Moda

10 najgorszych strojów Very Breżniew

Pin
Send
Share
Send
Send


Czasami gwiazdy również popełniają błędy w modnych obrazach. Najgorsze stroje Very Breżniew pokazują, że nawet kobiety z wrodzonym wyczuciem smaku i stylu nie mogą dojść do sedna.

Ostatnio Vera pojawiła się publicznie w stroju, delikatnie mówiąc, nietypowo. Tak, jest oryginalny, ale ten obraz nie wygląda na kobietę.

Być może Breżniew powraca z wakacji z gorących krajów, ale najwyraźniej nie jest w stylu czeskiej dziewczyny w Tajlandii.

Ten obraz został skrytykowany we wszystkich sieciach społecznościowych. Nie lubił fanów i został uznany za niepowodzenie bez żadnych skarg.

Ten strój ze spódnicą, który jest trzymany na sznurowaniu, również nie został przyjęty przez fanów gwiazdy z radością.

Na taką sukienkę Vera trudno zobaczyć. Gdzie jest jej piękna postać i wyrafinowanie?

A w tym stroju jest zapał, ale nie ten, który maluje dziewczynę.

A wizerunek Vera-Harlequin nie był wspierany przez wielu, pozwalając na zbieranie niepowodzeń.

Czy wiara zaczęła uprawiać taniec towarzyski? Jeśli nie, to ten strój jest zdecydowanie nie na miejscu podczas imprezy towarzyskiej.

Styl ulicznej dziewczyny, która wkłada pierwszą rzecz, którą znalazła w szafie? Vera wie, jak być elegancką kobietą, ale nie tym razem.

Jednak nie ten.

Wiara bardzo podoba się przyjaciołom, znajomym i fanom dzięki strojom, które czynią ją prawdziwą boginią. Szkoda, że ​​z tą dziewczyną wciąż zdarzają się niepowodzenia w modzie.

Pin
Send
Share
Send
Send