Moda

Jak nosić transformator? (50 zdjęć) - Popularne modele i przydatne rekomendacje

Pin
Send
Share
Send
Send


Kto pójdzie ubrać transformator i jak go wybrać? Ten strój stanowi doskonałą okazję do zaoszczędzenia pieniędzy i pozbycia się zatłoczonej garderoby.

Kto pójdzie ubrać transformator i jak go wybrać? Ten strój stanowi doskonałą okazję do zaoszczędzenia pieniędzy i pozbycia się zatłoczonej garderoby. W razie potrzeby nadaje się do podróżowania światłem i pozwala stworzyć efekt różnorodnej garderoby. Przekształcająca sukienka to rozsądne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na zróżnicowaną szafę, ale chcą wyglądać nowocześnie i kobieco.

W razie potrzeby nadaje się do podróżowania światłem i pozwala stworzyć efekt różnorodnej garderoby.

Przekształcająca sukienka to rozsądne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na zróżnicowaną szafę, ale chcą wyglądać nowocześnie i kobieco.

Po raz pierwszy pomysł takiej sukienki zaproponowała Lydia Silvestri, jej praca była związana z modą i musiała dużo podróżować

Historia tworzenia stroju transformatora

Po raz pierwszy pomysł takiej sukienki zaproponowała Lydia Silvestri, jej praca była związana z modą i musiała dużo podróżować. Aby nie zabierać za każdym razem stroju, kobieta wymyśliła funkcjonalną sukienkę, która może przekształcić się w dowolny model.

Aby nie zabierać za każdym razem stroju, kobieta wymyśliła funkcjonalną sukienkę, która może przekształcić się w dowolny model.

Pierwszy model tej konfiguracji pojawił się w latach 70. i nosił nazwę Infinity Dress.

W tym samym czasie na pierwszym pokazie pokazano około 70 różnych modeli, a pod koniec występu powiedziano, że to ta sama sukienka.

Pierwszy model tej konfiguracji pojawił się w latach 70. i nosił nazwę Infinity Dress. W tym samym czasie na pierwszym pokazie pokazano około 70 różnych modeli, a pod koniec występu powiedziano, że to ta sama sukienka. Następnie słynny magazyn Vogue poświęcił całą kwestię tylko temu zagadnieniu.

Funkcje transformatora sukni: zalety

Sukienka transformator ma około 30 modyfikacji, więc kup ten strój jest bardzo opłacalny. Można go przekształcić w różne modele i style. W takim przypadku możesz zmieniać stroje, nawet bez zmiany ubrania. Rano możesz pojawić się w sposób rzeczowy, po południu w romantyczny sposób, a wieczorem w bardziej uwodzicielskim wyglądzie.

Sukienka transformator ma około 30 modyfikacji, więc kup ten strój jest bardzo opłacalny

Można go przekształcić w różne modele i style.

Rano możesz pojawić się w sposób rzeczowy, po południu w romantyczny sposób, a wieczorem w bardziej uwodzicielskim wyglądzie.

Z takich strojów, poprzez proste manipulacje, można zbudować suknię wieczorową, oryginalną spódnicę, a nawet szorty.

Zastanówmy się, jakie zalety mają takie modele:

 • Oszczędność na liczbie strojów.
 • Sukienka jest idealna do podróży.
 • Jest uszyta z elastycznego materiału, który nie marszczy się.

Z takich strojów, poprzez proste manipulacje, można zbudować suknię wieczorową, oryginalną spódnicę, a nawet szorty.

Taki strój jest łatwy do szycia własnymi rękami. W takim przypadku procedura trwa nie dłużej niż godzinę.

Wskazówka! Taki strój jest łatwy do szycia własnymi rękami. W takim przypadku procedura trwa nie dłużej niż godzinę.

Długość sukienki

Długość takiej odzieży może być dowolna. Długie warianty sugerują rozwiązania ciekawych kombinacji z górnymi częściami. Jednocześnie można zrealizować zarówno strój wieczorowy, jak i model dzienny.

Długość takich ubrań może być dowolna

Długie warianty sugerują rozwiązania ciekawych kombinacji z górnymi częściami.

Jednocześnie można zrealizować zarówno strój wieczorowy, jak i model dzienny.

Z pomocą spódnicy o maksymalnej długości i różnego rodzaju sznurków możesz wykonać ponad 50 różnych opcji na stroje letnie, świąteczne lub koktajlowe.
Można stosować struny o różnych szerokościach, a długość może wynosić do 100 cm lub nawet dłużej. Z długiego modelu można zrezygnować.

Za pomocą spódnicy o maksymalnej długości i różnych sznurkach możesz wykonać ponad 50 różnych opcji stroju letniego, świątecznego lub koktajlowego.

Można stosować struny o różnych szerokościach i mogą mieć długość do 100 cm lub nawet dłużej.

Z długiego modelu można zrezygnować

Standardowym modelem krótkiej wersji jest mała czarna sukienka, która różni się różnymi sposobami wiązania. Z krótkich sukienek można tworzyć spódnice, tuniki lub spodnie. Takie produkty są odpowiednie dla aktywnych dziewcząt, które nie mają wystarczająco dużo czasu na zmianę ubrań.

Wskazówka! Na wakacje na plaży zrobi się model taki jak kryzys, który przekształci się w sukienkę - spódnicę.

Niuanse palety kolorów

W trendzie fioletowych odcieni. Wygląda świetnie na różnego rodzaju mieszanki odcieni fuksji, różu i fioletu. Zawsze odpowiedni kolor czarny. Sukienki transformatorowe można również prezentować w tak modnych odcieniach sezonu: szarym, czerwonym, szmaragdowym i mleczarskim.

W trendzie fioletowych odcieni

Wygląda świetnie na różnego rodzaju mieszanki odcieni fuksji, różu i fioletu

Sukienki transformatorowe można również prezentować w tak modnych odcieniach sezonu: szarym, czerwonym, szmaragdowym i mleczarskim.

Możesz spróbować nie tylko zwykłych kolorów, ale także połączonych modeli. Jednocześnie używane jest szycie dwustronne.

Wskazówka! Na lato możesz odebrać strój pomarańczowy, pomarańczowy lub cytrynowy.

Jak nosić transformator?

Jeśli zakupiłeś tak nietypowy model jak transformator sukni, warto zastanowić się, jak go nosić. Ważne jest, aby nie zgubić się, próbując odpowiednio zawiązać sukienkę.

Aby podkreślić klatkę piersiową należy umieścić na ramionach dwóch dużych pasków, a następnie skrzyżować je i zawinąć wokół talii

Aby stworzyć transformatory do sukni na wieczór lub na wieczór, możesz zawiązać węzły na ramionach

Jeśli zakupiłeś tak nietypowy model jak transformator sukni, warto zastanowić się, jak go nosić.

Zobaczmy więc, jak można przekształcić takie zamówienie:

 • Aby podkreślić klatkę piersiową należy umieścić na ramionach dwóch dużych pasków, a następnie skrzyżować je i zawinąć wokół talii. Końcówki można krzyżować z przodu lub wiązać w wiązki. W takim przypadku uzyskuje się wycięcie w formie litery V, które pozwala rozciągnąć sylwetkę i zamocować ją na piersi.
 • Aby stworzyć transformatory do sukni na wieczór lub na wieczór, możesz zawiązać węzły na ramionach. Następnie końce pasków są wyprostowane, skrzyżowane z tyłu i owinięte wokół talii. W ten sposób strój jest tworzony w stylu greckim.

Można zrobić uroczysty strój, obie części materii są nawinięte na plecy przez ramię. Skrzyżuj je w razie potrzeby i owinąć wokół talii.

Dla cienkich dziewczynek ta konfiguracja jest odpowiednia: węzeł jest zawiązany na piersi, a ogony są ciągnięte za plecami i zapinane w talii

Dla cienkich dziewczynek ta konfiguracja jest odpowiednia: węzeł jest zawiązany na piersi, a ogony są ciągnięte za plecami i zapinane w talii

 • Uroczysty strój można zrobić w ten sposób: obie części materii są nawinięte na plecy przez ramię. Skrzyżuj je w żądanej wersji i owinąć wokół talii.
 • Dla cienkich dziewczynek ta konfiguracja jest odpowiednia: węzeł jest zawiązany na piersi, a ogony są ściągane do tyłu i zapinane w talii.
 • Aby odsłonić dekolt i ramiona, musisz podnieść dolną część klatki piersiowej i owinąć jej ogony.

Wskazówka! Doskonałe rozwiązanie do szycia unikalnego modelu aksamitu. Materiał ten rozciąga się tak samo jak rozciągnięcie, a jego krawędzie nie muszą być przetwarzane. Aby stworzyć pełnowartościowy efekt aksamitu, ważne jest, aby drzemka była skierowana do góry.

Dla kogo jest sukienka transformatora?

Ta sukienka jest polecana dla szczupłych i pełnych kobiet w każdym wieku. Używając odłączanych części, możesz skorygować wady figur i stworzyć równowagę proporcji.

Ta sukienka jest polecana dla cienkich i pełnych kobiet w każdym wieku.

Używając odłączanych części, możesz skorygować wady figur i stworzyć równowagę proporcji.

Pod drapowanymi spódnicami łatwo ukryć puszyste biodra lub brzuch. Aby podkreślić talię lub klatkę piersiową, można je przykryć

Pod drapowanymi spódnicami łatwo ukryć puszyste biodra lub brzuch. Aby podkreślić talię lub klatkę piersiową, można je przykryć. Ta sukienka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży. Kształt kobiety szybko się zmienia, a ubrania transformatora mogą osiągnąć pożądany rozmiar.

Ta sukienka jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży.

Pod drapowanymi spódnicami łatwo ukryć puszyste biodra lub brzuch. Aby podkreślić talię lub klatkę piersiową, można je przykryć

Sukienki transformatorowe są wygodnymi modelami, ponieważ są wykonane z miękkich tkanin i gęstej dzianiny.

Wskazówka! Sukienki transformatorowe są wygodnymi modelami, ponieważ są wykonane z miękkich tkanin i gęstej dzianiny. Taki materiał może upaść w pięknych fałdach, a także jest przyjemny dla ciała.

Odmiany oryginalnej sukni

Przed zakupem produktu musisz wybrać odpowiedni styl. Spójrzmy na popularne opcje.

Klasyczna sukienka

Tradycyjna warownia to długi transformator. W tym modelu płótna szerokiej spódnicy są wiązane z przodu, a długie końce węzła mocowane są za szyją. W pasie można umieścić wąski pas. Ten strój nadaje się do codziennego użytku. Można go umieścić na zakupy, spotkanie z przyjaciółmi lub na uroczyste wydarzenie.

Tradycyjna odmiana przedstawia długą suknię - transformator

Działania związane z wiązaniem pomogą stworzyć krótki model oparty na przypadku bazowym.

Opcja plażowa

Możesz dostosować model transformatora na wakacje na plaży. W gorącym sezonie paski można wiązać na piersi. Skrócenie do kolan odbywa się poprzez drapowanie i ściąganie dolnej krawędzi spódnicy.

Możesz dostosować model - transformator na wakacje na plaży

Strój plażowy może wyglądać jak tunika, sukieneczka lub mini sukienka.

Model wieczorny

Na imprezę możesz wykonać asymetryczny dekolt, w którym węzeł jest przymocowany do jednego ramienia. Szerokie ramiączka są rozciągnięte wokół ciała, przymocowane w talii i zapinane na piękną klamrę z dżetów.
Jeśli końce pasów są przymocowane do szyi, to plecy pozostaną otwarte, a kołnierz kołnierza utworzy z przodu. Tkanina jest owinięta wokół bioder, podnoszona i mocowana za pomocą paska. To tworzy stylową sukienkę.

Na imprezę możesz wykonać asymetryczny dekolt, w którym węzeł jest zamocowany na jednym ramieniu

Ciepła sukienka

Istnieją również modele zimowe z długimi rękawami. Mogą być przekształcane za pomocą zamka błyskawicznego. Jednocześnie odłączane są oddzielne części i można uzyskać mini sukienkę z długą dolną częścią lub zestawem bluzki i spódnicy. Modele funkcjonalne obejmują dzianiny. Możesz zrobić golf i sukienkę z jednego przedmiotu.

Cechy sukienki spódnicy

Przekształcająca spódnica jest praktyczna. Jeśli materiał złożony na pół i napięty w talii, otrzymasz piękną spódnicę. Jeśli zrobisz fałdy, otrzymasz stylową, drapowaną spódnicę. Ten styl pozwala idealnie maskować wady figury.

Spódnica sukienka transformator - praktyczna rzecz. Jeśli materiał złożony na pół i napięty w talii, otrzymasz piękną spódnicę

Oryginalne modele

Spróbuj utworzyć takie obrazy:

 • Aby stworzyć opcję kokietki, musisz zapiąć płótno z przodu i owinąć jeden koniec wokół ramienia. Następnie oba końce są związane w węzeł, który jest maskowany pod tkaniną i znajduje się na ramieniu, aby utworzyć objętość. Możesz ozdobić model pięknym pasem.

Aby stworzyć opcję kokietki, musisz zapiąć płótno z przodu i owinąć jeden koniec wokół ramienia. Następnie oba końce są wiązane w węzeł, który jest maskowany pod tkaniną i znajduje się na ramieniu, aby utworzyć objętość

 • Aby uzyskać strój w nowoczesnym stylu, połącz końce wokół szyi i zrób linię w talii. Następnie płótno jest wygięte w biodrach, uniesione do pasa i owinięte wokół niego. Sukienka powinna być zabezpieczona pasem.
 • Aby zrobić sukienkę w stylu retro, na ramiona wsuń materiał i zawiąż końcówkę w węzeł na ramieniu. To zrobi dziurę na rękę. Zrób to samo po drugiej stronie. Spowoduje to powstanie szlafroka, który można powąchać i zapiąć pasem.

Sukienka na pełny

Znani projektanci tworzą całe kolekcje sukienek transformatorowych dla grubych kobiet. Są zarówno długie modele, jak i krótkie sukienki koktajlowe. Produkty A-silhouette można przekształcić w opcje klubowe i oryginalne tuniki. Wersja koktajlowa jest wykonana w bardziej wąskiej formie z różnymi draperiami.

Słynni projektanci tworzą całe kolekcje sukienek transformatorowych dla kobiet o bogatszych kształtach.

Są zarówno długie modele, jak i krótkie sukienki koktajlowe.

Styliści polecają dwukolorowe modele sukienek, które pozwalają podkreślić tylko godność figury.

W pełni dopasowana dzianina w swobodnym kroju. W tym przypadku liczba będzie wydawać się bardziej smukła. Wady form zaokrąglonych można zamaskować za pomocą fałd i krawatów.

Wskazówka! Cienki sweter z golfem, sweter lub legginsy są idealne do przekształcania ubrań.

Sekrety tworzenia sukni ślubnej

Popularny transformator sukni ślubnej. Ten strój pozwala eksperymentować i zaskakiwać gości różnymi wersjami sukienki przez cały dzień.

Często używana krótka sukienka o prostym kroju, do której przymocowana jest puszysta spódnica. Popularny jest również popularny stanik. Górną część można łatwo zmienić za pomocą peleryny lub bolerka. Podobne elementy szyte są z koronki lub szyfonu.

Popularny transformator sukni ślubnej

Ten strój pozwala eksperymentować i zaskakiwać gości w ciągu dnia różnymi opcjami stroju.

Suknia ślubna ze spódnicą odpinaną od środka uda jest na specjalne życzenie. Jednak te stroje mogą być wąskie lub bujne

Ciekawe rozwiązania z odpinanymi ramiączkami. Połączenie gorsetu z otwartymi ramionami i długimi rękawami jest doskonałym rozwiązaniem dla panny młodej, która preferuje dekolt. Sukienki w stylu greckim są idealne dla pełnych dziewczyn.

Modele z szyfonu i organzy są wielowarstwowe lub półprzezroczyste. Koronka wygląda stylowo. Służą do szycia głównego modelu lub zdejmowanych części. Łączniki do mocowania muszą być dobrze ukryte i bardzo niezawodne.

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie akcesoria na wesele. Dodatki takie jak welony i buty powinny pasować do wszystkich opcji sukienki. Najlepszym rozwiązaniem może być klasyk. Zwykłe szpilki wyglądają dobrze z sukienką o dowolnej długości. Welon powinien wybrać średnią długość, ponieważ jest to opcja uniwersalna.

Wskazówka! Suknia ślubna ze spódnicą odpinaną od środka uda jest na specjalne życzenie. W tym przypadku stroje te mogą być wąskie lub soczyste.

Znane modele sukienek - transformator

Popularny transformator sukni zainspirował wielu znanych projektantów mody do stworzenia nowych ciekawych modeli.

Weźmy je więc w porządku:

 • Sukienka Tensi Hemli jest odpowiednia dla zapracowanych dziewczyn. Łączy w sobie styl biznesowy i romantyczny. Aby ubrać suknię wieczorową z biurowej, należy odwrócić dekolt i rękawy, a także podwinąć spód. Istnieją modele z czerwonymi wstawkami.
 • Transformator małej czarnej sukienki to model marki Modify Clothing. Aby zmienić taki strój, możesz użyć poszczególnych elementów.

Transformator małej czarnej sukienki to model marki Modify Clothing

 • Wiele świątecznych strojów wykonanych jest z produktu Donna Karan. Z niego możesz zrobić krótką i długą wersję, a także model z dwoma paskami lub jednym. Ta sukienka jest w kolorze czerwonym i czarnym. Za pomocą tej transformacji możesz tworzyć klasyczne lub ekstrawaganckie obrazy.
Wiele świątecznych strojów wykonanych jest z produktu Donny Karan.Z niego możesz zrobić krótką i długą wersję, a także model z dwoma paskami lub jednymTa sukienka jest w kolorze czerwonym i czarnym
 • Istnieją nawet specjalnie zaprojektowane suknie druhny od Two Birds. Ten model jest wykonany z 20 różnych odcieni.

Są nawet wykonane na zamówienie suknie druhny od Dwóch Ptaków

Ten model jest wykonany z 20 różnych odcieni.

Wybierając transformator sukni, możesz uzyskać jedną piękną i wysokiej jakości rzecz, zamiast wielu alternatyw. Dzięki niemu każda kobieta może stworzyć stylowy i luksusowy wizerunek.

Obejrzyj film: Jak w 6 tygodni przejść głęboką totalną transformację program dla kobiet 40 plus (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send