Piękno

Piękne napisy tatuażowe po łacinie z tłumaczeniem dla dziewcząt (50 zdjęć) - oryginalne pomysły

Moda na bezsensowne rysunki minęła, a teraz ludzie świadomie ozdabiają ciało, aby nie musieli pozbywać się obrazu w ciągu kilku lat

W poszukiwaniu odpowiedniego tatuażu napisy po łacinie z tłumaczeniem nie zajmują ostatniego miejsca. Moda na bezsensowne rysunki minęła, a teraz ludzie świadomie ozdabiają ciało, aby nie musieli pozbywać się obrazu w ciągu kilku lat.

Łacina jest jednym z niewielu języków, które przetrwały od starożytności.

Dziś jest oficjalna w Watykanie i przyjęta przez Kościół katolicki, ale uważana jest za martwą, ponieważ nie jest używana potocznie

Największe umysły ludzkości płynnie posługiwały się tym językiem, dlatego wiele aforyzmów po łacinie, które są pożądane i szanowane, przetrwały do ​​naszych czasów.

Dlaczego właśnie łacina?

Łacina jest jednym z niewielu języków, które przetrwały od starożytności. Dziś jest oficjalna w Watykanie i przyjęta przez Kościół katolicki, ale uważana jest za martwą, ponieważ nie jest używana potocznie. Największe umysły ludzkości płynnie posługiwały się tym językiem, dlatego wiele aforyzmów po łacinie, które są pożądane i szanowane, przetrwały do ​​naszych czasów. W Rosji ma zastosowanie w rzadkich przypadkach, na przykład przy określaniu terminów medycznych.

Ludzie, którzy chcą uzyskać tatuaż, rozumieją jego wartość, aby na przestrzeni lat obraz nie był zmęczony. Napisy po łacinie są idealne do ukrywania znaczenia tatuażu przed innymi.

Ludzie, którzy chcą uzyskać tatuaż, rozumieją jego wartość, aby na przestrzeni lat obraz nie był zmęczony

Łacińskie napisy są idealne do ukrywania znaczenia tatuażu przed innymi

To zdanie może ukrywać twoją filozofię życia.

Co robić Wybierz napis z wielu istniejących lub wymyśl własny? Które pismo powinno być piękne, aby tatuaż wyglądał pięknie? Jaką część ciała zastosować? Wszystkie pytania mają odpowiedzi.

Pomysły na napis tatuaż

Dla łacińskich napisów na ciele główne obciążenie semantyczne. Tylko długi wybór znaczących fraz doprowadzi do sukcesu. Wyrażenie może motywować, przypominać o ważnych momentach, celach życiowych i priorytetach, ale nie powinno się nudzić. Przebijając ciało, ujawniasz światu część swojej duszy i wartości moralnych.

Co wybrać dla siebie?

Dla łacińskich napisów na ciele, główne znaczenie

Tylko długi wybór znaczących fraz doprowadzi do sukcesu.

Wyrażenie może motywować, przypominać o ważnych momentach, celach życiowych i priorytetach, ale nie powinno się nudzić

Niezniszczalny i delikatny

Tu i teraz

Jestem całkowicie niedoskonały

Miłość

Dla wielu ludzi priorytetem życia jest miłość i rodzina. W języku łacińskim możliwe jest nadrukowanie na ciele imion krewnych (dzieci, małżonków), ślubów ślubnych i pięknych aforyzmów. Wśród nich są najbardziej popularne:

 • Magna res est amor - „Miłość to świetna rzecz”.
 • Amor Vincit Omnia - „Miłość zwycięża wszystko”.
 • Amor et honor - „Miłość i honor”.
 • Si vis amari ama - „Jeśli chcesz być kochany, kochaj siebie”.
 • Dum spiro, amo atque credo - „Kocham i wierzę tak długo, jak oddycham”.
 • Finis vitae, sed non amoris - „Życie się kończy, ale nie miłość”.

Miłość zwycięża wszystko

Jeśli chcesz być kochany, kochaj siebie

Filozofia życia

Aby osiągnąć swoje cele, musisz przestrzegać zasad. Motto życiowe, które zawsze pamiętasz, daje ci siłę do pracy, realizacji planów, walki na zawsze. Oto niektóre z odpowiednich zdań:

 • Suum cuique - „Do każdego swojego”.
 • Silentium - „Cisza”.
 • Negocjacje z Proculem - „Bez kłopotów”.
 • Per aspera ad astra - „Przez ciernie do gwiazd”.
 • Vivere militare est - „Żyć to walczyć”.
 • Experientia est optima magis - „Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem”.
Pamiętaj, że żyjesz

Podnieś serca

Leć na swoich skrzydłach

Napisy dla kobiet

Kruchość i zmysłowość kobiecej natury różni się od męskiej chamstwa. Aby podkreślić swoje wyrafinowanie i miłość do piękna mogą być takie zwroty:

 • Sancta sanctorum - „Holy of Holies”.
 • Amat victoria curam - „Zwycięstwo kocha troskę”.
 • O fallacem hominum spem! - „Jak zwodnicza jest ludzka nadzieja!”
 • Abo w tempie - „Idź w pokoju”.
 • Cantus cycneus - „Swan Song”.
 • Contra spem spero - „Mam nadzieję bez nadziei”.

Być i nie wydawać się

Przypomnienia o przemijalności życia

Ludzie, którzy cenią swoje życie i wartość, zawsze pamiętają śmierć. Takie tatuaże dają impuls do ciągłego rozwoju, ponieważ trzeba wszystko złapać. Tatuaże śmierci są istotne wśród ludzi, których życie zawisło w równowadze:

 • Jaskinia! - „Uważaj!”
 • Fatum - „Przeznaczenie”.
 • Jus vitae ac necis - „Prawo do rozporządzania życiem i śmiercią”.
 • Malo mori quam foedari - „Hańba gorsza niż śmierć”.
 • Me quoque fata regunt - „Rock subdued and me”.
 • Via sacra - „Święta droga”.

Nie będę się bać zła

Wykorzystaj chwilę

Nie śpi śmierć brata

Myśli o wolności

Ludzie kochający wolność doceniają buntowniczość i możliwość niezależnego wyboru. Dla nich jest również wybór łacińskich napisów na tatuaż:

 • Homo liber - „wolny człowiek”.
 • Non bene pro toto libertas venditur auro - „Sprzedawanie wolności za złoto jest haniebne”.
 • Vita sine libertate, nihil - „Życie bez wolności jest niczym”.
 • Liberum arbitrium indifferentiae - „Absolutna wolność wyboru”.
 • In arte libertas - „W sztuce wolności”.

Bez bólu

Albo znajdź sposób lub sam go zbuduj

Przyjaciel jest drugim „ja”

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że każda osoba jest indywidualna i może znaleźć łacińskie wyrażenie dla swoich upodobań. Jak tatuaż, wyglądają harmonijnie i wypełnione znaczeniem.

Wskazówka! Zanim dostaniesz tatuaż, odpowiedz na pytania: jakie masz wartości życiowe, jakie masz aspiracje, w jakiej sytuacji chcesz uchwycić język i części ciała. Po rozmowie z samym sobą staje się jasne, czy potrzebny jest tatuaż, czy też jest on podyktowany trendami mody.

Jak wybrać czcionkę?

Nie wystarczy wybrać maksymę dla obrazu na ciele. Tatuaż powinien wyglądać pięknie i przyciągać uwagę.

Nie wystarczy wybrać maksymę dla obrazu na ciele. Tatuaż powinien wyglądać pięknie i przyciągać uwagę Łacińskie czcionki tatuażowe oferują 2-3 razy więcej niż Rosjanie, ponieważ są bardziej popularne.

Starożytna lub nowoczesna czcionka, druk lub zeszyt, pretensjonalność i okrągłość lub surowość i kanciastość - ty decydujesz

Łacińskie czcionki tatuażowe oferują 2-3 razy więcej niż Rosjanie, ponieważ są bardziej popularne. Wybierz tatuaż: starożytna lub nowoczesna czcionka, druk lub kopia, pretensjonalność i okrągłość lub surowość i kanciastość, gotyk, średniowiecz i inne czcionki pokonują różnorodność.

Nowoczesne salony tatuażu na stronach oferują wybór czcionki do tatuażu w języku łacińskim online. Aby skorzystać z usługi, musisz wpisać napis w języku łacińskim w specjalnym polu. Następnie pojawi się paleta czcionek, którą możesz wypróbować za pomocą maksymy.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić tatuaż w kabinie, w miejscu, w którym wybierzesz czcionkę, możesz natychmiast wysłać wypełniony formularz do mistrza. Jeśli w mieście jest inny salon, po prostu wydrukuj obraz, aby uzyskać jasność.

Nowoczesne salony tatuażu na stronach oferują wybór czcionki do tatuażu w języku łacińskim online

Każda osoba jest indywidualna i może znaleźć łaciński popularny wyraz jego gustu

Wyglądają harmonijnie i wypełnione znaczeniem.

Wskazówka! Wybieraj czcionkę nie mniej niż napisy. Dla osób postronnych kształt jest ważniejszy niż treść, więc tatuaż powinien wyglądać stylowo i harmonijnie.

Na tym i tamtym naguyu tatuaż

Kiedy wybierany jest napis na tatuaż, powstaje uczciwe pytanie: gdzie będzie wyglądać najlepiej? Ukryj czy nie? Jak ułożyć długi tekst, aby był piękny?

W przypadku tatuażu należy zawsze wybierać część ciała, na której napis będzie wyglądał harmonijnie

Ramiona są najbardziej popularne do tatuowania.

Ramię, dłoń, pędzel, palce - gdzie wypełnić napis? Mistrzowie nie zalecają umieszczania dużego napisu na tych częściach ciała.

W przypadku tatuażu należy zawsze wybierać część ciała, na której napis będzie wyglądał harmonijnie. Zależy to również od progu bólu osoby i zdolności do tolerowania efektów maszyny do tatuażu.

 • Najbardziej popularne są tatuaże. Ramię, dłoń, pędzel, palce - gdzie wypełnić napis? Mistrzowie nie zalecają umieszczania dużego napisu na tych częściach ciała. Jeśli łaciński aforyzm można odczytać nawet na zdjęciu, lepiej zrezygnować z pomysłu, ponieważ pracodawca może być zdezorientowany faktem posiadania tatuażu.
 • Tatuaż na nadgarstkach nie jest zużyty, więc pomysł lepiej się poddać.
 • Plecy stają się prawdziwą deską do tatuaży. Wśród zalet tatuowania jest słaby ból i prosta możliwość ukrycia napisu. Strefa nadaje się do tatuaży długich i dużych fraz.
 • Brzuch jako miejsce na tatuaż nie jest najlepszym rozwiązaniem. W czasie ciąży lub przy wadze napis może być zniekształcony. Reguła dotyczy strefy udowej.

Tatuaż na żebrach bardzo bolesny

Jeśli zajmujesz lub planujesz zajmować ważne stanowisko, tatuaż powinien być łatwo ukryty przed wzrokiem ciekawskich.

Napis powinien ci się podobać

 • Noga jest również otwarta dla mistrza tatuażu. Na wierzchu obrazu nie wygląda wulgarnie, można go łatwo ukryć przed innymi. Bóle kończyn dolnych są nasilone, ponieważ istnieje wiele zakończeń nerwowych.
 • Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, że na powierzchni stopy, która styka się z podłogą i na dłoniach, tatuaże nie trzymają się.
 • Bardzo bolesne części ciała - klatka piersiowa i klatka piersiowa (u dziewcząt), kość krzyżowa (u mężczyzn), łopatki, łokcie, pachy i krocze.

Plecy stają się prawdziwą deską do tatuaży. Wśród zalet tatuowania jest słaby ból i prosta możliwość ukrycia napisu

Brzuch jako miejsce na tatuaż nie jest najlepszym rozwiązaniem. W czasie ciąży lub przy wadze napis może być zniekształcony.

Na wierzchu obrazu nie wygląda wulgarnie, można go łatwo ukryć przed innymi

Wskazówka! Wybierz kreatora portfolio. Może być geniuszem rysunku, ale nie może pracować z czcionkami. Szukaj osoby, która wykonuje swoją pracę niesamowicie, ponieważ tatuaż pozostanie na całe życie.

Gwiazdkowe tatuaże

Gwiazdy muzyki i kina podążają za trendami mody, a także zdobią ciało łacińskimi inskrypcjami znaczącymi dla siebie. W ten sposób przyciągają uwagę opinii publicznej, rozszyfrowują znaczenie powiedzeń, a także podkreślają swoją indywidualność.

Ksenia Borodina po urodzeniu swojej pierwszej córki przypięła swoje imię na ramieniu. Pomysł szpiegowania w hollywoodzkiej aktorce Angelinie Jolie, która nie zrobiła żadnych nieświadomych tatuaży. Nawet ich położenie na ciele jest symboliczne.

Ksenia Borodina po narodzinach swojej pierwszej córki przypięta do ręki swoim imieniem - Marusya

Lera Kudryavtseva ma napis na plecach, co oznacza „ciało i duszę” w tłumaczeniu, a „Miłość jest najważniejszą rzeczą w życiu” na jej nadgarstku.

Plus napisy tatuażowe, które mają znaczenie. Wyglądają stylowo, oryginalnie i pięknie, jeśli wybierzesz odpowiednią czcionkę. Jako minus można podkreślić analfabetyzm mistrza tatuażu, który może popełnić błąd pisząc literę łacińską.

Plus napisy tatuażowe, ponieważ mają znaczenie

Wygląda stylowo, oryginalnie i pięknie, jeśli wybierzesz odpowiednią czcionkę

Jako minus można podkreślić analfabetyzm mistrza tatuażu, który może popełnić błąd pisząc literę łacińską.

Wskazówka! Tdokładnie sprawdź pisownię każdej litery. Mistrz może się mylić, a znaczenie napisu zostanie zepsute.

Co myślą wytatuowani?

Decydującym czynnikiem przy stosowaniu pierwszego tatuażu są opinie właścicieli łacińskich napisów na ciele.

Alina, 25 lat: Mam napis na moim goleniu Gaudeamus igitur, juvenes dum sumus. W tłumaczeniu oznacza to „Baw się dobrze, gdy jesteś młody”. Wielu znających znaczenie słów pyta, co się stanie, gdy się zestarzeję. Będę pamiętał moją lekkomyślną młodość i będę dumny z siebie. Chociaż myślę, że poczuję się w wieku 70 lat w wieku 20 lat. Przez trzy lata tatuaż nie jest zmęczony.

Elvira, 32 lata: W wieku 22 lat zostałem uderzony przez samochód i byłem w równowadze ze śmiercią. Długotrwała rehabilitacja, miłość mojej rodziny i pragnienie życia stawiają mnie na nogi. Od tego czasu mam na ramieniu napis Memento mori. Kiedy jest mi ciężko, tatuaż przypomina mi wartość życia i daje mi siłę, by się zebrać. Dosłowne tłumaczenie: „Pamiętaj o śmierci”.

Delikatny nadruk harmonijnie będzie wyglądał na cienkim, wdzięcznym uchwycie.

Napis na nadgarstku brzmi: Do gwiazd

Taki tatuaż jest łatwo ukryty przez każdy but.

Tatuaż z tyłu uda będzie widoczny latem

Tatuaż na obojczyku wygląda bardzo seksownie

Różnorodność fraz i czcionek pozwala każdej dziewczynie wybrać tatuaż według własnych upodobań

Margarita, 28 lat: Zawsze myślałem, że mam szczęście w życiu. Dlatego pod moimi piersiami mam mały napis Audaces fortuna juvat, znaczący dla mnie - szczęście towarzyszy odważnym. Nigdy nie żałowałem tatuażu. Niż wypełnić obraz na podłodze ciała, lepiej wybrać krótkie, ale dokładne stwierdzenie, które charakteryzuje osobę.

Alexandra, 30 lat: Stosowałem tatuaże przez około pięć lat. Po raz ostatni łacińskie inskrypcje są bardzo poszukiwane i rozumiem dlaczego. Ich znaczenie jest ważne dla właściciela. Staje się mężczyzną prawdziwym talizmanem.

Podsumowując to, co zostało powiedziane, można stwierdzić, że ludzie umieszczają na ciele napisy, które mówią o charakterze tej osoby.

Wskazówka! Jeśli chcesz podkreślić indywidualność i intelektualność, wybierz łacińskie napisy z różnych tatuaży.

Obejrzyj film: NASZE TATUAŻE - O CZYM NIE WIECIE . . @ Fit Lovers (Grudzień 2019).

Загрузка...