Piękno

30 przerażających pomysłów: jak ozdobić dom na Halloween zrób to sam

Pin
Send
Share
Send
Send


W nocy z 31 października na 1 listopada Halloween lub Samhain obchodzony jest w wielu krajach. Charakteryzuje się przerażającymi atrybutami zewnętrznymi - dynie z rzeźbionymi twarzami, niesamowity wystrój domu i stoczni, ponure stroje i makijaż. W naszym kraju święto stopniowo się aklimatyzuje, ponieważ każdy będzie mógł ozdobić dom na Halloween własnymi rękami, a rezultatem będzie zabawna i niezwykła impreza z przyjaciółmi i krewnymi.

Nietoperze

Wizerunek nietoperzy kojarzy się z wampirami. Pod przykrywką tych zwierząt straszne krwiopijcy trafiły do ​​domów. Z czarnego papieru musisz wyciąć sylwetki nietoperzy, a następnie przymocować je do ścian, powiesić na zasłonach i drzwiach.

Mumie z krypty

Jeśli masz atrapę szkieletu lub manekina, możesz stworzyć doskonałą mumię. Będziesz potrzebował bandaży i mocnej herbaty, w których muszą się namoczyć, a następnie wysusz, aby zasymulować starzenie. Kiedy półwyroby są gotowe, muszą owinąć podstawę mumią i zostawić kilka wiszących końcówek.

Girlanda duchów

Potrzebne będą bandaże lub gaza, sznurek, nić z igłą, czarne koraliki lub samoprzylepne cyrkonie tego samego koloru. Konieczne jest uformowanie sylwetki postaci z tkaniny, przyszycie lub przyklejenie jej oczu i zawieszenie gotowych duchów na żyrandolu.

Dyniowe zombie

Czym jest Halloween bez dyni? Aby stworzyć świąteczną atmosferę w domu, musi istnieć „latarnia” tego warzywa. Do produkcji potrzebna jest dynia, świece, nóż i łyżka.

Wierzch roślinny jest przycinany, a nasiona i miąższ usuwane. Z nożem na boku warzyw wycina się straszne małe twarze, po których w środku ustawiane są świece, które zapalają się w noc uroczystości.

Nie tak zły

Zamiast rzeźbienia na dyni, możesz wybrać opcję z przerażającą twarzą pomalowaną. Będzie to wymagało warzyw, farby lub markera, szablonów twarzy i szkockiej. Na dyniowym papierze w sztyfcie, który jest następnie malowany.

Stylowa Dynia

Na imprezę można zrobić dynie z naklejkami z kryształu górskiego lub pomalować tę roślinną czerń, aby stworzyć dramat, a następnie dołączyć kilka gumowych pająków.

Ghosts of Candy

Okrągłe lizaki łatwo zmieniają się w duchy. Aby to zrobić, musisz owinąć słodycze w białe serwetki lub gazę, zawiązać wstążkę i narysować małe twarze.

Krwawe odbitki

Po pomalowaniu rąk czerwoną farbą, możesz zostawić przerażające wydruki na szkle lub kafelkach w łazience.

Duchy w oknach

Z papieru możesz wyciąć sylwetki duchów i przymocować je do szkła. W razie potrzeby te same stworzenia można pomalować zwykłym białym gwaszem.

Duchy w bankach

Girlandy LED można umieścić w szklanych słoikach, a na ścianach rysować twarze duchów.

Plastikowe duchy

Plastikowy pojemnik musi być dobrze umyte, girlanda w środku i twarz ducha pomalowana na zewnętrznej ścianie.

Straszne bukiety

Możesz ozdobić dom i róże, najlepiej białe lub szkarłatne. Aby podkreślić straszną atmosferę, mogą umieścić gumowe węże lub pająki.

Kwiaty z oczami

Możesz zrobić osobliwe potwory ze sztucznych róż lub piwonii, jeśli usuniesz kilka płatków ze środka i przykleisz im fałszywe oko. Możesz pożyczyć od starej lalki.

Skrzynie duchów

Pudełka na prezenty lub torby z sokiem można również zamienić w potwory. Trzeba przykleić powierzchnię białym lub pomarańczowym papierem, narysować duchową twarz lub dyniową podnośnik na górze.

Dekoracyjne poszewki na poduszki

Po wakacjach można również wymienić poszewki na poduszki. Należy wybrać okładki z wizerunkiem duchów lub twarzy dyni. Możesz zrobić taką dekorację własnymi rękami, zaszyte na monofonicznych poszewkach na twarze, wycięte z tkaniny o pożądanym kolorze.

Głowa w banku

Wydrukowane zdjęcie przerażającej twarzy należy umieścić w słoiku i wypełnić zabarwioną wodą.

Dekoracja drzwi

Drzwi do mieszkania lub między pokojami mogą być również urządzone. Aby to zrobić, wytnij papierowe twarze lub przerażające stworzenia i przyklej je na dwustronnej taśmie.

Krwawe świece

Zwykłe cienkie białe świece można uatrakcyjnić. Do tego potrzebujesz czerwonej farby. Powinien być nałożony na podstawę pod knotem. Gdy wosk się rozpuści, będzie mieszać się z farbą.

Straszna sieć

W domu pełnym duchów musi być dużo kurzu i pająków. Dlatego ściany są ozdobione gazą, po rozcięciu w kilku miejscach. Na górze można przymocować papierowe pająki lub nietoperze.

Stare krzesło

Aby wyśmiać przyjaciela, możesz owinąć cienką gazę na krześle lub krześle. Ten sam efekt można uzyskać, jeśli używasz wielu splątanych nici.

Lodówka Frankensteina

Lodówkę należy owinąć bandażami lub taśmą, ale drzwi mogą się nadal otwierać. Inną opcją jest przyklejenie twarzy bliznami jak potworem.

Zapasy czarownic

Za pomocą szklanych słoików i butelek o różnych rozmiarach można tworzyć mikstury alchemiczne lub czarownice. Barwiona woda powinna być wlewana do szklanych pojemników, a etykiety o złowieszczych nazwach powinny być przyklejane do ścian. Również w słoikach można wlać suszone kwiaty lub zioła.

Pająki

Straszne czarne pająki mogą być wykonane z drutu i plasteliny lub stożków. Podstawa powinna być pomalowana na czarno, a następnie przymocować łapy i głowę do niej.

Pajęczyna

Jeśli przebijesz plastikową płytkę otworem wyciętym z dna, możesz ją przewlec. W ten sposób okaże się, aby stworzyć sieć na wystrój. Będzie wyglądać wyjątkowo pięknie, gdy pająk w niej siedzi.

Dyniowe niespodzianki

Opakowanie w pomarańczowym papierze w postaci dyni może być cukierkiem lub prezentem. Będą przyjemną rozrywką dla dzieci.

Wiadra duchów

Możesz zrobić wiadra do serwowania deserów z kolorowego papieru. Aby to zrobić, musisz utworzyć cylinder, skleić go i skleić lub narysować oczy, ręce, skrzydła itp. W tych pakietach można podawać cukierki lub ciasteczka.

Maski potworów

Jeśli planujesz przyjęcie bez obowiązkowego potwornego ubioru, możesz dla gości zrobić śmieszne maski, wycięte z kartonu i przyklejone do cienkich rurek.

Chodzące świeczniki

Wystarczy ozdobić małe świece umieszczone w dyniach nogami pająka.

Gniazdo pneumatyczne

Jeśli nie chcesz kupować dyni, możesz użyć prostszej metody i przykleić twarze do pomarańczowych balonów.

Straszne jedzenie

Co za święto bez smacznego przysmaku? Z bananów i mandarynki można łatwo tworzyć proste atrybuty Halloween. Owoce muszą być obrane. W mandarynkach włóż kawałek selera, aby wyglądały jak dynie z sadzonkami. Banany należy przeciąć na pół i udekorować czekoladowymi kroplami, tworząc oczy.

Wybór biżuterii i innych cech wakacji jest ważny, ponieważ pomagają stworzyć wyjątkowe otoczenie. A możliwość udekorowania domu własnymi rękami pomaga się bawić i gromadzić w gronie rodziny i przyjaciół.

Pin
Send
Share
Send
Send