Piękno

50 pomysłów, jak splot warkocz fishtail - instrukcje krok po kroku, zdjęcia

Pin
Send
Share
Send
Send


Przy wyborze fryzury typu fishtail należy zrozumieć: jak splotować, czy zdjęcia będą udane, czy nie, jak zaskakiwać dziewczyny w stylizacji. Wygląda na to, że tkanie wygląda inaczej na włosach o różnej długości. Jeśli dodasz stylowy dodatek i zyskasz nowoczesną, oszałamiającą fryzurę.

Spośród wszystkich rodzajów plecionek, fishtail jest uważany za najbardziej popularny, ponieważ jest łatwy do wykonania nawet w domu.

Świetnie wygląda, chwyta wszystkie włosy i nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na wieczorne imprezy.

Nazwa pochodzi od zewnętrznego podobieństwa z płetwami ryb. Dlatego Mała Syrenka mogłaby być dokładnie z tym tkaniem

Spośród wszystkich rodzajów plecionek, fishtail jest uważany za najbardziej popularny, ponieważ jest łatwy do wykonania nawet w domu, wygląda świetnie, chwyta wszystkie włosy i nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na wieczorne zajęcia. Nazwa pochodzi od zewnętrznego podobieństwa z płetwami ryb. Dlatego Mała Syrenka mogłaby być dokładnie z tym tkaniem.

Niestety fryzura „fishtail” nie zadziała na krótkich włosach, ale każda inna długość ozdobi stylizację na środku lub na boku. Zwłaszcza jeśli dodasz do włosów stylowy dodatek.

Instrukcje krok po kroku: jak wyplatać rybi ogon

Warkocze damskie zawsze przyciągają uwagę mężczyzn. Nawet proste tkanie, które można wykonać niezależnie, magicznie fascynuje i sprawia, że ​​obraz jest niezapomniany.

Warkocze damskie zawsze przyciągają uwagę mężczyzn

Nawet proste tkanie, które można wykonać niezależnie, magicznie fascynuje i sprawia, że ​​obraz jest niezapomniany.

Rybi ogon łatwo nauczyć się tkać

Fakt, że dziewczyna może robić różne tkactwo, pokazuje, że dba o siebie i może z łatwością przekazać swoje umiejętności swojej córeczce. Dlatego nawet jeśli masz krótkie włosy, ważne jest, aby nauczyć się, jak splotać fishtail, aby twoje dziecko było najlepsze w przedszkolu lub szkole.

Do tkania potrzebny jest grzebień do masażu z włosiem wykonanym z naturalnego materiału, który mocuje akcesoria (spinka do włosów, gumka, wstążka, spinki do włosów), spray do włosów lub do włosów, aby ułatwić rozczesywanie pasm.

System tkacki

 1. Przed tkaniem włosy należy starannie czesać. Aby nie puchły i nie elektryzowały się, ważne jest, aby nie zapominać o traktowaniu nici wodą, pianką lub sprayem. Nawilżenie zapewni również połysk i połysk.
 2. Wszystkie włosy powinny być zaczesane do tyłu iw obszarze każdej skroni wybierz jedno pasmo, nie większe niż 2,5 cm grubości.
 3. Pasma, które są wybrane w obszarze skroniowym, musisz przechodzić między nimi z tyłu głowy, umieszczając prawą górną część lewej strony.
 4. Przekreślone nici należy pozostawić w jednej ręce, aw międzyczasie z drugą należy wybrać następną nić tego samego rozmiaru. Nowe lewe pasmo musi zostać przekreślone z poprzedniego prawego tak, aby znajdowało się na górze, i przycisnąć całą strukturę dłonią do głowy.
 5. Wolną ręką wybieramy nowe pasmo z przeciwnej strony i krzyżujemy je z góry już splecionym pasmem.
 6. Kontynuuj manipulowanie, dodając nowe pasma z przeciwnych stron do końca oplotu.
 7. Zabezpiecz fishtail za pomocą spinki lub gumki.

Wypluj ogon ryby z góry

Wypluj ogon ryby z góry. Krok 1-4

Wypluj ogon ryby z góry. Krok 5-8

Wskazówka! Aby włosy wyglądały schludnie i nie były rozczochrane, włosy powinny być zwilżone wodą lub pianką przed tkaniem. Wybierając specjalne preparaty, najważniejsze jest, aby nie przesadzić, w przeciwnym razie może pojawić się efekt „brudnej głowy”.

Kim jest ta fryzura?

Chociaż fryzura fishtail jest uważana za uniwersalną i nadaje się do każdego rodzaju imprezy, istnieją pewne ograniczenia. Na przykład dziewczyny z krótkimi włosami po prostu nie mogą wykonywać tkania, ponieważ nie ma wystarczającej długości.

Właściciele eleganckich kędzierzawych loków będą musieli wyprostować kosmyki, aby uzyskać elegancki, piękny warkocz. Jeśli nie chcesz zepsuć włosów przez wystawienie na działanie wysokich temperatur, lepiej wybrać inną opcję do stylizacji.

Kucyk ogon skrzypuPluć fishtail z ogona konia. Krok 1-2Pluć fishtail z ogona konia. Krok 3-4Pluć fishtail z ogona konia. Krok 5-6

Doskonałe tkanie wygląda na włosach melirovani. Wygląda głośno i elegancko. Uczennicom można zaoferować opcję z kolorowymi specjalnymi kredkami, które ozdobią warkocz i sprawią, że będzie żywy i jasny.

Napięte włosy nie malują dziewczyny, która ma niewyraźne kości policzkowe na wąskiej, kanciastej twarzy. W tym przypadku lepiej jest wybrać luźną stylizację objętościową. Także za grubą głową włosów zalecaną do ukrycia brzydkich uszu.

Jeśli dziewczyna ma cienkie włosy, lepiej nie podkreślać tego. Po zebraniu ich w ogon, od razu widać, że zamki są sztywne i cienkie. Nie zwiększa to atrakcyjności obrazu, ale przypomina głównego bohatera książki Peppy Long Stocking.

Okrągła i lekko kwadratowa twarz jest idealna na ogon ryby. Włosy powinny być długie, proste, grube i lekko sztywne.

Eleganckie tkanie na długich lokachPo opanowaniu podstawowego tkania ogona ryby możesz eksperymentować z fryzurami

Często takie tkactwo jest wykorzystywane w pokazach mody.

Wybierając fryzurę, możesz podążać za przykładem gwiazd. Na przykład fishtail najlepiej zacząć od skrzypu polnego. Jeśli dokręcenie jest bardzo ciasne, okaże się, że jest to lifting twarzy Croydon. Pozwala szybko dopasować kształt twarzy bez operacji. Takich sztuczek często używa Kate Moss.

Wskazówka! Aby podkreślić kobiecość, zawsze eksperymentuj z fryzurami. Mężczyzn przyciągają piękne, zadbane włosy o różnych stylach.

Jak wykonać tkanie: instrukcja

Bardzo trudno jest samodzielnie zaplecić fishtail, zaczynając od czubka głowy. Dlatego lepiej jest wybrać uproszczoną wersję, gdy tkanie zaczyna się od początku wstępnie zmontowanego ogona konia. W przypadku fryzur musisz przygotować grzebień, gumę i lustro (najlepiej dwa).

Jak splot warkocz fishtail - instrukcje krok po kroku. Krok 1

Jak splot warkocz fishtail - instrukcje krok po kroku. Krok 2

Jak splot warkocz fishtail - instrukcje krok po kroku. Krok 3

Jak splot warkocz fishtail - instrukcje krok po kroku. Krok 4

Spodoba ci się wynik!

Przed tkaniem włosy należy starannie czesać. Nie jest konieczne, aby były czyste. Jeśli wczoraj umyłeś włosy, jest jeszcze lepiej. Włosy są więc bardziej posłuszne, łatwe do stylizacji i gładkie. Loki lepiej prostują żelazko, ponieważ trudno będzie je zaplecić w zgrabny warkocz. Aby stylizacja wyglądała ładnie, styliści zalecają spryskiwanie włosów wodą termalną lub sprayem nawilżającym.

Po procedurach przygotowawczych można rozpocząć tkanie. W tym celu konieczne jest podzielenie wszystkich włosów na dwie identyczne części i od zewnętrznej krawędzi lewego pasma oddzielić kępkę włosów, przenieść je od górnej części głównej do środka i połączyć z prawym pasmem.

Ponadto wykonywana jest ta sama operacja dublowania z prawą nicią. Małe zawinięcie jest oddzielone na zewnętrznej krawędzi prawej nici, przeniesione do środka przez górę i dodane do lewej strony włosów. Splot powtarza się identycznie, aż fishtail się skończy.

Na końcu oplotu przymocowana jest gumką lub wsuwką. Aby uzyskać dokładność i trwałość, fryzura jest mocowana lakierem, ale najpierw wszystko się prostuje i prostuje.

Fishtail z płynącymi włosami. Krok 1-2

Fishtail z płynącymi włosami. Krok 3-4

Fishtail z płynącymi włosami

Wskazówka! Możesz ozdobić rybi ogon i podkreślić swoją kobiecość dowolnym stylowym dodatkiem. W 2016 roku modne jest stosowanie łańcuchów, różnych wersji zamków błyskawicznych, wstążek, a nawet piór. Najważniejsze, żeby się nie bać eksperymentować.

Fishtail z boku

Najłatwiejsza wersja ogona ryby do samodzielnego tkania - strona. Nadaje się do długich i średnich włosów do codziennego noszenia. Na przykład na wycieczki do szkoły, uniwersytetu, biura - świetna opcja.

Fishtail z boku

Rybi ogon z boku. Krok 1-4

Rybi ogon z boku. Krok 5-8

Aby zaplecić warkocz z boku, musisz przygotować grzebień i gumę. Do oryginalnego projektu pasują wszelkie akcesoria, nawet ramka.

 1. Krok pierwszy. Musisz dobrze przeczesać umyte suche włosy i zdecydować, po której stronie będzie ślina. Na trening bierzemy prawą stronę, ale generalnie lokalizacja nie ma znaczenia. Włosy należy czesać w prawo i podnosić pasma po lewej stronie, skręcając je w górę, aby wolna strona wyglądała pięknie.
 2. Krok drugi. Wzdłuż głowy musisz skręcić włosy w wici, tak aby uzyskać obramowanie stylizacyjne i jedną z nitek bocznego ogona. Po prawej stronie, zaczynając od świątyni, musisz również skręcić boczne nitki w wici. W rezultacie po obu stronach głowy będą skręcone pasma gotowe do tkania.
 3. Krok trzeci. Po zarejestrowaniu strefy potylicznej należy rozpocząć tkanie plecionek. W tym celu cienkie pasmo wyróżnia się po prawej stronie i rozprzestrzenia się w lewo. Następnie odwrotnie, od lewej do prawej. Manipulacje trwają do końca mierzei. Nici o jednakowej szerokości - klucz do sukcesu.
 4. Krok czwarty. Zapnij rybi ogon gumką i udekoruj warkocz spinkami, cekinami, kwiatami i innymi akcesoriami po rozciągnięciu i wyprostowaniu pasm, aby uzyskać objętość fryzury.

Plecionkę można splatać nie ze wszystkich włosów, ale tylko wybrać kilka pasm.

Odwróć ogon ryby

Wskazówka! Wykonując klasyczną wersję ogona ryby, ważne jest monitorowanie rozmiaru nici. Tylko ta sama grubość pozwala uzyskać pożądany efekt. Ważne jest również, aby w górnej części kozy splotło się luźno, a od dołu w dół szczelnie się zamykało i kończyło.

Klasyczny fishtail: nowa wizja

Fishtail to fryzura istotna od dziesięcioleci. Dlatego kobiety modne stylizowały swoją klasyczną wersję i wykorzystywały technikę tkania do tworzenia nowych pięknych fryzur. Oto kilka opcji:

 • Rybi ogon wokół głowy w kształcie wieńca doskonale łączy się z wizerunkiem greckiej bogini. Najważniejsze jest, aby nie dokręcać zbyt mocno nici. Konieczne jest, aby wyglądały nieposłusznie i słabo. Tkactwo powinno zaczynać się od skroni jednej strony i kończyć drugą, tak aby rożek całkowicie owinął się wokół twarzy.

Fishtail wokół głowy w kształcie wieńca doskonale łączy się z wizerunkiem greckiej bogini

Najważniejsze jest, aby nie dokręcać zbyt mocno nici. Konieczne jest, aby wyglądały nieposłusznie i słaboTkactwo musi zaczynać się od świątyni z jednej strony i kończyć drugą, tak aby rożek całkowicie owinął jej twarz

 • Możesz stworzyć romantyczny, zabawny obraz za pomocą dwóch plecionek splecionych techniką ogona. Aby stworzyć fryzurę, musisz wykonać równomierne rozstanie i zrobić dwie identyczne pułapki po obu stronach głowy. Kiedy się spotykają, można je połączyć w jedno lub oba można zostawić na ramionach.

Możesz stworzyć romantyczny, zabawny obraz za pomocą dwóch plecionek splecionych techniką z rybim ogonem

 • Fishtail wygląda bardzo harmonijnie i naturalnie z zakładaną beztroską. Aby to zrobić, musisz zrobić stos przed tkaniem, a następnie nie dokręcać ciasno pasm. Wielkość gwarantowana.

Fishtail wygląda bardzo harmonijnie i naturalnie z zakładaną beztroską.Ciekawie wygląda na gęstych włosach

 • Kręcone dziewczęta zalecają wyplatanie dwóch rybich ogonów ze skroni i połączenie z tyłu głowy w jedną. Nici wymagają trochę wyciągnięcia, aby uzyskać efekt koronki. Świetna opcja fryzury ślubnej, jeśli jest ozdobiona dżetów lub delikatnymi kwiatami.
 • Wygląda imponująco na ryby z przewężeniem. Aby to zrobić, zacznij plecić warkocz z góry, nie chwytając wszystkich włosów, ale tylko centralne loki. A z pozostałymi pasmami bocznymi wybierz luźne ogony w pewnych odstępach i splot je. Nadaje się do długich włosów, ponieważ stałe wyglądają piękniej, jeśli jest ich kilka.

Tkactwo ażurowe

Oplotowa ramka

Fishtail można nosić w każdym przypadku

Wskazówka! Jeśli masz dużo cierpliwości i wolnego czasu, eksperymentuj. W końcu możesz zaplecić nie tylko 1-2 ogony ryb. Od 5-10 splotów możesz tworzyć unikalne unikalne fryzury.

Fryzury z tkaniem

Gdy nauczysz się samodzielnie zaplatać fishtail, a nawet kilka szybko, możesz zacząć tworzyć bardziej złożone struktury. Fryzury z splotami są jeszcze bardziej pożądane niż warkocze osobno. Trudno jest zrobić je samemu bez pomocy, ale możesz tworzyć arcydzieła na głowie swojej córki, matki lub przyjaciela, które nie zapomną Ci podziękować.

Pluć ogon ryby spleciony z kilku pasm w świątyni i wpleciony w koński ogon. Krok 1-2

Pluć ogon ryby spleciony z kilku pasm w świątyni i wpleciony w koński ogon. Krok 3-4

Wśród fryzur z fishtailem wyróżniamy następujące opcje:

 • Pluć zygzakiem. Zaczyna się ukośne tkanie od świątyni, w środku potylicy dramatycznie zmienia trajektorię i tka w przeciwnym kierunku.
 • Dwa warkocze, tkane w skroniach, musisz przekręcić się między sobą i zabezpieczyć w formie małej kulki z tyłu głowy. Zdobądź oryginalny kwiat. Jeśli pasma są rozluźnione, koronki wyglądają jak płatki.

Rybi ogon w połączeniu z płynącymi włosami. Krok 1-2

Rybi ogon w połączeniu z płynącymi włosami. Krok 3-4

 • Z dwóch rybich ogonów można uzyskać stylizowaną malwinkę. Najważniejsze jest, aby warkocze były małe i ciasne po bokach głowy. Reszta włosów powinna spaść. Spit starannie połączony z tyłu głowy: lub wpleciony w jedną lub po prostu przymocowany gumką. Skutecznie uzupełnij kokardkę do włosów.

Odmiana malwinka z rybim ogonem

Odmiana malwinka z ogonem ryby. Krok 1-2

Odmiana malwinka z ogonem ryby. Krok 3-4

 • Jeśli łączysz techniki tkania plecionek, możesz uzyskać ciekawe obrazy. Na przykład splatane spikelety z użyciem techniki ogona ryby idealnie otulają się węzłem i sprawiają, że stylizacja jest niesamowicie piękna.

Dwa warkocze wplecione w ogon

 • Wyjątkowość i tekstura podkreślają włosy.
 • Łącząc klasyczny francuski warkocz z rybim ogonem, otrzymujemy niewłaściwą stronę naszego tkania, która również wygląda dość interesująco i nie jest zwyczajna.

Wskazówka! Klasyczny rybi ogon doskonale łączy się z każdym stylem odzieży. Można go utworzyć na dowolne wydarzenie. Najważniejsze to nie zapomnieć o akcesoriach. Dodadzą fryzurze wyrafinowania, romansu lub lekkości i zabawy.

Pin
Send
Share
Send
Send