Piękno

Bill Cosby uwięziony za gwałt

Pin
Send
Share
Send
Send


81-letni komik może spędzić 10 lat za kratkami.

Ruch przeciwko molestowaniu w Ameryce aktywnie się rozwija. Zarzuty Harveya Weinsteina nie są jego największym przykładem. Sprawa przeciwko komikowi Billowi Cosby okazała się znacznie bardziej skandaliczna. W zeszłym roku Andrea Constand, która wcześniej pracowała na Temple University, wydała szokujące stwierdzenie: w 2004 r. Cosby najpierw „napompował” jej tabletki nasenne, a następnie ją zgwałcił.

Po rozpoznaniu kobiety, było jeszcze 15 ofiar nękania komiksu. Co więcej, podejrzewa się go o zgwałcenie nieletniego - w 1974 r. Wykorzystał 15-letnią Judy Huth. Gwiazdy opowiadały również o przymusie seksualnym - modelka Janice Dickinson przyznała, że ​​komik ją zgwałcił, a aktorka Sofia Vergara powiedziała, że ​​nęka.

Showman żałował użycia pigułek nasennych i opiatów, ale zaprzeczył zarzutom przymusu do intymności, mówiąc, że wszystko stało się dobrowolnie. Sąd stanął po stronie kobiet - 81-letnia Cosby została skazana na karę więzienia. Szczegóły wyroku pozostały tajne, ale wiadomo, że za swoje zbrodnie był zagrożony od 3 do 10 lat.

Obejrzyj film: Francja: kobieta przetrzymywana jako seks-niewolnica ucieka po miesięcznym koszmarze (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send