Piękno

Piękne tatuaże dla dziewcząt (50 zdjęć) - najlepsze pomysły, znaczenia

Pin
Send
Share
Send
Send


Zestaw tatuaży na nadgarstku dla dziewczyn. Ważne jest, aby wybrać wzór, który nie boli oczu.

Zestaw tatuaży na nadgarstku dla dziewczyn. To może być dla ciebie ważne zdanie, w tym w postaci hieroglifów, wizerunku mitycznego lub prawdziwego zwierzęcia, ptaka, kwiatu, amuletu lub znaku zodiaku. Jednak musisz zrozumieć (a przede wszystkim sobie), dlaczego ten konkretny obraz jest tak ważny. Powinien stać się nie tyle hołdem dla mody, co bardzo dokładnym i zwięzłym wyrażeniem własnej esencji, twojego „ja”.

To może być dla ciebie ważny zwrot, w tym w postaci hieroglifów, obrazu mitycznego lub prawdziwego zwierzęcia, ptaka, kwiatu, amuletu lub znaku zodiaku

Jednak musisz zrozumieć (a przede wszystkim sobie), dlaczego ten konkretny obraz jest tak ważny.

Rysunek powinien stać się nie tyle hołdem dla mody, co bardzo dokładnym i zwięzłym wyrażeniem własnej istoty, „ja”

Rodzaje tatuażu na nadgarstku

Nadgarstek jest zwykle dekorowany przez długi czas. W końcu koraliki, bransolety lub talizmany noszone na dłoni są w stanie podkreślić subtelność i elegancję kobiecej dłoni. Dziewczyny starają się dziś ozdobić swoje ręce.

Tatuaż na nadgarstku zawsze przyciąga uwagę. Mały rozmiar, prawie zawsze widoczny. Ponadto dziewczyna ma możliwość zainwestowania w rysunek o określonym znaczeniu.

Tatuaż na rękę zawsze przyciąga uwagę

Mały rozmiar, prawie zawsze widoczny.

Ponadto dziewczyna ma możliwość zainwestowania w rysunek o określonym znaczeniu.

Najczęstsze tatuaże dla dziewcząt (patrz zdjęcie) to:

 • bransoletki w postaci różnych wzorów lub zegarków, symbolizujące przemijalność czasu;
 • symbole szczęścia i sukcesu, amulety;
 • napisy: fraza połowowa, przysięgi, pamiętne daty lub hasła życiowe; bardzo odpowiedni tatuaż na nadgarstku dla dziewcząt, stosowany w języku łacińskim lub obcym; frazy w języku rosyjskim są mniej popularne, służą jedynie do „utrwalania” imion lub inicjałów ich bliskich;

Często na nadgarstku można znaleźć napisy

Mogą to być zwroty, przysięgi, pamiętne daty lub hasła życiowe.

Bardzo odpowiedni tatuaż na nadgarstku dla dziewcząt, stosowany w języku łacińskim, języku obcym lub w formie hieroglifów

 • rysunki zwierząt: najstarsza metoda tatuowania; zgodnie z przekonaniami każdy taki obraz ma najgłębsze znaczenie; uważa się, że jego właściciele przyjmują nawet właściwości takiego zwierzęcia;
 • wizerunki ptaków i motyli: takie rysunki najczęściej symbolizują pragnienie wolności;
 • abstrakcyjne rysunki i wzory geometryczne (tribal): ostatnie rodzaje rysunków wykonywane są głównie czarnym tuszem; motywy te przyszły do ​​nas z plemion Polinezji i Nowej Zelandii;

Często dziewczyna w ramionach może znaleźć obraz kwiatu

Kwiaty - symbol czułości i kobiecości

Są abstrakcyjne rysunki i wzory geometryczne

 • gwiazdy: najczęściej rozpraszają się, można użyć gwiazdozbiorów lub spadających ciał niebieskich; nawiasem mówiąc, uważa się, że jedna gwiazda umieszczona na nadgarstku wskazuje kobietę skłonną do miłości tej samej płci;
 • Tatuaże 3D: wykonane przez profesjonalistów, mogą być bardzo realistyczne i wyglądać jak obiekty na ciele.

Wskazówka! Bądź ostrożny przy wyborze zdjęcia. W końcu uważa się, że tatuaż może zmienić nie tylko postać, ale nawet samą przyszłość jej właściciela.

Tymczasowy tatuaż

W przeciwieństwie do konwencjonalnego tatuażu, tymczasowy tatuaż jest nakładany nie pod skórę, ale na nią. Jeśli nigdy nie przyciąłeś obrazów na ciele lub nie zdecydowałeś się jeszcze na temat obrazu, radzimy zrobić sobie w ten sposób zdjęcie. Więc możesz „przymierzyć” to na ciele i ostatecznie upewnić się, czy w pełni odpowiada Twojemu światowi wewnętrznemu i czy powinieneś go używać.

Tymczasowe tatuaże obejmują obrazy z henną.

Tymczasowe tatuaże obejmują obrazy z henną. Ta opcja jest używana dzisiaj w krajach Indii przed ślubem (nowożeńcy są nakładani od łokcia do opuszków palców). Jedyną wadą takich rysunków jest kolor - z pomocą henny niemożliwe jest wykonanie kolorowych lub czarno-białych wzorów.

Jedyną wadą takich rysunków jest kolor - z pomocą henny niemożliwe jest wykonanie kolorowych lub czarno-białych wzorów

Rysowanie obrazu za pomocą henny jest całkowicie bezbolesne, cena pracy jest znacznie niższa, a rysunek jest łatwy do usunięcia. On sam schodzi ze skóry w ciągu kilku tygodni. Ponadto henna jest uważana za jedną z bezpiecznych barwników. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić, czy nie masz na niego alergii.

Wskazówka! Pierwsze dni po zastosowaniu wzoru henny będą pomarańczowe. Ciemnieje i staje się czerwonobrązowa tylko za kilka dni.

Wzory i gwiazdy

Takie tatuaże rzadko mają znaczenie. Mogą być używane w przypadku, gdy nie chcesz nadać zdjęciu specjalnego znaczenia. Gładkie i eleganckie wzory zadowolą romantyczną naturę. Czyste i szorstkie linie są preferowane przez bardziej asertywne i celowe panie.

Takie tatuaże rzadko mają znaczenie. Mogą być używane, jeśli nie chcesz nadać obrazowi specjalnego znaczenia.

Gładkie i eleganckie wzory zadowolą romantycznych ludzi

Rozproszenie małych gwiazd na nadgarstku jest tylko ornamentem i nie nosi obciążenia semantycznego. Ale są też gwiazdy, których wizerunek ma poważne podteksty religijne. Ponieważ mają dość silną energię, pamiętajcie o ich znaczeniu.

Pamiętaj, aby dokładnie rozważyć wzór przed nałożeniem na ciało. Czy zgadzasz się nosić to przez całe życie? Czy to twój rysunek?

Rozproszenie małych gwiazd na nadgarstku jest tylko ornamentem i nie ma znaczenia

Ale są gwiazdy, których wizerunek ma poważne podteksty religijne.

Ponieważ mają dość silną energię, pamiętajcie o ich znaczeniu.

Pamiętaj, aby dokładnie rozważyć wzór przed nałożeniem na ciało. Czy zgadzasz się nosić to przez całe życie? Czy to twój rysunek?

Bardziej wyraźne i szorstkie linie są preferowane przez bardziej asertywne i celowe panie.

Wskazówka! Jeśli nie możesz zdecydować się na wybór zdjęcia, zajrzyj do słownika tatuaży. Nie tylko wymienia najczęściej używane tatuaże, ale także podaje ich dekodowanie i znaczenie.

Czarno-białe rysunki

Takie obrazy są najlepszą opcją dla osób ceniących powściągliwość. Ponadto ten tatuaż będzie łatwiej połączyć ze stylami i kolorami odzieży i akcesoriów.

Takie obrazy są najlepszą opcją dla osób ceniących powściągliwość.

Ponadto ten tatuaż będzie łatwiej połączyć ze stylami i kolorami odzieży i akcesoriów.

Czarno-białe tatuaże na nadgarstku dla dziewczynek w formie napisów, indyjskich wzorów lub znaków wyglądają bardziej elegancko i mają mniejszą grubość linii

Tatuaże wykonane w czerni i bieli umożliwiają lepszy wgląd w istotę samego rysunku i jego pomysłów. Wyróżniają się wysoką jakością grafiki i wyraźnymi liniami. Czarno-białe tatuaże na nadgarstku dla dziewczynek w formie napisów, indyjskich wzorów lub znaków wyglądają bardziej elegancko i mają mniejszą grubość linii.

Wskazówka! Nawet mały błąd w hieroglifie, napis w obcym języku, symbol lub talizman mogą prowadzić do tego, że będzie on interpretowany w zupełnie inny sposób. Przed złożeniem wniosku sprawdź obraz przyszłego tatuażu z oryginałem.

Białe tatuaże

Koronkowe białe tatuaże należą do czysto kobiecej formy sztuki rysowania na ciele. Takie rysunki są tylko nieznacznie widoczne. Wygląda na to, że są tuż pod skórą. Białe tatuaże mogą ozdobić ciało w taki sam sposób, w jaki ubrania są ozdobione koronką. Mogą mieć różne kształty i kolory: łuki, opaski na głowę, wstążki, bransoletki itp.

Koronkowe białe tatuaże odnoszą się do czysto kobiecej formy rysowania sztuki na ciele.

Takie rysunki są tylko nieznacznie widoczne. Wygląda na to, że są tuż pod skórą.

Chociaż te tatuaże są modne, mistrz, który je zabierze, musi być super profesjonalistą. Przecież zbyt szorstki krawat z daleka będzie wyglądał jak blizna

Kolor takich tatuaży powinien przynajmniej nieznacznie kontrastować z ich własnym odcieniem skóry. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do czerni i bieli oraz koloru, są mniej zauważalne. Jednak rzeźbione koronki są bardzo dobre w oświetleniu fluorescencyjnym i pojawiają się na skórze po opalaniu.

Jeśli marzysz o najpiękniejszym i niezwykłym tatuażu na nadgarstku dla dziewczynki, wybierz koronkę lub delikatny napis i hieroglify pomalowane białymi pigmentami. Ale chociaż te tatuaże są modne, mistrz, który je zastosuje, musi być super profesjonalistą. Przecież zbyt szorstki krawat z daleka będzie wyglądał jak blizna.

Wskazówka! Tatuaż na różnych rodzajach skóry będzie wyglądał inaczej. Dlatego pamiętaj o wysłuchaniu porady czarodzieja przy wyborze takiego wzoru.

Kolorowe tatuaże

Kolor tworzy bardziej złożone obrazy, które wymagają jak najwięcej szczegółów. Tego typu obrazy obejmują:

Kolor tworzy bardziej złożone obrazy, które wymagają jak najwięcej szczegółów.

Dziewczęta częściej wybierają rysunki kotów, delfinów, ryb, galopujących koni z rozwijającymi się grzywami, jelenia

Jeśli zdjęcie pokazuje kilka kwiatów znajdujących się na jednym pniu, uważa się, że taki tatuaż symbolizuje nieśmiertelność

Najczęściej nakrycia głowy używają róż związanych z miłością i czystością.

 • tatuaż na nadgarstek dla dziewcząt w postaci ptaka, zwierzęcia lub owada: dziewczyny częściej wybierają rysunki kotów, delfinów, galopujących koni z rozwijającymi się grzywami i jelenia; Zatem wybór przedstawiciela kota (nie tylko kota domowego, ale także tygrysicy lub pantery) symbolizuje dumę, krnąbrność, a jednocześnie czułość i uczucie; delfin - symbol wiary i dobra - może przynieść właścicielowi szczęście i wyzwolenie z wszelkich kajdan; motyle preferują delikatny i wrażliwy charakter; wizerunki ptaków - jaskółki, gołębie, kolibry - symbolizują pragnienie wolności;
  kolory - wieczne symbole kobiecości; najczęściej w nakryciu głowy używają róż związanych z miłością i czystością; kolor ma również znaczenie: czerwony jest interpretowany jako pasja, biały to niewinność, żółty to oddzielenie od ukochanej osoby, niebieski to smutek; lotos jest kwiatem czystości i harmonii; jeśli rysunek przedstawia kilka kwiatów znajdujących się na jednej łodydze, uważa się, że taki tatuaż symbolizuje nieśmiertelność;

Obrazy ptaków - jaskółki, gołębie, kolibry - symbolizują pragnienie wolności

Kwiaty - wieczne symbole kobiecości

Doświadczony mistrz jest w stanie malować całe obrazy na skórze, jednak ta opcja nie jest odpowiednia dla nadgarstków ze względu na ich małą powierzchnię.

 • kompozycje kolorystyczne i portrety: doświadczony mistrz jest w stanie malować całe obrazy na skórze, ale ta opcja nie jest odpowiednia dla nadgarstków ze względu na ich małą powierzchnię.

Wskazówka! Pamiętaj, że kolorowe tatuaże „zużywają się” znacznie szybciej niż czarno-białe i mogą z czasem zanikać. Wynika to z faktu, że w celu przeniesienia najlepszych odcieni, farba znajduje się płytko, prawie na samej powierzchni skóry.

Obrazy 3D

Ten trend, modny w sztuce, oczywiście, nie ominął tatuażu. Dzisiaj możesz znaleźć podobne rysunki w postaci bardzo różnych kolorów napisów, obrazów i tylko kolorowych odcieni.

Obrazy 3D to trend, który jest modny w sztuce, oczywiście, i tatuażu

Dziś możesz znaleźć podobne rysunki w postaci bardzo różnych kolorów napisów, obrazów i tylko kolorowych odcieni.

Wykonane w 3D, tworzą wrażenie obszernego obiektu na ciele.

Wykonane w 3D, tworzą wrażenie obszernego obiektu na ciele. Na przykład bransoletka tatuaż na nadgarstku dziewczyny będzie niewiele różniła się od obecnej.

Wskazówka! Tatuaż najlepiej stosować po 20 latach. Do tego czasu widoki są już całkowicie ustalone i łatwiej będzie Ci zdecydować, które z nadających się do noszenia wzorów staną się Twoim życiowym credo.

Sparowane tatuaże

Niedawno w ten sposób kochankowie próbują zapieczętować swoje sojusze. Jeśli masz 150% pewności co do swoich uczuć, z wyjątkiem banalnych inicjałów lub serc, twoja para powinna zdecydować, jaki będzie ogólny wzór.

Ostatnim razem pary próbują przymocować swoje związki przy pomocy sparowanych tatuaży

Jeśli masz 150% pewności co do swoich uczuć, z wyjątkiem banalnych inicjałów lub serc, twoja para powinna zdecydować, jaki będzie ogólny wzór

Lepiej będzie, jeśli znajdziesz dokładnie tatuaż, który najdokładniej charakteryzuje Twoją jedność.

Lepiej będzie, jeśli znajdziesz dokładnie tatuaż, który najdokładniej opisuje twoją jedność. Może to być obraz płomienia, ptaki w locie, kwitnąca gałąź jabłoni, talizman i inne symbole.

Wskazówka! Kombinację znaków można traktować zupełnie inaczej. Jeśli więc pojedyncza korona tatuażu na nadgarstku dziewcząt oznacza pragnienie przywództwa, to w połączeniu z wizerunkiem żółwia wskazuje na długowieczność i pragnienie spokoju.

Jak stosuje się tatuaż?

Główne pytanie, które dotyczy większości osób, które zdecydowały się na tę procedurę: „Czy boli tatuaż?”. Odpowiadamy. Jeśli zdecydujesz się na podobną dekorację na skórze, będziesz musiał cierpieć. Przecież ta procedura jest uważana za dość bolesną. I pamiętaj, że skóra w okolicy nadgarstka jest bardzo cienka, więc odczucia podczas zabiegu będą bardziej namacalne niż w przypadku stosowania wzoru na innych częściach ciała.

Jeśli zdecydujesz się na podobną dekorację na skórze, będziesz musiał cierpieć. Przecież ta procedura jest uważana za dość bolesną.

Skóra wokół nadgarstka jest bardzo cienka, więc odczucia podczas zabiegu będą bardziej zauważalne niż przy stosowaniu wzoru na innych częściach ciała.

Wybrany obraz jest umieszczany pod cienkim papierem wzorniczym, aby obrysować jego kontur.

Jeśli zdecydowałeś się na wybór zdjęcia, musisz je wydrukować lub zapisać na dysku flash lub dysku i dostarczyć do urządzenia głównego. Oczywiście każdy szanujący się salon tatuażu ma swój własny wybór wzorów tatuaży, w tym na nadgarstek dla dziewczynek, na każdy gust.

Wybrany obraz jest umieszczany pod cienkim papierem wzorniczym, aby narysować jego kontur.

Powstały kontur jest cięty. Aby obraz leżał idealnie na skórze i powtarzał wszystkie zgięcia, wykonuje się nacięcia wzdłuż krawędzi papieru.

Aby żadna infekcja nie dostała się pod skórę, jest zawsze czyszczona alkoholem w celu dezynfekcji.

Tatuowanie odbywa się ręcznie lub za pomocą specjalnej maszyny, wyposażonej w cienkie igły i nakładki na farby

Aby żadna infekcja nie dostała się pod skórę, jest koniecznie czyszczona alkoholem w celu dezynfekcji.

Rysunek jest przenoszony na powierzchnię skóry. W tym celu rysunek jest ciasno dociskany do wybranej części ciała pokrytej antybakteryjnym mydłem lub żelem i utrzymywany w tej pozycji przez kilka sekund. Po wyjęciu papieru na mokrą skórę pozostawia wyraźny nadruk.

Tatuowanie odbywa się ręcznie lub za pomocą specjalnej maszyny, wyposażonej w cienkie igły i nakładki na farby.

Stosowany jest pierwszy kontur. Jest to wyraźniejsze, z igłą penetrującą pod skórę do 0,8 mm. Pozostałe powierzchnie przeznaczone do malowania są wytwarzane przez inne rodzaje igieł o mniejszej częstotliwości i sile uderzenia.

Aby uzyskać pożądany odcień, mistrz używa zarówno gotowych farb, jak i miesza kolory w odpowiednich proporcjach.

Aby uzyskać pożądany odcień, mistrz używa zarówno gotowych farb, jak i miesza kolory w odpowiednich proporcjach.

Wypełniający kolor przechodzi od ciemnych do jasnych odcieni. Na przykład pierwszy bordowy, potem czerwony, a dopiero potem różowy. Odbywa się to tak, że podczas wycierania nadmiaru farby ciemniejszy nie wciera się w obszary o jasnych odcieniach.

Pod koniec pracy na skórę nanoszona jest maść lecznicza o działaniu antyseptycznym.
Ponieważ po raz pierwszy w miejscu tatuażu pojawią się małe kropelki krwi, jest on napinany filmem i mocowany plastrem medycznym.

Jeśli nie tolerujesz bólu, wybierz mały rysunek, który nie wymaga rysowania małych części i cieni - w końcu zastosowanie małego tatuażu na nadgarstku zajmie dziewczynie nie więcej niż 5 minut.

Pielęgnacja tatuażu

Jeśli umieścisz go w dobrym mistrzu, nie martw się zbytnio. Proces leczenia będzie krótki:

 • kapitan wskaże dokładny czas, kiedy opatrunek może zostać usunięty; w zależności od rozmiaru obrazu może to być 4-9 godzin;
 • Konieczne jest delikatne umycie tatuażu wodą i mydłem bez użycia myjki, zabronione jest przecieranie miejsca aplikacji alkoholem; należy to robić kilka razy dziennie - 2-3 razy;
 • pod żadnym pozorem nie należy odrywać ani pocierać uformowanej skorupy krwi ręcznikiem, z czasem sam się zejdzie;
 • natychmiast po umyciu na skórę nanosi się maść zalecaną przez mistrza; najczęściej jest to „Bepanten” lub „D-panthenol”;

Konieczne jest delikatne umycie tatuażu wodą i mydłem bez użycia myjki, zabronione jest przecieranie miejsca aplikacji alkoholem; делать это следует несколько раз в день - 2-3 раза

 • первое время следует полностью отказаться от бани, сауны, солярия или длительных солнечных ванн; алкоголь;
 • излишние нагрузки на руку (к примеру, занятия спортом) в течение недели также запрещены.

Wskazówka! Niektórzy ludzie mogą być uczuleni na niektóre pigmenty stosowane w tatuażach. Jeśli masz już podobną chorobę, koniecznie porozmawiaj o tym z mistrzem. Być może doradzi hipoalergiczne preparaty.

Przeciwwskazania

Poważne przeciwwskazania do tatuaży to choroby osłabiające układ odpornościowy i zapobiegające gojeniu się ran. Nie powinieneś robić tatuażu i chorób związanych ze stanem zapalnym skóry.

Poważne przeciwwskazania do tatuaży to choroby osłabiające układ odpornościowy i zapobiegające gojeniu się ran.

Głównymi przeciwwskazaniami do tatuaży są:

 • cukrzyca: jeśli masz wysoki poziom cukru, możesz już wiedzieć, jak ciężko i nawet najmniejsze rany goją się przez długi czas;
 • alergia;
 • choroby skóry;
 • problemy z krzepnięciem krwi;
 • pigmentacja ciała;
 • onkologia;
 • Hiv

Ponieważ z powodu słabej odporności rana na ramieniu będzie się goić przez bardzo długi czas i może nawet gnić, wynikiem będzie zniekształcony wzór, a jego wygląd będzie bardzo różny od pożądanego. Co więcej, problematyczne będzie również zmniejszenie nieskutecznego wzoru: w końcu, aby to zrobić, musisz usunąć górną warstwę skóry, to znaczy ponownie założyć na nią ranę. Ponieważ będzie leczyć dłużej niż zwykle, na jej miejscu mogą znajdować się brzydkie blizny.

Co więcej, problematyczne będzie zmniejszenie nieskutecznego wzoru: w końcu, aby to zrobić, musisz usunąć górną warstwę skóry, to znaczy ponownie założyć na nią ranę

Zabrania się stosowania tatuażu na padaczkę lub zaburzenia psychiczne. Mistrz, który tworzy rysunki na skórze, jest zobowiązany zapytać klienta o obecność konkretnej choroby. Ponadto tatuaż szpilkowy nie powinien być w czasie ciąży i laktacji.

Wskazówka! Nie rób tatuażu podczas wycieczek turystycznych. Pierwsze wrażenia otaczającej egzotyczności osłabią się z czasem, a wzór na skórze pozostanie.

Obejrzyj film: Chcesz zrobić sobie tatuaż? Zobacz, jak wygląda pierwsze ukłucie igłą (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send