strefy blisko korzeni włosów. Aby to zrobić, przewiń rurkę, nawijając na nią włosy, aż powstanie pionowa spirala. Końce bumerangu, aby zacisnąć uformowane pasmo.
 • Loki, w zależności od pożądanego rezultatu, można nawinąć zarówno od twarzy, jak i od twarzy.
 • W przypadku braku grzywki, ale w obecności nici otaczających twarz, należy zwrócić na nie szczególną uwagę. Są skręcone z twarzy, poza tym pierwszą cewkę należy wykonać nieco poniżej poziomu głównych pasm.
 • W zależności od struktury włosów i liczby papillotoków na głowie, naturalne suszenie trwa od pół godziny do 2 godzin.
 • Po usunięciu bumerangów nie dotykaj włosów przez pierwsze 5-10 minut: musisz dać im trochę „uspokojenia” w naturalny sposób, aby przyjąć stałą pozycję.
 • Następnie ostrożnie rozłóż włosy palcami i napraw je lakierem.

Loki, w zależności od pożądanego rezultatu, można nawinąć zarówno od twarzy, jak i od twarzy.

Wskazówka! Rozcięcia poziome pomogą uświetnić fryzurę. Musisz zacząć od góry. Krótkie grzywki nie podlegają zagotowaniu na bumerangach.

Tworzenie się loków na włosach średniej długości

Fryzury o średniej długości włosów mogą wyglądać bardziej obszernie dzięki papilotkami. Curlers-bumerangi - wspaniałych asystentów domowych stylistów i jak używać tych wspaniałych różdżek na średnich włosach można się dowiedzieć z następujących elementów:

 • Metoda skręcania papillotów pomoże uwydatnić fryzurę, podnieść cebulki włosów: zwilżyć końcówki czystych i wysuszonych włosów z opryskiwacza.
 • Zastosuj do nich środek utrwalający.
 • W obszarze korony wybierz pasmo poziome, przeczesz je.
 • Pod tą warstwą włosów od dołu trzymaj słomę i owiń ją wokół, zaczynając od końcówek. Obracając różdżkę, przesuń się do korzeni włosów aż do jej fundamentu. Następnie połącz końcówki bumerangu.
 • Podobnie dokręć pozostałe nici, nie zapominając o pociągnięciu papilotek jak najbliżej głowy. Posypać wodą.
 • W zależności od pożądanego rezultatu przytrzymaj lokówkę przez 10-20 minut.
 • Usuń bumerangi, obracając się w przeciwnym kierunku niż skręcanie.
 • Tworzą loki, pomagając rozczesać rzadkie zęby.
 • W razie potrzeby umocuj włosy lakierem.

Grubość bumerangu wpływa na objętość nici. Im grubszy jest kij, tym większe jest zwijanie

Grubość bumerangu wpływa na objętość nici. Im grubsza różdżka, tym większe zwinięcie.

Wskazówka! Możesz eksperymentować w kierunku rozstań (poziomo, pionowo, ukośne linie, chaotycznie), a także skręcać loki w jednym lub drugim kierunku.

Krótkie loki

Możliwe jest użycie lokówek do włosów - bumerangów i krótkich włosów. Potrzebne będą tu szpulki o małej średnicy i małej długości:

 • Proces zwijania jest podobny do metody zwijania na średnich włosach.
 • Przykręć zgodnie ze wzorem: korona to tył głowy, korona to whisky, korona to strefa czołowa.
 • Główny warunek: zwijać loki z dala od twarzy.
 • Po zdjęciu wałków lokówki posortuj jego ręce lub grzebień puchowy.
 • Należy zadbać o to, aby liczba rurek była równomiernie rozłożona po lewej i prawej stronie głowy. W ten sposób zachowana jest symetria loków.

Główny warunek dla krótkich włosów: loki zwijają się z dala od twarzy

Wskazówka! Jeśli istnieje pragnienie bycia „barankiem” z małymi lokami, wtedy najbardziej subtelne papilotki i trzymanie lokówek z szalikiem na głowie w nocy da pożądany rezultat.

Pionowe loki

Wykonane są na długich włosach i będą wymagały 3 paczek długich lokówek-bumerangów. Technika wykonania polega na poziomym rozstaniu od szczytu głowy do tyłu głowy.

 1. Wybierz pierwsze pasmo, trzymaj plik pod nim i nawiń go na spiralny kształt wokół rury, trzymając go pionowo.
 2. Końcówka i początek zamka są mocowane za pomocą bumerangu, wyginając jego końce i przytrzymując pasmo.
 3. Po skręceniu jednej nici przejdź do następnej.
 4. Po wyjęciu lokówek po 2 godzinach loki należy spryskać lakierem, po „przeczesaniu” palcami.

Po kilku treningach czas na fryzurę będzie coraz mniejszy, a jakość curlingu będzie lepsza.

Do pionowych loków, aby utrzymać lokówki, gdy kręcą się w pionie

Wskazówka!Skręcanie pionowych loków jest niepożądane, aby zwijać włosy w wiązki. Nici powinny iść na pojedynczą, równą warstwę.

Jak wybrać bumerangi

Długie lub krótkie włosy, grube lub przerzedzone, twarde lub miękkie włosy - te czynniki wpływają na wielkość, objętość i materiał do produkcji lokówek-bumerangów.

Pod długimi włosami pasują grube i długie papilotki. Krótkie fryzury sugerują cienkie i krótkie lokówki do włosów, chociaż w niektórych przypadkach właściciele średnich i długich włosów nie mają niechęci do zdobywania małych loków. Używając bumerangów o różnych średnicach można uzyskać efekt naturalnych kręconych pasm.

Jeśli mówimy o producentach papilotoków, najbardziej znaczących w tej branży niemieckich firm pod markami Comair i Dewal Professionaljak również belgijski producent Sibelprodukcja akcesoriów fryzjerskich dla profesjonalistów. Nie można ignorować chińskich lokówek-bumerangów. Mają najniższy koszt, a tym samym największy popyt na rynku sprzedaży.

Długie lub krótkie włosy, grube lub przerzedzone, twarde lub miękkie włosy - te czynniki wpływają na wielkość, objętość i materiał do produkcji lokówek-bumerangów

Nie ma znaczącej różnicy w jakości między czcigodnymi dostawcami a chińskimi „rzemieślnikami”. Zestaw curlerów z Imperium Niebieskiego można kupić za 150-200 rubli. Cena profesjonalnych marek europejskich jest kilkakrotnie wyższa. Pomimo doskonałych cech, takie produkty takiego planu mają krótki okres użytkowania. Dlatego produkt wyprodukowany w Chinach będzie uważany za bardziej opłacalną inwestycję: zakupiony - wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem 5-6 razy - odłożony na bok - zapomniał.

Dzisiaj wielu boomerów znalazło elektryczne bumerangi. Posiadają wbudowane wskaźniki LED, które nagrzewają się i pomagają układać włosy. Możesz dostosować dowolny tryb temperatury i nie martwić się o przegrzanie pasm. Z ich pomocą skraca się czas przebywania. Jest to najcenniejsze dla właścicieli długich włosów.

Używanie bumerangów o różnych średnicach może uzyskać efekt naturalnych kręconych pasm.

Istnieje wiele technik i urządzeń, dzięki którym stylizacja jest nieporęczna, falista, atrakcyjna. O wiele trudniej, wykonując te procedury, nie uszkadzaj włosów. Dzięki wałkom do włosów, bumerangom twoje włosy będą niezrównane i urocze, a twoje włosy zachowają naturalny połysk i zdrowie. Nie omijaj tak cennego narzędzia piękna.

Obejrzyj film: 25 SPOSOBÓW NA RZECZ ZDJĘCIA LUB WIDEO WIRUSA NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH (Październik 2019).

Загрузка...