Moda

Zmiana starych rzeczy na modne zrób to sam (50 zdjęć) - Przekształćmy szafę!

Pin
Send
Share
Send
Send


Przekształcanie starych rzeczy w modne zainteresowania zrób to sam, które chcą być zawsze w modzie. Jak wiemy, nowości na wybiegu szybko stają się nieistotne. Jak mieć czas, by wyglądać stylowo, jeśli płace nie wystarczą na cotygodniową aktualizację garderoby? Sami możemy stworzyć wyjątkową oryginalną rzecz, jeśli spróbujemy.

Przekształćmy razem twoją garderobę z minimalną inwestycją finansową.

Jak wiemy, nowości na wybiegu szybko stają się nieistotne.

Nowości na podium szybko stają się nieistotne

Sami możemy stworzyć wyjątkową oryginalną rzecz, jeśli spróbujemy

Minispódniczka z szalika lub stuły? Proste i piękne

Jeśli masz smukłe nogi i możesz bezpiecznie nosić krótkie spódniczki, urozmaic swój łuk oryginalnym produktem. Nawiasem mówiąc, ten produkt przyciąga łatwość tworzenia. Jeśli nie wiesz, jak szyć, nie martw się. Weź długi szalik, trochę inspiracji i postępuj zgodnie z instrukcjami:

 • owiń raz biodra szalikiem;
 • skręć dwa razy z przodu;
 • owinąć się dalej, aby tkanina była zapinana z boku.

Jeśli masz smukłe nogi i możesz bezpiecznie nosić krótkie spódniczki, urozmaic swój łuk oryginalnym produktem

Nawiasem mówiąc, ten produkt przyciąga swoją prostotą.

Przód spódnicy jest oryginalnie ozdobiony niespodzianką.

Małe, zgrabne fałdy powinny tworzyć się z tyłu. A z przodu twoja spódnica jest oryginalnie udekorowana. Aby nie obawiać się, że spódnica spadnie lub zostanie rozwiązana, lepiej przymocuj końcówki igłą i nicią. Oczywiście tylko wtedy, gdy nie będziesz już nosić tego szalika. W innym przypadku zawsze możesz wyglądać modnie, nie poświęcając mu zbyt wiele czasu.

Aby nie obawiać się, że spódnica spadnie lub zostanie rozwiązana, lepiej przymocuj końcówki igłą i nicią.

Wskazówka!Na lato wybierz tippet. Bądź ostrożny, może być oświecony. Następnie spódnica nadaje się do chodzenia po plaży w kostiumie kąpielowym.

Na lato wybierz tippet

Jak przekształcić starą sukienkę

Na całym świecie uznaje się stwierdzenie Coco Chanel, że w szafie każdej kobiety powinna znajdować się mała czarna sukienka. Ale co zrobić, jeśli masz dość starego modelu i chcesz czegoś nowego?

 • Weź starą sukienkę z wysokim dekoltem. Z tego zrobimy seksowny produkt, który przyciągnie widoki szanowanych mężczyzn. Potrzebny będzie również skórzany sznur, nić, igły, szpilki, nożyczki i oczywiście maszyna do szycia.

Oświadczenie Coco Chanel, że w szafie każdej kobiety powinna być mała czarna sukienka, jest rozpoznawane na całym świecie.

Przeciąć materiał wzdłuż linii nożyczkami. Gdy masz układ wycięcia, zginaj tkaninę i zabezpiecz szpilkami.

 • Na środku sukienki (może nie być czarny) narysuj taką linię, aby utworzyć dekolt w kształcie litery V. Poprowadź ją do poziomu talii do cięcia szwu. Jeśli skromność nie pozwala na noszenie produktu z głębokim dekoltem, zatrzymaj się nieco wyżej. Ale nie mamy dokładnie biurowej wersji sukienki.
 • Przeciąć materiał wzdłuż linii nożyczkami. Gdy masz układ wycięcia, zginaj tkaninę i zabezpiecz szpilkami.
 • Zaznacz kropki do sznurowania. Jak często będą się znajdować, zależy od twojego pragnienia. Z poziomu punktu początkowego podziel cięcie na pięć równych części. Zaznacz każdy punkt kredą (jeśli chcesz częstego sznurowania, będziesz potrzebował więcej znaczników).
 • Wytnij uprzednio przygotowany skórzany sznurek na 10 sztuk tego samego małego rozmiaru. Te segmenty są potrzebne do pętli, zaprojektowanych sznurowań.
 • Złóż przygotowane sznury na pół, aby zrobić pętle, a szpilki przymocuj do miejsc, w których wcześniej zaznaczyliśmy kredą.
 • Zszyć krawędzie dekoltu, aby zabezpieczyć materiał i pętlę. Możesz to zrobić samodzielnie lub przy pomocy maszyny do szycia.
 • Szyjąc wszystkie pętle we właściwe miejsca, przekręć dekolt od góry do dołu długim sznurkiem. Kończymy koronkę zgrabnym kokardką.

Ze starej sukienki możesz również stworzyć oryginalną letnią wersję. Aby to zrobić, weź monotonną nudną rzecz, najlepiej krótką. Na rękawach i wzdłuż dolnej linii wykonuj małe otwory (mogą być dziurkowane nawet dziurkaczem). Przełóż wiązki kolorowej nici dentystycznej do uzyskanych otworów i zwiąż je, aby nie wypadły podczas noszenia. Należy pamiętać, że nici powinny być wielokolorowe. Wtedy obraz okaże się naprawdę jasny i letni. Uzupełnij produkt czerwonym paskiem w talii.

Wskazówka! Trzeba nosić naszą seksowną sukienkę bez biustonosza, aby zobaczyć piękny krój między piersiami.

Co zrobić z dużą koszulką? Oczywiście letnia sukieneczka

Jeśli masz duży T-shirt leżący wokół (może być ozdobiony nadrukiem lub pozostać monochromatyczny), natychmiast zacznij tworzyć krótką letnią sukienkę. Oprócz tego będziesz potrzebować nożyczek, igły, nici i gumki. Zacznijmy więc:

 • Rozłożyć koszulę na płaskiej powierzchni i przyciąć rękawy.
 • Wytnij koszulkę na wysokości klatki piersiowej poziomą linią prostą, aby uzyskać wolny prostokąt.
 • Z rękawów tworzą dwa identyczne prostokąty, które staną się szczytem produktu. Dlatego upewnij się, że ich rozmiar jest wystarczająco szeroki. Idealny, jeśli pasuje do objętości klatki piersiowej. W razie potrzeby nadmiar można odciąć.

Rozłóż koszulkę na płaskiej powierzchni i wykończ rękawy.

Z rękawów tworzą dwa identyczne prostokąty, które staną się szczytem produktu.

Połącz prostokąty z rękawów z pierwszymi dużymi kawałkami materii

 • Połącz prostokąty z rękawów z pierwszymi dużymi kawałkami materii.
 • Zszyć po obu stronach powstałej części.
 • Na styku części wewnątrz szyte gumy, aby lepiej podkreślić talię.
 • Z przyjemnością załóż sukienkę!

Oprócz tej sukienki, możesz zrobić wiele modnych opcji ze zwykłej wielkiej koszulki. Wygląda na stylową grę z fakturą. Wystarczy przeciąć całą długość okręgu. Zostaw szwy nietknięte. W rezultacie otrzymasz oryginalną tunikę, którą można nosić na czarnej koszulce i leginsach.

Sukienka wykonana z T-shirtów i bluzek wygląda stylowo i oryginalnie. Aby to zrobić, po prostu przeciąć koszulę na wysokości klatki piersiowej, a poniżej, zszyć wynikowy cylinder z wyciętej koszulki. Ta sukienka może być łączona nawet z kurtką. Świetna letnia wersja stylu biurowego.

Kolejna oryginalna wersja stylowej sukienki - z nacięciami po bokach. Aby to zrobić, musisz podzielić dużą koszulkę na pół, uformować dziurę w dolnej części górnej części pośrodku, gdzie miniesz zmontowaną górną część dolnej części. Zszyj lub zapnij szpilkami. Sukienka z otwartymi bokami jest gotowa.

Ale jeśli nie jesteś przyjazny dla igły i nici, a szkoda zepsuć koszulkę, wybierz oryginalny model z szeroką szyjką. Musisz założyć go na siebie, aby dekolt ciasno przylegał do piersi. Weź jeden rękaw i zawiń go na środku klatki piersiowej, aby utworzyć śliczne fałdy. Następnie wykonaj te same manipulacje z drugim rękawem. Sukienka plażowa jest gotowa do użycia.

Wskazówka! Jeśli chcesz stworzyć modną sukienkę w kształcie trapezu, wyciąć z głównej części koszulki nie jest prostokątem, ale trapezem. Ale jednocześnie pamiętaj, aby rozważyć swój rozmiar, aby nie usuwać nadmiaru tkaniny.

Czy jesteś zmęczony maxi sukienką?

W 2107 zestawy ubrań są niezwykle istotne. Na przykład spódnica i góra. Z

Twoja długa sukienka możemy zrobić doskonały garnitur letni. Aby to zrobić, będziesz potrzebować samej sukienki, nożyczek, gumki, szpilek, nici i igły.

W 2107 zestawy ubrań są niezwykle istotne. Na przykład spódnica i góra

Zacznijmy więc:

 • Odwróć sukienkę tak, aby jej przód był z powrotem.
 • Usuń wszystkie niepotrzebne elementy dekoracyjne nożyczkami do paznokci.
 • W talii, wzdłuż linii szwu, tnij sukienkę na dwie identyczne części.
 • Zdecyduj, jak długo potrzebujesz góry i zszyj ją na maszynie do pisania lub ręcznie.

Aby stworzyć taki strój, będziesz potrzebować: samej sukienki, nożyczek, gumki, szpilek, nici i igły

 • Złóż spód spódnicy, tak aby pas całkowicie ukrył wcześniej przygotowaną gumę i szyj.
 • Za pomocą ołówka lub igieł dziewiarskich rozciągnij gumkę w otworze, a następnie ostrożnie ją zszyj.

Masz ciekawy garnitur, który możesz bezpiecznie nosić, aby iść na spacer z przyjaciółmi.

Masz ciekawy garnitur, który możesz bezpiecznie nosić, aby iść na spacer z przyjaciółmi

Wskazówka!Ze spódnicy zawsze możesz zrobić spodnie lub szorty. Wystarczy zszyć, aby uzyskać otwory na nogi. Wszystkie bardziej przestronne produkty wykonane z lekkiej tkaniny szyfonowej są dziś bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek.

Ze spódnicy zawsze możesz zrobić spodnie lub szorty

Przestronne produkty są dziś bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek

Nie lekceważ szczegółów

Jeśli chcesz przekształcić starą rzecz, nie trzeba jej radykalnie zmieniać. Czasami wystarczy dodać modny element, a zamaskujesz otarcie, nawet dziurę. Rozważ kilka opcji ubrań do samodzielnego ubierania się:

 • Udekoruj rękawy swetra kawałkami tkaniny ozdobionymi cekinami. Aby to zrobić, należy ściśle przyszyć ozdoby na zamknięciach tkaniny tego samego rozmiaru. Następnie zabezpiecz je na obszarze łokcia. Dostaniesz piękny jasny sweter.

Udekoruj rękawy swetra kawałkami tkaniny ozdobionymi cekinami

Dostaniesz piękny jasny sweter

 • Na każdą rzecz możesz dołączyć figurkę ozdobioną nicią z wybieranych cekinów. Aby upewnić się, że kształt serca lub kwiatu jest prawidłowy, przymocuj nawleczoną biżuterię do układu kartonu za pomocą kleju. Mocno uszyj wynikowy kształt do bluzy, spodni lub góry.

Na każdą rzecz możesz dołączyć figurkę ozdobioną nicią z wybieranych cekinów

Aby upewnić się, że kształt serca lub kwiatu jest prawidłowy, przymocuj klejową biżuterię nawleczoną na układ kartonu

 • Jeśli masz dwie stare kurtki wykonane z różnych materiałów, po prostu je połącz. Wytnij rękawy jednego produktu i szyj zamiast drugiego. Otrzymasz stylową odzież wierzchnią.
 • Kołnierz dowolnej rzeczy można przekształcić za pomocą koralików, dżetów i cekinów. Po prostu przyklej go małymi koralikami i kamyczkami. Nawiasem mówiąc, brama ta może być wycięta z produktu i może być noszona jako oddzielne akcesorium.

Kołnierz dowolnej rzeczy można przekształcić za pomocą koralików, dżetów i cekinów

Taka brama może być wycięta z produktu i noszona jako oddzielne akcesorium.

 • Naszywki - trend roku. Każda rzecz, którą możemy ozdobić łatą z innej tkaniny. Może to być bluza, dżinsy, koszula, spódnica, a nawet kurtka. Wytnij dowolny kształt geometryczny z innej tkaniny i zszyj go, gdzie chcesz.

Naszywki - trend roku

Każda rzecz, którą możemy ozdobić paskiem z innej tkaniny

Wytnij dowolny kształt geometryczny z innej tkaniny i zszyj go, gdzie chcesz.

Wskazówka!Możesz dodawać elementy do dowolnego elementu dekoracyjnego. Wybierz motyle z tkaniny, koralików, pasków, naszywek. Nie wahaj się w fantazji.

Możesz dodawać elementy do dowolnego elementu dekoracyjnego.

Wybierz motyle z tkaniny, koralików, pasków, naszywek

Nie wahaj się w fantazji

Uczynić szczyt Balenciaga

Top Balenciaga - modna rzecz w damskiej szafie. Pięknie podkreśla klatkę piersiową i dodaje kobiecości. Do stworzenia topu potrzebna jest podłużna koszulka w dowolnym kolorze na szerokich ramiączkach. Lepiej jest, jeśli jest wykonana z grubej tkaniny, aby krawędzie nie zawijały się. Musisz także zaopatrzyć się w nożyczki, nitkę i igłę. Pierwsze kroki:

 • Odciąć tył koszulki tak, aby jej długość była 2-3 cm niższa niż zapięcie z biustonosza. Od linii bocznych szwów również cofnij się o kilka centymetrów.
 • Obróć koszulkę w dół i zaznacz kredą na środku.
 • W linii prostej przeciąć koszulę pionowo do dołu.
 • Noś górę i owiń długie końce wokół talii. Zwiąż je z tyłu na plecach.
 • Złóż lub obróć górne krawędzie dekoltu.

Odciąć tył koszulki tak, aby jej długość była 2-3 cm niższa niż zapięcie z biustonosza. Od linii bocznych szwów również cofnij się o kilka centymetrów

Top Balenciaga - modna rzecz w damskiej szafie

Masz top, bardzo podobny do produktu z najnowszych kolekcji Balenciaga

Masz top, bardzo podobny do produktu z najnowszych kolekcji Balenciaga.

Wskazówka! Taki top może być wykonany nie tylko z T-shirtów, ale także z T-shirtów, koszul. Ale wtedy potrzeba więcej procesów, aby stworzyć oryginalny element garderoby.

Taki top może być wykonany nie tylko z T-shirtów, ale także z T-shirtów, koszul

Bluzka wymaga więcej procesów, aby stworzyć oryginalne ubranie.

Nie zapomnij o dżinsach

Dżinsy - niezbędny element garderoby nowoczesnej kobiety. Są wygodne do chodzenia, a nawet spotkań biznesowych, jeśli pozwala na to kod ubioru. Są sytuacje, które z jakiegoś powodu odkładamy na ulubioną rzecz i nie zakładamy jej. Może to być rażący przyrost masy ciała lub utrata masy ciała. W rezultacie dżinsy pozostają w dobrym stanie, ale nie są już modne. Jak uratować sytuację? Istnieje kilka rozwiązań tego problemu:

 • Przetrzyj je w niektórych miejscach kamieniem, wykonaj kilka drobnych cięć, a twój ulubiony model jeansów powróci do mody.

Pocierać dżinsy w niektórych miejscach kamieniem

Zrób kilka drobnych kawałków, a twój ulubiony model dżinsów powróci do mody.

Dżinsy - niezbędny element garderoby nowoczesnej kobiety

 • Za pomocą nici dentystycznej można wykonać wielobarwne hafty na dżinsach. Schemat można znaleźć w Internecie lub na zdjęciu w magazynach mody.

Za pomocą nici dentystycznej można wykonać wielobarwne hafty na dżinsach

Schemat można znaleźć w Internecie lub na zdjęciu w magazynach mody.

 • Koraliki, koraliki i inne elementy dekoracyjne powinny być duże. Szyj je na kieszeni lub na całej długości, a otrzymasz modny designerski przedmiot.

Koraliki, koraliki i inne elementy dekoracyjne powinny być duże

 • Przyciąć nożyczkami krawędzie dżinsów, a następnie lekko je pocierać. Nie jest konieczne obcinanie produktu, nici powinny być widoczne na zewnątrz, ponieważ łatwa nieostrożność jest w modzie. Należy pamiętać, że skrócone modele są odpowiednie dla dziewcząt o długich nogach, ponieważ wizualnie skracają kształt. Dla innego rodzaju wyglądu ta opcja nie jest odpowiednia.

Odetnij krawędzie dżinsów za pomocą nożyczek, a następnie delikatnie potrzyj je.

 • Paski i aplikacje powróciły do ​​świata mody. Szyj kilka dużych przedmiotów w widocznych miejscach.

Paski i aplikacje powróciły do ​​świata mody

Szyj kilka dużych przedmiotów w widocznych miejscach.

 • Zasznuruj nogawkę spodni. Ta wersja dżinsów wygląda niesamowicie kobieco i doskonale komponuje się nawet z obcasami.

Zasznuruj nogawkę spodni

Te jeansy wyglądają niesamowicie kobieco i pięknie.

 • Spróbuj jeszcze więcej dżinsów. Emery wymazują kolor w osobnych miejscach poziomo.

Najprostszym sposobem konwersji starych dżinsów na nowe modne jest chowanie ich.

Wskazówka!Najprostszym sposobem konwersji starych dżinsów na nowe modne jest chowanie ich. Tak, tak, dobrze słyszałeś.

Pin
Send
Share
Send
Send