Moda

Najgorsze zdjęcia wspaniałej Moniki Bellucci: 15 zdjęć

Wielu uważa Monikę Bellucci za standard piękna, kobiecości i nienagannego smaku, ale nie można się z tym nie zgodzić: aktorka często wybiera dla niej dziwne, przestarzałe i po prostu nieodpowiednie obrazy. Oto 15 najbardziej pamiętnych awarii gwiazd.

Zespół się nie udał: ciężkie czarne buty nie są połączone z sukienką, jasny niebieski kolor nie pasuje do Moniki, a kwiaty rozrzucone wokół sukienki znacznie upraszczają obraz.

Dość dziwny wybór dla Moniki: liczne fałdy tworzą efekt siniaka i wcale nie ozdabiają gwiazdy.

Wspaniała kolorowa sukienka nie tylko ukryła postać Moniki, ale także przyćmiła jej właściciela.

Tworząc wizerunek wampirzycy, Monica była wyraźnie zafascynowana i nie zauważyła, jak przekroczyła cienką granicę między odważną seksualnością a wulgarnością.

Łatwo zauważyć, że Monica ma słabość do prowokujących sukienek z sznurowaniem i stanikami, ale na niej takie rzeczy wyglądają na wyzywające, a królowa czerwonych śladów w jednej chwili zamienia się w królową szokujących.

Jasny wygląd parnego Włocha jest dość samowystarczalny i wymaga jedynie przyzwoitego, powściągliwego kadrowania, ale Monica czasami woli agresywnie seksowne stroje, których absolutnie nie lubi.

Monica ma dobre proporcje postaci, ale niezdolność do ich właściwego pokonania prowadzi do tego, że gwiazda wygląda kompletnie i bezkształtnie.

Objętość rękawów, warstwowanie, ukryta talia pod pasem i asymetria sprawiły, że aktorka stała się naprawdę monumentalna, dodając jej kilkanaście kilogramów.

1

Kwiaty - podstępny wzór! Nie tylko „zjadali” wszystkie zakręty postaci Moniki, ale także wyglądają dość staroświecko.

Monica ma piękne, wyraźne krzywe figury, które doskonale podkreślają proste style i monofoniczne tkaniny. Jednak z nieznanych powodów sama aktorka często wybiera rzeczy, które ukrywają jej zalety: koronki i nieodpowiedni pas nie pozwalają nam dostrzec kształtów gwiazdy.

Sukienka z kropkami o nieudanej długości, przestarzałe buty kopytowe, bolerko babci i płynna chelochka zmieniły Monikę z divy w prostą.

Pojawienie się Moniki na Fashion Week w Paryżu pogrążyło wielu w szoku i sprawiło wrażenie, że gwiazda po prostu zapomniała założyć spódnicę.

Monica Bellucci to kobieta obdarzona luksusowym królewskim wyglądem, która wymaga odpowiedniej oprawy. Elegancja, prostota ciętych i drogich tkanin - to podkreśli piękno Moniki i nie przyćmienie jej. Aktorka powinna rozważyć swoją garderobę i porzucić takie rzeczy jak ciężkie buty na platformie, sukienki z obszernymi rękawami i liczne draperie, a także wyrafinowany krój i asymetrię.

Obejrzyj film: 15 ZDJĘĆ ZROBIONYCH W IDEALNYM MOMENCIE! (Luty 2020).

Загрузка...