Moda

Moda spada na gwiazdy: 15 najbardziej nieszczęśliwych strojów Beyonce

Pin
Send
Share
Send
Send


Modna ścieżka solisty grupy Destiny's Child i „Queen Bi” jest drażliwa. Na początku swojej kariery nieudane stroje Beyonce były bardziej powszechne, ponieważ były zarządzane przez matkę dziewczynki. W ostatnich latach trudno sobie wyobrazić, że diva pojawi się na ważnych wydarzeniach w dziwnym stroju.

15 najbardziej niefortunnych strojów Beyonce (zdjęcie)

W 2009 roku Beyonce pojawiła się na Oscara w czarnej sukni ze złotym haftem. Ogólnie rzecz biorąc, strój nie był zły, ale zbyt negatywnie podkreślał wybitne formy wokalisty. Tak i wygląda jak kurtyna ...

Początek kariery dziewczyny jako wokalistki w popularnej grupie nie mógł wpłynąć na jej garderobę. Eklektyczna kombinacja pomarańczy i błękitu także rani oczy i psuje wygląd Beyonce.

W 2003 r. Queen Bee nie zawsze przejmowała się ubraniami. W przeciwnym razie, jak inaczej wytłumaczyć połączenie różowego gorsetu z futrzanym wykończeniem i krótkimi rękawami i jedwabną spódnicą w ochronnym kolorze.

Typowe obrazy z lat 2000. nie były też obce gwieździe. Trudno nazwać je sukcesem, czy nie. Wszyscy ubrani w ten sposób, ale lepiej zapomnieć o tej modzie jak o złym śnie.

W 2004 r. Nastąpiła również awaria mody. Wątpliwi krytycy rozważali zarówno fakturę sukni, jak i biżuterię i włosy. Beyonce dodała wizualnie co najmniej 20 lat.

Obraz szalonej cesarzowej nie jest obcy obcym divom. W sukience z dziwnego materiału i fryzurze w duchu XVIII wieku dziewczyna pojawiła się na Video Music Awards w 2004 roku. Obraz był dziwny.

Powściągliwe i klasyczne obrazy, choć nie obce Beyonce, ale nie wygląda w nich zbyt dobrze. Kolejna próba wyraźnie zawiodła. Dziwne jest nie tylko połączenie czerwonej bluzki z falbankami, brązowej spódnicy, skromnych butów i szerokiego pasa, ale wizualnie dziewczyna jest starsza i wygląda prawie starzej niż jej matka, z którą pozuje na zdjęciu.

Wychodząc na czerwony dywan, śpiewacy i aktorki często starają się wyróżniać za pomocą kostiumów. Podobnie jak Beyonce w 2006 r., Ale to wyraźnie jej nie pomogło. Zbyt dziwna tekstura sukienki i bogactwo wystroju wykonanego z lalki dziewczyny w paczce, a nie stylowej kobiety.

Połączenie czerni i złota sprawia, że ​​obraz jest ciężki. Ale w przypadku tego ubioru zmiana schematu kolorów nie pomogłaby, ponieważ zamknięte gardło i dziwny dekolt psują cały obraz.

Tak więc w 2013 roku na czerwonym dywanie diva pojawiła się w ciemnej sukience z otwartymi ramionami i wysokim rozcięciem na nodze, obszytym złotobrązowym haftem. Dziwny obraz, który zmienił gwiazdę w prostokąt. Ciepłe buty. Stylowy ogień, nie inaczej!

Lateksowa sukienka w cielistym kolorze, która będzie wyglądać dobrze. Piosenkarka, która pojawiła się w nim w 2016 roku, zaczęła być porównywana z kiełbasą w skorupce.

Garnitury do spodni trafiają do divy, ale teraz powinieneś odrzucić kapelusz w tym stroju. Sprawiła, że ​​wizerunek dziewczyny był grzybowy lub meksykański.

Równoważenie na krawędzi często prowadzi do obrazów, które określa się mianem modnych niepowodzeń. Naga sukienka z ozdobnymi piórami na szyi wygląda na Beyonce, słabo mówiąc, obrzydliwa. Być może brak takiego wystroju poprawi strój. A może nie ...

Nagie sukienki przyszły do ​​głowy diwie, ale nie zawsze udaje jej się utrzymać tę linię między stylem a złym smakiem. Tak więc ten obraz jest bardziej odpowiedni dla tancerza go-go niż słynnego piosenkarza. Miłość do półprzezroczystego płótna również nie jest honorowa.

Zbyt często przezroczyste sukienki piosenkarki mają już dość krytyków. A sam obraz jest zbyt szczery. A nawet cyrkonie, zakrywające pikantne miejsca, nie oszczędzają.

Niezależnie od tego, jakie modne błędy spotkały się w przeszłości Beyonce, teraz ma swój własny styl i jest z tego dumna, a doświadczenie nabiera własnego charakteru.

Pin
Send
Share
Send
Send