Piękno

Piękne tatuaże dla dziewczyn na nodze (50 zdjęć) - Duże i małe

Pin
Send
Share
Send
Send


Tatuaże na nodze dziewczyny mogą być idealną i bardzo ekstrawagancką ozdobą.

Odpowiedni wybór tatuażu szkicowego na nodze dziewczyny może być idealną i bardzo ekstrawagancką dekoracją. Taki wzór może mieć najróżniejsze motywy i być wykonywany w dowolnym stylu.

Kwiatowy wzór z przodu uda

Różne obrazy na każdej stopie

Kwiat w sercu

Miejsce zastosowania

Przed wyjazdem do mistrza nie tylko myśleć o temacie tatuażu, ale także o miejscu jego zastosowania. Może znajdować się na:

 • przód, bok lub tył uda: idealne miejsca do stosowania erotycznych obrazów, które można łatwo ukryć w razie potrzeby; świetnie wyglądają na tle bielizny koronkowej; tatuaże na boku uda mogą być oddzielnym obrazem lub być integralne ze zdjęciami w podbrzuszu;

Hip jest idealnym miejscem do zastosowania erotycznych obrazów, które można łatwo ukryć w razie potrzeby.

Świetnie wyglądają na tle koronkowej bielizny

Tatuaż z boku uda może być oddzielnym obrazem lub być integralny z wzorami w podbrzuszu.

 • noga dolna: nałożenie tatuażu na skórę bliżej kości jest bardziej bolesne z powodu braku tkanki miękkiej; ból łydki jest mniejszy; Uważa się to za dość delikatne, jeśli wzór owija się wokół goleni, zaczynając od kostki i kończąc w górnej części łydki;
 • bok i spód stopy: małe obrazy lub napisy wyglądają bardzo pikantnie; jednak tatuaż jest szybko usuwany za pomocą butów; rób to w tych miejscach tylko wtedy, gdy jesteś gotowy regularnie aktualizować rysunek;

Tatuowanie skóry bliżej kości jest bardziej bolesne z powodu braku tkanki miękkiej.

Na łydce ból jest mniejszy; Uważa się to za dość delikatne, jeśli wzór owija się wokół goleni, zaczynając od kostki i kończąc w górnej części łydki

Tatuaż z tyłu nogi jest mniej bolesny niż z przodu.

 • podnoszenie stopy: brak miękkiej tkanki powoduje bolesność procedury; w lecie znacznie trudniej będzie odebrać buty - w łodziach i butach baletowych część wzoru zostanie zamknięta;
 • kostka (kostka): ponieważ nie ma zbyt wiele wolnego „kwadratu”, używane są małe rysunki, tatuaż na nodze dziewczynki wygląda bardzo interesująco jako wzór płynący na obraz na samym początku stopy.

Na kostce wolnego „obszaru” trochę, więc używają małych rysunków.

Podnieś stopę: brak miękkiej tkanki powoduje bolesność zabiegu

Aby nie ukrywać takiego piękna, w lecie należy starannie wybrać buty

Wskazówka! Podczas tatuowania wokół stóp lub stóp przygotuj się na to, że za pierwszym razem musisz założyć najbardziej otwarte buty - takie, które nie będą dotykać gojącej się rany. Dlatego ten rodzaj tatuażu najlepiej wykonać latem.

Tatuaż bransoletki, łańcuchy i koraliki

Być może najczęstsze rodzaje tatuaży w kostce. To miejsce jest uważane za bardzo seksualne w wielu kulturach, dlatego kobiety od dawna próbują zwrócić na to uwagę.

Rodzaje bransoletek na nogi dla dziewczynek:

 • imitacja naturalnej biżuterii: bransoletki, łańcuchy, koraliki, bombki; Idealną opcją dla takich obrazów są bardzo realistyczne obrazy 3D;
 • obrazy w postaci łuków lub wstążek;

Być może najczęstszymi rodzajami tatuaży w kostce są bransoletki, łańcuchy i koraliki.

To miejsce jest uważane za bardzo seksualne w wielu kulturach, dlatego kobiety od dawna próbują zwrócić na to uwagę.

Popularne imitacje naturalnej biżuterii: bransoletki, łańcuszki, koraliki, bombki

 • motywy roślinne: bransoletkę można wykonać w postaci kwiatu, kilku kwiatów lub rośliny owiniętej wokół ramienia;
 • ozdoby krajowe;
 • tatuaż węża dziewczyny na nodze może być wykonany w formie ornamentu lub wzoru tego płaza owiniętego wokół nogi;
 • obrazy grubych wyrobów metalowych itp.

Jeśli taki tatuaż powinien również zawierać ładunek semantyczny, na obraz wplatane są dodatkowe wzory, na przykład krucyfiks, półksiężyc z gwiazdą, serca, kolce itp.

Tatuaż w kostce w formie bransoletki lub koralików jest dobrze połączony z butami lub sandałami na pięcie i otwartymi butami letnimi. Ponieważ obraz jest nakładany na mały obszar skóry, jego koszt nie jest zbyt wysoki.

Tatuaż na kostkę dobrze pasuje do butów lub sandałów na obcasach i butów letnich

Ponieważ obraz jest nakładany na mały obszar skóry, jego koszt nie jest zbyt wysoki.

Ponieważ ta część ciała jest najmniej podatna na zmiany związane z wiekiem, rysunek zachowa swoją atrakcyjność w każdym wieku.

Ponieważ ta część ciała jest najmniej podatna na zmiany związane z wiekiem, rysunek zachowa swoją atrakcyjność w każdym wieku. W razie potrzeby można go łatwo ukryć w długich spodniach lub ciasnych rajstopach.

Wskazówka! Tatuaż w formie bransoletki w starożytności uważany był za talizman. Uważano, że zamknięcie w pierścieniu nie pozwala przeniknąć wrogiej energii do biopola.

Koronki i podwiązki

Czarne lub kolorowe cienkie linie imitujące koronkowe koronki tkackie, umieszczone w kręgu górnej części uda, wyglądają niesamowicie seksownie i wesoło. Najbardziej odważne i wyzwolone panie mogą sobie pozwolić na takie akcesoria.

Czarne lub kolorowe cienkie linie imitujące koronkowe koronki tkackie, umieszczone w kręgu górnej części uda, wyglądają niesamowicie seksownie i wesoło

Najbardziej odważne i wyzwolone panie mogą sobie pozwolić na takie akcesoria.

Podwiązka na udzie jako tatuaż wygląda nie mniej sexy

Wzory ciała powinny wyglądać jak najbardziej realistycznie. Tylko w tym przypadku dadzą pożądany efekt. Delikatne koronki można uzupełnić koralikami „wplecionymi” w nie i kokardkami. Do nadawania głębi obrazu wykorzystywana jest cała gama farb - od delikatnych śnieżnobiałych lub pastelowych odcieni po wywołanie czarno-czerwonych.

Podwiązki na udzie wyglądają równie seksownie jak tatuaż. Mogą naśladować prawdziwy dodatek, być wykonywane w postaci nietypowego wzoru, rozproszenia kwiatów, gwiazd, a nawet mieć wygląd taśmy z nut. Noże do pończoch lub pistolety do pończoch wyglądają dość prowokująco.

Koronkowy tatuaż musi być w stanie „nosić”. Musi być połączony z kobiecymi ubraniami i odpowiednią bielizną. W połączeniu z eleganckim sposobem sprawi, że twoja relacja z drugą połową będzie nowa i pikanteria.

Koronkowy tatuaż musi być w stanie „nosić”. Musi być połączony z kobiecymi ubraniami i odpowiednią bielizną.

W połączeniu z eleganckim sposobem sprawi, że twoja relacja stanie się drugą połową nowości i pikanterii.

Wskazówka! Będzie lepiej, jeśli wybierzesz kilka opcji tatuażu. Po przedstawieniu każdego z nich na ciele łatwiej będzie ci dokonać wyboru.

Inskrypcje i symbole

Za pomocą tatuażu z napisem na nodze dziewczyna próbuje pokazać swoje „ja” i stosunek do otaczającego ją świata, dlatego bardzo często wybiera inskrypcje - hasła życia. Popularne są również napisy w formie pamiętnych dat lub nazwisk bliskich. Wykonane są w języku angielskim, francuskim lub włoskim, łacińskim, arabskim.

Najbliższą uwagę poświęca się napisom i symbolom związanym z miłością, szczęściem i pomyślnością. Hieroglify lub runy - starożytne tureckie litery są bardzo poszukiwane.

Za pomocą tatuażu z napisem na nodze dziewczyna próbuje pokazać swoje „ja” i stosunek do otaczającego ją świata.

Często tatuaże wykonywane są ku pamięci bliskich

Cienki krawat tekstu wygląda bardzo ekstrawagancko na zewnętrznej stronie stopy, kostki lub boku uda. Na biodrach mają bardziej intymne teksty, nieprzeznaczone dla ciekawskich.

Tak jak w przypadku innych rodzajów tatuaży, napis można wykonać w 3D. W tym przypadku będzie on wyglądał na masywny i wyglądał bardziej realistycznie.

Weź pod uwagę, że dla małych tatuaży dla dziewczynek, zwłaszcza na nodze, bardzo ważna jest przejrzystość linii i nasycenie kolorów. Faktem jest, że każdy wzór na ciele ostatecznie zanika lub wyciera. Na małych tatuażach będzie to szczególnie widoczne.

Wskazówka! Nigdy nie wkładaj tatuażu, którego wartość mało znana. Pamiętaj, aby wyjaśnić dokładne tłumaczenie napisu lub cel talizmanu.

Kwiaty

W każdej mitologii kwiaty zawsze były symbolami odrodzenia, symbolami życia, dlatego w pełni odpowiadają prawdziwej istocie prawdziwej kobiety. Być może z tego powodu gładkie, naturalne linie tych obrazów na kobiecej nodze wyglądają uroczo i całkiem dobrze.

W każdej mitologii kwiaty zawsze były symbolami odrodzenia, symbolami życia, dlatego w pełni odpowiadają prawdziwej istocie prawdziwej kobiety.

Naturalne linie tych obrazów na kobiecej nodze wyglądają uroczo i całkiem dobrze.

Najczęstsze kwiaty, którymi dziewczęta ozdabiają kostki, kostki lub uda, są delikatnymi gałęziami sakury, pąków róży, orchidei, asterów, irysów, lilii, słoneczników lub fiołków

Najczęstsze kwiaty, którymi dziewczęta ozdabiają kostki, kostki lub uda, to delikatne gałęzie sakury, pąki róży, kwiaty orchidei, astry, irysy, lilie, słoneczniki lub fiołki. Mogą być wykonane jako prosty kontur i mieć idealny, niemal artystyczny rysunek, jak najbliżej szczegółów tej rośliny.

W wielu krajach wiele kwiatów kojarzy się z najbardziej tajemniczymi mitami. Jeśli wierzysz w symbolikę roślin, koniecznie przestudiuj ich znaczenie:

 • Róża w starożytnej Grecji była związana z Afrodytą, boginią miłości;
 • tęczówka, której płatki mają wiele różnych odcieni, została nazwana na cześć tęczy bogini Irida (Iris); w Japonii liście tego kwiatu symbolizują męstwo i odwagę; na wschodzie przeciwnie, tęczówka jest symbolem smutku;
 • Regal plant w Chinach jest uważany za piwonię; ten kwiat obiecuje swoim właścicielom zdrowie i długowieczność;
 • Lilia jest utożsamiana z zasadą żeńską, a także mówi o szlachetności i równowadze mentalnej.

Kwiaty mogą być wykonywane w formie prostego konturu, a także mieć idealny, niemal artystyczny rysunek, jak najbliżej szczegółów prawdziwej rośliny.

Róża w starożytnej Grecji była związana z Afrodytą, boginią miłości

Regal plant w Chinach jest uważany za piwonię; ten kwiat obiecuje swoim właścicielom zdrowie i długowieczność

Lilia jest utożsamiana z zasadą żeńską, a także mówi o szlachetności i równowadze emocjonalnej.

Możesz dowiedzieć się więcej o symbolice kwiatów na dowolnej stronie florystyki

Możesz dowiedzieć się więcej o symbolice kwiatów na dowolnej stronie florystyki.

Wskazówka! Etyka korporacyjna większości dużych przedsiębiorstw kategorycznie zabrania demonstracji wszelkiego rodzaju tatuażu w biurach. Jeśli planujesz poważnie rozpocząć karierę, lepiej robić rysunki na ciele w intymnych miejscach niedostępnych dla osób wokół ciebie.

Figurki zwierząt, ptaków, ryb lub owadów

Tatuaże z różnorodną fauną są popularne od czasów starożytnych. Pantery lub tygrysy, węże, jaskółki, mityczne smoki, motyle, biedronki, pszczoły, skorpiony - jeśli kojarzysz się z jednym z tych stworzeń, nie krępuj się zamówić sobie tatuaż na nodze dla dziewczyny (patrz zdjęcie) z ich wizerunkiem:

 • jeśli podkreślisz swoją kobiecość i wdzięk, wybierz zdjęcie kota - pantery, puma, lamparta lub kota domowego;
 • Potężne kobiety bardzo często wybierają wzór na ciele w postaci kobry lub rekina;

Tatuaże z różnorodną fauną są popularne od czasów starożytnych.

Pantery lub tygrysy, węże, jaskółki, mityczne smoki, motyle, biedronki, pszczoły, skorpiony - jeśli kojarzysz się z jednym z tych stworzeń, możesz zamówić tatuaż

To może być i zwierzęta z kreskówek

 • mewy, delfiny, orły i jelenie mają długą uosobioną wolność; takie rysunki są idealne dla niezależnych i silnych dziewcząt;
 • wizerunek konia z płynącą grzywą jest równie popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn; kojarzą się z energicznymi i silnymi ludźmi;
 • owady i węże zawsze wywołują u nas sprzeczne emocje: od podziwu (motyle, pszczoły, biedronki) po przerażenie (pająki, skorpiony, kobry, żmije); więc zanim zrobisz tatuaż z jakimś „demonicznym” stworzeniem, zajrzyj do biblioteki postaci;
 • W przeciwieństwie do węży, elastyczne i pełne wdzięku jaszczurki należą do pozytywnej symboliki;

Motyle symbolizują łatwość bycia

Skorpiony powodują horror

Motyl 3d

 • co ciekawe, w niektórych krajach lis kojarzy się nie tylko ze sprytem, ​​ale także z bogactwem i długowiecznością;
 • smok: jeden z najbardziej szanowanych mitycznych stworzeń, symbol szlachetności i mądrości.

Wskazówka!Uważa się, że odpowiednio dobrany wzór staje się strażnikiem jego właściciela, czyni go bardziej pewnym siebie i równoważy emocje. Gorący ludzie lepiej nie wybierać zbyt agresywnych obrazów. Nieśmiała dama, która marzy o tym, by stać się bardziej wyzwolona, ​​wręcz przeciwnie, możesz użyć bardziej prowokujących rysunków.

Co ciekawe, w niektórych krajach lis kojarzy się nie tylko ze sprytem, ​​ale także z dobrobytem i długowiecznością

Mewy, delfiny, orły i jelenie od dawna uosabiają wolność; takie rysunki są idealne dla niezależnych i silnych dziewcząt

Jeśli chcesz podkreślić swoją kobiecość i wdzięk, wybierz panterę, kuguara, lamparta lub kota domowego jako obraz każdego kota.

Podstawowe techniki tatuażu

Tattoo narodził się mniej więcej tak samo jak sztuki wizualne. Początkowo mistrz stosował proste obrazy. Wraz z pojawieniem się pigmentów rysunki stały się bardziej złożone: pojawiły się na nich płynne przejścia kolorów, obrazy stawały się coraz bardziej realistyczne.

Ciasto z czaszką na wzniesieniu stopy

Kawiorowa palma w stylu minimalizmu

Noga jest całkowicie zatkana tatuażami z tyłu iz przodu.

Dziś jest wielu techników tatuażu. Wymieniamy tylko najpopularniejsze:

 • grawerowanie: w sztuce grawerowanie nazywane jest wrażeniem na każdym twardym materiale (drewno, żelazo itp.); Taki tatuaż ma wiele wspólnego z tą techniką, rysunki w tym stylu są wykonane przez cieniowanie z wyraźnym konturem; kolor pigmentu jest czarny;
 • minimalizm: rysunki w ciemnych kolorach lub 3-4 kolory, najczęściej małe;
 • linework (technika liniowa): cechą charakterystyczną jest obecność linii prostych, które tworzą wzór;
 • Tribal: geometryczne wzory wykonane w odcieniach czerni lub szarości;
 • realizm: najbardziej złożona technika, która wymaga nie tylko doświadczenia, ale także talentu artystycznego; najmniejsze pociągnięcia i szczegóły są przetwarzane na rysunku; może być zarówno kolorowy, jak i czarno-biały;
 • tradycyjny: być może najbardziej odpowiedni do tej pory wśród technik fair sex; jasne tatuaże o grubym konturze z prostą fabułą były kiedyś popularne w Europie wśród żeglarzy; ale ze względu na brak cienkich linii, półtonów i cieni doświadczeni rzemieślnicy uważają ten styl za pozbawiony indywidualności;
 • Old School: w tym stylu Norman Collins, jego założyciel, harmonijnie łączy tradycyjną technikę i wielobarwny azjatycki tatuaż; tak jak w tradycyjnym, rysunki mają grube kontury, ale wypełnienie pigmentem jest bardziej gęste; Współcześni mistrzowie zaczęli rysować subtelne szczegóły i dodawać cienie do swojej pracy, a także poszerzać paletę kolorów.

Szkicowanie liniowe (technika liniowa): cechą charakterystyczną jest obecność linii prostych, które tworzą wzórTatuaż w stylu grawerowania

Tradycyjne: być może najbardziej aktualne do tej pory wśród technik płci pięknej; jasne tatuaże z grubym konturem i nieskomplikowaną fabułą

Dziewczyny często wybierają proste, minimalistyczne rysunki.

Wskazówka! Wiele tatuaży wygląda idealnie tylko na określonym obszarze ciała. Dlatego, jeśli widziałeś jakiś obraz na dłoni osoby, nie oznacza to, że będzie wyglądał dokładnie tak samo na biodrze lub kostce.

Obejrzyj film: Tatuaże dla dziewczyn. (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send