Moda

Historia relacji Iriny Sheik i Bradleya Coopera na zdjęciu

Pin
Send
Share
Send
Send


Publiczność była zdumiona separacją Iriny Shayk z Cristiano Ronaldem, ponieważ powieść trwała pięć lat. Ale rosyjska supermodelka nie straciła serca i wkrótce została zauważona w towarzystwie Bradleya Coopera. Ale nie chciała komentować relacji z nim.

Ślad romansu między Iriną Sheik i Bradleyem Cooperem pojawił się, gdy zostały zauważone razem w kwietniu 2015 roku. Ale jaka jest relacja między nimi, stała się znana z pierwszego zdjęcia paparazzi w maju tego samego roku.

Rok później wyszli razem na Paris Fashion Week. W ramach tego wydarzenia odwiedzili także operę w Grand Opera w Paryżu oraz uroczystą kolację charytatywną Arop Charity Gala. Ale para nadal utrzymywała tajemnicę związku i nie weszli razem do sali operowej.

Niektórzy sądzą, że między nimi jest tylko wakacyjny romans, ale związek między gwiazdami szybko się rozwija. Pod koniec 2015 roku Bradley potwierdził powagę swoich zamiarów i przedstawił go matce Glorii. Potem przenieśli się do wielkiego penthouse'u w Nowym Jorku, aby wspólnie spędzić więcej czasu. Ten budynek w Greenwich Village na Manhattanie jest wart około 6 milionów dolarów.

Dowiedz się więcej o życiu rodzinnym tej pary gwiazd jest bardzo trudne. Ale pierścień na palcu Iriny z ogromnym szmaragdem mówił sam za siebie. Nawet na Instagramie fani mogli zauważyć ten znaczący fragment na niektórych zdjęciach.

Fakt, że Irina jest w ciąży, stał się znany podczas pokazu Victoria's Secret, kiedy miała około czwartego miesiąca. Mówi się, że Bradley złożył propozycję modelowi, gdy tylko dowiedział się o sytuacji.

Para zagrała ślub w 2017 roku w Pałacu Wersalskim pod Paryżem w najściślejszej tajemnicy.

Wkrótce mieli córkę, Leię. Małżeństwo z pięknym blond dzieckiem dotyka wszystkich przechodniów. Pewnego dnia ich rodzinna sielanka została schwytana podczas zakupów w Nowym Jorku.

Co Irina, Bradley całkowicie odmawia komentowania życia osobistego we wszystkich wywiadach. Odwiedzając prezenterkę telewizyjną Ellen Degeneris, aktor omówił tylko swój nowy projekt „The Star was Born” i poruszył temat ojcostwa tylko w żartobliwy sposób.

Przynajmniej na podstawie zdjęć paparazzi można się domyślić, jak Bradley i Irina opiekują się rodzicami. Zauważono, jak ojciec często trzyma córkę na szyi lub jak nauczył ją chodzić. Irina wybrała warzywa na targu. Prawdopodobnie jest doskonałą matką, biorąc pod uwagę, że urodziła się w najzwyklejszej rodzinie i nie jest obca jej opiece.

Szczegóły życia pięknej hollywoodzkiej pary uczymy się z trudem, ale można je zrozumieć. Najważniejsze, że byli szczęśliwi razem, a ich córka była bezpieczna.

Obejrzyj film: Baby, Baby, Baby (Styczeń 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send