Moda

Kristen, przestań: najbardziej niefortunne stroje Stuarta

Aktorka ciągle napotyka na krytykę w swoim przemówieniu. Eksperymenty z modą stały się dla niej czymś w rodzaju. Ciągle szokuje publiczność, pojawiając się na imprezach towarzyskich w dziwnych i niezręcznych kostiumach. Wybór najbardziej niefortunnych strojów, które Kristen Stewart pokaże, co jeszcze gwiazda musi zrobić, jeśli chce uzyskać przyzwoite role. Lub nie chcesz?

Na festiwalu w Cannes aktorka pojawiła się w nieco niezwykły sposób. Spódnica-trąbka i niezrozumiały top ukryły szczupłą postać celebrytki.

Krytycy mody nazwali krótką czarną sukienkę brzydką i workowatą.

Na premierze filmu „W drodze” Kristen pojawiła się w całkowicie przezroczystej sukni Erdem, pod którą włożyła retro bieliznę.

W zasadzie nie ma szczęścia z przezroczystymi strojami, jedno jest gorsze od drugiego, a ona stara się wizualnie zepsuć postacie aktorki. Ale uparcie nadal nosi szyfonowe lub dzianinowe szaleństwo.

Przycięty, prosty krój wizualnie rozszerzył górną część ciała.

Obraz unisexu na premierze filmu „Nóż w sercu” wzbudził oburzenie fanów: poradzili gwieździe wystrzelić stylistę. Mokasyny w sukience okazały się najbardziej katastrofalnym szczegółem. Może stadniny mogą uratować sytuację? ...

Sam monochromatyczny garnitur wygląda dobrze, ale absurdalne buty z długimi nosami i białymi podkolanami wizualnie skróciły nogi Stewarta.

Kombinezon Stelli McCartney z gali Metropolitan Museum of Art Costume Institute z powodu niezwykłego cięcia sprawił, że postać aktorki była nieproporcjonalna.

Nie jest to jednak jedyny „super stylowy kombinezon” w damskiej szafie.

Na imprezę Chanel wybrała raczej odważny i stylowy strój, ale pończochy pod spódnicą zepsuły cały wygląd. I znowu te głupie buty ...

Dziwna kombinacja przezroczystej koronki i klasycznych trampek.

Być może jeden z najbardziej niefortunnych obrazów Kristen, która pozbawiła ją wszelkiej atrakcyjności. Góry i krótkiej spódnicy z surowymi krawędziami nie można łączyć z męską kurtką i mokasynami.

Czasami aktorka odmawiała ulubionej czerni, ale z faktu, że wyglądała jak ptaki. To na papugę ...

Więc w obliczu małego ... Cóż innego nazwać to piórkowym szaleństwem? Być może senny cietrzew.

Kristen Stewart chciała pluć na krytyków mody. Nosi tylko to, co lubi i nie słucha opinii publicznej.

Obejrzyj film: ks. Piotr Pawlukiewicz : Przestań martwić się tym co myślą inni o Tobie. . Strach przed samym sobą. (Styczeń 2020).

Загрузка...