Zdrowie

Czy powinienem kupić leczniczą bransoletkę Bianchi z czarnego jadeitu? - Recenzje

Bransoletka Bianchi z czarnego jadeitu pomaga radzić sobie z wieloma chorobami, poprawia stan wewnętrzny osoby i jej wygląd

Dziś sprzedaż tego cudu medycyny chińskiej łamie wszystkie rekordy. Czy czarna jadeitowa bransoletka bianchi jest naprawdę dobra, czy też są to tylko sztuczki reklamowe? Spróbujmy to rozgryźć samemu.

Zacznijmy więc.

W Bianchi znaleziono ponad 30 elementów składowych, takich jak żelazo, cynk, miedź, fosfor i potas.

Czym jest bianchi?

Ta bransoletka jest wykonana z niezwykle rzadkiego czarnego kamienia półszlachetnego znalezionego w jedynym miejscu na ziemi - chińskiej prowincji Shandong. W tym momencie dawno temu - 63 mln lat temu - spadł największy meteoryt. Uważa się, że właśnie z powodu potężnej eksplozji w wysokich temperaturach u zbiegu międzygwiezdnej plazmy i minerałów narodził się kamień o całkowicie nowych właściwościach.

Czuje się idealnie gładko w dotyku, ale gdy tylko dostanie się do wody, jego powierzchnia staje się szorstka. To jego struktura przypominająca igłę, zgodnie z przekonaniami mieszkańców starożytnych Chin, pomaga „polerować” zdrowie.

Jednak nawet w tym kraju, ze względu na brak wydobycia przemysłowego, minerał nie był szeroko rozpowszechniony przez bardzo długi czas. Tylko w klasztorze Shaolin Banshi był używany do masażu gwaszem i masażem akupunktury. Dzięki temu mnisi potraktowali siniaki i obrzęki. Twierdzili jednak, że nawet bez masażu, przy długotrwałym noszeniu, jest w stanie zwiększyć energię człowieka i leczyć wiele chorób.

Przez długi czas można było kupić bransoletkę z czarnego jade byanshi tylko w fantastycznej cenie. Po rozpoczęciu przemysłowego rozwoju złóż w 2009 r. Kamień ostatecznie pojawił się w bezpłatnej sprzedaży. Niestety, jego rezerwy zaczęły już wysychać. Dlatego cena ponownie zaczyna rosnąć.

Bransoletka wykonana jest z niezwykle rzadkiego, półszlachetnego czarnego jadeitu znalezionego w jedynym miejscu na ziemi - chińskiej prowincji Shandong

Wskazówka! W starożytnych Chinach jadeit był uważany za kamień odwagi i mądrości i był ceniony ponad złoto. Astrologowie twierdzą, że jest w stanie nadać swojemu właścicielowi dokładnie te cechy.

Jak działa „kamień życia”?

To właśnie nazywają bianchi w Chinach. Naukowcy zainteresowani tym rzadkim minerałem przeprowadzili pełną analizę chemiczną. Co zaskakujące, w bianchi znaleziono ponad 30 jego elementów składowych i tak ważne jak żelazo, cynk, miedź, fosfor i potas. Żaden ze znanych minerałów nie zawiera tylu składników.

W badaniu stwierdzono również, że promieniowanie podczerwone również z niego emanuje, co jest podobne do promieniowania pochodzącego z ludzkiego ciała. Jeśli weźmiesz bianchi w swoje ręce, poczujesz przyjemne ciepło. To zjawiska rezonansowe, idące w parze z naszym ciałem, pomagają mu radzić sobie z większością chorób i nadawać właścicielowi siły i równowagi emocjonalnej.

Inną interesującą cechą czarnego jadeitu jest ultradźwięk, który pojawia się, gdy kamień ociera się o skórę. Wiemy jednak, że terapia ultradźwiękowa od dawna jest szeroko stosowana w medycynie i kosmetologii.

Jeśli weźmiesz bianchi w ręce, poczujesz przyjemne ciepło.

Jednak prawdziwe właściwości tego niesamowitego minerału nie zostały do ​​tej pory rozwiązane. Nadal ma w sobie ogromną liczbę tajemnic. W końcu naukowcy nie znaleźli prawdziwego wyjaśnienia jego magicznych właściwości.

Wskazówka! Bransoletka bianchi powinna być noszona na lewej ręce. Jest na niej najważniejsze punkty biologiczne, masaż, który przyczynia się do ogólnej poprawy ciała.

Jakich chorób możesz się pozbyć?

Chińscy uzdrowiciele twierdzą, że medyczna bransoletka bianchi z czarnego jadeitu przede wszystkim zwiększa ogólną energię człowieka i poprawia jego samopoczucie. „Uruchamia” systemy rezerwowe naszego ciała, pomagając w leczeniu wszystkich chorób. Wymieniamy tylko niektóre z nich:

 • poprawa krążenia krwi i przepływu limfy;
 • stymulacja układu odpornościowego;
 • normalizacja ciśnienia;
 • bóle głowy, w tym niejasna etiologia;
 • usuwanie żużli i toksyn;
 • choroby skóry, nawet tak ciężkie jak łuszczyca;
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego;
 • choroba serca;
 • choroba nerek;
 • problemy z przewodem pokarmowym;
 • astma oskrzelowa;
 • choroby oczu;
 • nadwaga i inne zaburzenia hormonalne;
 • zapalenie gruczołu krokowego i zmniejszona moc;
 • bezsenność;
 • choroby zakaźne;
 • normalizacja włosów i skóry.

Ten kamyk jest przydatny dla osób starszych. Badania wykazały, że jego właściciele wyglądają o wiele bardziej wesoło i młodo niż ich rówieśnicy. Wskazane jest, aby go kupić i tych, którzy spędzają godziny przy biurku i poruszają się trochę.

Chińscy uzdrowiciele twierdzą, że medyczna bransoletka bianchi wykonana z czarnego jadeitu przede wszystkim zwiększa ogólną energię osoby i poprawia jej samopoczucie.

Własność jadeitu jest stosowana w kosmetologii. Wykonane są z niego specjalne rolki, aby wygładzić zmarszczki i przywrócić elastyczność i świeżość skóry.

Wskazówka! Kupując kamienie z bianchi, powinieneś wybrać tylko fasetowane srebro lub platynę. Złoto nie lubi tego minerału.

Odchudzanie i gojenie kobiecego ciała bianchi

Nadmierna otłuszczenie to choroba stulecia. Ale to nie tylko kosmetyczna wada. Tłuszcz ściska wszystkie narządy, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie organizmu. Być może na świecie nie ma kompletnej osoby, przynajmniej raz nie próbowano stosować diety. Ale najczęściej bezskutecznie. Waga wraca ponownie.

Aby uporządkować, jedna dieta nie wystarczy. Przecież przyczyną kompletności są zaburzenia metaboliczne i zaburzenia hormonalne. Chcesz schudnąć - całkowicie zmień swój styl życia. Nasza magiczna bransoletka pomoże wstrząsnąć Tobą i Twoim ciałem oraz uruchomić mechanizmy samoleczenia.

Według opinii, czarna bransoletka jadeit bianchi nadaje się również do poprawy zdrowia kobiet. Zauważa się, że krytyczne dni, kiedy jest noszony, są dużo łatwiejsze i bez bólu. Potrafi poradzić sobie z cellulitem, a nawet zmianami skórnymi związanymi z wiekiem.

Potrafi poradzić sobie z cellulitem, a nawet zmianami skórnymi związanymi z wiekiem

Chcesz mieć zdrowe i piękne loki? Noś kamień co najmniej sześć miesięcy. W końcu włosy są wskaźnikiem naszego całego zdrowia. Dlatego będą świecić tylko wtedy, gdy ciało całkowicie poradzi sobie z dolegliwościami.

Wskazówka! Poczuj, że prawdziwy efekt bransoletki wyniesie co najmniej kilka tygodni. W tym czasie kamień wejdzie w pełen rezonans z ciałem.

Magiczne właściwości bianchi

Ten kamień jest uważany za najsilniejszy amulet. Nic dziwnego, że władcy z Chin nie rozstali się z nim nawet na sekundę. Ale tajemna wiedza i duchowy wgląd przychodzą tylko do tych, którzy nie mają negatywnych myśli.

Jeśli podążasz za horoskopem, ten minerał jest idealnie zbliżony do energii Wagi i Panny. Najpierw poszerza wiedzę o świecie i daje nowe pomysły, a także gwarantuje długie i mierzone życie bez wstrząsów. Kamień ten był bardzo popularny wśród starożytnych naukowców.

Dziewica z amuletem może być pewna spokoju i bezchmurnego przebiegu życia osobistego i rodzinnego. Ulubiony przez jadeit i Wodnika. Pomaga mu w pełnym ujawnieniu swoich potencjalnych zdolności.

Ten kamień jest uważany za najsilniejszy amulet. Nic dziwnego, że władcy z Chin nie rozstali się z nim nawet na sekundę

Każdy z objawów Bianchi inspiruje spokój umysłu. W czasach starożytnych jade często ratował właściciela przed śmiercią, urazami i dawał siłę do walki.

Wskazówka! Zaleca się noszenie bianchi i niezdecydowanych ludzi - „zaraża” swoją wolą zwycięstwa, odwagą i chęcią zdobycia nowych szczytów.

Przeciwwskazania do noszenia bransoletki

Ponieważ bianchi ma tylko korzystny wpływ na organizm, nie ma przeciwwskazań do jego noszenia. Podczas badań klinicznych odnotowano pozytywne działanie ludzkiego serca, układu oddechowego i hormonalnego. Żadna z grupy kontrolnej nie odnotowała żadnych negatywnych objawów podczas noszenia. Pacjenci zgłaszali jedynie poprawę ogólnego stanu, przypływ energii i wigoru.

Wskazówka!Inną niezwykłą cechą bianchi jest pomoc w uwolnieniu się od negatywnych emocji. Jeśli ktoś psuje twój nastrój, załóż na chwilę bransoletkę, a otworzy ci umysł i uwolni traumatyczne wspomnienia.

Ponieważ bianchi ma tylko korzystny wpływ na organizm, nie ma przeciwwskazań do jego noszenia.

Pielęgnacja bransoletki

 • ponieważ bransoletkę Bianchi można łatwo zarysować, należy ją chronić przed silnymi uderzeniami i upadkami;
 • lepiej trzymać go w osobnym pudełku lub pudełku;
 • Minerał należy również chronić przed kontaktem z nadmiernie agresywnymi substancjami: kwasami i zasadami;
 • kamyki można „naładować” energią, jeśli pozostaną na jakiś czas w świetle księżyca lub słońcu;

Ponieważ bransoletkę Bianchi można łatwo zarysować, należy ją chronić przed silnymi wstrząsami i upadkami.

 • czyści bransoletkę ręcznie za pomocą gąbki lub pędzla za pomocą mydła; po umyciu ornament spłukuje się wodą i poleruje zamszową szmatką;
 • Aby usunąć silne zabrudzenia, możesz użyć specjalnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji biżuterii.

Wskazówka! Jeśli upuścisz jadeit na dzień w wodzie, obdarzy go swoimi właściwościami leczniczymi. Dzięki niemu możesz oczyścić krew i wzmocnić układ mięśniowy i kostny.

Jak odróżnić podróbkę?

 1. Wspomnieliśmy już o pierwszej niezwykłej właściwości bianchi. Gdy wchodzi do gorącej wody, bianchi jest przykryty najmniejszymi igłami i staje się papierem ściernym.
 2. Z bransoletki musi być ciepło. Skóra w miejscu kontaktu ma lekko różowy odcień.
 3. Ten czarny minerał może mieć lekko czerwonawy do zielonego kolor. Zależy to od proporcji żelaza i miedzi. Ale kolor kamienia musi być jednolity, bez smug świetlnych.
 4. Jeśli weźmiesz ten kamień w swoje ręce, zauważysz, że waży on trochę mniej niż zwykłe minerały.
 5. Łatwo go zarysować - po prostu trzymaj metalowy przedmiot na miękkim kamieniu.
 6. To bianchi warte wiele. Cena czarnej jadeitowej bransoletki bianchi wynosi 3000 r. Jest mało prawdopodobne, aby któryś ze sprzedawców sprzedał go zbyt tanio. Jeśli zaoferujesz ci magiczną bransoletkę za symboliczną cenę - ten kamień jest oczywistą podróbką.

Gdy wchodzi do gorącej wody, bianchi jest przykryty najmniejszymi igłami i staje się papierem ściernym.

Sieć ma wystarczająco dużo negatywnych opinii na temat kamiennych banshi od ludzi, którzy natknęli się na fałszywe. Aby nie wpaść w przynętę nieuczciwych handlowców, kup ją na stronie producenta.

Wskazówka! Ponieważ bianchi jest dość silnym stymulantem dla ciała, nie zaleca się noszenia go zbyt długo bez usuwania go. Dość 5-6 godzin dziennie.

Bransoletka bianchi z czarnego jadeitu: recenzje

Galina, 46 lat: Bransoletka została wysłana do mnie przez przyjaciela jako prezent urodzinowy. Oczywiście nie mam szczególnych chorób, ale poczułem efekt bransoletki już pierwszego dnia przed wieczorem. Zmęczenie zniknęło. Nie wiem, może to zbieg okoliczności. Ale naprawdę podoba mi się uczucie lekkości i nieważkości. Zaczynam czuć każdą komórkę mojego ciała.

Lida, 33 lata: Kamienie w bransoletce, nawet przez dotyk, są bardzo przyjemne. Zakochałem się w tym bianchi od pierwszego wejrzenia. Noszę go bez zdejmowania go już od pół roku. Zimą nigdy nie przeziębiłem się, chociaż zawsze udało mi się go złapać kilka razy w sezonie. Wydaje mi się, że wizja stała się trochę lepsza. Chociaż jeszcze nie sprawdzono.

Alexandra, 23 lata: Błagałem bianchi mojej dziewczyny. Stylowy, od niego ciepło jest bardzo przyjemne. Czasami trochę mrowienia dłoni. Sesja przebiegła doskonale. Myślę, że przyczyniły się do tego kamyki. Nastrój ostatnio jest po prostu wspaniały. Nawet włosy wyglądają jakoś wyjątkowo. Włosy pasują lepiej i świecą w słońcu. Tak, znaleziono inny interesujący efekt. Zauważyłem wyraźnie. Chociaż nie narzekam na mój apetyt i wszystko jem.

To bianchi warte wiele. Cena czarnej jadeitowej bransoletki Bianchi wynosi 3000 r

Irina Vitalevna, 51: Mam poważny problem ze stawami (artretyzm). Syn postanowił zrobić prezent i dał bianchi. Ostatnio zacząłem ufać medycynie chińskiej bardziej niż nasz rosyjski. Dlatego noszę bransoletkę bez zdejmowania jej przez sześć miesięcy. Są pewne ulepszenia. W nocy mogę nawet spać, ból stał się znacznie mniejszy. Ale z moim zapaleniem stawów tym razem nie wystarczy do całkowitego wyleczenia. Będę kontynuował leczenie aż do zwycięstwa.

Daria, 37 lat: Od dawna marzył o zakupie bransoletki bianchi z czarnego jadeitu. Wreszcie zdecydowałem. Chociaż nie żałuję. Po pierwsze, dekoracja jest niesamowita. Cóż, wyleczę choroby, uratowałem je na całe życie. W ciągu kilku miesięcy osiągnij swój cel. Tymczasem dobre samopoczucie i nastrój są po prostu świetne..

Obejrzyj film: Shazam! - Recenzja #470 (Styczeń 2020).

Загрузка...