Piękno

Perfumy dla kobiet Versace - Różnorodność linii perfum

Pin
Send
Share
Send
Send


Perfumy Versace dla kobiet prezentowały szeroką paletę smaków na każdy gust

Palette, która prezentuje perfumy Versace dla kobiet, łączy zmysłowe aromaty znanej na całym świecie marki. Wyobraź sobie tutaj arcydzieła „kolorowych” perfum Versace.

Włoska firma Versace została założona w 1978 roku. Wraz z rozwojem modnych kolekcji odzieży, elitarna perfumeria została wyprodukowana niemal natychmiast.

Jak pojawiły się duchy Versace?

Dom mody Versace to nie tylko światowej sławy twórca odzieży, akcesoriów wielu innych modnych artykułów gospodarstwa domowego. Dziś jest również jedną z najpopularniejszych marek perfum na świecie. Przecież zapachy stworzone przez perfumiarzy w swoich granicach i wypuszczone na świat pod jej godłem można wyróżnić aromatami innych marek. Perfumy dla kobiet od Versace w oryginale - to stylowy i modny zapach, który ma swoją historię i nie jest taki jak inne.

Włoska firma Versace została założona w 1978 roku. Jej założycielem był J. Versace. Wraz z rozwojem modnych kolekcji odzieży problem elitarnej perfumerii został niemal natychmiast zrealizowany - na początku lat 80-tych. Zadebiutował dom mody w tym kierunku jako twórca pierwszego zapachu o tej samej nazwie Versace (1982). Lata 90. - To okres aktywnej pracy nad oryginalnymi perfumami, które dziś zostały już usunięte z produkcji.

Niemniej jednak dom mody Versace usilnie stara się uzupełnić linię perfum o ciekawe nowości. Z roku na rok marka oddaje się nie tylko mężczyznom, ale także kobietom z nowymi zapachami, które różnią się wszechstronnością i wielowarstwowością.

Wskazówka!Duchy Versace powinny zdecydowanie wybrać te kobiety, które chcą podkreślić kobiecość i zmysłowość swojej fatalnej natury. Są to nadzwyczajne, pełne smaku smaki, które opierają się zwięzłości zapachów innych marek.

Co roku dom mody uzupełnia linię perfum o nowe zapachy dla mężczyzn i kobiet.

Bright Crystal - delikatny kobiecy zapach w różowym odcieniu

Bright Crystal (2006) - jeden z ulubionych zapachów kobiet. Znany jest również jako przedstawiciel linii kobiecych „różowych perfum” z domu mody Versace. Charakterystyczną cechą perfum jest oryginalna butelka koloru jasnoróżowego, zwieńczona dużą pokrywą w postaci diamentu.

Ten zapach należy do kategorii zapachów kwiatowych i owocowych. Jest to jasna, kolorowa kompozycja o bogatej palecie odcieni. Żadne z nich nie ginie i nie rozpuszcza się całkowicie w drugim. Każdy czuje się z jego charakterystyczną siłą, która zapewnia wszechstronność perfum.

Perfumy Bright Crystal od Versace - delikatne i miękkie. Są one najbardziej odpowiednie dla kobiet eleganckich, wyrafinowanych, eleganckich, delikatnych. Taka natura jest z pewnością marzycielska, po prostu unosi się nad ziemią. Bright Crystal będzie w stanie nadać mu dodatkowego światła pasji i uwodzenia, podkreślając jego naturalne zalety.

Perfumy Bright Crystal od Versace - delikatne i miękkie. Są one najbardziej odpowiednie dla kobiet eleganckich, wyrafinowanych, wyrafinowanych, delikatnych

Aromat łączy notatki:

 • nasiona yuzu i granatu - jako top;
 • płatki piwonii, magnolii i lotosu - jako „serce”;
 • piżmo, drzewo południowoafrykańskie, bursztyn - jako baza.

Dominują piwonia, granat i lotos.

Różnice w cenach perfum zależą od objętości butelki, w której jest sprzedawany (30, 50 lub 90 ml), i bez wątpienia miejsca sprzedaży. Te damskie perfumy można kupić w sklepach marki Letual w ofercie od 3000 do 5700 rubli.

Wskazówka!Perfumy Versace to uniwersalna opcja dla kobiet bez względu na wiek i porę roku. Zgodnie z ideą jego twórców, jest on w stanie zapewnić orzeźwiający efekt w ciepłym sezonie i ocieplenie - w zimnie.

Heady Bright Crystal Absolu Haze Pink Haze

Bright Crystal Absolu (2013) jest uważany za odmianę kobiecych perfum Versace zaproponowanych powyżej w różowej tonacji, która pojawiła się 7 lat później. Jest również przedstawicielem aromatów kwiatowych i owocowych, opracowanych przez światowej sławy włoskiego perfumiarza Alberto Morillasa.

W tym perfumie znaleziono unikalną kompozycję nut:

 • granat i yuzu - w roli góry;
 • maliny, piwonia, magnolia i lotos - jako „serce”;
 • mahoń, bursztyn, piżmo - jako baza.

Butelka tych kobiecych perfum przypomina wizualnie butelkę poprzednich. Główną różnicą jest bardziej intensywne nasycenie jego różowego odcienia. Jego koroną jest ognisty różowy kryształek pokrywki. Symbolizuje to bardziej intensywny zapach samych perfum w porównaniu z poprzednikiem.

Celem perfum Versace Bright Crystal Absolu jest podkreślenie nie tylko naturalnego piękna właściciela, ale także skupienie się na jej szczerej seksualności i odwadze.

Jest zdominowany nie tylko przez granat, lotos i piwonię. Są bardzo barwnie cieniowane malinami, piżmami i bursztynem, a efektem mrożenia są drzewa magnolii i mahoniu.

Celem zapachu Versace Bright Crystal Absolu jest podkreślenie nie tylko naturalnego piękna jego właściciela, ale także podkreślenie jego szczerej seksualności i odwagi.

Wskazówka! Twórcy zapachu polecają płeć piękną, aby wybrać ten zapach jako wieczorny zapach. Idealnym wydarzeniem jest „wyjście”, przyjęcie, uroczysta kolacja.

Cena: od 2650 do 4750 rubli.

Versus - duch kobiecego buntu w fioletowej butelce

Versace perfumy dla kobiet o nazwie Versus (2010) po raz pierwszy zobaczyły świat 6 lat temu dzięki twórczej pracy perfumiarza Natalie Lorson. Od tego czasu ciągła ekspansja jego kręgu fanów nie ustała.

Versus to grupa słodko-kwaśnych aromatów owocowych i kwiatowych.

Perfumy są ucieleśnieniem nut:

 • cytryna, kumkwat, jabłko gwiezdne - jako top;
 • róże, stephanotis, kwiaty drzew pomarańczowych - jako „serce”;
 • bursztyn, piżmo, paczula - jako podstawowe.

W tym mega-bukiecie dominuje paczula, róża, kumkwat i jabłko. Taka „kontrowersyjna” kompozycja daje znakomity wynik, odzwierciedlony w nazwie duchów - przetłumaczony z angielskiego „przeciw”, „porównany”. W oparciu o kompozycję, wielowarstwowy aromat i nazwę, jego zadaniem jest pokazanie często sprzecznej kobiecej natury: ucieleśnienia łagodności, czułości i zmysłowości, otoczonej przez aktywność, życiodajną energię i buntowniczego ducha.

Versus to grupa słodko-kwaśnych aromatów owocowych i kwiatowych.

O kontraście perfum i natury jego właściciela mówi cały swój wygląd i unikalna butelka autora z kolorem gradientu od odcienia niebieskiego do fioletowego.

Wskazówka! Perfumy te mogą być bezpiecznie wybrane przez wszystkie płci pięknej, która nie chce się wyróżniać przy wyborze zapachu według wieku, sezonu, stroju itp. Jest uniwersalna. Zima lub lato za oknem, futro lub lekka sukienka na kobiecie - ten kontrastowy zapach ujawni 100%.

Cena: od 1 990 do 3 077 rubli.

Żółty diament - błyszcząca słoneczna kobiecość

Yellow Diamond (2011) prezentuje kolekcję perfum kwiatowych z domu mody Versace. Fakt, że jest to wybór dla musujących, słonecznych kobiecych natur, mówi unikalna butelka autora - przezroczyste grube szkło z żółtymi perfumami wewnątrz, ozdobione diamentową czapką. Tworzy obraz szlachetnego kamienia w złocie. To właśnie ta rola nadawana jest tym perfumom wśród innych smaków Versace.

Czysty i lekki aromat jest wynikiem zabawnej gry nut:

 • cytryna, bergamotka, neroli, gruszki - jako top;
 • mimoza, kwiat pomarańczy, lilia wodna, frezja - w roli „serca”;
 • Drzewo gwajakowe, piżmo, bursztyn - jako baza.

Jest to wybór wesołej natury kobiecej, zawsze uśmiechniętej w życiu, nawet patrząc w oczy niebezpieczeństwa lub trudności. Zapach zapewnia dobry nastrój i ładunek energii życiowej nie tylko właścicielowi, ale także otaczającym go ludziom.

Jest to zapach dla kobiety, która nie lubi pozostać w cieniu.

Musujący, pachnący płyn w butelce mówi, że jest to zapach dla kobiety, która nie lubi pozostać w cieniu. Zawsze jest w centrum uwagi, ale dyskretnie, raczej z powodu naturalnych cech jej wesołej natury i rezerw energii.

Wskazówka!Perfumy są polecane przez twórców dla kobiet w każdym wieku i na co dzień oraz na specjalne okazje. Nawet jeśli natura natury natury nie uderzy w klucz, zaleca się użycie tego zapachu, aby uzupełnić jego rezerwy. Perfumy mogą również podnieść na duchu.

Fiolki o pojemności od 50 do 90 ml z tymi kobiecymi perfumami Versace można kupić w sklepach Letual w najbardziej rozsądnych cenach. od 1 540 do 1 925 rubli.

Słoneczny aromat Żółty diament intensywny

Wariacją na temat słonecznych kwiatowych zapachów dla musujących natur był perfumy Yellow Diamond Intense (2014) - kontynuacja linii „żółtych perfum” od Versace. Jasna i bogato barwiona butelka świadczy o jaśniejszym i bardziej nasyconym aromacie, pochodzącym od poprzednika.

Jeśli poprzedni zapach jest symbolem pewnej i wesołej natury, w tym przypadku cechą charakterystyczną właściciela małej żółtej butelki jest pewna śmiałość i odwaga. Aromat jest nieco prowokacyjny, ale jednocześnie niezwykle ciepły.

Aromat jest nieco prowokacyjny, ale jednocześnie niezwykle ciepły.

Łączy pachnący bukiet nut:

 • bergamotka, gruszki, neroli, cytron - top;
 • frezja, jaśmin, osmantus, kwiat pomarańczy - jako „serce”;
 • bursztyn, piżmo, benzoes, drzewo gwajakowe, nuty drzewne - podstawowe.

Wskazówka! Zgodnie z zaleceniami twórców, ten zapach jest najlepiej stosowany jako niezastąpiony towarzysz letni i dzienny dla płci pięknej.

Cena: od 1 820 do 2 590 rubli.

Werset - bezdenna świeżość z zielonym odcieniem

Versense (2009) zapach - „zielone perfumy” dla kobiet - ekskluzywny projekt domu mody Versace. Prawdziwi koneserzy oryginalnych perfum zgadzają się, że jest to arcydzieło z Versace, którego zapach nie jest w stanie w pełni cieszyć.

Ten zapach jest uosobieniem świeżości. Staje się niezbędny w wyjątkowo gorący letni dzień. Przyjemnie odświeżający i uzupełniający wizerunek każdej kobiety, która troszczy się o siebie. Duchy te otrzymały tak silną świeżość dzięki połączeniu motywów owocowych z cytrusami.

Perfumy dla zmysłowych i pełnych duszy kobiet. Uzupełniają elegancki wygląd, który jest atrakcyjny dla płci przeciwnej. Pod wpływem świeżego, czystego smaku zwiększa nastrój i zwiększa zaufanie do własnych możliwości.

Ten zapach jest uosobieniem świeżości. Staje się niezbędny w wyjątkowo gorący letni dzień.

Sekret perfum Versace ukryty jest w owocowo-kwiatowym bukiecie nut:

 • figi, zielona mandarynka, bergamotka - jako top;
 • lilia, jaśmin, narcyz, kardamon - „serce”;
 • drzewo oliwne, piżmo, drzewo sandałowe - podstawowe.

Wskazówka! Nie przegap szansy na wykorzystanie tego zapachu jako letniego i na spacer w jasnej jedwabnej sukni oraz na negocjacje w biurze w garniturze. Twój obraz otrzyma dodatkową porcję pewności siebie i pozytywnego postrzegania innych. Będzie to sekret twojego uroku zarówno dla mężczyzn, jak i partnerów biznesowych.

Cena: od 2 370 do 3 625 rubli.

Crystal Noir - aromat namiętności z nutką intrygi

Wyjątkowe perfumy Versace Crystal Noir (2004) należą do kategorii „czarnych perfum” dla kobiet. To ucieleśnienie kwiatowych aromatów Wschodu harmonijnie łączy zapach przypraw, pudrową słodycz i słoneczne odbicie aromatów gorących tropików. Twórcą tego arcydzieła z domu mody Versace jest włoski perfumiarz Antoine Lee.

Butelka dla tych tajemniczych duchów została wybrana bardzo odpowiednio - grube szkło w ciemnych śliwkowych odcieniach, zwieńczone bogatą czarną diamentową pokrywką.

Aromat pijany, wabi i fascynuje. Przyczynia się do tworzenia tajemniczego kobiecego wizerunku, roli kobiecych tajemnic. Jest to natura z głębokim wewnętrznym światem, który nikomu nie jest w pełni objawiony. Świat jej pragnień jest pełen oczekiwań, kreatywnych pomysłów i planów, znanych tylko jej. Ale z drugiej strony zapach wciąga się w grę otaczającą ludzi, w szczególności mężczyzn, których pociąga blask nieprzewidywalnej indywidualności.

Aromat pijany, wabi i fascynuje. Przyczynia się do tworzenia tajemniczego kobiecego wizerunku, roli kobiecej tajemnicy

Wszystko to jest możliwe dzięki niekonwencjonalnemu bukietowi nut:

 • biały pieprz, imbir, kardamon - jako górna pętla;
 • gardenie, piwonia, kwiat pomarańczy - jako „serce” zapachu;
 • bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo - jako baza.

Wszystko to spowite jest grejpfrutem, wiśnią, nutami kokosowymi i nutą tuberozy.

Wskazówka!Jest to idealne na wieczorowe suknie, romantyczne spotkania, wieczory i przyjęcia. Perfumy nie są zalecane jako dzienne perfumy.

Cena: od 2 345 do 4 355 rubli.

Perfumy z domu mody Versace to wybór eleganckich, wdzięcznych kobiet. Dzięki trwałym i wyjątkowym aromatom można tworzyć ciekawe i tajemnicze kobiece obrazy. Bogactwo palety zapachów pozwala wybrać niezbędne dla każdej postaci, stroju, sezonu, sytuacji życiowej. Versace jest symbolem wszechstronności w perfumerii, która sprzeciwia się monotonii wielu innych znanych perfum.

Pin
Send
Share
Send
Send