Piękno

Brad Pitt nazwał Angelinę Jolie szaloną

Pin
Send
Share
Send
Send


Internet wciąż jest pełen plotek na temat rozstania się z parą Hollywood. Tym razem była to sesja dworska, podczas której rozstrzygnięto kwestię opieki nad dziećmi Jolie i Pitta.

Na ostatniej sesji sądowej Angelina Jolie oświadczyła, że ​​może udokumentować uzależnienie od alkoholu byłego męża, a także jego nadużycia wobec dzieci. Brad Pitt bardzo negatywnie odniósł się do byłej żony.

Brad wyjaśnił, że wątpił w istnienie dowodów przeciwko niemu. Ponadto wyraził wątpliwości co do stabilności psychicznej byłej żony. „Ona jest niewystarczająca! Anoreksychka!” - od czasu do czasu włączyło obraźliwe uwagi do Brada Pitta w trakcie procesu. Chociaż z ostatnich wydarzeń jest oczywiste, że Jolie nie skąpiła na oskarżeniach o szaleństwo byłego współmałżonka.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie ma pewne odchylenia od normy. Na przykład w mediach od dawna pojawiają się doniesienia o chorobie afektywnej dwubiegunowej, która przez wiele lat cierpiała hollywoodzka aktorka. Jolie sama potwierdziła tę informację.

Obejrzyj film: Dzieciaki prosto z więzienia! Zobacz kontrowersyjny występ! Mam Talent (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send