Moda

Czasami nawet ikony stylu nie trafiają w stroje: pechowe obrazy Blake Lively

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiezdne panie nie zawsze mogą sięgnąć do punktu z sukienką i pokazać tylko swoje zalety. Tutaj także nieudane stroje Blake Lively uderzyły w paparazzi obiektywu aparatu. Warto wspomnieć, że większość zdjęć została zrobiona na początku kariery gwiazdy.

Należy również zauważyć, że aktorka bardzo rzadko stawia coś absurdalnego, absurdalnego lub prowokacyjnego. I bardzo rzadko można to zobaczyć na takich obrazach, jak poniżej.

Sukienka, jak gdyby podarowana przez babcię urodzinową Blake'a, spowodowała wiele negatywnych opinii na temat stylu dziewczyny.

Ta ocieplona odmiana klatki piersiowej babci nie jest także twarzą w twarz z aktorką.

Najprawdopodobniej sama nie była zbyt wygodna w tej sukience. Możesz pokazać uroki w najbardziej nieodpowiednim momencie.

A ta sukienka w jasnożółtym odcieniu sama w sobie nie jest zła, ale potem Lively wyraźnie wypełnia się i dodaje jej dodatkowe kilogramy.

Pomysł jest oryginalny, ale implementacja wygląda naprawdę śmiesznie.

Z tym stylem zdawała się skakać z tańca na tańce towarzyskie.

Zaokrąglony brzuch dziewczynki i jej interesująca pozycja zostały zauważone już od pierwszej sekundy, ale tylko wierzch sukienki nie wygląda zbyt atrakcyjnie.

I tu nawet komentarze są zbędne. Jeśli nie wiesz, że Blake Lively jest aktorką, możesz myśleć o zupełnie innym zawodzie.

Ciekawe: a jednak gwiazdy mają dużo bardziej udane sukienki. Jak ubrać się w najlepsze tradycje stylu Blake'a, opisane w artykule: //avrorra.com/bleyk-layvli-stil/

Ech, nie jest łatwo być idealnym, zwłaszcza dla osób, które zawsze są w zasięgu wzroku ...

Obejrzyj film: Przytył aż 30 kilogramów! Teraz szuka sposobu, żeby to ukryć Sablewska od stylu. Na okazję (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send