Moda

Ach, tak wygląda Selena Gomez bez makijażu!

Pin
Send
Share
Send
Send


Urocza amerykańska aktorka, piosenkarka, projektantka i modelka Selena Gomez kilkakrotnie publikowała zdjęcia w sieciach społecznościowych bez makijażu. Robiła to rzadko, ponieważ brak kosmetyków nadawał dziewczynie bardzo nastoletni wygląd. Niemniej jednak wielu subskrybentów zgodziło się, że ma niezwykłe naturalne piękno.

Selena kilkakrotnie spontanicznie pojawiła się bez makijażu w miejscach publicznych i zrobiła sobie selfie ze swoimi fanami. Jak widać, w Photoshopie nie było filtrów i przetwarzania instagramowego.

Selena zagubiona w myślach i nie przywiązuje ogromnej wagi do swojego wyglądu.

Tutaj dziewczyna i jej przyjaciel Taylor Swift opuszczają klub fitness Body By Simone w West Hollywood.

Ekskluzywne zdjęcia Gomez na plaży szybko rozprzestrzenił się w Internecie. Aktorka pojawiła się przed publicznością w różowym kostiumie kąpielowym i bez makijażu na jednym z amerykańskich wybrzeży.

Celebrity uderzyła w obiektyw, kiedy zaczęła zajmować się swoimi sprawami.

Dziewczyna zrobiła sobie nawet pełnoprawne sesje zdjęciowe bez makijażu. Sekret jej piękna leży w prawidłowej pielęgnacji skóry i włosów.

Brązowawa skóra, brązowe, wyraziste oczy, pulchne usta i mały zadarty nos nadają mu naturalnego uroku.

Wybrane akcesoria odgrywają dużą rolę w całym wyglądzie osoby. Duże kolczyki dają twarzy Seleny pewien stopień luźności, a okulary, wręcz przeciwnie, pokazują jej zakłopotanie i skromność.

Ogólnie rzecz biorąc, Selena z natury ma dość ładny wygląd, który pozwala dziewczynie czasami pojawiać się publicznie bez makijażu. Jednak zdarza się to rzadko, a większość zdjęć aktorki tego rodzaju trafia do Internetu bez jej zgody.

Obejrzyj film: BTS - On the set of the first day of Season 3 (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send