Moda

Niki Minaj bez makijażu: zdjęcia przed transformacją w rap divę

Pin
Send
Share
Send
Send


Oburzający raper wybrał dla siebie raczej ekscentryczny obraz sceniczny. Na przedstawieniach Amerykanin rzadko widuje się bez peruk i jasnych kosmetyków. Niemniej jednak nadal istnieje wiele zdjęć Niki Minaj bez makijażu. A na nich widać, co znajduje się pod „warstwą tynku”.

Raper raz znudził się nienaturalnym obrazem, a ona opublikowała zdjęcia bez sztucznych włosów i ton makijażu.

Nicky znajduje się na pierwszej liście gwiazd, których nie można rozpoznać bez makijażu, a taki tytuł jest całkowicie uzasadniony.

W wieku 18 lat młody Minaj wziął udział w kręceniu szkolnego dramatu, w którym bez makijażu pojawiła się przed kamerami.

W młodości opisana celebrytka miała dość urodziwe rysy twarzy, zmuszając przechodniów do odwrócenia się. Jednak w tym czasie dopiero zaczynała swoją drogę do sukcesu i nie eksperymentowała ze swoim wyglądem.

Jednak bez makijażu wokalista nadal wygląda dobrze. Czuje się mieszanka afrykańskich, indyjskich i chińskich korzeni.

Inna raperka miłości - sztuczne rzęsy, bez których nigdy nie pojawia się publicznie.

Zauważalna różnica widoczna jest w kolorze skóry amerykańskiej piosenkarki.

Poza wystąpieniami publicznymi gwiazda pozwala na znacznie mniejszy makijaż. Niki zrobiła świetną figurę i nie wstydzi się pokazać swojego naturalnego wyglądu na plaży.

W latach 2000. Amerykanin komunikował się z dużą liczbą ulicznych raperów i występował w ich filmach.

Nikt nie pomyślałby, że ta urocza dziewczyna pochodzenia malezyjskiego stanie się gwiazdą tak wielkiej wagi i radykalnie zmieni swój wygląd.

Sama piosenkarka mówi: „Czuję się nago bez makijażu!”

Nie mogę się nie zgodzić.

Zmiany w wyglądzie Nicki Minaj dotknęły nie tylko jej rysów, ale także ciała. Niemniej jednak królowa rapu jest zadowolona ze wszystkiego, ponieważ to szokowanie przyciąga wiele uwagi. Lojalni fani nadal wspierają piosenkarkę we wszystkich jej przedsięwzięciach.

Obejrzyj film: Jak wyglądają zagraniczne piosenkarki bez makijażu (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send