Moda

Co to jest tusz do rzęs z efektem fałszywych rzęs? - Recenzje, przegląd

Pin
Send
Share
Send
Send


Tusz do rzęs z efektem sztucznych rzęs nadaje głębi wyglądowi i magnetyzmowi.

Piękne bujne rzęsy - o tym marzyła siostra pierwszego twórcy tych kosmetyków, dziewczyna Mabel. Mój brat próbował i podarował jej prezent - środek kurzu z pyłu węglowego i wazeliny (nazwa firmy „Maybelin” udała się w imieniu dziewczyny). Tusz do rzęs z efektem fałszywych rzęs, którego opinie pozostawiały amerykańskie aktorki po użyciu na planie, stał się prawdziwym „masztem” tamtych czasów.

Głównym celem takiego tuszu do rzęs - maksymalne wydłużenie rzęsek

Dziś popyt jest nie mniejszy, tylko lista wymagań została rozszerzona: cena, skład i środki do usuwania kosmetyków dla oczu dotyczą dziewcząt. Stawką jest zdrowie rzęs, a nawet reputacja.

Mascara „Avon”: „Tom” z efektem sztucznych rzęs

W filmie o amerykańskim prawie aktorka Reese Witherspoon zagrała blondynkę, która uwielbia wszystkie róże i makijaż. Kierownictwo firmy Avon uczyniło ją twarzą firmy. Wzrosła również sprzedaż produktów do rzęs. Wielki fałszywy rzęs.

Kompozycja nie różni się od większości analogów. Spośród związków chemicznych są stearyniany (pomagają one wszystkim elementom kosmetyków stać się jednorodną masą o stabilnym kolorze), wosk (tworzy „folię” na powierzchni rzęs, aby były elastyczne), parafinę, akrylany (zagęszczacze).

Pluski tuszy (według dziewcząt, najbardziej - pozytywne):

 • Wygodna szczotka w kształcie migdałów, która maluje rzęsy oddzielnie.
 • Wrażenie większej objętości i długości.
 • Rzęsy stają się grubsze dzięki elastynie i włóknom kosmetycznym, które tworzą produkt.
 • Jest łatwa w aplikacji (szczególnie pierwsza warstwa), choć w celu uzyskania większego efektu zaleca się wykonanie zabiegu 2-3 razy.

Big False Lash ma wygodny pędzel w kształcie migdałów, który maluje rzęsy indywidualnie.

Z wad użytkowników emitują:

 • Niedochodowość (szybko zużywana ze względu na wymaganą częstotliwość upiększania - do 3 razy).
 • Czasami nadruk na dole (dolne rzęsy pod oczami).
 • Niektóre młode panie wydzielają niedogodności związane z nakładaniem lub zmywaniem (pierwsza warstwa kosmetyków doskonale się układa, ale szybko schnie, druga jest trudniejsza do rozprowadzenia).

Wskazówka! Big False Lash to zakup, który pasuje do dziewczynek o grubych, ale słabych lub krótkich rzęsach, ponieważ 100% zapewnia wydłużenie, głośność nie zawsze jest osiągnięta.

Cena: 275 rubli

Hipnotyczna głębia wzroku

JEDNA hipnotyczna głębia reprezentowana przez Avon, główną konkurencyjną firmę. Tusz do rzęs Oriflame z niezbędnym i dzisiejszym efektem sztucznych rzęs reprezentuje firma stworzona przez szwedzkich przedsiębiorców. Nazwa pochodzi od nazwy francuskiego khorugvi (banner). Od prawie 50 lat daje kobietom możliwość dobrego wyglądu. Wśród własnych 4 fabryk od producenta 1 - w Rosji, która jest już priorytetem dla krajowych konsumentów.
(dla markowych rabatów i promocji - taniej).

Cechy kosmetyków (według opinii):

 • Pożądany efekt „drugorzędny” zostaje osiągnięty (tusz kładzie się płynnie, nie drukuje, jest odporny, po raz pierwszy zmyty).
 • Jeśli czekasz na akcję, która jest zgłaszana i katalogi, możesz kupić za pół ceny (do 300 p.).
 • Czasami rzęsy sklejają się (obiecana długość pozostaje, a grubość rzęs nie wystarczy, z powodu przyklejania się, wydają się jeszcze rzadziej).
ONE Hypnotic Depth płynnie się układa i nie jest odciśnięty na skórze.

Wskazówka! Przed znalezieniem jakiegokolwiek kosmetyku musisz dokładnie przestudiować recenzje na specjalnych stronach, forach poświęconych dyskusji na temat konkretnych marek.

Cena: 600 rubli

XXL (LUXVISAGE)

Białoruski tusz do rzęs z efektem fałszywych rzęs jest często zamawiany przez Internet. Przyciąga klientów ceną (średnio od 150 rubli) i jakością (zgodność ze standardami państwowymi). Podane odcienie linii odpowiadają treści - kolory są jasne, ale realistyczne (kolorowane, ale wyglądają ekologicznie). W niektórych markach są „puszyste” szczotki, które równomiernie rozprowadzają rzęsy podczas barwienia (nie tak traumatyczne jak silikonowe).

Wśród najczęściej kupowanych kosmetyków jest tusz do rzęs XXL z efektem fałszywych rzęs (LUXVISAGE). Został stworzony przez Lux-Vizazh, materiał na tusz do rzęs był oferowany przez firmę włoskiego pochodzenia Chromavis.

Zalety linii:

 • Wygodna duża szczotka z dużą ilością kłaczków silikonowych o różnych długościach, które są starannie nałożone na każdą rzęsę.
 • Konsystencja zawartości tuby jest jednorodna, ogranicznik („szyjka”) nie brudzi się, pozwala na zbieranie atramentu w odpowiednich ilościach.
 • Produkt nie wysycha przez 4 miesiące lub dłużej (po rozpoczęciu użytkowania).
 • Skręca rzęsy, nie skleja ich.
 • Farby równomiernie, bez pozostawiania śladów „pająków” („frotte”) na rzęsach.

XXL zwija rzęsy, nie skleja ich

Wśród niedociągnięć jest niedostępność (często można znaleźć te produkty tylko przez sprzedawców internetowych) i chwytliwy projekt, który już stał się znakiem rozpoznawczym „XXL”.

Wskazówka! Lepiej jest zdobyć tusz do rzęs w wyspecjalizowanych punktach (kosmetyki tracą jednolitość z powodu niewłaściwych warunków przechowywania).

Cena: 270 rubli

Sztuczne rzęsy Activator z efektem naturalnym

L'Etoile, co oznacza gwiazdę, jest jedną z największych sieci detalicznych w Rosji (prawie 800 sklepów i przychody około 50 miliardów rubli) również opatentowało własną markę (L'Etoile Selection). Pod jego auspicjami produkowane są kosmetyki dekoracyjne i pielęgnacyjne. Zawarte tu i tusz do rzęs „L'Etoile” z efektem sztucznych rzęs (PREMIER GENIALE).

Kompozycja zawiera sztuczne i naturalne rodzaje wosku (nadają plastyczność), roślinne polisacharydy, według twórców, dodają miękkości i połysku. Dostępny jest również ekstrakt z brązowego ryżu - oszczędza rzęsy przed uszkodzeniem. Pozytywne i negatywne opinie znajdują się w niemal równych proporcjach.

Zalety tej linii kosmetycznej:

 • Podwaja długość, rzęsy nie sklejają się (pędzel delikatnie je oddziela).
 • Atrament nie jest natryskiwany, nie pozostawia grudek, jest zmywany wodą micelarną i wysokiej jakości mlekiem.
 • Z rabatów, które okresowo działają w sklepach sieci handlowej, można kupić taniej kosmetyki.

Tusz do rzęs PREMIER GENIALE podwaja długość rzęs

Czasami dziewczyny mają wady (możliwe przyczyny: wrażliwość skóry, złej jakości zmywacz do makijażu):

 • Szybko się kruszy (za 4-5 godzin), choć tym razem wystarczy na wieczorny makijaż.
 • Czasami pozostawia grudki na rzęsach (prawdopodobnie niewłaściwe przechowywanie kosmetyków).
 • Nie zawsze zmywa się go za pierwszym razem (popularna rada dziewcząt polega na usuwaniu tuszu do rzęs za pomocą oleju rycynowego lub łopianowego z dodatkiem oleju brzoskwiniowego lub oleju z pestek winogron).

Wskazówka! Jeśli nie spieszysz się z nałożeniem drugiej warstwy (daj pierwsze trochę suchej), a objętość wzrośnie, nie będzie grudek. Jeśli nie doprowadzisz pędzla do końca rzęs, nie pozostawi on śladów na obszarze wokół oczu.

Cena: 660 rubli

Max Factor False Lash Effect

Kto, jeśli nie Amerykanin pochodzenia żydowskiego (Maksymilian Faktorowicz), mógłby stworzyć wyjątkowe w jakości imperium kosmetyczne? Doświadczenie jako charakteryzator w Operze w Petersburgu było najlepszą praktyką dla wizażystki. Dziś jest również pożądany tusz do rzęs z „Max Factor” z efektem fałszywych rzęs. Popularna linia Efekt fałszywego rzęs. Kosmetyki do rzęs podkreślają naturalne piękno oczu, zwiększając długość i gęstość rzęs. Pozytywna opinia na temat tej marki to większość (ponad 85%).

Fałszywy efekt rzęs podkreśla naturalne piękno oczu, zwiększając długość i gęstość rzęs

Zalety:

 • „Max Factor” nie skleja rzęs, sprawia, że ​​czasami są grubsze i dłuższe, a końcówki nie plamią skóry wokół oczu - ani powyżej, ani poniżej.
 • Pozostaje jednorodny - zarówno w tubie, jak i na rzęsach (nie przykleja się, nie tworzy grudek).
 • Utrzymuje cały dzień (oddzielna uwaga - prosta szczotka, która z powodzeniem maluje i oddziela rzęsy), jest łatwo usuwana za pomocą demakijażu.

Wśród niedociągnięć - wysoki koszt niektórych rodzajów funduszy (ale dla tej jakości dziewczyny zgadzają się płacić więcej).

Cena: 470-1400 rubli

Kabaret Kosmetyki

„Kabaret Prime”, zdaniem wielbicieli francuskich kosmetyków, najlepszy tusz do rzęs Vivien Szabo z efektem sztucznych rzęs. Wzruszająca historia dziewczyny Vivienne, która żyła w czasie II wojny światowej, nie pozostawia kobiet obojętnych. Napisała w dzienniku wzory chemiczne przyszłych kosmetyków i marzyła o swojej firmie. Następnie produkcja zyska godło fioletu - jej ulubiony kwiat, a jakość tuszy pozostanie wysoka.

Funkcje „Kabaret Prime”:

 • Wygodny silikonowy pędzel, naturalne odcienie. Delikatnie spada, nie ma na skórze żadnych śladów.
 • Jest zmywany po prostu, nawet przez budżetowe mleko. Ale lepiej jest użyć otwartej rurki w ciągu miesiąca, w przeciwnym razie produkt zacznie wysychać i tworzą się ziarna.
 • Naprawia rzęsy, jak „Max Factor”. Ten makijaż wygląda naturalnie.

Kabaret Prime jest zmyty po prostu, nawet z budżetowego mleka

To ważne! Jest wygodniejszy w zakupie równolegle z maskarą i demakijażem (w tym samym opakowaniu).

Cena: 270 rubli

Efekt trzepotania motyli

Największa francuska firma „L'Oreal” już dawno zaczęła produkować kosmetyki, perfumy, w tym znane na całym świecie marki, słynące z produktów dekoracyjnych i aptecznych. Ale „koń” - tusz do rzęs „L'Oreal” z efektem bujnych i obszernych sztucznych rzęs. Uwaga większość użytkowników zatrzymała się na linii Fałszywy Lash Papillon (efekt skrzydła motyla - efekt skrzydła motyla).

Kosmetyki te budzą kontrowersyjne recenzje, choć większość z nich jest pozytywna. Specyficzny zapach i duża „dzwoneczek” to jedna z wad tuszy.

Cechy tego kosmetyki do oczu:

 • Dostępna jest cena produktu wysokiej jakości od marki o światowej nazwie. Szeroka lista składników chemicznych pozwala maskarom trzymać się rzęs przez długi czas. Mikrowłókna zawarte w kompozycji zwiększają objętość rzęs i wydłużają je.
 • Niezwykły kształt pędzla. Jest zakrzywiona, dzięki czemu równomiernie maluje każdą rzęsę (zarówno w centrum, jak iw rogach), długie włókna silikonowe nakładają tusz do rzęs, „obcina” - oddzielne rzęsy.

 

Fałszywy Lash Papillon ma zakrzywiony kształt pędzla, więc równomiernie barwi każdą rzęsę

Czasami jednak pojawia się informacja o reakcji alergicznej (jeśli skóra dziewczyny jest wrażliwa) i zaczerwienieniu błon oczu (jeśli makijaż się tam pojawił).

Wskazówka! Lepiej jest kupić ten tusz do brunetek, ciemnowłosych kobiet (nie zawsze wygląda to naturalnie na blondynkach i jasnoskórych dziewczynach). Również młoda dama o grubych grubych rzęsach „skrzydełka motyla” nie da rezultatów, szczotka nie będzie mogła z natury mocnych rzęs zginać się i podnosić.

Cena: 600-850 rubli

Najlepszy tusz do rzęs z fałszywymi rzęsami: prawdziwe recenzje

Lista kosmetyków idealnych każda kobieta ma prawo samodzielnie. Indywidualne preferencje są najważniejsze.

Arina, 38 lat: „Tusz do rzęs Big Fałsz Lash„ Oriflame ”jest dobry, równomiernie się układa, lubię pędzel - puszysty, jak poprzednio. Jako prezent dostałem tusz do rzęs, za taką cenę, może sam bym go kupił.”

Elena, 23 lata: „Nie podobał mi się Avon w The ONE Hypnotic Depth - końce rzęs są sklejone, objętość i długość są takie same jak w reklamie. Ona też używa tego przyjaciela, jej tusz do rzęs wywołał alergie”.

Svetlana, 31 lat: „Podobało mi się wszystko - sam tusz do rzęs„ Loreal ”False Lash Papillon nie trzyma się razem, dodaje objętości nawet po jednokrotnym barwieniu, drugi nie działa (tworzy się nienaturalna„ włochatość ”rzęs). .

Szczególnie ostrożnie musisz wybrać tusz do rzęs z efektem sztucznych rzęs dla kobiet o wrażliwej skórze.

Olga, 29 lat: „Ten dramat! Niemożliwe jest równomierne nałożenie PREMIER GENIALE„ Letual ”, pojawiły się grudki. Sprzedawca zapewnił, że te trudności są związane z niewłaściwą pielęgnacją pędzla. Okazuje się, że trzeba przecierać szczotkę wilgotną szmatką przez cały czas.”

Vasilisa, 35 lat: „Mascara” Cabaret Premier „Vivien Sabo lubiła ze względu na obiecaną wytrwałość (trwającą przez cały dzień i nie zaczęła się kruszyć), łatwo jest usunąć nawet zwykłą wodą i żelem do prania, cena jest dobra”.

Walentynki, 20 lat: „Kupiłam tusz do rzęs dla mojej mamy, wypróbowałam go na sobie - podobało mi się. Pędzel, jeśli trzymasz go prawidłowo, maluje każdą rzęsę, sam kosmetyk jest plastikowy, łatwy do nałożenia, nie kruszy się, reputacja Max Factor jest dobra, nie zawodzi”.

Obejrzyj film: 12 dziwnych sposobów, które uczynią cię piękniejszą (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send