Moda

15 niepowodzeń mody Irina Shayk

Pin
Send
Share
Send
Send


Pomimo tego, że Irina Shayk od wielu lat świeci na wybiegach i czerwonym dywanie, nie nauczyła się jeszcze, jak prezentować się w najkorzystniejszym świetle. Model jest często oskarżany o zły smak i miłość do szczerych i prowokujących obrazów.

Połączenie skóry i czarnej gipiury jest samo w sobie niebezpieczne i ryzykowne, ale w tym przypadku bardzo szczery dekolt i dziwna długość sprawiły, że sukienka była wulgarna, a nie seksualna.

1

Pomimo tego, że Irina jest modelką, zepsucie jej figury okazało się prostą sprawą. Wycięcia w niewłaściwych miejscach i niska talia tworzyły iluzję dodatkowych kilogramów i krótkich nóg.

22a

Irina ma talent do wybierania sukienek, które naruszają proporcje jej figury! Model wielokrotnie pojawiał się w strojach, dzięki którym jej piersi są wizualnie mniejsze, a brzuch - bardziej.

34

W Oscarach Vanity Fair w 2014 r. Irina pokazała dość dziwny obraz, łącząc ekstremalny dekolt, niezwykłe dno sukienki i przerażający makijaż.

5

Klasyczna mała czarna sukienka świetnie wyglądałaby na Irinie, gdyby była odpowiedniej wielkości i bez obfitości niepotrzebnych szczegółów.

6

Miłość Iriny do głębokich dekoltów i ekstremalnych cięć była wielokrotnie zauważana przez modnych krytyków, a nie w pozytywny sposób.

788a

Suknia, w której Irina pojawiła się na imprezie Vanity Fair 2015, ledwo pokryła najbardziej intymne miejsca modelu, nie pozostawiając prawie miejsca na wyobraźnię. Taki obraz można raczej określić jako „wulgarny” niż luksusowy i elegancki.

99a

Kombinacja kombinowanej sukienki i wysokich butów do pończoch tworzy zbyt prowokacyjny obraz, szczególnie w Irinie z jej wspaniałymi formami i jasnym wyglądem.

10

Zbyt dużo Marilyn: sukienka ozdobiona portretami Monroe sama w sobie jest chwytliwa, więc dodatek w postaci tych samych butów jest oczywistym popiersiem.

11

Spódnica midi i staromodna bluzka, jakby z piersi babci, zamieniła modelkę w wiejskiego nauczyciela.

12

Fioletowa sukienka, w której Irina pojawiła się na obchodach 30-lecia hiszpańskiego Vogue, sprawiła, że ​​ramiona modelu stały się ogromne i dodały kilka kilogramów do talii. Wiszący, jakby rozciągnięty, kołnierz i obfitość fałd również nie dodawały połysku obrazowi.

13

Suknia, w której Irina pojawiła się na Met Gala 2016, była zaskoczona przez wielu: połączenie głębokiego dekoltu i kroju wyglądało wulgarnie, a styl podkreślał szerokie ramiona Iriny i nie dodawał kobiecości.

14

Półprzezroczysta, dopasowana sukienka z szerokim pasem, w której Irina pojawiła się w Cannes w 2017 roku, zademonstrowała wszystkie wady modelu.

1515a

Pragnienie Iriny, by zademonstrować swoją seksualność, często obraca się przeciwko niej - model ma jasny, egzotyczny wygląd, a nadmiernie odkrywcze stroje robią odrażające wrażenie. Irina powinna nauczyć się korzystać z zewnętrznych danych i tworzyć wyrafinowane i eleganckie obrazy.

Pin
Send
Share
Send
Send