Piękno

Rzeczywiste style makijażu oczu na zdjęciach

Różnorodność nowoczesnych kosmetyków pozwala pokazać wyobraźnię w makijażu. Wiele dziewcząt stawia makijaż przed wyjściem z domu. Czasami jednak chcesz urozmaicić swój wizerunek. Aby to zrobić, po prostu odnieś się do rzeczywistych stylów w makijażu i poprawnie wybierz je dla swojego obrazu i przyczyny zdarzenia.

Dymny makijaż oczu

Nazwa „zadymione oczy” mówi sama za siebie: nacisk w tym makijażu kładzie się na oczy i powstaje efekt dymu.

Aby stworzyć taki makijaż, musisz mocno zastosować cienie, tworząc przejście od ciemności do światła. Ten styl kojarzy się ze śmiałym i spektakularnym sposobem, ponieważ pierwotnie był używany w ciemnych kolorach (czarny, szary i jasnoszary w rogach oczu).

Teraz makijaż dymnych oczu jest używany w różnych kolorach.

Makijaż oczu Nyud

Styl nude jest całkowicie odwrotny do stylu zadymionych oczu. Nazwa pochodzi od angielskiego „nude”, co oznacza „nagi”. Ten styl jest również nazywany „makijażem bez makijażu”, wykorzystuje tylko naturalne, zbliżone do odcieni skóry.

Makijaż makijaż podkreśla naturalne piękno i jest najprostszy do wykonania. Nie podkreśla ani oczu, ani ust, ale naturalny blask skóry.

Nie stosuje się eyelinera, tylko czarny tusz do rzęs nadaje rzęsom estetyczny wygląd.

Na co dzień obraz jest najpopularniejszą opcją.

Makijaż oczu retro

Pod tym stylem nawiązuje do makijażu początku i połowy XX wieku. Następnie, dla prawie wszystkich dziewczyn, ikony stylu były takie gwiazdy jak Merlin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bordeaux.

Teraz taki zauważalny makijaż jest zwykle używany do publikowania.

Styl retro obejmuje również pin-up.

Co jest wymagane do stworzenia takiego obrazu? Użyj jasnego, matowego odcienia twarzy. Na oczy rysuj jasne strzałki za pomocą eyelinera, zazwyczaj nie używa się cieni. Jasny akcent powstaje na ustach za pomocą czerwonej lub różowej szminki.

Makijaż oczu w stylu orientalnym

Orientalne piękności uwielbiają zwracać uwagę na makijaż oczu.

Podkreślają ich oczy, tworząc efekt dymu z cieniami. Ale orientalny makijaż różni się od zadymionych oczu pewnymi osobliwościami. Ważną uwagę na oczy tworzą długie strzały na rzęsy.

Cienie są używane jako spektakularne: jasne i błyszczące. Często używane kolory niebieski, zielony, złoty i połysk. I oczywiście musisz wyraźnie przekręcić rzęsy i pomalować je czarnym tuszem.

Aby wybrać styl makijażu oczu, najpierw rozważ obraz dla wydarzenia. Następnie zastanów się, która z opisanych opcji doda mu radości. Można przyciągnąć innych jasnymi obrazami i zawsze wyglądać inaczej za pomocą interesującego makijażu.

Obejrzyj film: LETNI MAKIJAŻ do zdjęć na Instagrama (Grudzień 2019).

Загрузка...