Moda

Krótkie fryzury dla kobiet po 30 roku życia: najbardziej udane pomysły

Pin
Send
Share
Send
Send


Włosy - podstawa dobrego wizerunku. To nadaje ton wyglądowi, jest w stanie ukryć wiek i dostosować kształt twarzy. Krótkie fryzury dla kobiet po 30 roku życia ułatwiają pielęgnację włosów, sprawiają, że ich wygląd jest bardziej szlachetny.

Co decyduje o wyborze krótkich fryzur dla kobiet po 30 latach

Po osiągnięciu tego kamienia milowego kobieta naprawdę rozkwita. Wie już, jak się ułożyć, kupuje rzeczy, które są dla niej odpowiednie, a nie narzucone modą, ma dojrzałe piękno. W tym wieku panie zazwyczaj stają się bardziej pewne siebie, bardziej seksowne, pozbywają się kompleksów. Aby podkreślić wszystkie zalety wyglądu, stylowa krótka fryzura jest idealna.

Najbardziej udane krótkie fryzury dla kobiet w 30: zdjęcie

Oto, na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze fryzury:

 • pełna twarz;
 • kształt twarzy;
 • zmiany wieku;
 • rysy twarzy.

Fryzury, które poprawiają wygląd:

 • Kare z ukośnymi grzywkami. Otwarte czoło często oddaje wiek, a prosty huk wygląda szorstko. Doskonałym rozwiązaniem jest ukośne frędzle. Możesz dodać ekstrawagancję do obrazu, tworząc asymetryczny kwadrat.
 • Długa karkówka bez grzywki. Jeśli twoje czoło jest gładkie, możesz wybrać tę opcję, aby pasma otoczyły Twoją twarz.
 • Crop bob bez grzywki. Jest to doskonały wybór dla właścicieli kwadratowej twarzy i wyrafinowanych kości policzkowych. Ta fryzura podkreśli oczy.
 • Pixie Ta zabawna fryzura pomaga wyglądać bardzo młodo - trafia do właścicieli okrągłej i owalnej twarzy. Łatwo jest położyć - wystarczy wosk lub żel.
 • Loki na wydłużonym samochodzie. Wysokiej jakości fryzura może usunąć kilkanaście lat. Loki można wykonać za pomocą curlingu biochemicznego lub tworzyć je codziennie za pomocą kleszczy.

Jakie krótkie fryzury lepiej odmówić

Nie wszystkie krótkie fryzury są dobre. Niektórzy zniekształcają twarz i zmieniają wygląd na gorszy. To jest:

 1. Bardzo krótki. Ta opcja jest odpowiednia dla niewielkiej liczby cienkich kobiet. Nie rób zbyt ekstremalnych jeży i nie rób whisky.
 2. Proste włosy z grzywką. Normalny kwadrat z prostym cięciem i prostymi grzywkami może dodać wieku. Lepiej jest wykonać asymetryczną lub ukośną grzywkę, ale krawędzie powinny być frezowane.
 3. Chemia do krótkich włosów. Wszyscy widzieliśmy taką stylizację u ich matek i babć. Nie podążaj za ich tropem. Chemia na ogół nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na zdrowiu włosów.

Po trzydziestu najlepiej wybrać niechlujne loki, asymetrię, ukośne grzywki, wydłużone nici. Idealna fryzura bob, wydłużony bob, opcje z kaskadą. Ważne jest, aby nie zapomnieć o kolorze włosów: uważa się, że blond włosy są młode, ale zbyt wytrawiony blond zmniejszy cenę wyglądu. Konieczne jest wybranie modnej fryzury, skupiającej się na rodzaju wyglądu, i noszenie jej z przyjemnością, a wtedy zawsze będziesz wyglądać młodo i atrakcyjnie!

Pin
Send
Share
Send
Send