Moda

Shine like Eva Mendez: sekrety w stylu gwiazdy

Wielu chce być jak ona. Jasny, kobiecy, idealny dla milionów. Styl Evy Mendez odzwierciedla jej piękno i odwagę.

Ulubione ubrania Star

Eva woli delikatny i jednocześnie seksowny styl. Unika spodni, dżinsów i innych cech odzieży, które nie noszą śladu kobiecości.

Obrazy aktorki zawsze podkreślają godność jej postaci, ale nawet nie sugerują wulgarności.

Preferuje dopasowane sukienki z dodatkowymi akcesoriami. Tak więc na poniższym zdjęciu pasek w połączeniu z puszystą spódnicą oznacza linię talii.

Bardzo często można zobaczyć aktorkę w sukienkach w stylu lat 50-tych. Umiejętnie uzupełnia je o schludne buty i bransoletki. Aby stworzyć pełnoprawny obraz z przeszłości, Eva używa pierścieni z masywnymi kamieniami, dużymi kolczykami i pompkami.

Oprócz sukienek o różnych długościach i wzorach, Eva uwielbia nosić sukienki koszulowe. To kolejny jej ulubiony. Takie stroje są odpowiednie zarówno na codzienne spotkania biznesowe, jak i biznesowe.

Kolory i wzory są różne: groch, proste modele, spokojne nagie odcienie.

W akcesoriach diva pozostaje wierna sobie. Umiejętnie wybiera szczegóły każdego obrazu bez przeciążania go.

Gwiazda uwielbia ogromne dekoracje i umiejętnie je wykorzystuje.

Często Amerykanina można zobaczyć w sukienkach o jasnych kolorach, kwiecistym wzorze, wzorach. Ze względu na prawidłowy schemat kolorów takie opcje nie wyglądają śmiesznie ani śmiesznie.

Eva Mendez nosi ubrania zarówno w dużych, jak i małych grochach.

Jasne wydruki pomagają tworzyć stylowe i niezapomniane zdjęcia, nawet w stylu ulicznym.

Paleta kolorów i zasady stylu od Evy Mendez

W wyborze kolorów aktorka preferuje stonowane, pastelowe kolory. Delikatne sukienki pasują do opalonej skóry, podkreślając dobry smak artysty.

Jasne kolory są również obecne w jej szafie.

Na zdjęciu wszystko musi być idealne. Szczególną uwagę zwraca się na fryzurę Eva. Pomaga to uzupełnić obraz.

Kolejna reguła, którą podąża aktorka: nigdy nie zdejmuj klatki piersiowej, jeśli długość sukienki jest wyższa lub niższa niż kolano i odwrotnie. Dzięki głębokiemu dekoltowi nogi gwiazdy są zawsze ukryte pod spódnicą.

Eva Mendez uważana jest za ikonę nowoczesnego stylu. Umiejętnie podkreśla swoją kobiecość i formę, woląc nosić sukienki. Aktorka uzupełnia obrazy figlarnych butów lub eleganckich dekoracji. Udało jej się już wydać własną kolekcję designerskich ubrań, w której prześledzono również styl aktorki - jasne druki i lakoniczne sylwetki.

Obejrzyj film: Egyptian Magic: One product that literally does it all! (Grudzień 2019).

Загрузка...