Moda

Wspaniała Polina Gagarina bez makijażu: czy nadal jest świetna?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rosyjskie gwiazdy pop wyglądają nieco inaczej w życiu codziennym niż na scenie. Na czerwonym dywanie obnoszą się na piętach i eleganckich sukienkach wieczorowych, aw domu zmywają z twarzy wyrafinowany makijaż, zakładają zwykłe dżinsy i zmieniają się w zwykłych ludzi.

Wiele gwiazd chętnie robi zdjęcia bez makijażu i udostępnia zdjęcia opinii publicznej. Weźmy na przykład słynną piosenkarkę Polinę Gagarina. Ta jasna blondynka wygląda przytulnie bez makijażu. Na twarzy młodej kobiety są delikatne, zmysłowe krety, które zazwyczaj są ukryte pod warstwą kosmetyków.

Polina Gagarina ma odpowiednie cechy, a jej wyraziste oczy i jasny kolor włosów dobrze podkreślają naturalne piękno piosenkarki. Bez makijażu i photoshopa jest to szczególnie zauważalne. Blondynka często publikuje swoje zdjęcia „a la naturel”.

Fani, którzy śledzą gwiazdy na Instagramie, twierdzą, że ich ulubiony w codziennym życiu wygląda nie gorzej niż profesjonalny makijaż, a nawet młodszy niż na scenie. Piękna cera, czysta, gładka skóra i brak mimicznych zmarszczek nadają telediwom młodzieńczej świeżości.

Tak więc, przy pomocy makijażu, Polina Gagarina nie ukrywa swoich wad, jak inne gwiazdy, ale skutecznie podkreśla jej zalety. Ze względu na prawidłowe właściwości twarzy i gładką skórę kobieta wygląda harmonijnie i bez makijażu scenicznego.

Obejrzyj film: THRESH VANDERA NADAL ŚWIETNY! (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send