Moda

7 gwiazd, które nie lubią komunikować się z fanami: okrutni nienawiści lub po prostu milczący?

Są gwiazdy, które nie lubią komunikować się z fanami. I jest ich wiele. Niektórzy po prostu nie lubią dawać autografów, ktoś jest już zmęczony, inni robią to z powodu jakichkolwiek przekonań moralnych.

Chrześcijańska bela

Aktor znany jest z temperamentu. To nietrzymanie moczu i gniew docierają nawet do najbardziej lojalnych fanów. Mężczyzna wielokrotnie za nich spadał. A dzieci nie przechodziły, doprowadzając je do łez. Gwiazda nie komentuje jej zachowania.

Britney spears

Dziewczyna z oczywistą wrogością odnosi się do swoich fanów i idzie wszędzie z ochroniarzami, którzy chronią ją przed obsesyjnymi wielbicielami. Prosi też fanów, aby nie przynosili jej prezentów nawet podczas sesji z autografami. Na wszystkich wspólnych zdjęciach z fanami wygląda na bardzo przygnębioną.

Justin bieber

Piosenkarz wyjaśnił powód swojej pozornej niechęci do fanów. Wydaje mu się, że wygląda jak bestia w zoo lub jak klaun w cyrku, gdy próbuje zdobyć autograf. W związku z tym żadne spotkania z fanami nie mają już miejsca. Podzielił się swoimi przemyśleniami na koncie Instagram.

Robert Pattinson

Gwiazda jest bardzo kategoryczna dla fanów, którzy znają go wyłącznie w sadze Zmierzch. Aktor wierzy, że ma lepszą pracę niż ta.

Brian Cranston

Artysta nigdy nie obrażał swoich fanów i nie mówił o nich źle, ale nie daje już autografów. Brian uważa, że ​​większość fanów zna go tylko w jednej roli.

Cameron Diaz

Star otwarcie pokazuje swoją niechęć do fanów. Aktorka nienawidzi procesu autografów. Na premierze jednego z filmów całkowicie odmówiła podpisania plakatów.

Bruce willis

Aktor nie lubi fanów i krzyczał na nie więcej niż raz, kiedy podchodzili do niego po ulicy, by zdobyć autograf.

Aktorzy często tracą nerwy, dlatego mogą krzyczeć na swoich fanów. Ale niektóre są po prostu zarozumiałe, zyskały popularność i zachowują się strasznie w stosunku do fanów.