Moda

Jasne szaleństwo Christiny Aguilery: 15 najsmaczniejszych obrazów diw

Pin
Send
Share
Send
Send


Zdolności wokalne Christine Aguilera podbiły miliony słuchaczy na całym świecie i przyniosły jej wiele nagród. Jednak zmysł smaku wokalisty jest wyraźnie kiepski: piękno często nadużywa samoopalaczy, makijażu, ciasnych, krótkich i po prostu bez smaku, co czasami sprawia, że ​​wygląda śmiesznie i wyzywająco.

Dziś niewiele osób pamięta, że ​​u zarania kariery Christina próbowała naśladować duszną brunetkę, a jednocześnie prawdziwą brazylijską pasję na czerwonym dywanie. Ale wtedy piosenkarka wciąż szukała siebie i swojego stylu.

  

Przez długi czas styl Christine był inspirowany stylem lat 20. i 30., ale ten obraz nie odnosi się do idei bielizny, a nie do epoki retro.

 

Możemy powiedzieć, że próbując smukłej sukienki la Kim Kardashian w 2007 roku, Christine wyprzedziła swój czas i szczyciła się doskonałą figurą. Ale obraz okazał się wulgarny.

 

Spaceruj, szalona cesarzowa: połączenie błyszczącej tkaniny, kryształu górskiego, rajstop kabaretkowych, futra i jasnego makijażu nie wygląda luksusowo, ale szorstko.

  

Obraz Francuzki wyraźnie zawiódł: Christina najwyraźniej zapomniała założyć spódnicę iw pośpiechu złapała niewłaściwe buty.

 

Sukienka w kropki z wysoką talią wyglądałaby świetnie, gdyby miała klasyczną długość do kolan.

  

Brokat na tkaninie i liczne fałdy zmniejszają koszt każdego obrazu.

 

Nogi piosenkarki zawsze wyglądały niedoskonale, ale paradoksalnie uwielbia je pokazywać, wybierając krótkie spódniczki, tuniki i legginsy.

  

Od samego początku swojej kariery Christina stawała się coraz lepsza, ale to nie miało wpływu na jej styl, a szkoda. Nawet znacznie grubsza piosenkarka nie zrezygnowała z pasujących sukienek i mini długości.

   

Pasja Christiny do jasności przeważa nad poczuciem miary i smaku, a jak inaczej wytłumaczyć niektóre jej wyniki?

 

Przez ostatnie dwa lata Christina coraz bardziej preferowała powściągliwe obrazy, odmawiając nadmiernej szczerości, ciasnych rzeczy i mini, ale piosenkarka nie mogła rozstać się ze zwykłą jasnością i ekscentrycznością. Na Fashion Week w Nowym Jorku Christina była zszokowana obecnością szaleństwa z piór i jasnoczerwonym płaszczem nad czerwoną spódnicą oraz białą koszulką. Niestety, kolejna modna porażka.

  

Nie można wyobrazić sobie aktorki bez jej jasnych, seksownych obrazów podkreślających kobiece formy. Najważniejsze jest to, że podczas gdy wyglądała luksusowo i atrakcyjnie, i nie była tania.

Pin
Send
Share
Send
Send