Moda

Lunarne fryzury kalendarzowe na 2016 r .: korzystne dni

Wpływ nowej fryzury na stan zdrowia i pole energetyczne człowieka jest ogólnie zauważany przez mędrców ze Starożytnego Wschodu. Najbardziej korzystny czas na nową fryzurę to okres rosnącego księżyca.

Znak ludowy mówi, że zmiana fryzury, osoba zmienia swoje życie, dlatego księżycowy kalendarz fryzur pomoże wybrać kierunek, w którym zmienią się zmiany. Wpływ nowej fryzury na stan zdrowia i pole energetyczne człowieka jest ogólnie zauważany przez mędrców ze Starożytnego Wschodu. Najbardziej korzystny czas na nową fryzurę to okres rosnącego księżyca. Strzyżenie w nowiu wpływa na wysoką szybkość wzrostu włosów, a podczas pełni księżyca, stylizacja zachowuje swój kształt przez długi czas. Padający księżyc zabiera mu moc włosów i staje się krucha i matowa.

Planując wycieczkę do fryzjera, spójrz na fryzury w kalendarzu księżycowym, aby przypadkowo nie odciąć szczęścia.

Strzyżenie w nowiu wpływa na wysoką szybkość wzrostu włosów, a podczas pełni księżyca, stylizacja zachowuje swój kształt przez długi czas. Padający księżyc zabiera mu moc włosów i staje się krucha i matowa

Również na wynik fryzury wpływa dzień tygodnia.

Siła we włosach

Dlaczego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni dzień na fryzurę? Czy włosy naprawdę tak wiele znaczą dla energii życiowej człowieka?

 • Poprzez włosy osoba otrzymuje energię kosmosu, tak jak przez specyficzne anteny.

Uważa się, że jakość pamięci zależy od długości włosów. Im dłuższe włosy, tym lepiej.

Długie włosy przez cały czas uważano za rodzaj rodzinnego amuletu

Uważa się również, że przez włosy osoba otrzymuje energię kosmosu, więc im dłuższe loki, tym lepsze połączenie

 • Akumulacja energii i działanie baterii to zadania włosów. Nawet mitologiczny Samson o tym wiedział.
 • Długość zależy od jakości pamięci. Im dłuższe włosy, tym lepiej.

Wcześniej uważano, że włosy krótko cięte pochłaniają całą energię ujemną. Luźne fryzury również nie były mile widziane. Przez długie warkocze kobiety karmiły się pozytywnymi emocjami z wnętrza ziemi. Mężczyźni byli chronieni przed niekorzystnym wpływem kosmosu przez ich długowłosą żonę. Dlatego zdecydowano się rozczesać warkocze.

W zależności od pożądanych wyników udaj się do stylisty w konkretny dzień tygodnia.

Jaki dzień tygodnia odwiedzić fryzjera

Ludzie na ogół nie myślą o tym, który dzień tygodnia lepiej jest pójść do fryzjera, uznając omeny ludowe za zwykły przesąd. Jednak wielu problemów można by uniknąć właśnie z powodu interakcji ludzkiej energii z energią kosmosu. Co polecają gwiazdy w różne dni tygodnia?

Początek tygodnia jest naznaczony dniem, aby rozwiązać ważne problemy i pozbyć się stresu. Negatywne emocje i negatywy nie są charakterystyczne dla poniedziałku, więc wizyta w salonie piękności będzie odpowiednia w tym dniu. Dla tych, którzy chcą zmienić kolor włosów, jest to najlepszy dzień. Farba będzie wyglądać na długo nasyconą.

Negatywne emocje i negatywy nie są charakterystyczne dla poniedziałku, więc wizyta w salonie piękności będzie odpowiednia w tym dniu. Dla tych, którzy chcą zmienić kolor włosów, jest to najlepszy dzień.

Strzyżenie we wtorek obiecuje dramatyczne zmiany w życiu

Shorn w środę? Poczekaj na nowe spotkania, znajomości, wycieczki

Jeśli ktoś potrzebuje kardynalnych zmian w życiu, we wtorek należy odciąć cały nadmiar. Nudne szare dni tygodnia zmieniają się w jasny, pełen przygód weekend. Najbardziej odpowiedni dzień na rozwiązanie ważnych problemów.

Pole informacyjne zostanie zaktualizowane natychmiast po ścięciu w środę. Nowe spotkania, wyjazdy, wiadomości zaskoczą ich różnorodnością. Aktualizacja fryzury niesie ze sobą oczyszczenie duszy i ciała z negatywnych wpływów.

Chcesz zdobyć nowy poziom i poprawić swój status społeczny - w czwartek wybierz nową fryzurę

Piątek to najlepszy dzień na całkowitą zmianę wizerunku.

Odcięcie włosów w sobotę pomaga poprawić i oczyścić karmę.

Aby poprawić status społeczny, lepiej jest się ostrzyc w czwartek. Dzień przyniesie popularność i nowe połączenia.

Całkowicie zmień styl, polecają astrolodzy w piątek. Jeśli kardynalne zmiany zewnętrzne nie są potrzebne, lepiej jest pozostać w domu tego dnia.

Oczyszczenie myśli z negatywności i wyzwolenia z grzechów, zgodnie ze starym przekonaniem, jest możliwe szóstego dnia tygodnia. Odcięcie włosów w sobotę pomaga poprawić i oczyścić karmę.

Strzyżenie może całkowicie zmienić los. Jeśli życie jest czarnym paskiem, niedziela jest idealnym dniem, aby go zatrzymać. Cięcie włosów tego dnia, możesz natychmiast odciąć wszystkie kłopoty. Należy jednak zachować ostrożność, jeśli w życiu jest biały pasek, można go łatwo przemalować w ciemnym kolorze.

Wskazówka!Nie zwlekaj z fryzurą. Wybierz odpowiedni dzień tygodnia i spiesz się, aby pozbyć się negatywnej energii.

Jeśli życie jest czarnym paskiem, niedziela jest idealnym dniem, aby go zatrzymać. Cięcie włosów tego dnia, możesz natychmiast odciąć wszystkie kłopoty. Należy jednak zachować ostrożność, jeśli w życiu jest biały pasek, można go łatwo przemalować w ciemnym kolorze.

Wytnij horoskop: czy warto zaufać?

Stan włosów może się różnić w zależności od położenia księżyca i jego harmonii ze znakiem zodiaku. Konstelacje znaków wody, ognia, powietrza i ziemi różnie reagują na zewnętrzne czynniki energetyczne:

 • Kiedy księżyc znajduje się w znakach wodnych, lepiej jest powstrzymać się od cięcia, zwłaszcza jeśli w tym dniu znakiem jest Rak lub Ryby. Nawet prosty szampon może powodować wypadanie włosów i ich kapryśność w stylizacji. W takie dni zaleca się pozbycie się włosów na niepożądanych częściach ciała, to znaczy na depilację.

Stan włosów może się różnić w zależności od położenia księżyca i jego harmonii ze znakiem zodiaku. Konstelacje znaków wody, ognia, powietrza i ziemi reagują inaczej na zewnętrzne czynniki energetyczne.Kiedy księżyc jest w znakach wodnych, lepiej jest powstrzymać się od cięcia, zwłaszcza jeśli w tym dniu znak Raka lub RybDla fryzury loki dobrze wpływają na znak Leo. Fryzura będzie podobna do grzywy, tej samej luksusowej i bujnej

Baran ma niekorzystny wpływ na fryzurę. Suche i łamliwe włosy są trudne do zapobiegania.

 • Miękkość włosów i odporna forma dają znak Skorpiona.
 • Znaki ognia zodiaku mają różny wpływ na stan włosów. Na przykład znak Leo przyczynia się dobrze do loków fryzur. Fryzura będzie podobna do grzywy, tej samej wspaniałej i wspaniałej. Wszelkie zmiany będą tylko na lepsze. Baran ma niekorzystny wpływ na fryzurę. Suche i kruche włosy są trudne do zapobiegania. Neutralny wpływ na głowę znaku Strzelca. Jedyną rzeczą, która może być dla niej nieprzyjemna, jest łupież.
 • Kiedy Księżyc jest w Wodniku, wywołuje on wypadanie włosów, a nawet łysienie, więc zdecydowanie lepiej jest powstrzymać się od strzyżenia w tym dniu. Jednak inne znaki powietrzne protekcjonują fryzjerów i pomagają tworzyć bujne i przewiewne fryzury.

Neutralny wpływ na głowę znaku Strzelca. Jedyną rzeczą, która może być dla niej nieprzyjemna, jest łupież.

Kiedy Księżyc jest w Wodniku, wywołuje utratę włosów, a nawet łysienie, więc zdecydowanie lepiej jest powstrzymać się od cięcia tego dnia

Miękkość włosów i odporna forma dają znak Skorpiona

 • Możesz łatwo przeciąć włosy w czasach, gdy Księżyc jest w Pannie. Jest to pozytywny znak dla jakiejkolwiek manipulacji włosami. Będą zadbane, piękne i zachowają swój kształt przez długi czas.
 • W czasach Koziorożca lepiej zostawić włosy takie, jakie są. Strzyżenie w tym dniu może prowadzić do wolniejszego wzrostu pasm, a nawet do ich utraty.
 • Ostatnim znakiem ziemi jest Byk. Pod wpływem księżyca nie wpływa na fryzurę. Jest to jednak bardzo korzystne dla wzrostu stanu materialnego.

Możesz łatwo przeciąć włosy w czasach, gdy Księżyc jest w Pannie. To pozytywny znak dla wszelkich manipulacji włosami.

Urodziny wpływają na fryzurę

Aby sprzyjające czynniki podczas powstawania Księżyca były najskuteczniej podejmowane przez ludzkie ciało, należy zwrócić uwagę na dzień tygodnia, w którym się urodził. Ta wiedza w połączeniu z kalendarzem księżycowym jest najbardziej skuteczna w tworzeniu wysokiej jakości pola energetycznego.

Dzień, w którym się urodziłeś, wpływa również na czas fryzury.

Osoby urodzone w poniedziałek są najbardziej odpowiednie do energii czwartego, piątego i szóstego dnia tygodnia. Niedziela to najgorszy dzień dla fryzury.

Energia czwartku i soboty jest korzystna dla osób urodzonych we wtorek. Jednak siła piątku i poniedziałku jest dla nich negatywna.

Osoby urodzone w poniedziałek są najbardziej odpowiednie do energii czwartego, piątego i szóstego dnia tygodnia. Niedziela jest najbardziej niekorzystnym dniem dla fryzury: tydzień otwarcia nie może być zasilany energią końca.

Wtorek i środa mają niewielki wpływ na zdrowie. Energia czwartku i soboty jest również korzystna dla osób urodzonych we wtorek. Jednak siła piątku i poniedziałku jest dla nich negatywna. Nożyczki spowodują największą szkodę dla włosów w piątek, więc najlepiej jest poczekać do niedzieli, aby pochłonąć najlepsze fale kosmiczne.

W środę urodzili się ludzie, którzy są w harmonii z siłą siódmego dnia, czasu odpoczynku

Pozytywna energia poniedziałku, wtorku, piątku i niedzieli dotyczy ludzi urodzonych czwartego dnia. Niekorzystny dzień dla fryzur - środa

We wtorek zaleca się powstrzymanie od odwiedzania salonów fryzjerskich dla osób urodzonych w piątek

W środę urodzili się ludzie, którzy są w harmonii z siłą siódmego dnia, czasu odpoczynku. Absolutny zakaz w czwartek energii. Jej moce są szczególnie destrukcyjne.

Pozytywna energia poniedziałku, wtorku, piątku i niedzieli dotyczy ludzi urodzonych czwartego dnia. Niekorzystny dzień dla fryzur - środa.

We wtorek zaleca się powstrzymanie od odwiedzania salonów fryzjerskich dla osób urodzonych w piątek. Jednak w poniedziałek, czwartek, sobotę i niedzielę nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć nowy styl.

Dla ludzi, którzy urodzili się w sobotę, moc energetyczna piątku jest odpowiednia, ale dokładnym przeciwieństwem jest niedziela.

Siły wtorkowe i czwartkowe harmonijnie przyczyniają się do energii ludzi, którzy urodzili się ostatniego dnia tygodnia. Energia poniedziałku dla tych ludzi może mieć szkodliwy wpływ nie tylko na fryzurę, ale także na wszelkie ważne sprawy.

Dla osób urodzonych w sobotę moc energii piątku jest odpowiednia, ale dokładnym przeciwieństwem jest niedziela

Siły wtorkowe i czwartkowe harmonijnie przyczyniają się do energii ludzi, którzy urodzili się ostatniego dnia tygodnia.

Wystarczy zapamiętać, w który dzień tygodnia trzeba się zdecydować na nową fryzurę, aby włosy zawsze wyglądały luksusowo

Wskazówka! Jeśli nie bierzesz pod uwagę jego urodzin, możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji nie tylko w zakładzie fryzjerskim, ale także zepsuć zadania całego dnia. Konieczne jest promowanie z kosmosem, aby odnieść sukces.

Zalecenia dotyczące wizyty u fryzjera na Wedach

W astrologii wedyjskiej musisz stosować fryzury muhurta. Jest to kalendarz, w którym obliczane są najbardziej korzystne dni dla ważnych wydarzeń.

Astrolog może stworzyć indywidualny kalendarz fryzur, biorąc pod uwagę datę, czas i miejsce urodzenia osoby, ale istnieją ogólne indyjskie zalecenia, które są odpowiednie dla każdej osoby.

Nie można ciąć ani golić brody po jedzeniu. Wedy mówią, że w tym przypadku osoba popełnia ogromny błąd i sprawia mu kłopoty.

Wedy nie pozwalają na strzyżenie we wtorek i sobotę, uważając te dni za niekorzystne dla oczyszczenia z negatywnej energii

W Indiach wierzą, że gdy znajdą się w głowie, wszystkie ważne ośrodki kontroli ciała i ludzkiego ciała, należy poświęcić szczególną uwagę. Ponieważ strzyżenie polega na usuwaniu energii, konieczne jest znalezienie najlepszego czasu na oczyszczenie, aby uzyskać korzystny wpływ nie tylko na wygląd, ale także na duchowość. Źle dobrany czas na manipulowanie włosami może prowadzić do choroby, drażliwości, a nawet wielkiego nieszczęścia.

Astrolog może stworzyć indywidualny kalendarz fryzur, biorąc pod uwagę datę, godzinę i miejsce urodzenia osoby, ale istnieją ogólne indyjskie zalecenia, które są odpowiednie dla każdej osoby:

 • Nie można ciąć ani golić brody po jedzeniu. W Wedach mówi się, że w takim przypadku człowiek popełnia ogromny błąd i przyciąga do niego kłopoty. Wiara ta wiąże się z wiarą ajurwedyjską, zgodnie z którą trawienie jest ważnym procesem w ciele i nie musi być zakłócane.

Istnieje również przekonanie, że w sobotę cięcie włosów prowadzi do skrócenia życia.

W nocy lepiej nie mieć fryzury, ponieważ jest to okres największej koncentracji energii ignorancji i pasji. Przyniosą człowiekowi tylko cierpienie.

 • Wedy nie pozwalają na cięcie włosów we wtorek i sobotę, uważając te dni za niekorzystne dla oczyszczenia z negatywnej energii. We wtorek, według astrologii, jest dzień Marsa, co oznacza agresję i ogień. Biorąc pod uwagę, że planeta wpływa na układ krążenia, strzyżenie może wywołać choroby krwi i wewnętrzne podrażnienie. Sobota to dzień planety Saturn. Oznacza to, że po wizycie w zakładzie fryzjerskim pojawi się smutek, asceza i duchowe ograniczenia. Istnieje również przekonanie, że w sobotę cięcie włosów prowadzi do skrócenia życia.
 • W nocy lepiej nie mieć fryzury, ponieważ jest to okres największej koncentracji energii ignorancji i pasji. Przyniosą człowiekowi tylko cierpienie.

Konieczne jest unikanie manipulacji włosami w zaćmieniu Słońca lub Księżyca. Negatywny wpływ może wpłynąć na kondycję włosów i całego ciała ludzkiego, ponieważ w takie dni zaczyna się zniekształcenie błogosławionej energii planet

Nie możesz dostać fryzury podczas ważnej ceremonii wedyjskiej - yajna. Pozytywna energia powinna iść w dobrym kierunku.

 • Konieczne jest unikanie manipulacji włosami w zaćmieniu Słońca lub Księżyca. Negatywny wpływ może wpłynąć na stan włosów i całego ciała ludzkiego, ponieważ w takie dni następuje zniekształcenie błogosławionej energii planet.
 • Nie możesz dostać fryzury podczas ważnej ceremonii wedyjskiej - yajna. Pozytywna energia powinna iść w dobrym kierunku.

Wskazówka!Nakshatra wpływa na ludzi w zależności od indywidualnych cech. Dlatego pozycja księżyca w konstelacjach powinna być liczona osobno dla każdej osoby. W przeciwnym razie korzystne dni jednego mogą spowodować nieodwracalne szkody dla drugiego.

Odpowiedz za wybór dnia strzyżenia, a wtedy nie tylko włosy będą w porządku, ale życie będzie w porządku

Możesz wybrać dla siebie niektóre z proponowanych nauk i podążać za nimi

Lunarne fryzury w kalendarzu

Aby uniknąć wielu problemów w pracy, życiu osobistym i podróżach, powinieneś starannie rozważyć fryzury w dni księżycowe. Każda z nich ma własne wartości, które mogą być użyte zgodnie z jej przeznaczeniem.

W pierwszy dzień księżycowy z fryzurą możesz skrócić swoje życie na kilka lat. Następnego dnia manipulacje włosami przyczyniają się do zniszczenia przyjaźni, kłótni i skandali. Trzeciego dnia zmiana fryzury może spowodować nieodwracalną szkodę dla ciała i przyciągnąć nieprzewidziane wydatki.

Każdy dzień księżycowy ma pewną energię, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni dzień, aby zmienić obraz.

Na przykład w pierwszy dzień księżycowy z fryzurą możesz skrócić swoje życie o kilka lat. Następnego dnia manipulacje włosami przyczyniają się do zniszczenia przyjaźni, kłótni i skandali

Trzeciego dnia zmiana fryzury może spowodować nieodwracalną szkodę dla ciała i przyciągnąć nieprzewidziane wydatki.

W 4 i 6 dniu księżycowym lepiej jest trochę poczekać z fryzurą. W tym czasie klient fryzjera odczuje dyskomfort, tęsknotę i strach przed samotnością. Zwiększa również ryzyko chorób gardła i jamy ustnej. Choroba i przyciąga 9 dzień.

Stań się bogatszy i powiększ nieruchomość może być po strzyżeniu w piątym dniu księżycowym. Poprawa sytuacji finansowej nastąpi po strzyżeniu 14 dnia. Przysługa władz gwarantowała.

Poprawa wyglądu i stworzenie osobistego stylu jest możliwe 13, 21, 23, 28 dni księżycowych. Zostanie zapewniona piękna cera i ogólna atrakcyjność dla osób z zewnątrz i członków płci przeciwnej. Możliwe przygody miłosne.

Zyskaj nadwagę i sprowokuj pojawienie się cellulitu 22 dnia.

W 4 i 6 dniu księżycowym lepiej jest trochę poczekać z fryzurą. W tym czasie klient fryzjera odczuje dyskomfort, tęsknotę i strach przed samotnością. Zwiększa również ryzyko chorób gardła i jamy ustnej

Stań się bogatszy i powiększ nieruchomość może być po strzyżeniu w piątym dniu księżycowym. Poprawa sytuacji finansowej nastąpi po strzyżeniu 14 dnia

Poprawa wyglądu i stworzenie osobistego stylu jest możliwe 13, 21, 23, 28 dni księżycowych. Zostanie zapewniona piękna cera i ogólna atrakcyjność dla osób z zewnątrz i członków płci przeciwnej.

Aby odroczyć fryzurę, powinno być 9, 10, 12, 24, 25 dni księżycowych. W tym okresie najbardziej ostra choroba i zwiększa ryzyko urazów. Возрастает вероятность болезней глаз: воспаления, ячмени и ослабление зрения. Есть угроза для жизни.

Ссоры и конфликты будут спровоцированы после стрижки в 7-й лунный день.
15-й, 17-й лунные дни ознаменованы расстройствами психики, нервными срывами, давлением, стрессом и чувством страха.

Набрать лишний вес и спровоцировать появление целлюлита можно на 22-й лунный день

Отложить стрижку следует на 9-й, 10-й, 12-й, 24-й, 25-й лунные дни. W tym okresie najbardziej ostra choroba i zwiększa ryzyko urazów. Zwiększa prawdopodobieństwo chorób oczu: zapalenie, jęczmień i zaburzenia widzenia. Istnieje zagrożenie życia

Spory i konflikty będą sprowokowane po strzyżeniu siódmego dnia księżycowego. 15, 17 dni księżycowych naznaczonych zaburzeniami psychicznymi, załamaniami nerwowymi, presją, stresem i strachem

Aby przedłużyć życie i poprawić zdrowie, fryzjera należy odwiedzać w 8 i 19 dni księżycowych. Korzystne są również 26 i 27. W dzisiejszych czasach człowiek przyciąga radość i szczęście.

Wgląd umysłu, wzroku i wzmożenie ostrości uczuć jest możliwy po wizycie u stylisty 11 dnia księżycowego.

Całkowicie porzuć manipulowanie włosami, zalecane w 16, 18, 20 i 30 dniu księżycowym. Charakteryzują się utratą własności, kradzieżą, wypadkami, zdradami, a nawet niechęcią do życia.

Obejrzyj film: Piłam wodę z cytryną codziennie rano przez 30 dni zobaczcie, co się stało (Luty 2020).

Загрузка...