Piękno

Makijaż dla blondynki o brązowych oczach (50 zdjęć) - Najlepsze pomysły

Pin
Send
Share
Send
Send


Dzisiaj porozmawiamy o rodzajach makijażu, które mogą być używane dla blondynki o brązowych oczach

Ta niezwykła kombinacja - naturalna blondynka o brązowych oczach (patrz zdjęcie) jest rzadka. Usunąć ten dar natury musi być mądrze. Dzisiaj porozmawiamy o rodzajach makijażu, które można stosować w tego rodzaju wyglądzie.

Właściciele tak niezwykłego wyglądu często mają jasną skórę lub skórę o neutralnym odcieniu, ale są też ciemnobrązowe blondynki o brązowych oczach.

Jest z rodzaju skóry i powinna być odpychana przy stosowaniu środków tonalnych

Jednak w przypadku makijażu ogromne znaczenie ma nie tylko intensywność jego koloru, ale także rodzaj koloru.

Kolor skóry

Oczywiście oczy i włosy - twoja główna zaleta. Ale zanim przejdziemy do podstaw makijażu oczu, porozmawiajmy o skórze. Przecież wiele rzeczy zależy również od jej wyglądu, ale przy złym doborze tonalnym można zrujnować cały makijaż.

Możesz łatwo określić typ koloru. Stań przed lustrem i nałóż białą kartkę papieru na twarz. Jeśli skóra obok wydaje się różowo-niebieska lub oliwkowa - ma zimny ton (wpisz „zima”)

Jasny złoty lub morelowy oznacza twój wiosenny styl

Typ „jesień” to bardziej naturalne odcienie żółtawo-czerwone lub żółto-beżowe

Właściciele tak niezwykłego wyglądu mają najczęściej jasną skórę lub skórę o neutralnym odcieniu, jednak są też opalone blondynki o brązowych oczach. Pochodzi z typu skóry i powinien być odpychany przy stosowaniu zasobów tonalnych. Jednak w przypadku makijażu ogromne znaczenie ma nie tylko intensywność jego koloru, ale także rodzaj koloru.

Możesz to zdefiniować po prostu. Stań przed lustrem i nałóż białą kartkę papieru na twarz. Jeśli skóra obok wydaje się różowoniebieska lub oliwkowa - ma zimny ton (wpisz „zima”). Jasny złoty lub morelowy oznacza twój typ wiosny. Letnia skóra powinna mieć odcień kości słoniowej lub różowo-beżowy. Wpisz „jesień” bardziej naturalne odcienie żółtawo-czerwone lub żółtawo-beżowe.

Letnia skóra powinna mieć odcień kości słoniowej lub różowo-beżowy

Możesz nauczyć się własnego typu koloru w inny sposób. Załóż białą bluzkę lub koszulkę i spójrz na swoje żyły. Jeśli są zielonkawe - jesteś kobietą „jesienną”

Niebieskie żyły wskazują, że Twoja skóra jest „zimowa”, zimna

Możesz nauczyć się własnego typu koloru w inny sposób. Załóż białą bluzkę lub koszulkę i spójrz na swoje żyły. Jeśli są zielonkawe - jesteś kobietą „jesienną”. Niebieskie żyły wskazują, że Twoja skóra jest typu „zimowego”, zimnego. Bardziej czerwony - „upadniesz”.

Wskazówka! Aby kupić kosmetyk idealny dla twojego rodzaju twarzy, powinieneś wybrać go tylko przy bardzo dobrym (najlepiej dziennym) oświetleniu.

Wybór tonu

Oczywiście każde narzędzie tonalne powinno być w pełni zgodne z odcieniem i kolorem skóry. Przede wszystkim wybierany jest podkład (baza tonalna). Idealnie pasuje do odcienia Twojej skóry. Jeśli rozjaśnisz skórę za pomocą tonalnego narzędzia, co najmniej o połowę mniej, będzie on wyglądał jeszcze jaśniej na tle jasnych włosów, a twoja twarz po prostu zginie. Niepotrzebnie ciemne narzędzie tonalne na tle jasnych loków będzie wyglądało nienaturalnie.

Każde narzędzie tonalne musi być w pełni zgodne z odcieniem skóry i typem koloru.

Jeśli rozjaśnisz skórę za pomocą tonalnego narzędzia, co najmniej o połowę mniej, będzie on wyglądał jeszcze jaśniej na tle jasnych włosów, a twoja twarz po prostu zginie.

Zbyt ciemne narzędzie tonalne na tle jasnych loków będzie wyglądało nienaturalnie

W przypadku skóry tłustej primer jest wybierany na bazie wody. Rodzaj suchej skóry sugeruje jej dokładne nawilżenie, dlatego krem ​​musi być odpowiedni. Jeśli nie ma problemów ze skórą, całkiem możliwe jest użycie kruchej bazy.

Przede wszystkim krem ​​rozprowadza się wokół oczu. Musi być lżejszy o 1-2 tony - ponieważ w tym miejscu nasza skóra jest delikatniejsza, prawie przezroczysta, a jej kolor jest mniej jasny. Ponadto rozkładana jest podstawa, za pomocą której wyrównuje się małe wady. Rumieniec lub podkład naniesiony na kości policzkowe i krawędzie podbródka powinny wyglądać jak najbardziej naturalnie na twarzy, więc są wybierane tylko o kilka tonów ciemniejsze.

W typach skóry tłustej primer jest wybierany na bazie wody.

Suchy typ skóry oznacza jej dokładne nawilżenie, dlatego krem ​​musi być odpowiedni

Jeśli nie ma problemów ze skórą, możliwe jest użycie kruchej bazy.

Wskazówka! W okresie letnim właściciele zarówno jasnej, jak i ciemnej skóry powinni być zaopatrzeni w odpowiednie środki tonalne. Wszakże nawet przy rzadkim przebywaniu na słońcu, nasza skóra ciemnieje co najmniej półton, więc makijaż na ten czas sezonu musi być odpowiednio dobrany.

Makijaż oczu

Zapamiętaj jedną regułę. Nie należy zbyt mocno ocieniać oczu, ponieważ ten makijaż będzie wyglądał szorstko na tle blond loków. Jednak zbyt jasne odcienie koloru oczu są również przeciwwskazane - ich jasne loki ostatecznie „wygasną” je.

Nie ocieniaj oczu zbyt mocno, ponieważ ten makijaż będzie wyglądał szorstko na tle blond loków

Jednak zbyt jasne odcienie koloru oczu są również przeciwwskazane - ich jasne loki w końcu „gasną”

W zależności od koloru skóry dobieramy odcienie czekolady, cynamonu, niebieskiego, fioletowego lub fioletowo-bakłażanowego koloru.

W zależności od koloru skóry dobieramy odcienie czekolady, cynamonu, niebieskiego, fioletowego lub fioletowo-bakłażanowego koloru. Do makijażu dziennego można wybrać środki cieniowania koralowego, ochry, beżu, kremu, różu lub żółto-zielonego.

Do makijażu dziennego można wybrać środki w odcieniu koralowym, ochry, beżu, kremu, różu lub żółto-zielonego

Niebieskie odcienie łagodzą wygląd i sprawiają, że obraz jest bardziej kobiecy.

Niebieskie odcienie łagodzą wygląd i sprawiają, że obraz jest bardziej kobiecy. Ale z purpurą musisz być bardzo ostrożny. Nawet jeśli to twój kolor, pamiętaj, że artyści makijażu uważają go za bardzo nieprzewidywalny. Dobrze dobrany, wygląda świetnie. Ale nawet niewielka rozbieżność z odcieniem skóry lub nadmiar fioletu w kosmetykach może nie mieć najlepszego efektu na wygląd.

To ważne! Wszelkie zimne odcienie brązowych oczu, nawet w przypadku skóry typu „zima”, absolutnie nie są łączone. Łatwo jest określić zimny odcień - zupełnie brakuje mu czerwonawego, różowego lub żółtawego odcienia. Oznacza to, że kolor róży jesionowej będzie ci odpowiadał, ale czysty popielnik raczej cię nie ozdobi.

 

Makijaż dla brązowych oczu w złotych odcieniach

Makijaż dla brązowych oczu w złotych odcieniach. Krok 1-4

Makijaż dla brązowych oczu w złotych odcieniach. Krok 5-8

Brązowookie kobiety i wszystkie odcienie pomarańczy są całkowicie przeciwwskazane. Stworzą efekt „oczu królika” na twarzy, szczególnie w połączeniu z jasnobrązową tęczówką.

Makijaż na dzień dla blondynki o brązowych oczach

Makijaż na dzień dla blondynki o brązowych oczach. Krok 1-4

Makijaż na dzień dla blondynki o brązowych oczach. Krok 5-7

Harmonijny makijaż wymaga użycia co najmniej 2 odcieni cieni. Oczywiście muszą być ze sobą połączone. Pod brwiami i kącikami oczu cienie powinny być jaśniejsze niż cienie na ruchomej powiece. Najciemniejszy ton pomaga nadać spojrzeniu więcej wyrazistości. Stosuje się go tylko do kącików oczu. Jeśli chcesz grać na kontrastach, zrób to jak najdokładniej iw żadnym wypadku nie używaj kombinacji tonów „zimnych”.

Wskazówka!Wizualnie zwiększ rozmiar oczu, możesz użyć cieni naturalnych odcieni - jasnobrązowy, beżowy lub różowo-brązowy. Dzięki temu widok będzie głębszy.

Makijaż Smoky Eyes dla Brown Eyes

Makijaż Smoky Eyes dla Brown Eyes. Krok 1-4

Makijaż Smoky Eyes dla Brown Eyes. Krok 5-8

Tusz do rzęs

Brązowookie dziewczyny mogą sobie pozwolić na dość ciemny, prawie czarny lub brązowy tusz do rzęs. Ale nie przesadzaj - bo czarny eyeliner może tłumić kolor twoich oczu. Do makijażu dziennego używaj kosmetyków o mniej intensywnym kolorze. Oczywiście, z pewnością skupimy się na cieniu skóry, dlatego wybieramy czekoladowy, szaroczerwony, terakotowy, ciemnobrązowy lub purpurowo-bakłażanowy tusz do rzęs (przy tym ostatnim, jak wskazaliśmy, pracujemy bardzo ostrożnie). Latem spróbuj eksperymentować z tuszami w zielonych odcieniach ciepłych. Każdy odcień niebieskiego działa najlepiej w zimie. W każdym razie powiedzmy doświadczeni artyści makijażu.

Brązowookie dziewczyny mogą sobie pozwolić na dość ciemny, prawie czarny lub brązowy tusz do rzęs

Ale nie przesadzaj - bo czarny eyeliner może tłumić kolor twoich oczu

Koncentruj się na cieniu skóry, więc wybieramy czekoladę, szarawo-czerwony, terakotowy, ciemny brąz lub fioletowy bakłażan

Do makijażu, niezależnie od rodzaju wyglądu, istnieje podstawowa zasada - makijaż dzienny jest wybierany najbardziej naturalnie, więc tusz do rzęs nie powinien być zbyt ciemny. Ogólnie, zbyt jasne kolory na twarzy w tym czasie nie tylko będą wyglądać nienaturalnie, ale także podkreślą najmniejsze nierówności i inne niedoskonałości skóry. Wieczorne oświetlenie ukrywa kolory, więc tylko w tym przypadku możemy pozwolić sobie na jaśniejsze, bardziej nasycone kolorami kosmetyki.

Eyeliner

Orientalny makijaż z wyraźnym kredką do oczu jest bardziej odpowiedni dla ciemnoskórych kobiet z ciemnymi lokami. Blondynki o brązowych oczach powinny umiarkowanie stosować ten rodzaj makijażu. Nawet jeśli skóra jest ciemna, dłonie powinny być cienkie, a przy makijażu dziennym powinny być mniej ostro zarysowane, prawie niezauważalne.

Wieczór makijażu dla brązowych oczu

Wieczór makijażu dla brązowych oczu. Krok 1-4

Wieczór makijażu dla brązowych oczu. Krok 5-8

Wieczór makijażu dla brązowych oczu. Krok 9-12

Można również podkreślić brązowe oczy na tle białej skóry z kredką do oczu. Ale w tym przypadku powinien być narysowany szaro-brązowym lub brązowym ołówkiem konturowym. Ciekły eyeliner w tym przypadku jest niezwykle niepożądany.

Wskazówka!Właściciele zimowej skóry powinni unikać obfitości czerwonych odcieni w każdym rodzaju makijażu. Mogą sprawić, że twoja twarz będzie wyglądać nienaturalnie i bolesnie.

Makijaż dzienny z kredką do oczu

Makijaż dzienny za pomocą eyelinera. Krok 1-6

Jak podkreślić brwi

Zgodnie z zasadami makijażu, brwi powinny mieć taki sam odcień (czerwonawy, kasztanowy, czekoladowy, szary lub popielaty) jak włosy. Przy jasnych jesionowych włosach i skórze zimnych odcieni, takich jak „zima”, ołówek do brwi powinien mieć szary odcień. Jasne zamki z lekkim czerwonym odcieniem doskonale komponują się z brwiami zabarwionymi na czerwono-brązowy kolor.

Zgodnie z zasadami makijażu, brwi powinny mieć taki sam odcień (czerwonawy, kasztanowy, czekoladowy, szary lub popielaty) jak włosy

Przy jasnych jesionowych włosach i skórze zimnych odcieni, takich jak „zima”, ołówek do brwi powinien mieć szary odcień.Brwi zabarwiły się tylko nieznacznie (kilka tonów) jaśniej niż loki

Intensywność ich koloru dla jasnowłosych kobiet o brązowych oczach powinna być wybrana zgodnie z tą samą zasadą, co dla zwykłych blondynów. Oznacza to, że brwi zabarwiają się tylko nieznacznie (kilka tonów) jaśniej niż loki.

Używanie czarnego ołówka jest niezwykle niepożądane - na tle jasnych włosów będzie wyglądać niezwykle szorstko i nienaturalnie. Podczas tatuowania należy również wziąć pod uwagę jasny odcień włosów - nie stosuje się z grubsza zarysowanych czarnych brwi w tym kolorze loków.

Wskazówka! Aby uzyskać wyraźny kontur brwi, użyj specjalnego pędzla ze ściętą szczotką.

Usta piękności

Jeśli chcesz ujawnić swój wygląd w całej okazałości, pamiętaj o głównej zasadzie. Nie ma potrzeby „przeciągania” widoków na usta. Szminka może być stosowana tylko wtedy, gdy z jakiegoś powodu zdecydujesz się nie podkreślać osobliwości swoich oczu. W innych przypadkach lepiej wybrać pomadkę mniej jasną.

Idealne odcienie szminki dla blondynów o brązowych oczach (patrz zdjęcie) to brzoskwiniowe, kremowe, jasnoróżowe i nagie (zbliżone do naturalnych) odcienie. W przypadku ciemnych lub jesiennych kosmetyków typu skóra może być bardziej intensywna. Blondynki o białych twarzach lepiej sobie radzą ze spokojnymi odcieniami beżu lub brzoskwini. Szminka może być zastąpiona całkowicie przezroczystym błyszczykiem do ust. Błyszczyk może być nakładany na szminkę - ta technika jest stosowana w celu zwiększenia objętości ust.

Jeśli chcesz ujawnić swój wygląd w całej okazałości, pamiętaj o głównej zasadzie. Nie ma potrzeby „przeciągania” widoków na usta

Szminka może być stosowana tylko wtedy, gdy z jakiegoś powodu zdecydujesz się nie podkreślać osobliwości swoich oczu. W innych przypadkach lepiej wybrać pomadkę mniej jasną.

Idealne odcienie szminki dla blondynów o brązowych oczach to brzoskwinia, krem, blady róż i nagie odcienie.

Podczas wieczornego makijażu możemy pozwolić na bardziej jasne oczy. W tym przypadku szminka, nawet bogata kolorystyka, nie zagłuszy ich blasku. Jednak główny nacisk powinien być nadal na jedną rzecz - w naszym przypadku na naszych oczach.

Wskazówka! Pamiętaj, że fioletowa szminka nasycona dla blondynki jest nonsensem. Ten kolor zapewni skórze i włosom nie najbardziej udany (to jest bardzo niefortunny) odcień. Zapomnij o neonie Barbie - będzie wyglądał głupio z brązowymi oczami.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny dla blondynki o brązowych oczach (patrz zdjęcie) ma swoje własne cechy. Po pierwsze, samo słowo „panna młoda” wciąż powoduje skojarzenia ze świeżością i niewinnością, dlatego nie powinno być w nim zbyt ostrych strzał i grubszych linii. Po drugie, makijaż powinien być dobrany odpowiednio do koloru sukni i akcesoriów. Ponadto makijaż powinien również dobrze wyglądać na zdjęciu, czyli być wystarczająco jasny.

Makijaż ślubny dla blondynów o brązowych oczach ma swoje własne cechy. Zbyt ostre strzały i z grubsza zaznaczone linie nie powinny być

Makijaż powinien być dobrany odpowiednio do koloru sukienki i akcesoriów.

Makijaż powinien również dobrze wyglądać na zdjęciu, tj. Nadal być wystarczająco jasny

Lepiej będzie stworzyć wersję próbną. Jeśli kosmetyki będą stosowane nie w salonie, ale w domu, należy ćwiczyć stosowanie makijażu. Zwyczajne cienie - ale trochę jaśniejsze. Szminka - tylko pół tonu lub bardziej soczysta. Strzały na oczach są idealnie narysowane, ale niezbyt uderzające.

Skóra przed świątecznym wydarzeniem musi być przygotowana - oczyścić pory, rozpieścić je dobrymi kremami. Nocne czuwanie natychmiast wpływa na nią nie najlepiej - jeśli chcesz wyglądać idealnie w dniu ślubu, staraj się poświęcić wystarczająco dużo czasu na spanie przez co najmniej tydzień.

Lepiej będzie stworzyć wersję próbną. Jeśli kosmetyki będą stosowane nie w salonie, ale w domu, należy ćwiczyć stosowanie makijażu z wyprzedzeniem

Zwyczajne cienie - ale trochę jaśniejsze. Szminka - tylko pół tonu lub bardziej soczysta. Strzały na oczach są idealnie narysowane, ale niezbyt uderzające.

Słynne blondynki o brązowych oczach

Słynne kobiety o podobnym wyglądzie to nie tyle. Ale każdemu udało się z powodzeniem pozbyć daru natury:

Maria Kozhevnikova: aktorka ze swoim wyglądem jest bez wątpienia bardzo szczęśliwa - ponieważ oprócz brązowych oczu jest także właścicielką ciemnej skóry, więc może sobie pozwolić nie tylko na jasny makijaż oczu, ale także na bardziej soczystą szminkę; pikantny kret w obszarze ust podkreśla tylko jego niezwykły wygląd.

Maria Kozhevnikova jest właścicielką ciemnej skóry, więc może sobie pozwolić na nie tylko jasny makijaż oczu, ale także bardziej soczystą szminkę

Britney Spears uzyskała tytuł jednej z najbardziej seksownych dziewczyn, głównie ze względu na niezwykłe połączenie koloru oczu i włosów; a jeśli zbuntuje się przez jakiś czas, a nawet ogoli jej głowę, dziś znów jest doskonała - umiarkowanie jasne usta, jasne oczy i oczywiście słynne blond loki.

Britney Spears uzyskała tytuł jednej z najbardziej seksownych dziewczyn, głównie ze względu na niezwykłe połączenie koloru oczu i włosów

Victoria Beckham: aby skupić się wyłącznie na wyrazistych oczach, piosenkarka nigdy nie używa jasnej szminki; tylko połysk karmelu; ale używa cieni i eyelinera do maksimum; nie jest to zaskakujące - kształt jej oczu jest doskonały, a ona nigdy nie zapomina podkreślić tego; Eksperymenty Wiktorii z ciemnymi włosami nie wydają się nam zbyt udane - połączenie blond włosów i brązowych oczu bardziej przypomina jej twarz.

Victoria Beckham, aby skupić się tylko na ekspresyjnych oczach, nigdy nie używa jasnej szminki; po prostu karmelowy połysk

Największą ozdobą Shakiry są jasne oczy o bogatym brązowym kolorze, które umiejętnie wyrusza, zmieniając różne opcje makijażu.

Shakira: jej nieostrożna fryzura jest wynikiem żmudnej pracy doświadczonych stylistów; Jednak największą ozdobą tej piosenkarki są jasne oczy o bogatej, brązowej barwie, które umiejętnie podkreśla, zmieniając najróżniejsze warianty kosmetyków.

Obejrzyj film: Makijaż dla opadającej powieki Triki Asymetryczne oczy Tłuste powieki (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send