Piękno

Piękny ciemny blond kolor włosów (50 zdjęć) - Wszystkie odcienie

Pin
Send
Share
Send
Send


Blondynki i płonące brunetki będą musiały zrobić miejsce dla siebie: dziś znowu ciemno-blond kolor włosów niezapominanie zapomina odzyskuje dawną popularność (patrz zdjęcie). Jeśli od dawna marzysz o podobnym odcieniu, nie zapominaj, że w tym sezonie docenia się maksymalną naturalność.

Jeśli długo marzyłeś o podobnym odcieniu, nie zapominaj, że w tym sezonie ceniona jest maksymalna naturalność.

Ciemny blond jest uważany za jeden z najdroższych (dosłownie) i szlachetnych kwiatów

Bardzo trudno jest uzyskać ten kolor jak najbardziej naturalny.

Naturalne odcienie ciemnego blondu

Ciemny blond jest uważany za jeden z najdroższych (dosłownie) i szlachetnych kwiatów. Bardzo trudno jest uzyskać ten kolor jak najbardziej naturalny. Ostatecznie na ostateczny wynik znaczący wpływ ma nie tylko jakość użytej kompozycji, ale także oryginalny naturalny kolor włosów. Przy złym doborze kolorów i nieznajomości zasad działania barwników, cień może okazać się zbyt soczysty i nienaturalny, i odwrotnie, wyblakły i niewyrażalny.

Ostatecznie na ostateczny wynik znaczący wpływ ma nie tylko jakość użytej kompozycji, ale także oryginalny naturalny kolor włosów.

Przy złym doborze kolorów i nieznajomości zasad działania barwników, cień może okazać się zbyt soczysty i nienaturalny, i odwrotnie, wyblakły i niewyrażalny

Jeśli jesteś właścicielem naturalnych ciemnych loków o blond włosach, wystarczy nadać im pożądany odcień za pomocą toniku lub odcienia.

Jeśli jesteś właścicielem naturalnych ciemnych loków o blond włosach, wystarczy nadać im pożądany odcień za pomocą toniku lub odcienia. Barwienie jasnych pasm w ciemności również nie jest zbyt problematyczne. Wystarczy wybrać wysokiej jakości farbę lub odwiedzić sprawdzony salon. Ale nawet w tym przypadku możesz uzyskać zły wynik - w końcu cień powinien być wybrany tylko tak, aby pasował do twojej skóry.

Barwienie jasnych pasm w ciemności również nie jest zbyt problematyczne.

Wystarczy wybrać wysokiej jakości farbę lub odwiedzić sprawdzony salon

Nadanie jasnobrązowego odcienia ciemnym włosom jest bardziej problematyczne i wymaga rąk doświadczonego mistrza.

Nadanie jasnobrązowego odcienia ciemnym włosom jest bardziej problematyczne i wymaga rąk doświadczonego mistrza. Powodem pojawienia się żółtawopomarańczowego paskudnego odblasku po klarowaniu jest wysoka odporność naturalnego pigmentu, który można ukryć tylko za pomocą bardzo wysokiej jakości barwnika.

„Prawidłowy” trend w ciemnych blond włosach (patrz zdjęcie) powinien mieć wystarczające nasycenie i podkreślać naturalne piękno oczu, warg i skóry, a nie gasić je

Nie powinno to jednak wydawać się nudne i nudne.

Można go rozcieńczyć złotymi odcieniami palety miażdżących lasów lub popiołów, kwiatów dojrzałych jagód lub sfermentowanego wina, brandy lub innych naturalnych odcieni.

Wskazówka „Prawidłowy” trend w ciemnych blond włosach (patrz zdjęcie) powinien mieć wystarczające nasycenie i podkreślać naturalne piękno oczu, warg i skóry, a nie gasić ich. Nie powinno to jednak wydawać się nudne i nudne. Można go rozcieńczyć złotymi odcieniami palety miażdżących lasów lub popiołów, kwiatów dojrzałych jagód lub sfermentowanego wina, brandy lub innych naturalnych odcieni.

Zalety ciemnego koloru włosów blond

Oprócz naturalności i naturalności ten kolor ma wiele innych zalet:

Oprócz naturalności i naturalności kolor ten ma wiele innych zalet.

Odpowiedni dla wszystkich dziewcząt i kobiet, z wyjątkiem być może właścicieli zbyt ciemnej skóry

W przeciwieństwie do płonącej czerni, jest absolutnie stary

 • odpowiedni dla każdej dziewczyny i kobiety, z wyjątkiem być może właścicieli zbyt ciemnej skóry;
 • w przeciwieństwie do płonącej czerni jest absolutnie stary;
 • ciemne odcienie lepiej odbijają światło, więc na włosach tego koloru rozdwojone końce są mniej widoczne;
 • Ten kolor wygląda idealnie z każdym stylem odzieży: od casual po klasyczny;
 • jest on dziś prezentowany w ogromnej liczbie odcieni: od ciemnobłękitnych złocistych włosów lub miedzi (nie mylić z czerwienią) do popiołu lub lekkiej czekolady, wiśni, brandy lub orzecha;
 • na takich lokach podświetlenie lub ombra wygląda dobrze;
 • Dzięki ciemnobrązowej kolorystyce można całkowicie ukryć siwe włosy.

Ciemne odcienie lepiej oddają kolor, więc na włosach tego koloru rozdwojone końcówki są mniej widoczne.

Ten kolor wygląda idealnie z każdym stylem odzieży: od casual po klasyczny

Okazuje się, że kolor włosów może się zmieniać z czasem. Zależy to nie tylko od warunków klimatycznych, ale także od wyboru diety.

WskazówkaOkazuje się, że kolor włosów może się zmieniać z czasem. Zależy to nie tylko od warunków klimatycznych, ale także od wyboru diety. Jeśli więc regularnie spożywasz pokarmy bogate w tłuszcze i cukry, włosy mogą ciemnieć.

Która gwiazda preferuje ciemny blond kolor?

Spalone loki na wybiegach i ekranach od dawna nie były miejscem. Ale najwyraźniej gwiezdne osoby są z tego tylko szczęśliwe:

 • Penelope Cruise opuściła eksperymenty z wyjaśnieniem loków we wczesnej młodości; Dziś tylko zabarwia i błyszczy jego cudowną grzywę;

Penelope Cruz opuściła eksperymenty z wyjaśnieniem loków we wczesnej młodości

 • Liv Tyler, która rzadko opuszcza listę najpiękniejszych ludzi w Hollywood, jest niezmiennie wierna swojej naturalnej ciemnej blond grzywce z lekkim odcieniem miedzi;

Liv Tyler, rzadko opuszczająca listę najpiękniejszych ludzi w Hollywood

Zawsze wierny naturalnej ciemnej blond grzywce z lekkim odcieniem miedzi

 • Megan Fox kilka sezonów temu zmieniła gorącą czerń na bardziej naturalny odcień zimnej czekolady;
 • bez względu na to, ile eksperymentów prowadzi ze sobą Keira Knightley, zawsze powraca do swojego ciemnobrązowego koloru; Nie jest to zaskakujące - w końcu jest to obraz dla niej, oczywiście, w obliczu

Megan Fox kilka sezonów temu zmieniła gorącą czerń na bardziej naturalny odcień zimnej czekolady.

bez względu na to, ile eksperymentów prowadzi ze sobą Keira Knightley, zawsze powraca do swojego ciemnobrązowego koloru; Nie jest to zaskakujące - w końcu jest to obraz dla niej, oczywiście, w obliczu

 • Catherine Zeta-Jones woli ciemnobrązowe orzechowe, prawie brązowe włosy;

Catherine Zeta-Jones woli ciemne blond piwne, prawie brązowe włosy

 • Mila Kunis jest także silną zwolenniczką naturalności i odcieni kawy; jego bardziej miękki obraz tworzy kilka jasnych pasm.

Wskazówka Aby uporządkować swoje włosy, skorzystaj z porady Zetas-Jones i często robisz maski z mieszanki miodu i piwa. Możesz pozbyć się zapachu alkoholu na pasmach, spłukując sokiem z cytryny.

Kim jest ciemna blondynka?

Naturalna ciemna blondynka może mieć wiele nut:

Naturalna ciemna blondynka może mieć wiele nut

 • ciemne blond loki o delikatnym odcieniu miedzi lub złota mogą być łatwo wybierane przez właścicieli jesiennego typu skóry i brązowe, zielono-brązowe, niebieskie lub zielone oczy; kolor ten jest jednak dość lojalny i można go łączyć z wieloma typami wyglądu; Nie ozdabiaj go tylko zbyt wyblakłą skórą;
 • chłodny ciemny blond kolor włosów popiołu (patrz zdjęcie) wygląda niezwykle atrakcyjnie; lepiej wybrać go z kobietami o jasnej lub średniej jasności skóry typu „zimowego” i naturalnym różowo-miękkim różowym kolorze; w przeciwnym razie twarz będzie wyglądać jak zamarznięta maska ​​na tle popielatego cienia;

Fajne ciemne blond włosy z popiołu wyglądają niezwykle atrakcyjnie

 • złoty brąz jest nieco podobny do pszenicy, ale ma nieco jaśniejszy przypływ; idealny dla właścicieli skór typu „wiosna” lub „lato”.

Samozbarwienie (jeśli jesteś osobą ryzykowną i lubisz eksperymenty)

Jeśli zdecydujesz się na kardynalną transformację i zdecydujesz się na farbowanie, nie mówiąc już o rozjaśnieniu włosów przed farbowaniem w domu, oczywiście nie możemy tego zabronić. Jeśli jesteś zbyt ograniczony środkami, poproś jednak o pomoc w przeprowadzeniu tej procedury u kogoś z krewnych - matki lub dziewczyny.

Samozbarwienie (jeśli jesteś osobą ryzykowną i lubisz eksperymenty)

Jeśli zdecydujesz się na kardynalną transformację i zdecydujesz się farbować, a jeszcze bardziej rozjaśnić włosy przed farbowaniem w domu, nie możemy ci zabronić

Jeśli jesteś zbyt ograniczony środkami, poproś jednak o pomoc w przeprowadzeniu tej procedury wobec kogoś z rodziny - matki lub dziewczyny

W końcu, równomiernie farbuj włosy, nie będziesz w stanie:

 • Przed farbowaniem nie myj włosów przez co najmniej 3-4 dni - będzie mniej ranny.
 • Rozjaśnianie odbywa się na kilka dni przed farbowaniem. Włosy powinny przynajmniej trochę odpocząć po pierwszej procedurze.
 • Pamiętaj, aby ścinać rozdwojone końcówki.
 • Kolorowanie zaczyna się dopiero od korzeni. Aby to zrobić, musisz ostrożnie rozdzielić włosy na części i nałożyć farbę możliwie równomiernie. Na końcach kompozycji stosuje się w ostatniej turze. Jeśli zdecydujesz się natychmiast wylać całą masę barwnika na głowę, a następnie ją natrzeć, będzie ona nierównomiernie rozłożona. W najlepszym przypadku włosy będą miały pojedynczy odcień i będą wyglądać bardzo nienaturalnie. W najgorszym - staniesz się ciastem.
 • Ostrożnie rozprowadź kompozycję grzebieniem po wszystkich włosach.
  Po zmyciu farby nałóż na nią odżywczą maskę.

Nie myj włosów przez co najmniej 3-4 dni przed barwieniem - będzie mniej ranny

Rozjaśnianie odbywa się na kilka dni przed farbowaniem. Włosy powinny przynajmniej odpocząć po pierwszej procedurze.

Pamiętaj, aby ścinać rozdwojone końcówki.

Kolorowanie zaczyna się dopiero od korzeni. Aby to zrobić, musisz ostrożnie rozdzielić włosy na części i nałożyć farbę możliwie równomiernie.

Wskazówka! Jeśli zdecydujesz się na samodzielne farbowanie włosów, dokładnie sprawdź w sklepie opakowanie z farbą (patrz zdjęcie) dla ciemnych blond włosów. Producent musi wskazać, jaki kolor można uzyskać, biorąc pod uwagę cień własnych pasm.

Barwienie łuski cebuli

Jeśli twój własny kolor włosów wydaje Ci się zbyt nudny i nie ma czasu ani pieniędzy na salon, nadaj swoim włosom lekki odcień za pomocą naturalnych środków - a twój obraz natychmiast się zmieni. Na przykład skórka cebuli:

Jeśli twój własny kolor włosów wydaje Ci się zbyt nudny i nie ma czasu ani pieniędzy na salon, nadaj swoim włosom delikatny odcień przy użyciu naturalnych produktów - a Twój obraz natychmiast się zmieni

do przygotowania nasyconego bulionu potrzeba około 50 g łuski (w przypadku mniej gęstych włosów ta ilość może zostać zmniejszona); należy wlać na nią szklankę wrzącej wody i wysłać ją na wolnym ogniu przez 20 minut

 • do przygotowania nasyconego bulionu potrzeba około 50 g łuski (w przypadku mniej gęstych włosów ta ilość może zostać zmniejszona); konieczne jest napełnienie go szklanką wrzącej wody i wysłanie na wolnym ogniu przez 20 minut;
 • ciepły wywar nakłada się na włosy i owija polietylenem, a następnie ciepłą czapką; chodzić z taką ozdobą na głowie przez co najmniej godzinę (więcej); suszone włosy zaskakują przyjemnym połyskiem i lekkim odcieniem;
 • Przy pomocy takiego wywaru można nie tylko farbować, ale także porządkować chore i cienkie lub tłuste włosy.

Wskazówka Włosy można barwić zarówno białymi, jak i czerwonymi odmianami cebuli. W pierwszym przypadku otrzymujesz złoty odcień. Czerwone cebule nadają loki ciemniejszy kolor wiśniowo-czerwonawy.

Tonizujący rumianek lub nagietek

Kwiaty te nie tylko radzą sobie z wieloma stanami zapalnymi, ale także nadają włosom jasnozłoty odcień. Aby uzyskać zimniejszy ciemnobrązowy kolor włosów z lekkim żółtawym odcieniem, możesz użyć rumianku. Nagietek jest bardziej słoneczny i cieplejszy.

Kwiat ten nie tylko radzi sobie z wieloma stanami zapalnymi, ale także nadaje włosom jasnozłoty odcień.

Włosy rumianku lub nagietka można przetwarzać raz w tygodniu

Włosy rumianku lub nagietka można przetwarzać raz w tygodniu. Silny wywar (garść w szklance wrzącej wody), możesz po prostu spłukać włosy bez prania lub owinąć grzywę w filmie lub chodzić w tej formie przez około godzinę. Nie bój się przesadzać - ponieważ ciemne blond jest najbardziej nasycone wśród blond odcieni, wywary z ziół tylko nadadzą mu mały kolor refleksji.

Wskazówka Jeśli cień ci nie pasuje - to nie ma znaczenia. Jest łatwo zmyty zwykłą wodą.

Kolor włosów z henny

Możliwe jest farbowanie włosów w kolorze ciemnobrązowej miedzi za pomocą henny - doskonałego i, co najważniejsze, naturalnego naturalnego środka. Jednak ten naturalny barwnik jest bardzo odporny, więc niemożliwe będzie zmyć nie lubiany odcień. Dlatego należy poeksperymentować i pokolorować najpierw małą nitkę:

 • w zależności od początkowej długości i grubości włosów, będziesz potrzebować od jednego do czterech pakietów henny;
 • henna może być używana sama, po prostu parząc wrzącą wodę lub zmieszana z parą łyżek kefiru i jednym lub dwoma żółtkami;
 • odcień miedzi i czekolady można uzyskać zastępując wrzącą wodę mocną zaparzoną kawą; w tym celu 4 łyżki naturalnej mielonej kawy parzy się z wrzącą wodą i poddaje starzeniu w łaźni wodnej przez 10 minut;
 • ponieważ musimy uzyskać tylko niewielki odcień, utrzymywać mieszankę na włosach nie więcej niż 10-15 minut; jeśli chcesz uzyskać jaśniejszy kolor, zawsze możesz powtórzyć procedurę; włosy i włosy znów się goją.

Za pomocą henny można barwić włosy na ciemny blond kolor miedzi - doskonały i, co najważniejsze, naturalny naturalny środek.

Wskazówka Jeśli zdecydujesz się na hennę, uzyskasz lepszą turecką lub indyjską - są lepszej jakości i dają bardziej naturalne odcienie. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na datę - narzędzie, które wygasło, może dać niechciany czerwony odcień.

Toniki i odcień

Naturalny ciemny blond kolor można odświeżyć za pomocą odcienia lub toniki:

Naturalny ciemny blond kolor można odświeżyć za pomocą odcienia lub toniki

Wiele z nich zawiera troskliwe składniki, więc loki po ich użyciu wyglądają bardziej żywy

Takie środki nie niszczą struktury włosów i nie przesuszają ich; mają zupełnie inny mechanizm działania - pigmentowana folia nadaje cieniu pasmom

 • wiele z nich zawiera troskliwe składniki, więc loki po ich użyciu wyglądają bardziej żywy;
 • takie środki nie niszczą struktury włosów i nie przesuszają ich; mają zupełnie inny mechanizm działania - zabarwiona folia nadaje cieniu pasma;
 • ponieważ toniki i zabarwione szampony i balsamy są spłukiwane dość szybko (w ciągu zaledwie kilku tygodni), możesz wykonywać różnego rodzaju eksperymenty z grzywą;
 • Aby zmienić cień, nie musisz koniecznie odwiedzać salonu - będziesz mógł stonować włosy w domu.

Odkąd toniki i zabarwione szampony i balsamy są wystarczająco szybkie, by zmyć się (zaledwie kilka tygodni), możesz wykonywać różnego rodzaju eksperymenty z grzywą

Aby zmienić odcień, absolutnie nie musisz odwiedzać salonu - możesz także stonować włosy w domu

Jest masa nośników odcień, różniących się między sobą zarówno składem, jak i czasem ekspozycji.

Wskazówka! Jest masa nośników odcień, różniących się między sobą zarówno składem, jak i czasem ekspozycji. Oczywiście, aby twoje włosy były zdrowe, lepiej jest kupować marki znanych marek o solidnej reputacji.

Wybór makijażu dla ciemnych blond włosów

Tak więc, jak już się dowiedzieliśmy, nienaturalne i błyskotliwe odcienie nie są dziś w modzie. Tak, a dzięki naszemu naturalnemu kolorowi włosów raczej nie zostaną połączone. Dlatego naturalny odcień loków powinien być w harmonii z makijażem.

Tak więc, jak już się dowiedzieliśmy, nienaturalne i błyskotliwe odcienie nie są dziś w modzie

Zbyt jasne odcienie w połączeniu z ciemnobrązowymi lokami, do wszystkiego - idealne złote medium

Brokat i szminka oraz cienie są wybierane według rodzaju koloru skóry

Ale dzisiejsza moda zapewnia kobietom wystarczającą gamę kolorów. Dla cieni powinieneś wybrać naturalne złote, wyciszone liliowe, spokojne zielone lub beżowe kolory, aby pasowały do ​​skóry. Zbyt jasne odcienie w połączeniu z ciemnobrązowymi lokami, do wszystkiego - idealne złote medium.

Brokat i szminka oraz cienie są wybierane w zależności od rodzaju koloru skóry. Powinny mieć spokojny cień, ale nie wyblakłe i niezbyt jasne. Nie zapominaj, że zgodnie z zasadami makijażu jedna rzecz wyróżnia się bardziej: tylko usta lub tylko oczy.

Powinny mieć spokojny cień, ale nie wyblakłe i niezbyt jasne.

Nie zapominaj, że zgodnie z zasadami makijażu jedna rzecz wyróżnia się wyraźniej: tylko usta lub tylko oczy

Kolor cieni w żadnym wypadku nie powinien pokrywać się z odcieniem oczu - w przeciwnym razie natychmiast stają się wyblakłe i niewyrażalne.

Wskazówka! Цвет теней ни в коем случае не должен совпадать с оттенком глаз - иначе они тут же станут блеклыми и невыразительными.

Еще раз повторим. Чтобы выглядеть идеально, следует подбирать оттенок волос в точном соответствии со своими цветотипом кожи.

Pin
Send
Share
Send
Send