Piękno

Najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe butelki perfum: wyrafinowanie nie tylko w smaku!

Pin
Send
Share
Send
Send


Wybór nowego smaku jest zawsze tajemnicą. Pewien rytuał, niemal magiczny, tak ukochany przez kobiety. Szczególne miejsce w tym procesie zajmuje projektowanie butelek na ulubione perfumy.

Oprzyj się wyjątkowemu aromatowi, który urzekł Cię od pierwszych nut - mocno. Oprzyj się temu samemu smakowi w wyjątkowej butelce - prawie niemożliwe.

Znając słabość kobiet do wszystkiego pięknego, perfumiarze tworzą jedno arcydzieło i pakują je w inne. Butelki perfum są uderzające w swoim kształcie, łączą kolory i materiały.

Ograniczone kolekcje znanych marek są uzupełniane ręcznie wykonanymi fiolkami inkrustowanymi kamieniami szlachetnymi i metalami. Kunszt projektantów jest tak wielki, że zwykłe opakowanie zamienia się w dzieło sztuki.

Tradycja zdobienia perfum o przyzwoitym wyglądzie pojawiła się prawie w tym samym czasie co perfumy. Perfumy, kadzidła, pachnące sole - luksusowe przedmioty. Dziwnie byłoby sprzedawać je w nieestetyczny sposób.

Prawdziwy rozkwit i różnorodność form zaczęły się, gdy ludzkość nauczyła się pracować ze szkłem. Okazało się, że jest to po prostu idealny neutralny materiał! Szkło zachowało właściwości substancji i nie pozwoliło na odparowanie cennego aromatu. A co za przestrzeń dla kreatywności!

I choć z czasem perfumy stały się powszechnie dostępne, wyjątkowe butelki perfum pozostają wartością. Istnieją specjalne muzea i aukcje, a nie tylko prywatni kolekcjonerzy, ale także duże korporacje poszukują szczególnie rzadkich okazów.

Obejrzyj film: WOMEN POWER - PERFUMY NISZOWE (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send