Moda

15 najlepszych wyników Michelle Obamy

Pin
Send
Share
Send
Send


Barack Obama spędził dwie kadencje w prezydencji. W tym czasie jego żona zdobyła fanów na całym świecie i otrzymała status ikony nowego stylu. Głównymi zasadami Michelle Obamy przy wyborze ubrań były zawsze elegancja i umiar, w harmonii z połyskiem.

Podczas pierwszej inauguracji Baracka Obamy jego żona postanowiła przyciągnąć uwagę publiczności „genialnym” wyjściem i wolała białą suknię od Jasona Wu, wyhaftowaną kamieniami Swarovskiego.

Podczas drugiej inauguracji żona Michelle ponownie wybrała sukienkę Jasona Wu, tym razem czerwoną z otwartymi ramionami.

W 2011 roku Barack i Michelle przybyli do Wielkiej Brytanii podczas oficjalnej wizyty. Jednym z głównych wydarzeń, w których uczestniczyli małżonkowie, jest spotkanie z królową Elżbietą. Aby wyjść, Michelle ponownie wybrała kolor biały i długość sukienki maxi. Obraz uzupełniały długie rękawiczki zakrywające ramiona.

W 2012 roku, aby spotkać się z brytyjską premier Michelle, wybrała ciemnoniebieską sukienkę marki Marchez.

Oficjalne spotkanie z premierem Singapuru. Żona byłego prezydenta USA ma na sobie śnieżnobiałą sukienkę projektanta Brandona Maxwella.

W 2015 r. Małżonek Baracka Obamy odwiedził Londyn ze swoim projektem edukacyjnym. Miała na sobie sukienkę o długości spódnicy poniżej kolana, żółtą i niebieską.

2015 Spotkanie z chińskim prezydentem Xi Jinpingiem i jego żoną. Wielu krytyków mody uważa, że ​​Michel to najlepszy obraz Na pierwszej damie USA jest czarna sukienka z głębokim dekoltem. Projektant - Vera Wong.

Zdjęcia z oficjalnego przyjęcia w Meksyku. Oto Michelle w sukience od projektanta Petera Soronena.

Na obiad z Stowarzyszeniem Korespondentów Białego Domu w 2011 r. Żona prezydenta wolała jedwabną sukienkę od Halstona.

Na jednym z wydarzeń politycznych jej męża. Projektantka mody - Barbara Frank.

Michelle udowodniła, że ​​w ciepłych rzeczach możesz wyglądać stylowo. Na paradzie na cześć drugiej inauguracji dama ma na sobie płaszcz od projektanta mody Toma Browna.

Michelle w żółtej błyszczącej sukience na jednej z imprez dla dzieci.

Barack i Michelle w Kennedy Center Awards.

Na coroczne nagrody Phoenix, sukienka z odkrytymi ramionami została ponownie wybrana w ulubionym kolorze Michelle - białym. W tym czasie twórca sukienki - projektantka z Indii Bibu Mohapatra.

Na kolacji z premierem Japonii i jego żoną. Fioletowa sukienka od Tadashi Shoji.

Niestety, teraz żona byłego prezydenta rzadko trafia do obiektywów kamer. Teraz możesz śledzić jej obrazy na stronie Instagram. Pomimo zmiany statusu jej stroje są wciąż wyjątkowe.

Pin
Send
Share
Send
Send