Piękno

Piękny wieczorowy makijaż dla szarych oczu (50 zdjęć) - Krok po kroku

Pin
Send
Share
Send
Send


Wieczorny makijaż dla szarych oczu może być prezentowany w kilku odmianach i pozwala kobietom eksperymentować

Kobiece szare oczy wyglądają niesamowicie, porywają entuzjastyczne widoki silniejszego seksu, mają wyrazisty blask i jasność odcienia, więc wieczorowy makijaż dla szarych oczu może być prezentowany w kilku odmianach i pozwala kobietom eksperymentować z obrazem. Szeroka gama palet barwnych, możliwość stosowania różnych pociągnięć i linii, bogactwo technik wykonawczych - wszystko to pozwala na stworzenie pięknego obrazu, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż wieczorowy.

Szeroka gama palet barwnych, możliwość korzystania z różnych pociągnięć i linii, bogactwo technik wykonawczych - wszystko to pozwala stworzyć piękny obraz, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż wieczorowy.

Nic dziwnego, że mówią, że liczba opcji makijażu jest porównywalna z całkowitą liczbą właścicieli szarych oczu

Nie zapominaj, że szare oczy są „kameleonami”, mogą zmieniać kolor, co pozwala „bawić się” cieniami podczas studiowania techniki nakładania kosmetyków

Opcje makijażu wieczorowego dla szarych oczu

Nic dziwnego, że mówią, że liczba opcji makijażu jest porównywalna do całkowitej liczby właścicieli szarych „luster duszy”. Nie zapominaj, że szare oczy - „kameleony”, potrafią zmienić swój kolor, co pozwala „bawić się” cieniami podczas studiowania techniki nakładania kosmetyków. W naturze często można znaleźć nie czyste szare oczy, ale brązowe lub niebieskie elementy, przeplatane. Ten kolor w naturze występuje w połączeniu z różnymi typami wyglądu, skóry, włosów, więc wybór makijażu zależy od tych parametrów.

W zależności od wybranego makijażu szare oczy mogą zmieniać odcień w kierunku niebieskiego lub zielonego

Niezależnie od koloru i kształtu oczu, w każdej sytuacji makijaż byłby idealny, zaprojektowany, aby podkreślić ich piękno, uczynić go bardziej ekspresyjnym i jaśniejszym.

Idealne kolory

Niezależnie od koloru i kształtu oczu, w każdej sytuacji makijaż byłby idealny, zaprojektowany, aby podkreślić ich piękno, uczynić go bardziej ekspresyjnym i jaśniejszym. Jeśli oczy są szare z niebieskim odcieniem, odcienie szaroniebieskie nadają im nieodparty urok.

Wskazówka!Wiele dziewcząt błędnie wierzy, że jeśli wybierzesz kolor cieni, podobny do tęczówki, oczy staną się jaśniejsze, ale tak nie jest: w niektórych przypadkach na tym tle oczy zanikają i tracą wyrazistość.

Jeśli oczy są szare z niebieskim odcieniem, aby nadać im nieodparty urok, zrobią to odcienie szaroniebieskiego koloru.Wybierając cienie powinny pochylać się w stronę ciemnych odcieni oferowanych przez producentów w szerokiej gamieCienie powinny być perłowe, jeśli chcesz wizualnie zwiększyć efekt po zastosowaniu.

Kilka wskazówek dotyczących wyboru kolorów:

 • Wybierając cienie powinny pochylać się w stronę ciemnych odcieni oferowanych przez producentów w szerokiej gamie.
 • Cienie powinny być perłowe, jeśli chcesz wizualnie zwiększyć efekt po ich zastosowaniu.
 • Jeśli jesteś właścicielem „ciepłego” wyglądu, powinieneś wybrać ciemną czekoladową paletę cieni.
 • Możesz wypróbować złożony makijaż, używając trzech odcieni różnych kolorów.
 • Odcień wybrany dla cieni powinien być zgodny z kolorem włosów: beżowy, srebrny dla blond, liliowy, fioletowy dla brunetek.

Fajny makijaż z metalicznym połyskiem

Te odcienie są odpowiednie dla dziewcząt o zimnym typie wyglądu.

Lepiej jest połączyć go z różową szminką.

Wybór konturowego eyelinera - towarzyszą mu także cechy kształtu i naturalnego koloru oczu.

Wskazówka! Piękno nie powinno wybierać zbyt ciemnych kolorów, ponieważ jasny kontur przyczynia się do utraty naturalnego piękna.

Aby stworzyć ciepły odcień, podobny do włosów, powinieneś zwrócić uwagę na brązowy eyeliner.

Jeśli ubrania zawierają elementy niebieskiego odcienia, możesz wybrać niebieski ołówek.
W obecności metalicznych odcieni w palecie cieni preferowany jest ciemnoniebieski ołówek.

Jeśli ogólny kolor makijażu - brązowy lub beżowy, można wziąć czekoladę konturową.

Makijaż dla szarych oczu w szarych odcieniach

Makijaż dla szarych oczu w szarych odcieniach. Krok 1-4

Makijaż dla szarych oczu w szarych odcieniach. Krok 5-8

Makijaż dla szarych oczu w szarych odcieniach. Krok 9-10

Wskazówka! Jeśli twoim głównym celem jest makijaż wieczorowy, zbliżony do naturalnego makijażu, nie możesz używać cieni, ale w linii wzrostu rzęs trzymaj ołówek perłowy.

Najlepszy kontur oczu: zalecenia profesjonalistów

Jest wybierany indywidualnie i zależy od podobnych kryteriów. W każdym razie przestrzeganie zaleceń specjalistów zagra w twoje ręce.

Za dnia nie powinieneś wpuszczać oczu, szczególnie przy pomocy jasnych kosmetyków. Zostaw to przedsięwzięcie na wieczór

 • Za dnia nie powinieneś wpuszczać oczu, szczególnie przy pomocy jasnych kosmetyków.
 • Jeśli twoje własne oczy bez makijażu są małe, kontur może je wizualnie zmniejszyć, tak że jego cień jest wybierany ściśle w gamie obrazu.
 • Aby podkreślić „zwierciadło duszy” i nie odwracać uwagi od innych rysów twarzy (kości policzkowych, warg), nie używaj krzyczącej szminki i różu.
 • Aby podkreślić i podkreślić naturalne piękno, musisz używać kolorów jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

Aby podkreślić i podkreślić naturalne piękno, musisz używać kolorów jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

Znając subtelności wyboru palety kolorów, możesz podkreślić swoje piękno i stać się seksowniejszym.

Makijaż krok po kroku: zdjęcie

Etapy obejmują tworzenie fundamentów, nakładanie kosmetyków na wewnętrzny i zewnętrzny narożnik, centralną część, upierzenie.

Makeup z strzała. Krok 1-2

Makeup z strzała. Krok 3-4

Pierwszą rzeczą, którą należy zacząć, jest zastosowanie cieni w obszarze górnej powieki, która będzie działać jako baza i podkreślać naturalne piękno oczu.

Na wierzchu bazy, używając ciemniejszego odcienia brązu, narysuj kleszcza zaczynając od zewnętrznej strony oka, kończąc jedną trzecią długości powieki.
Te same cienie są używane do malowania linii rzęs: ostrożnie narysuj ją cienkim pędzlem.

Wewnętrzna część powinna być lekka, więc w obszarze narożnika nakładane są lekkie odcienie (można użyć kremowego odcienia), są one również używane do makijażu w środkowej części oka.

Smokey Ice na szare oczy

Smokey Ice na szare oczy. Krok 1-4

Smokey Ice na szare oczy. Krok 5-7

Upewnij się, że nie ma nagłych zmian w makijażu, upierz każdą linię.

Pod koniec procesu najciemniejsze cienie użyte w zewnętrznym kąciku oka powinny być pokryte jaskrawym odcieniem kasztanowym, który uzupełnia i uzupełnia obraz.

Ostrożnie nałóż wybrany eyeliner lub ołówek. Technika jest prosta: musisz delikatnie podnieść linie, bliżej zewnętrznych narożników.

W końcowym etapie stosuje się tusz do rzęs z dodatkową objętością lub funkcją nadawania długości. Jeśli chcesz, możesz przykleić sztuczne rzęski.
Przy odpowiednim oświetleniu ten wieczorny makijaż sprawi, że będziesz wyglądać jak gwiazda Hollywood.

Szary makijaż w perłowych odcieniach

Do tego makijażu powinieneś dodać ciepłe kolory.

Makijaż sprawia, że ​​oczy są głębsze i bardziej wyraziste.

Wskazówka!Szare oczy pozwalają dużo eksperymentować, więc możesz spróbować tradycyjnych zadymionych oczu. Oprócz odcieni brązu można użyć odcieni szarozielonego, popielatego i grafitowego.

Przykład krok po kroku uroczystego makijażu

Poniższy przykład będzie uniwersalną opcją na specjalne okazje.

Uroczysty makijaż dla szarych oczu

Przygotuj skórę z wyprzedzeniem do wykonywania zabiegów: ponieważ makijaż a priori wymaga użycia ciemnych odcieni, widoczne będą skazy i wady

Za pomocą korektora lub korektora zakryj cienie pod oczami, wyrównując je

Przygotuj skórę z wyprzedzeniem do wykonywania procedur: ponieważ makijaż a priori wymaga użycia ciemnych tonów, widoczne będą skazy i wady. Preferuj wysokiej jakości narzędzie tonalne.

Za pomocą korektora lub korektora zakryj cienie pod oczami, wyrównując je. Środki maskujące powinny być wybierane w odcieniu skóry, w przeciwnym razie będą bardzo zauważalne.

Każdy krok i wynik uzyskany po nim należy naprawić za pomocą proszku: ten efekt pozwoli Ci „przedłużyć” trwałość makijażu. Przez długi czas pozostanie świeży.

Środki maskujące powinny być dobrane tak, aby pasowały do ​​odcienia skóry, w przeciwnym razie będą bardzo zauważalne.

Każdy krok i wynik uzyskany po nim należy rejestrować za pomocą proszku: ten efekt „przedłuża” trwałość makijażu

Wtapianie musi być konieczne, ale nie powinno być intensywne, ponieważ linie tracą klarowność i gładkość przejść.

Dopiero po etapie przygotowania możesz zacząć stosować cienie, dlatego ważne jest prawidłowe wybranie pędzla. Rozpoczęcie procedury nakładania kosztów od ich korzeni. Szczególną uwagę zwraca się na dolną część powieki.

Wtapianie musi być konieczne, ale nie powinno być intensywne, ponieważ linie tracą klarowność i gładkość przejść. Aby nadać wyrazistość, wewnętrzne kontury wizjera są otoczone czarnym ołówkiem.

Tusz do rzęs powinien być używany, prawidłowo go podnosząc. Pożądane jest, aby mogła wywołać efekt dodatkowej głośności, takie podejście nada spojrzeniu bardziej miękkości i uroku.

Właściwe zastosowanie różu - sekret pięknego, pomyślnie ukończonego makijażu. Ruch powinien być lekki, nie powinno się wcierać w skórę.

W ten sposób możesz stworzyć wizaż samodzielnie, zgodnie z radą ekspertów.

Delikatny makijaż po drodze

Tusz do rzęs powinien być używany, prawidłowo go podnosząc. Pożądane jest, aby mogła wywołać efekt dodatkowej głośności, takie podejście nada spojrzeniu bardziej miękkości i uroku

Właściwe zastosowanie różu - sekret pięknego, pomyślnie ukończonego makijażu. Ruch powinien być lekki, nie powinno się wcierać w skórę

Makijaż dla szaroniebieskich oczu

Szare oczy charakteryzują się szeregiem interesujących cech: kolor ich tęczówki może uzyskać modulację opartą na odcieniu cieni, więc bawiąc się dowolnymi decyzjami, można uzyskać pożądany odcień. Szaroniebieskie oczy będą wyglądać bardziej ekspresyjnie, jeśli dodasz trochę ciemnoniebieskiego koloru do górnej części ruchomej powieki, podczas gdy dolna powieka może być podkreślona tonami, które dobrze pasują do niebieskiego - na przykład pomarańczowy, piasek.

Zdjęcie makijażu krok po kroku dla szaroniebieskich oczu. Krok 1-4

Zdjęcie makijażu krok po kroku dla szaroniebieskich oczu. Krok 5-7

Makijaż dla szarozielonych oczu

Jeśli chcesz, aby szaro-zielone oczy wyglądały elegancko i niepowtarzalnie, powinieneś wybrać cień za pomocą ołówka o podobnym kolorze. Nie należy używać jednego tonu, żądany odcień nakłada się na górną powiekę, a dolną linię barwi się za pomocą kontrastujących cieni - zielonkawego, koralowego, turkusowego. Jeśli narysujesz powiekę zielonym ołówkiem i narysujesz wewnętrzny obrys narożnika za pomocą bieli, biel stanie się jaśniejsza w oku, co nada Twojemu spojrzeniu głębię.

Zdjęcie krok po kroku makijażu dla szarozielonych oczu. Krok 1-6

W makijażu na pewno musi być zielony, ale w małych ilościach

Wieczór makijażu dla jasnowłosej blondynki

Makijaż, podobnie jak obraz jako całość, jest wybierany na podstawie koloru włosów, skóry i rodzaju wyglądu. Jeśli matka natura obdaruje cię szczęściem w postaci blond włosów typu blond, jasnobrązowego i popielatego, makijaż wieczorowy będzie miał swoje własne cechy. Twoim głównym zadaniem jest podkreślenie naturalności bez użycia grubych linii i śmiesznych kolorów. Piękno blondynów jest łagodne jak kwiat, dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność przy doborze kolorów.

Makijaż, podobnie jak obraz jako całość, jest wybierany na podstawie koloru włosów, skóry, rodzaju wyglądu.

Jeśli matka natura da ci szczęście w postaci blond włosów typu blond, jasnobrązowego i popielatego, makijaż wieczorowy będzie miał swoje własne cechy.

Twoim głównym zadaniem jest podkreślenie naturalności bez użycia szorstkich linii i śmiesznych kolorów.

Piękno blondynów jest łagodne jak kwiat, dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność przy doborze kolorów

Im lżejszy kolor włosów, tym bardziej należy zachować ostrożność podczas tworzenia twarzy.

Do makijażu dziennego nie jest potrzebny eyeliner, możesz ograniczyć się do jasnego ołówka o naturalnym brązowym kolorze.

Im lżejszy kolor włosów, tym bardziej należy zachować ostrożność podczas tworzenia twarzy

Dla jasnowłosej dziewczyny zbliża się szary miękki ołówek o brązowym odcieniu. Właściciele jasnowłosych loków będą mieli piękny wygląd, jeśli użyją proszku pudrowego różowego pudru, a także zastosują niebieskie cienie lub tusz do rzęs.

Makijaż dla jasnowłosej blondynki ze strzałkami. Krok 1-4

Makijaż dla jasnowłosej blondynki ze strzałkami. Krok 5-8

Jeśli masz loki z popiołu, możesz łatwo użyć odcieni żółtawych lub brązowych.

Wieczorowy makijaż dla brunetek o szarych oczach

Jeśli chcesz wyglądać korzystnie i podkreślać naturalne piękno, ważne jest prawidłowe wybranie odcieni. Dziewczęta o ciemnych włosach i jasnych oczach są rzadko spotykane w naturze, dlatego do wyboru makijażu należy podchodzić ostrożnie, aby nie przesadzić z niepotrzebnymi kolorami.

Jeśli chcesz wyglądać korzystnie i podkreślać naturalne piękno, ważne jest prawidłowe dobranie odcieni.

Aby nadać głębi wyglądowi, można zwrócić uwagę na złote lub zielone odcienie, a także preferować odcienie niebieskiego lub niebieskiego

 • Podstawa jest wybierana na podstawie odcienia skóry, w przeciwnym razie makijaż będzie wyglądał nienaturalnie.
 • Proszek jest w ogóle wybierany, jeśli nie w odcieniu skóry, a następnie w kilku pozycjach kolorystycznych jaśniejszych.
 • Jeśli masz szare, szaro-niebieskie lub szaro-zielone oczy, możesz preferować odważne kolory szminki - czerwone, różowe.
 • Cienie - w procesie ich wyboru ważne jest, aby wiedzieć, jaki efekt chcesz osiągnąć. Aby nadać głębię spojrzenia, możesz zwrócić uwagę na złote lub zielone odcienie, a także preferować odcienie niebieskiego lub niebieskiego.

Podstawa jest wybierana na podstawie odcienia skóry, w przeciwnym razie makijaż będzie wyglądał nienaturalnie.

Cienie - w procesie ich wyboru ważne jest, aby wiedzieć, jaki efekt chcesz osiągnąć

Jeśli masz szare, szaro-niebieskie lub szaro-zielone oczy, możesz preferować odważne kolory szminki - czerwone, różowe

Tusz do rzęs powinien być czarny, zwłaszcza jeśli masz czarne lub brązowe włosy. W niektórych sytuacjach odpowiednie są eksperymenty z niebieskim lub brązowym tuszem do rzęs.

Znając niuanse doboru tonów, posiadając techniki nakładania makijażu, możesz osiągnąć ogromne rezultaty i nadać wygląd naturalności i niesamowitej głębi. Podaruj sobie coś wyjątkowego i nadaj luksusowy wygląd!

Obejrzyj film: KLASYCZNY MAKIJAZ WIECZOROWY - Przydymione Kocie Oko (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send