Moda

Gwiazdy, które się nienawidzą: top 20

Pin
Send
Share
Send
Send


Gwiazdy, które nie kochają się nawzajem, ogrzewają swoje własne skandale. Pomimo tego, że brawlery nas nie lubią, przyciągają uwagę na siebie poważnie i przez długi czas.

Alyona Vodonaeva vs Victoria Bonya

Ich kłótnia jest konsekwencją małostkowości i zazdrości dwóch czarujących kobiet, byłych dziewczyn. Teraz jest to zwykły showdown publicznie, dodając im PR. Ukryty feud rozpoczął się, gdy był w „House-2”, kiedy Vika okrążyła swojego chłopaka.

Bonia vs Sobchak

Dwóch serdecznych przyjaciół zamieniło się w wrogów z powodu skłonności Sobczaka do prowokacji. Podobno ogłosiła intymne zdjęcia Boneya i wplątała się w intrygi za kulisami, uśmiechając się słodko do Victorii.

Vasily Vakulenko (Basta) vs Kirill Tolmatsky (Decl)

Wydawać by się mogło, że nie ma nic wspólnego z kolegami z warsztatu. Ale nie! W 2016 r. Miała miejsce drobna sprawa, która przerodziła się w pełnoprawny spór sądowy (więcej). Każdy z hip-hopowców ma swoją prawdę, ale po tych wydarzeniach nie służą sobie nawzajem.

Joseph Prigogine vs Ksenia Sobchak

Sobchak skrytykował przydział Valerii do tytułu Artysty Ludowego Rosji w 2013 roku. Jej mąż Joseph Prigogine stanął w obronie piosenkarza. I idziemy ...

Sobczak vs Volochkova

Oto stara waśń. Kiedyś byli rywalami w sprawach miłosnych iw takiej sytuacji zawsze oczekują jakichś paskudnych rzeczy. Następnie podjęto próby pojednania, ale nie trwało to długo. Obaj tradycyjnie oskarżają się nawzajem o niemoralne zachowanie.

Timati vs Kirkorov

W 2012 roku Timati wyśmiał nagrodę Muz TV i jej właściciela Kirkorova, oskarżając kierownictwo o coroczne wydarzenie stronniczości. Następnie gwiazdy oficjalnie się pogodziły, ale osad pozostał. Philip nie zapomina takich rzeczy ...

Anna Kournikova vs Elizabeth Hurley

Konflikt powstał w 2000 r. Od zera. Dla oczu Kurnikova w wywiadzie niesprawiedliwie nazwała czcigodną brytyjską aktorkę „rzadkim brzydkim”. Nie pozostała w długach i nagrodziła Annę obraźliwymi epitetami o dobrych intencjach, które dziennikarze natychmiast powtórzyli.

Kelly Osbourne vs Christina Aguilera

Kiedyś Aguilera pochlebnie odpowiedziała mediom na temat przepychu form Osborne, a ona miała do niej pretensje. Wkrótce kpina Christine powróciła jako bumerang - nagle nabrała otyłości. Wniosek: nie budz się głośno, gdy jest cicho.

Alex Baldwin vs Kim Besinger

Byli małżonkowie rozpadli się i zaczęli się nienawidzić z powodu nie do pokonania różnic w kwestiach wychowywania wyspy córki.

Naomi Campbell vs Victoria Beckham

Oba są znane ze swojej potarganej postaci. Pewnego dnia Naomi zadzwoniła do Wiktorii jako szkielet, a ona z kolei nazwała piękną czarną kobietę krową. Do dziś ich wrogość nie doszła do skutku ...

Elton John kontra Madonna

Pewnego razu Madonna oddała się atakom na ukochaną kumę Sir Eltona, Stephanie Joannę Angelinę Germanotta, lepiej znaną pod pseudonimem Lady Gaga. Tak więc bliski przyjaciel słynnego brytyjskiego artysty zamienił się w „sprawiedliwego striptizerkę”. Według innej wersji, John, z prostoty swojej duszy, wątpił, czy Madonna została sprawiedliwie nagrodzona następnym Złotym Globem, i otrzymał odpowiedź od pop divy.

Madonna kontra Sharon Osborne

Nawet w ostatnim stuleciu Madonna jakoś przeszła przez błędne codzienne maniery i wraz z pracą Ozzy'ego Osbourne'a. Wydaje się, że to nieszkodliwy żart rozumiał wszystko z wyjątkiem żony Kelly. Od tego czasu oboje pielęgnują się wzajemnie.

Alyssa Milano vs Shannon Doherty

Rozbieżności między aktorkami powstały na planie „Czarodziejki”. Złe języki mówią, że przyczyna twórczości, a następnie osobiste zerwanie dwóch kolegów było rodzajem dżentelmena, którego nie dzielili.

Bella Hadid vs Selena Gomez

W zeszłym roku czarny kot pobiegł między dwiema dziewczynami. Selena miała romans z byłą Bellą, która dosłownie wyczerpała się z zazdrości.

Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Arogancka uroda Jolie ukradła prawnemu małżonkowi Aniston - Bradowi Pete - zaraz po wspólnej strzelaninie. Jennifer boleśnie się tym martwiła, a jej uczucia można zrozumieć. Jeśli chodzi o odnoszących sukcesy niepracujących, Angelina nawet nie nienawidziła swojego rywala, ale gardziła nią jako nieczystość. Ale to wszystko w przeszłości: szczęśliwa para rozpadła się, żyjąc razem przez 10 lat.

Chelsea Handler vs Jolie

Chelsea otwarcie nie lubi Angeliny, nazywając ją przebraną suką, hipokrytką i hipokrytką „zbierającą dzieci”. Jolie zachowuje spokój olimpijski i stara się nie reagować na takie ataki. Jednak, jeśli dziennikarze prowokują, Angelina reaguje taktownie, mówią, nie myśli zbyt wiele o Handlerze, a tak naprawdę to nie jest jej poziom. Oto taka antypatia ...

Paris Hilton vs Kim Kardashian

10 lat temu Kardashian był zmęczony ciągłym przebywaniem w cieniu swojej bardziej wybitnej dziewczyny i znalazł się w centrum skandalu seksualnego. Od tego czasu Kim stał się rywalizującym Paryżem, którego wielu było zobowiązanych. Hilton jej nie wybaczył.

Julia Roberts vs Nicole Kidman

Jako natura Julia nie jest darem. Tak, a nagrodzony Oscarem Australijka Nicole nie jest nieśmiała. Są to dwa Napoleony w spódnicach, a problem polega na tym, że jeśli się przecinają na planie - ich zachowanie denerwuje ich. Dlatego producenci próbują na jednym zdjęciu tych aktorek nie przyciągać.

Mariah Carey vs Niki Minaj

Wszystko z powodu megalomanii: dwie dorosłe kobiety i inteligentne kobiety kłóciły się, z których jedna jest ważniejsza w jury programu telewizyjnego.

Sylvester Stallone vs Richard Gere

Z gotowego egoisty Stallone i drugiego nie warto czekać. Zarzucił Gere'owi, że celowo wylewał na niego bulion na planie jednego z filmów i zażądał, aby reżyser zastąpił swojego partnera. Ponadto w następstwie incydentu Sylwester w Hollywood rozsiewał fałszywą pogłoskę o Richardzie.

Podziwiamy talent i estetyczne piękno naszych niezwykłych współczesnych, którzy dają nam swoją kreatywność. Ale fakt, że czasami nienawidzą się nawzajem, nie czyni ich honorem. Ale mówią, że geniusz i łajdactwo to dwie niezgodne rzeczy. Tak kompatybilny?

Pin
Send
Share
Send
Send