Piękno

Użytkownicy odkryli kompleks Khilkevich

Pin
Send
Share
Send
Send


Postać Anny Khilkevich staje się przyczyną kontrowersji.

W połowie sierpnia aktorka ponownie stała się matką. Podczas ciąży próbowała ograniczyć się do odżywiania, aby móc wrócić do formy po urodzeniu.

Mimo to byli użytkownicy, którzy krytykowali postać Anny, twierdząc, że waży ona prawie 70 kilogramów. Khilkevich nie był w stanie się powstrzymać i powiedział przestępcy, że teraz ma o 10 kilogramów mniej i nadal pracuje nad sobą.

Wydawałoby się, że pytanie zostało rozstrzygnięte, ale jedno z ostatnich postów męża Anny, Arthura, pokazało, że postać aktorki jest wciąż daleka od doskonałości. Wielu fanów było zaskoczonych żołądkiem Khilkevicha, który wydawał się mówić o jej trzeciej ciąży. Ale jeśli pytanie z postacią jest wyjaśnione przez długi powrót do zdrowia po porodzie, buty na bardzo wysokiej platformie zostały uderzone.

Użytkownicy zastanawiali się, jaki jest prawdziwy wzrost dziewczynki, jeśli nosi takie buty. Mąż Hilkevicha musiał nawet interweniować, mówiąc, że sam jest bardzo wysoki. Jednak użytkownicy zgodzili się, że rozwój Anny jest bolesnym tematem, a aktorka jest skomplikowana.

Obejrzyj film: Tajny schron dowodzenia z wyposażeniem z 1951 roku w Lublinie (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send