Piękno

Chrissy Teigen uważa, że ​​jej stopy są brzydkie

Pin
Send
Share
Send
Send


32-letni model Chrissy Teigen nie wydaje się być znany, często pojawia się w otwartych strojach, pokazując swoje długie nogi i grube piersi. Po ciąży dziewczyna nie była nieśmiała, aby pokazać rozstępy pozostawione na jej ciele.

Ale, jak się niedawno okazało podczas wywiadu, wciąż jest część ciała, która jest zakłopotana. To są stopy. Według Chrissy uważa je za tak brzydkie, że wydaje się, że należą do dzikusa, który jest przyzwyczajony do wspinania się na drzewa.

Kompleksy gwiezdne posunęły się tak daleko, że w kontraktach fotografowania prosi ona o oddzielne określenie warunku dotyczącego photoshopa w obszarze nóg, ponieważ nie chce ich oglądać na okładkach i plakatach reklamowych bez retuszu.

W tym samym czasie Chrissy często zakłada otwarte sandały do ​​swoich strojów - modelka podkreślała, że ​​uwielbia ten rodzaj butów i po prostu ma nadzieję, że nie będzie uważnie przyglądać się jej stopom.

Obejrzyj film: Znana modelka zdradza "brudne sekrety" Meghan. Pracowała razem z nią na planie popularnego show (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send