Piękno

Selena Gomez doznała załamania nerwowego

Pin
Send
Share
Send
Send


Dziewczynka była pilnie hospitalizowana.

Fani Seleny Gomez są zaniepokojeni niepokojącymi wiadomościami o dobrym samopoczuciu swojej ukochanej piosenkarki - według niektórych informacji dziewczyna jest teraz w klinice z poważnym załamaniem nerwowym. Jak informują wtajemniczeni, w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdrowie Seleny poważnie się pogorszyło - liczba leukocytów we krwi spadła kilka razy do minimum, co sprawiło, że dziewczyna poszła do lekarzy.

Gomez cierpi na chorobę autoimmunologiczną, a jakiś czas temu miała operację przeszczepu nerki. Interwencja chirurgiczna dała powikłania, a Gomez zaczął doświadczać ataków paniki podczas wizyty u lekarzy. Z jednej z tych wizyt została hospitalizowana z załamaniem nerwowym. Według wtajemniczonych na stan emocjonalny dziewczyny wpłynęły również wiadomości o ślubie jej byłego chłopaka Justina Biebera. Selena jest teraz w najlepszej klinice pod nadzorem lekarzy i krewnych.

Obejrzyj film: Andrzej Dużyński zagroził Maryli Rodowicz. Maryla Rodowicz jest w kryzysie, nawet ona ma obsesję (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send