Piękno

Kolor włosów miedzianych ognisty (50 zdjęć) - Farba, odcienie, kombinacje

Pin
Send
Share
Send
Send


Miedziany kolor włosów natychmiast przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie właściciela takich włosów

Wcześniej rudowłosy mieli ciężki czas: kolor włosów miedzianych zwrócił uwagę innych i spowodował dziwne stereotypy, że rudowłosy nie mają duszy, lub niegrzeczne zwiastuny. Czasy się zmieniły: teraz loki, loki i gładkie pasma wszystkich odcieni złota i miedzi są bardzo popularne. Rudowłosa bestia wraz z brunetkami femme i nordyckimi blondynami są uważane za piękności.

Mówiąc o „rudych włosach”, czasami nie dajemy im pewnej wartości, ale paleta tonów jest niezwykle obszerna.

Złoto obejmuje złoto, miedź, a nawet brąz, jeśli narysujemy analogię do metali.

Włosy mogą mieć ciemniejszy lub jaśniejszy odcień, wyraźne lub stłumione rude włosy, przechodzić w brązowe, czerwone, miodowo-brązowe

Wszystkie odcienie miedzi

Mówiąc o „rudych włosach”, czasami nie dajemy im pewnej wartości, ale paleta tonów jest niewiarygodnie obszerna: jest to złoto, miedź, a nawet brąz, jeśli narysujemy analogię z metalami. Włosy mogą mieć ciemniejszy lub jaśniejszy odcień, wyraźne lub stłumione rude włosy, przechodzić w brązowe, czerwone, miodowo-brązowe. Co sprawia, że ​​naturalny kolor włosów miedzi? Faktem jest, że w strukturze takich włosów zwycięży pigment feomelanina, który jest odpowiedzialny za czerwony kolor. Z pewnością wielu ma szczęście z naturalnym kolorem włosów, jasnym, jak na obrazach Tycjana i Botticellego. Dla tych, którzy nie urodzili się z rudymi włosami, branża pielęgnacji włosów oferuje ogromny wybór produktów do kolorowania i pielęgnacji, które szybko zamieniają się w rudowłosą bestię.

W strukturze takich włosów zwycięży pigment feomelanin, który odpowiada za czerwony kolor

Ci, którzy nie urodzili się z czerwonym kolorem loków, przemysł kosmetyczny zapewnia ogromny wybór narzędzi do malowania i pielęgnacji, co pozwala szybko zamienić się w rudowłosą bestię

Ze względu na uniwersalność miedzianych włosów, on i jego wariacje są odpowiednie dla dziewcząt o dowolnym wyglądzie

Najpopularniejsze odcienie czerwieni i miedzi:

 • Bordeaux;
 • Mahoń;
 • Płomień czerwony;
 • Ciepły odcień miedzi;
 • Truskawkowy czerwony;
 • Cynamon;
 • Złoty kasztan;
 • Miód itp.

Ze względu na uniwersalność miedzianych włosów, on i jego wariacje pasują do dziewcząt o dowolnym wyglądzie: od jasnej skóry „wiosennej” i bladych kontrastujących zim do ciemnowłosych przedstawicieli koloru „lato”, a „jesiennych” dziewcząt, których sam Bóg kazał wypróbować miedzianą cerę .

Loki miedziane wyglądają szczególnie dobrze na dziewczynach w wiosennym kolorze

Delikatna miedziana blondynka

Niestety, taki kolor jest rzadko spotykany w naturze, ze względu na połączenie zimnych i ciepłych odcieni w optymalnej równowadze. Ma różne stonowane i eleganckie spojrzenia na dziewczęta o dowolnym wyglądzie. Jednak najbardziej korzystny będzie wygląd właścicieli jasnej skóry o wyraźnym odcieniu różu lub brzoskwini, o jasnobrązowych, niebieskich lub zielonych oczach.

W naturze miedziano-brązowy jest rzadki, ze względu na połączenie zimnych i ciepłych odcieni w optymalnej równowadze.

Godny uwagi jest fakt, że jest stłumiony i wygląda elegancko na dziewczynach o dowolnym wyglądzie.

Wskazówka!Taki luksusowy kolor można uzyskać stosując farby z zaznaczeniem pierwszej cyfry 5 lub 6, drugiej (ton główny) - 4 lub 5, trzeciej (ton dodatkowy) - 6.

Najkorzystniejsza miedzianowłosa będzie wyglądać na właścicielach jasnej skóry z wyraźnym różowym lub brzoskwiniowym subtonem, z jasnobrązowym, niebieskim lub zielonym oczami

Jednak sam odcień może być inny, z przewagą ciepłych lub zimnych tonów, czerwonawego lub czerwonego odcienia. Najpopularniejszymi produktami do barwienia koloru miedziano-brązowego są:

 • L'oreal Excellence Creme 7.43 Copper Blonde. Jest to szlachetny odcień światła z luksusowymi modulacjami miodu, miedzi i pigmentów popiołu;
 • Estel Silver No. 7/4 Blonde Copper i No. 7/47 Blonde Copper Brown. W pierwszym odcieniu dominuje odcień miedzi, sam w sobie jest raczej lekki. Drugi odcień jest bardziej stonowany, ale będzie mienił się w słońcu wszystkimi odcieniami miedzi i złota;
 • Cosval SanoTint №16 Miedziany. Jest to półnaturalna farba do włosów o minimalnej zawartości syntetycznych składników i barwników, która pozwala uzyskać jasny odcień miedzi na bazie jasnobrązowego.

Drew Barrymore - wybitny właściciel loków o blond włosach

Karen Gillan ma również niezwykły kolor włosów

Gwiazdy z miedzianobrązowym odcieniem włosów to hollywoodzka aktorka Drew Barrymore, angielska aktorka i modelka Karen Gillan.

Luksusowa złota miedź

Delikatny, przypominający jasne promienie słońca lub najsłynniejszy metal szlachetny, ten odcień jest często spotykany nie tylko w Irlandii, ale także wśród kobiet wschodniosłowiańskich. Najczęściej jest to właściciel jasnej, skłonnej do częściowej pigmentacji, skóry i jasnych oczu - szarych i niebieskich. Aby osiągnąć taki cień, jeśli natura nie nagrodzi złotymi lokami, możesz, używając profesjonalnych farb do włosów. Blondynki i brązowowłose kobiety będą musiały najpierw rozjaśnić do 2-4 ton, a jeśli wcześniej na włosach był barwnik, najpierw pranie.

Złoto-miedź - delikatne, przypominające jasne promienie słońca lub najsłynniejszy metal szlachetny, taki odcień jest często spotykany nie tylko w Irlandii, ale także wśród kobiet wschodniosłowiańskich

Najczęściej jest to właściciel jasnej, skłonnej do częściowej pigmentacji, skóry i jasnych oczu - szarych i niebieskich

Aby osiągnąć taki cień, jeśli natura nie nagrodzi złotymi lokami, możesz, używając profesjonalnej farby do włosów

Blondynki i brązowowłose kobiety będą musiały najpierw rozjaśnić do 2-4 ton, a jeśli wcześniej na włosach była farba, to najpierw pranie

Kolorowanie jest trudne, więc lepiej powierzyć je mistrzom salonów, ale są też niedrogie narzędzia do procedury domowej:

 • Garnier Color Naturals 7.4 Złota miedź. Jest to cień na bazie jasnoblondu z wyraźnym kolorem miedzi. Jest bardzo jasny i ma piękne odcienie.
 • Estel Professional ESSEX 8/34 Light Blonde Golden Copper / Brandy. Stylowy odcień z przelewem miedzi i złota.

Oszałamiająca Nicole Kidmon ze złotymi miedzianymi lokami

Gwiazdy o takim odcieniu włosów - gwiazda serii „Plotkara” i film „The Age of Adaline” Blake Lively i nagrodzona Oscarem aktorka Nicole Kidman, której złote miedziane loki stały się jej osobistą „wizytówką”.

Jasne odcienie miedzi

Właściciele naturalnego odcienia jasnej miedzi nie są tak powszechni, ale natychmiast zwracają na siebie uwagę. Jest to luksusowy odcień, który łączy nuty pszenicy (ciepły jasnobrązowy) i czerwony - to niuans, który nadaje ostateczny odcień miedzi, a nie miodu lub karmelu. Odcień jasnej miedzi trafia do wielu dziewczyn, nie tylko o kanonicznym wyglądzie.

Właściciele naturalnego odcienia jasnej miedzi nie są tak powszechni, ale natychmiast zwracają na siebie uwagę.

Jest to luksusowy odcień, który łączy nuty pszenicy i czerwieni - to niuans, który nadaje ostateczny odcień miedzi, a nie miodu lub karmelu

Odcień jasnej miedzi trafia do wielu dziewczyn, nie tylko o kanonicznym wyglądzie.

Właściciele brązowych oczu, ciemnych rzęs i brwi, opalona skóra o ciepłym odcieniu, mają harmonijny wygląd, jeśli ich włosy są pomalowane w takim odcieniu. Dziewczęta z lekkiego miedzianego koloru włosów typu Nordic są również bardzo podobne do twarzy.

Wskazówka! Aby utrzymać jasność cienia, można od czasu do czasu spłukać włosy bulionem rumianku farmaceutycznego (1 łyżka suchej mieszanki na 1 l wody) lub roztworem octu jabłkowego (1 łyżka na 1 l wody).

Właściciele brązowych oczu, ciemnych rzęs i brwi, opalona skóra o ciepłym odcieniu, mają harmonijny wygląd, jeśli ich włosy są pomalowane w takim odcieniu

Aby osiągnąć taki cień, jeśli nie jest to z natury, możesz użyć farby:

 • Paleta kolorów Salon 9-7. Jest to prawdziwy odcień jasnej miedzi, który będzie wyglądał szczególnie korzystnie na grubych, prostych włosach.
 • Paleta Odporna farba kremowa Intensywny kolor K8. Jest to jasny miedziany kolor z najlepszymi niuansami koloru miodu i karmelu. Szczególnie dobrze będzie patrzeć na dziewczyny ze skórą o ciepłym cieniu i brązowych oczach.

Jessica Chastain właścicielka jasnych miedzianych włosów

Znani właściciele loków z jasnego miedzianego koloru - aktorka Jessica Chastain, gwiazda serialu „Desperate Housewives” Marcia Cross.

Ciemny kolor miedziany

Ciepły, ciemny odcień włosów z wyraźnymi odcieniami czerwieni i czerwieni jest bardzo rzadki w przyrodzie i można go osiągnąć tylko za pomocą barwników. Najlepszym wyborem byłyby naturalne i organiczne barwniki oparte na indyjskiej hennie.

Ciepły, ciemny odcień włosów z wyraźnymi odcieniami czerwieni i czerwieni jest bardzo rzadki w przyrodzie i można go osiągnąć tylko za pomocą środków barwiących.

Najlepszym wyborem byłyby naturalne i organiczne barwniki oparte na indyjskiej hennie.

Ten kolor jest uniwersalny, będzie wyglądał dobrze na wielu dziewczynach.

Wszechstronność tego odcienia mówi o mieście: będzie wyglądać równie dobrze na dziewczętach o jasnej karnacji i zielonych oczach, a na dziewczętach typu „Korsyka” o ciemnej skórze i niebieskich oczach oraz na palących się brunetkach i delikatnych blondynach. Wszystko będzie zależało od głębi i jasności cienia, a także od ostrości niuansów miedzi.

Ten kolor jest nie mniej niż oko jasnością, ale przyciąga głębię i ciepło

Wskazówka! Jeśli włosy są pomalowane henną w kolorze ciemnej miedzi, należy dodać pół filiżanki grubego jogurtu do głównej mieszanki: kwaśne środowisko mieszanki pozwoli lepiej „zabrać” naturalne barwniki, a włosy zyskają niewiarygodnie jasny miedziany odcień.

Wiele gwiazd Hollywood preferuje włosy z ciemnej miedzi, a wśród nich Lindsay Lohan

Na jakiej celebrytce widzisz taki cień? Kiedyś z ciemnymi miedzianymi zamkami była Lindsay Lohan, aktorka i towarzyska. Bardzo lubi ten odcień włosów i Lana Del Rey, słynącą z uduchowionych ballad. W ciemnym odcieniu miedzi Scarlett Johansson namalowała także do kręcenia filmów z serii Marvel.

Miedź i kasztan

Tłumiony, skromniejszy niż jasne odcienie czerwieni i miedzi, kolor ten wygląda elegancko i szlachetnie. Często występuje jako naturalny „upadek” wśród właścicieli kolorów, ale wiele dziewcząt, których natura nie nagrodziła lokami o bogatym odcieniu miedzi, preferuje kolorowanie.

Stonowany, bardziej skromny niż jasne odcienie czerwieni i miedzi, kolor miedziano-kasztanowy wygląda elegancko i szlachetnie

Często jest uważana za naturalną wśród właścicieli koloru „jesień”, ale wiele dziewcząt, którym natura nie przyznała loków o bogatym odcieniu miedzi, preferuje kolorowanie

Możesz zrobić klasyczną kolorystykę (z efektem chemicznym na strukturę włosów) i możesz wybrać wymywanie - słabe zabarwienie lub tonowanie włosów, podczas którego ujemnie naładowane cząsteczki barwnika jony wnikają głęboko we włosy i zmieniają skład pigmentów.

Możesz zrobić klasyczne farbowanie, a ty możesz wybrać aluminizację - słabe barwienie lub tonowanie włosów

Kasztan miedziany z jasnymi refleksami

Farba, która nadaje się do bezpiecznego przejścia na kasztan miedzi - Goldwell Elumen BK @ 6. Nie zawiera nadtlenku i amoniaku, a proces barwienia zajmie bardzo mało czasu, ponieważ wpływ na każdy włos nie jest chemiczny, ale fizyczny.

Emma Stone i jej wspaniałe miedziane włosy

Wiele celebrytów wybrało odcienie kasztanowe - to Julianne Moore, której naturalny odcień włosów jest jasnobrązowy z czerwonawo-brązowym odcieniem, oraz Emma Stone i Kristen Stewart, które pojawiły się publicznie z luksusowymi lokami o jasnym kasztanowym odcieniu.

Ognisty miedziany kolor

Cień gołego drutu miedzianego bez inkrustacji jasnobrązowych lub kasztanowych tonów daje efekt rozdartej bomby: ludzie wokół ciebie zawsze zwracają się do właścicieli tak jasnego odcienia, a mężczyźni wykazują oznaki uwagi. Jednak barwienie miedzianoczerwonym powinno być wykonane tak, aby zadowolić samego siebie, ponieważ kardynalna zmiana obrazu jest tak przyjemnym procesem!

Cień gołego drutu miedzianego bez inkrustacji jasnobrązowych lub kasztanowych tonów tworzy bombę

Okoliczni ludzie zawsze zwracają się do właścicieli tak jasnego cienia, podczas gdy mężczyźni wykazują oznaki uwagi.

Jednak zabarwienie na czerwono powinno być wykonane, aby zadowolić siebie, ponieważ kardynalna zmiana obrazu jest tak przyjemnym procesem.

Możliwe jest osiągnięcie tego koloru bez wcześniejszego wyjaśnienia tylko właścicielom jasnych włosów.

Możliwe jest osiągnięcie takiego koloru bez uprzedniego wyjaśnienia tylko właścicielom jasnych włosów (nie ciemniejszych niż ton 7,0 lub 7,1), reszta będzie wymagać użycia 3 lub 6% utleniacza, a dla ciemnowłosych kobiet i brunetek - pudru rozjaśniającego.

Wskazówka! Dla wstępnego wyjaśnienia optymalnie nadają się profesjonalne Kapous Proffesional Bleaching Powder Mentol i Matrix Light Master. Narzędzia te nie uszkadzają struktury włosów i stanowią dobrą podstawę do późniejszego tonowania.

Bella Thorn - młoda rudowłosa piękność

Aby dowiedzieć się, jak ten odcień wygląda na inne kobiety, możesz, patrząc na zdjęcia amerykańskiej młodej aktorki Bella Thorn, gwiazd serii Mad Men Christiny Hendricks, lub piosenkarki i aktorki Mylene Farmer, której luksusowe miedziane loki zamiast naturalnych jesionowo-blond pozwoliły jej na oszałamiającą karierę.

Calm Copper Brown

Klasyczny i łatwo osiągalny kolor włosów, który można wykonać nawet przez tonizację. Dobrze pasuje do włosów i światła oraz średnich i ciemnych odcieni. Jednak brązowowłose kobiety potrafią tylko tonizować, a blondynki i blondynki będą musiały przejść procedurę odpornego zabarwienia.

Copper Brown to klasyczny i łatwo osiągalny kolor włosów, który można uzyskać nawet przez barwienie.

Dobrze pasuje do włosów i światła oraz średnich i ciemnych odcieni.

Brązowowłose kobiety potrafią tylko tonizować, a blondynki i blondynki będą musiały przejść procedurę odpornego zabarwienia

Aby uzyskać taki luksusowy odcień za pomocą narzędzi barwiących, możesz, jeśli kupisz szampon „Tonic”

Aby uzyskać taki luksusowy odcień za pomocą narzędzi barwiących, możesz, jeśli kupisz szampon „Tonic”. Według opinii jest to najlepsze narzędzie pod względem „ceny / jakości” do tworzenia miedzianobrązowych loków. Odcień „Czerwonego Bursztynu” nada miedziany odcień ciemnym włosom, „Cynamon” - średniemu blondu, oraz dawnym właścicielom jasnych włosów - „Miodowy karmel” na wcześniej farbowanych ciemnych włosach.

Spośród gwiazd, które wybrały tonację w kolorze brązowo-brązowym, można wymienić najbardziej opłacaną aktorkę naszych czasów - Julię Roberts, piosenkarkę i idolkę młodzieżową Ashley Simpson, angielską aktorkę Mishę Barton.

Z gwiazd, które wybrały tonizację w kolorze brązowo-brązowym, można wymienić najwyżej opłacaną aktorkę naszych czasów - Julię Roberts

Wybór farby

Nie wszystkie dziewczyny mają szczęście urodzić się z naturalnym czerwonawym odcieniem włosów, ale postęp techniczny przyszedł z pomocą modnym kobietom, a teraz możliwe jest szybkie uzyskanie luksusowych odcieni miedzi, w przystępnej cenie i bezboleśnie dla loków. Jakie linie środków barwiących są dla Ciebie najlepsze?

Dla tych, których natura nie pocałowała słońca, przemysł kosmetyczny zaopatrzył się w wiele pomocy.

Zmień swój zwykły kolor włosów na miedzi - odważna decyzja

Do kolorowania jest wiele kolorów i szamponów barwiących

 • Rynek masowy: L'oreal Recital Preference (wyprodukowano oddzielną linię odcieni czerwonego i miedzianego - 7,43, 74 i 78), farba żelowa Estel Resistant (na przykład odcień 149 „Miedziano-czerwony), Garnier Olia (odcień 6. 46 Płonąca miedź ).
 • Professional: Matrix Socolor Beauty, Revlon Color Silk, Schwarzkopf Cream-paint Igora Royal (jxtym zhrbq jntyjr - 8/77 Light blonde copper extra).
 • Naturalne i organiczne: bujne brykiety henny, farba Lady Henna, farba henna Color Mate.
 • Henna: możesz wybrać naturalne irańskie lub indyjskie, są sprzedawane w oddzielnych brykietach.

Również do barwienia na czerwono możesz użyć henny

Złote czerwone loki

Ten kolor, jak żaden inny, kocha promienie słoneczne.

W jasnym świetle widać luksusową grę w kolorze miedzi.

 • Elyuminirovanie: oznacza tylko Goldwell ElumenToning: toniczny szampon Tonik (zalecane odcienie - „Cynamon” i „Czerwony Amber”), linia produktów do pielęgnacji młodości Antocyjanina i Szalony kolor.

Pin
Send
Share
Send
Send