Moda

Wszystko w domu: szata monarchów, którzy są dziedziczeni

Pin
Send
Share
Send
Send


Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia rodziny królewskiej brytyjskich monarchów od czasu ich ostatniej wizyty w Polsce. Szczególną uwagę zwrócono na stroje dziecięce. Oprócz tego, że dzieci wyglądały ładnie i ładnie, na nogach małej księżniczki były czerwone buty. Jak się później dowiedział, dostali młodą Charlotte od wuja Harry'ego. W prasie pojawiły się żywe nagłówki informujące, że dzieci królewskiej rodziny odziedziczyły stroje.

Mały Harry w czerwonych butach. Zdjęcie wykonane w 1984 roku. Jak widać na zdjęciach, ubrania i buty w rodzinie królewskiej były zawsze noszone ostrożnie, co pozwoliło im zachować idealny wygląd po kilku pokoleniach.

W rodzinach monarchów odziedziczone są także stroje. I to nie dziwi. Rodzina królewska woli rzeczy w klasycznym stylu, który nigdy nie wychodzi z mody.

Młody George zostaje schwytany na zdjęciu w koszuli i szortach, które należały wówczas do jego ojca. Projektanci skomentowali ten strój, aby rzeczy z klasycznych kolekcji mogły być noszone przez dziesięciolecia bez względu na trendy w modzie.

Na innym zdjęciu widać, jak książę wyprowadza syna z samolotu. Chłopiec nosi również garnitur, który kiedyś należał do jego ojca, Charlesa.

Mała Charlotte w czerwonych butach, odziedziczona przez nią.

Książę Jerzy w stroju ojca podczas wizyty w Polsce.

Książę George w stroju ojca. Jak widać, jest identyczny z małym Williamem.

Young William w 1984 z nianią (po lewej). Garnitur w klasycznym stylu - szorty i koszula.

Kostium małego księcia, odziedziczony po ojcu. Wielu krytykuje rodzinę królewską za umieszczanie dzieci w staromodnych strojach. Jednak projektanci mody mówią inaczej.

Rodzina królewska po prostu stosuje zwykły styl ubioru - klasyczny.

Pin
Send
Share
Send
Send