Piękno

Piękny makijaż oczu - zdjęcia krok po kroku zdjęć dnia i wieczoru

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby stawić czoła był wyrazisty i atrakcyjny, dziewczyna powinna być w stanie podnieść makijaż dla oczu, zdjęcia krok po kroku będą potrzebne dla jasności. W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2016 ważne jest, aby używać czerwonawego połysku miedzi przez wieki. Powinien być ledwo wyczuwalny, aby cień nie był wyraźny lub nie.

Jeśli masz dość szarego życia codziennego, w makijażu trendów z cieniami różnych jasnych kolorów

Połączenie odcieni kolorów z czarnymi strzałkami i grubym tuszem do rzęs to główny trend na pokazach mody.

W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2016 ważne jest, aby używać czerwonawego połysku miedzi na powiekach.

Likbez

Jeśli masz dość szarego życia codziennego, w makijażu trendów z cieniami różnych jasnych odcieni. Na przykład kombinacja kolorowych cieni z czarnymi strzałkami i grubym tuszem do rzęs jest głównym trendem na pokazach mody.

Bez jasnych odcieni możesz wykonać drugi najbardziej popularny makijaż - grafikę w kolorze czarnym. Oto najważniejsze - jasne kontury, nieostrożne pociągnięcia. Nacisk należy położyć wyłącznie na oczy.

Oszałamiający makijaż w bzu

Światowi projektanci są również zachwyceni błyszczącym blaskiem pokrywającym powieki

Niesamowite strzelanki, które wykraczają daleko poza oko

Światowi projektanci są również zachwyceni błyszczącym blaskiem pokrywającym powieki, niesamowitymi strzelankami, które wykraczają daleko poza oko i niesamowitym makijażem, gdy oczy są w ogóle nietknięte.

Tylko modne dziewczyny mogą wypróbować wszystkie trendy mody na makijaż oczu 2016 na sobie. Cichsze bieżące opcje można rozważyć poniżej.

Rzeczywisty makijaż dzienny

Szczęśliwy makijaż odgrywa ważną rolę. To część obrazu, więc oczy powinny zawsze wyglądać idealnie. Pomagają wywierać dobre wrażenie na kolegach, szefie, dyrygencie i przemijającym miłym facecie.

Szczęśliwy makijaż odgrywa ważną rolę. To część obrazu, więc oczy powinny zawsze wyglądać idealnie

Podstawową zasadą makijażu dziennego jest skromność i lekkość.

Wiele kosmetyków jest niedopuszczalne, szczególnie w gorącym sezonie. Może się ślizgać, kruszyć, a wieczorem nie wygląda schludnie.

Podstawową zasadą makijażu dziennego jest skromność i lekkość. Wiele kosmetyków jest niedopuszczalne, szczególnie w gorącym sezonie. Może się ślizgać, kruszyć, a wieczorem nie wygląda schludnie. Drugą zasadą są trwałe kosmetyki wysokiej jakości. Po użyciu możesz iść na spacer po pracy bez obawy, że tusz do rzęs został rozmazany lub cienie się rozsypały.

Codzienny makijaż oczu obejmuje następujące kroki:

 • Primer z epoki przetwórstwa. Musi być osobno w kosmetyczce, ponieważ właściwości powieki i rodzaju skóry różnią się od całej twarzy. Wymagane jest staranne utrwalenie kosmetyków. Jednak bazy kładą minimalną ilość, aby cienie nie znikały szybko.

Uniwersalny makijaż dzienny

Uniwersalny makijaż dzienny. Krok 1-4

Uniwersalny makijaż dzienny. Krok 5-8

 • Stosowanie cieni. Nawet makijaż dzienny nie obywa się bez cieni. To prawda, że ​​odcienie są wybierane mniej chwytliwie. Brązowa paleta, cielesny i pastelowy ton doskonale zbliżają się do tego, który niemal łączy się ze skórą.
 • W centrum ruchomej powieki delikatnie przyciemnij średni ton nasycenia. Najbogatszy odcień jest nakładany na zewnętrzny narożnik i jest również rozłożony tak, że granice są wymazywane między kolorami.
 • Linia rzęskowa Eyeliner i aplikacja tuszu do rzęs.

Wskazówka! Jeśli strzałki są używane w codziennym makijażu, powinny być umiarkowane. Powieka powinna być sproszkowana, aby wkładka nie była drukowana.

Piękny wieczorowy makijaż

Makijaż wieczorowy powinien podkreślać głębię oczu, nadawać wygląd seksualności i tajemnicy. Jest tak w przypadku, gdy musisz użyć czarnego ołówka, kredki do oczu i sztucznych rzęs.

Makijaż wieczorowy powinien podkreślać głębię oczu, nadawać wygląd seksualności i tajemnicy

Jest tak w przypadku, gdy musisz użyć czarnego ołówka, kredki do oczu i sztucznych rzęs.

Koncentrując się na oczach, pozostawiaj usta neutralne.

Dla doskonałego makijażu wizażyści przechodzą przez kilka etapów:

 • Wyrównaj cerę za pomocą korektora i środków naprawczych. Powierzchnia stulecia jest dobrze zabarwiona, aby cienie były nakładane równomiernie i nie kruszyły się. Dla wygody piórka w proszku.
 • W sercu makijażu różowe perłowe cienie. Są one nakładane na ruchomą powiekę, przechwytując obszar pod brwiami.
 • Fałd poruszającej się powieki rysowany jest szarymi cieniami. Zewnętrzny kącik oka jest zasłonięty. Aby wizualnie otworzyć oko mocniej, szare cienie są nakładane poza krawędzie powieki, rysując róg w kierunku wierzchołka brwi. Obszar szarych cieni nie powinien być większy niż 1/3 wieku.
 • Różowe cienie odcień górnej granicy szarych cieni, aby uzyskać płynne przejście między kolorami. Pod brwiami powinien być jasny pasek czystej skóry.
 • Czarne cienie rysują narożnik przyszłej strzałki dla wygody i jej późniejszego rysowania wzdłuż danego konturu. Powinien wychodzić poza krawędź oka do końca szarych cieni.
 • Aby uzupełnić wieczorny makijaż, pomaluj dolną powiekę szarymi cieniami, aby linie rozszerzyły się do zewnętrznego kącika oka. Linia musi być połączona ze strzałką.
 • Na błonie śluzowej wykonuje się czarny ołówek i lekko cieniowany w dolnej powiece szaro-różowy.
 • Skręć rzęski i wywołaj tusz do rzęs.

Wieczór Smokey Ice Makeup

Wieczorny makijaż Smokey Ice. Krok 1-4

Wieczorny makijaż Smokey Ice. Krok 5-8

Wieczorny makijaż Smokey Ice. Krok 9-12

Proponowany schemat kolorów jest uniwersalny i odpowiedni dla każdego rodzaju oczu.
Możesz eksperymentować z odcieniami złota, brązu, beżu i oliwek.

Wskazówka! Makijaż oczu nie wygląda kompletnie bez zadbanej brwi. Dotykaj i kształtuj je za pomocą brązowych matowych odcieni.

Sekrety, aby zwiększyć oczy

Dziewczyny o małych oczach zawsze chcą je powiększyć. Jest to całkiem naturalne pragnienie, ponieważ otwarte oczy przyciągają mężczyzn. Aby osiągnąć ten cel, należy zwracać szczególną uwagę na brwi. Czyste, czesane włosy, które są wysokie, tworzą iluzję otwartych oczu.

Zmniejsz także cienie pod oczami. Są one eliminowane za pomocą środków maskujących, takich jak różowo-pomarańczowy korektor.

Dziewczyny o małych oczach zawsze chcą je powiększyć. To naturalne pragnienie, ponieważ otwarte oczy przyciągają mężczyzn.

Aby osiągnąć ten cel, należy zwracać szczególną uwagę na brwi. Starannie czesane włosy, które są wysoko, tworzą iluzję otwartych oczu

Zmniejsz także cienie pod oczami. Są one eliminowane za pomocą środków maskujących, takich jak różowo-pomarańczowy korektor.

Odpowiedni makijaż dla tego typu oczu ma kilka odcieni. Co najmniej dwa - jasne i ciemne. Pierwszy to biały, brzoskwiniowy, beżowy. Umieść wymienione dźwięki na ruchomej powiece, pod brwiami i wewnętrznymi narożnikami. Ciemne cienie mogą być różnymi odcieniami. Stosuje się je w zewnętrznych rogach, na dolnej i górnej powiece nie dalej niż na poziomie źrenicy, nad fałdą oczodołu. Cienie muszą być dobrze zacienione w kierunku świątyń.

Strzałka dla małych oczu powinna być cienka i gęstnieć w kierunku zewnętrznym i nie sięgać daleko do świątyń. Opuść powiekę tylko w zewnętrznych rogach i dobrze cieniowana.

Rzęsy odgrywają ważną rolę w powiększaniu oka. Aby były długie i piękne, musisz je zawinąć i pomalować dwoma warstwami czarnego tuszu.

Wskazówka!Aby zwiększyć oko, zaleca się rozjaśnienie „linii wodnej” białym ołówkiem. Wizualnie miesza się z bielą oka i zwiększa go.

Odpowiedni makijaż dla tego typu oczu ma kilka odcieni. Co najmniej dwa - jasne i ciemne

Rzęsy odgrywają ważną rolę w powiększaniu oka. Aby były długie i piękne, musisz je zawinąć i pomalować dwoma warstwami czarnego tuszu

Strzałka dla małych oczu powinna być cienka i gęstnieć w kierunku zewnętrznym i nie sięgać daleko do świątyń.

Marafet subtelności w domu

Główny sukces profesjonalnego makijażu w gładkiej błyszczącej skórze, na której kosmetyki się nie toczą i nie zatykają zmarszczek. Jednak idealną twarz można znaleźć bardzo rzadko. Dlatego artyści makijażu używają środków naprawczych:

 • żel wyrównujący na bazie wody do skóry tłustej;
 • jasny krem ​​do skóry mieszanej i normalnej;
 • gęsty krem ​​z olejami roślinnymi do skóry suchej.

Główny sukces profesjonalnego makijażu w gładkiej błyszczącej skórze, na której kosmetyki się nie toczą i nie zatykają zmarszczek

Po przetworzeniu twarzy należy rozpocząć makijaż oczu. Dzień można łatwo zrobić brązowym ołówkiem i czarnym tuszem, a wieczorem - cieniami i płynnym eyelinerem.

Lepiej jest nakładać tusz do rzęs na dwie warstwy, czekając, aż poprzedni wyschnie.

Po przetworzeniu twarzy należy rozpocząć makijaż oczu. Dzień można łatwo zrobić brązowym ołówkiem i czarnym tuszem, a wieczorem - cieniami i płynnym eyelinerem.

Lepiej jest nakładać tusz do rzęs na dwie warstwy, czekając, aż poprzedni wyschnie. Zaleca się, aby całkowicie zrezygnować z fałszywych rzęs, ponieważ zwiększa się ryzyko klejenia w oczach.

Wskazówka! Nie musisz stosować cieni na brwiach w domu. Przynajmniej kilka razy lepiej powierzyć zawód zawodowcom, w przeciwnym razie uszkodzona forma zmieni oblicze na gorsze.

Makijaż dla niebieskich oczu

Cienie do szarego, metalicznego, macicy perłowej i niebieskiego oka są najbardziej odpowiednie do makijażu z niebieskimi oczami.

Jeśli dziewczyna używa czarnego eyelinera, wygląda harmonijnie z różowym odcieniem. Jasny ton jest idealny na romantyczne spotkania. Daje głębię wyglądu.

Cienie do szarego, metalicznego, macicy perłowej i niebieskiego oka są najbardziej odpowiednie do makijażu z niebieskimi oczami.

Jeśli dziewczyna używa czarnego eyelinera, wygląda harmonijnie z różowym odcieniem. Jasny ton jest idealny na romantyczne spotkania. Daje głębię wyglądu.

Aby dodać efekt, przydają się niebieskie cienie. Dają głębię i ekspresję wyglądu.

Aby dodać efekt, przydają się niebieskie cienie. Dają głębię i ekspresję wyglądu. Harmonijnie wyglądają również turkusowe i wodne.

Wieczorny makijaż niebieskich oczu jest lepszy do tworzenia cieni węglowych w połączeniu z dowolnym odcieniem.

Wybierając eyeliner, należy unikać jasnych kolorów. Ciemny makijaż sprawia, że ​​kolor oczu jest bogatszy i bardziej intensywny. Wygląda dobrze ciemnoniebieski, ciemnozielony, brązowy i ciemnoszary eyeliner. Aby zapobiec rozmazywaniu, zaleca się nałożenie cienkiej warstwy proszku na wierzch.

Wskazówka!Aby ukryć ślady zmęczenia po długim, pracowitym dniu, niebieskie różowe oczy pomagają niebieskookim dziewczynom.

Wieczorny makijaż niebieskich oczu jest lepszy do tworzenia cieni węglowych w połączeniu z dowolnym odcieniem.

Wybierając eyeliner, należy unikać jasnych kolorów. Ciemny makijaż sprawia, że ​​kolor oczu jest bogatszy i bardziej intensywny.

Aby zapobiec rozmazywaniu się eyelinera, zaleca się nałożenie cienkiej warstwy proszku na wierzch.

Makijaż dla szarych oczu

Wyjątkowość i oryginalność szarych oczu w możliwości zmiany koloru w zależności od odcienia zastosowanych cieni. Jest bardzo wygodne, że prawie każdy makijaż trafia w takie oczy.

Aby podkreślić cechy szarych oczu, możesz użyć kobiecych trików:

 • o ciemnej karnacji lepiej wyglądają zimne odcienie cieni;
 • aby wyglądać błyszcząco, musisz użyć perłowych kolorów;
 • o bardzo ciemnej karnacji łączącej brązową gamę;

Makijaż dla szarych oczu

Makijaż dla szarych oczu. Krok 1-4

Makijaż dla szarych oczu. Krok 5-8

Makijaż dla szarych oczu

 • stosowanie ciepłych odcieni z bladą lub zbyt jasną skórą podkreśla odcień twarzy;
 • cienie niebieskiej palety nadają oczom taki sam odcień;
 • Jeśli skóra jest zimna, fioletowe i świeże zielone odcienie są w porządku.

Piaszczyste odcienie są idealne dla jasnowłosej blondynki. Dają oko ciepło i otwartość. W tym czasie ciemnowłose dziewczyny pasują niemal do wszystkich kolorów kosmetyków dekoracyjnych. Jednak lepiej nie angażować się w turkus, żółć i śliwkę.

Wskazówka! Aby oczy nie były poplamione łzami, należy unikać zbyt jasnych i ciemnych kolorów.

Makijaż dla brązowych oczu

Brązowe oczy są bardzo wyraziste i potrafią urzekać każdego mężczyznę. Odporność na ciepło widzenia jest prawie niemożliwa. Jednak za pomocą kosmetyków dekoracyjnych można zarówno podkreślić piękno i wygląd, jak i ukryć. Najważniejsze - poprawnie umieścić akcenty.

Tylko idealnie gładka twarz bez widocznych defektów wygląda świetnie z każdym makijażem.

Dziewczęta z stylistkami oczu w kolorze piasku zalecają stosowanie odcieni koralowych, złotych i beżowych.

Na wieczór lepiej wybrać krem ​​i połyskujące cienie.

Przed nałożeniem makijażu należy zawsze porządkować skórę. Tylko idealnie gładka twarz bez widocznych defektów wygląda świetnie z każdym makijażem. W ciągu dnia lepiej nie używać ciemnych tonów. Na wieczór lepiej jest zostawić krem ​​i połyskujące cienie.

Dziewczęta z stylistkami oczu w kolorze piasku zalecają stosowanie odcieni koralu, złota i beżu. Nałóż je na ruchomą powiekę, aby górna część mogła być cieniowana na szaro lub brązowo.

Odcienie niebieskiej gamy są odpowiednie dla właścicieli ciemnych, nasyconych brązowych oczu. Złote i pastelowe odcienie również wyglądają dobrze. Pamiętaj, aby dobrze zacieniać cienie, aby uniknąć wyraźnych linii prostych, które są niedopuszczalne dla makijażu dziennego.

Makijaż dla brązowych oczu. Krok 1-4

Makijaż dla brązowych oczu. Krok 5-8

Makijaż dla brązowych oczu. Krok 9-11

Rzęsy wystarczające do pomalowania jednej warstwy tuszu do rzęs. Czarny eyeliner jest przydatny w tworzeniu wieczornego obrazu. Cienkie linie rysują się wzdłuż konturu.

Wskazówka! Piękno brązowych oczu zaleca się stosować technikę „trzech kolorów”, czyli w wieczornym makijażu, aby używać trzech odcieni, które przechodzą do siebie. Wybierz gotową paletę cieni, aby nie zastanawiać się nad wyborem kolorów.

Podkreśl zielone oczy

Dla makijażu zielonych oczu, styliści zalecają stosowanie brązowych, złotych, pastelowych, oliwkowych, purpurowych odcieni.

Do makijażu wieczorowego należy używać kremowych, metalicznych i ciemnofioletowych odcieni. Dadzą urok obrazu. Jeśli celem jest glamour, preferowane będą odcienie złota i miedzi.

Dla makijażu zielonych oczu, styliści zalecają stosowanie brązowych, złotych, pastelowych, oliwkowych, purpurowych odcieni.

Do makijażu wieczorowego należy używać kremowych, metalicznych i ciemnofioletowych odcieni.

Odrzuć zielonookie bestie polecaj kosmetyki niebieskie i niebieskie. Również opcja przegrywająca - odcień srebra.

Aby oczy były bardziej wizualne, musisz użyć złotego lub białego eyelinera. Lepiej odrzucić czarny ołówek.

Zimne odcienie sprawiają, że wygląd jest nudny, więc ciepła gama doskonale pasuje.

Jak stworzyć świąteczny makijaż:

 • Zastosuj cień w kierunku od linii wzrostu rzęs i środkowej części ruchomej powieki do zagięcia. Ostrożnie cieniuj obramowanie, aby przejść niezauważalnie.
 • Podkreśl dolną powiekę w tym samym odcieniu, co w górnej.
 • Od wewnętrznego rogu do zewnętrznego stosuj ciemne linie cienką linią i cieniuj je.

Zielony makijaż oczu

Makijaż dla zielonych oczu. Krok 1-4

Makijaż dla zielonych oczu. Krok 5-6

 • Rozczesuj rzęsy i uzupełnij ich tusz do rzęs w dwóch warstwach, po odczekaniu, aż poprzedni wyschnie.

Aby podkreślić magię oka, w przypadku wkładki z zielonym okiem lepiej jest użyć szarego ołówka niż czarnego eyelinera.

Obejrzyj film: KLASYCZNY MAKIJAZ WIECZOROWY - Przydymione Kocie Oko (Może 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send