Piękno

Makijaż z dżetów - i ryzykowałbyś?

W głębi serca każda kobieta chce świecić i błyszczyć w chwale. Nowoczesna moda daje taką szansę w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa! Wystarczy dodać trochę dżetów do makijażu i gotowe!

Cyrkonie - to imitacja kamieni szlachetnych, które projektanci mody umiejętnie wykorzystali w swojej pracy. Nie tak dawno temu materiał ten migrował do arsenału profesjonalnych wizażystów, a następnie do kosmetycznych toreb kosmetycznych.

A jeśli nie ma pytań z cyrkoniami na ubraniach lub w manicurze, to kryształy w makijażu dają już łatwy udział w fikcji. Obrazy naprawdę okazują się specyficzne i nierealne. Dla codziennych zmartwień zdecydowanie nie są odpowiednie, ale jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę - jest to sytuacja korzystna dla wszystkich!

W procesie tworzenia makijażu z cyrkoniami nic nie jest skomplikowane. Materiał jest plastyczny. Istnieją kryształy, w których znajduje się strona klejąca. Wystarczy ostrożnie oddzielić je specjalną pęsetą od podłoża i przymocować je do wyznaczonego miejsca. Jeśli cyrkonie nie mają lepkiej warstwy, będziesz potrzebował specjalnego kleju, aby je przymocować. Możesz także użyć kleju do sztucznych rzęs.

Zakres kryształów jest szeroki - każda część twarzy i nie tylko. Ale są punkty do rozważenia. Lepiej nie mocować cyrkonii do ruchomych obszarów twarzy. Przed użyciem cyrkonii należy chronić skórę za pomocą kosmetyków dekoracyjnych. Matowa szminka nadaje się na usta, tusz do rzęs, na czoło i inne części twarzy warto zabrać bazę do makijażu.

Cyrkonie - bardzo jasny i chwytliwy element. Aby makijaż wyglądał elegancko i stosownie, ważne jest, aby nie przesadzać z użyciem kryształów. Czasami wystarczy kilka jasnych akcentów, aby stworzyć świąteczny nastrój.

Wyjątkiem są przypadki, w których obraz zapewnia jasny, przesadzony jasny makijaż. Taka potrzeba może pojawić się podczas imprez tematycznych, przedstawień teatralnych i pokazów mody. Następnie trzeba uwolnić wyobraźnię i zrealizować najbardziej śmiałe fantazje.

Przed dołączeniem kryształów lepiej narysować szorstki zarys ołówkiem. Jeśli zaplanowano ważne wydarzenie, zaleca się wcześniejsze wykonanie testu i sprawdzenie, jak wygląda pomysł w praktyce.

Dżetów w makijażu dają wiele możliwości i niezwykłych wrażeń. Pomyśl może nadszedł czas, aby dodać odrobinę blasku i świętowania do swojego wyglądu?