Moda

Bluza ze spódnicą - nowy światowy trend

Pin
Send
Share
Send
Send


Uwielbiasz delikatne kobiece zdjęcia, ale czy trudno ci rozstać się z bluzą ze słodkim sercem? Podnieś spódnicę i nie krępuj się, aby przejść do swojej firmy, ponieważ ta kombinacja stała się jednym z głównych trendów tego sezonu.

Dawno minęły czasy, kiedy rzeczy o różnych stylach w jednym obrazie były uważane za złą formę. Główną zasadą nowego sezonu jest możliwość ich łączenia. Tak więc wiele bluz i bluz, które są uwielbiane przez wielu, mogą stać się modnym dodatkiem do delikatnego, a nawet biznesowego wizerunku kobiety.

Ołówkowa spódnica z pastelową bluzą i eleganckie buty będą wyglądać korzystnie w stylu biznesowym. Aby uzyskać stylowe sportowe połączenie, załóż je z trampkami, a gdy odbierzesz rzeczy w jasnych kolorach, otrzymasz modny i ciekawy łuk.

W połączeniu z długą spódnicą, uzyskiwane są miękkie kobiece obrazy, które idealnie nadają się na spotkania z krewnymi i na zakupy.

Fani odważnych decyzji będą mogli odnaleźć się w wizerunku bluzy, mini spódniczki z trampkami lub grubych butów.

Uwolnij swoje fantazje, realizuj najbardziej odważne i kreatywne pomysły. Podkreśl swoją indywidualność w jasny sposób, ponieważ moda na ten sezon jest po twojej stronie.

Pin
Send
Share
Send
Send