Moda

Niesamowite sukienki bandażowe (50 zdjęć) - Sekret boskiej figury

Pin
Send
Share
Send
Send


 

Mówi się, że sukienka bandażowa może zdziałać cuda, pozwalając ciału przyjmować formy, które można podziwiać

Mówią, że sukienka bandażowa może zdziałać cuda, pozwolić ciału przyjmować formy, które można podziwiać. Ale to, co nadal jest pojęciem subiektywnym - idealną figurą. Każda kobieta na swój sposób reprezentuje boskie ciało. Może właśnie dlatego, że nie ma nikogo, kto nie miałby żarliwego pragnienia poprawienia czegoś we własnej postaci. Rzadka kobieta jest absolutnie zadowolona z własnego odbicia w lustrze. A to oznacza, że ​​każda sukienka, która może ukryć nadmiar figury, nawet jedna jota, a jeszcze bardziej opłaca się podkreślać gładkie krzywe, jest po prostu skazana na sukces. Sukienka bandażowa jest właśnie taka. Miliony kobiet podeszły do ​​swojego ideału. Co z tobą?

Czy nadszedł czas, aby skorzystać z tego „małego sekretu” francuskiego projektanta Herve Legera? To jego głowa wpadła na pomysł stworzenia takiej sukni dla pięknej damy, która podkreśli uroki i, jeśli to możliwe, ukryje wady. Porozmawiajmy więc o sukienkach z bandażami. Jeśli do tej pory o nich nie wiedziałeś, czas się dowiedzieć.

Ale to, co nadal jest pojęciem subiektywnym - idealna figura

Ale to, co nadal jest pojęciem subiektywnym - idealna figura

Może właśnie dlatego, że nie ma nikogo, kto nie miałby żarliwego pragnienia poprawienia czegoś we własnej postaci.

„Mały sekret”

Najpierw ocenił go, oczywiście, gwiazdy Hollywood. Koktajle, imprezy taneczne, imprezy towarzyskie i wysokie przyjęcia - każde z tych wydarzeń jest doskonałym miejscem do zaprezentowania najbardziej wyszukanych i luksusowych sukienek damskich. A wśród nich być może główną rolę przypisuje się temu cudowi - sukience bandażowej.

Wykonany jest ze specjalnego materiału.Najpierw ocenił go, oczywiście, gwiazdy Hollywood

Koktajle, imprezy taneczne, imprezy towarzyskie i wysokie przyjęcia - każde z tych wydarzeń jest doskonałym miejscem do zaprezentowania najbardziej wyszukanych i luksusowych sukienek damskich

Wykonany jest ze specjalnego materiału. Zazwyczaj są to elastyczne taśmy. Nadają sukience efekt wyszczuplający.

Małe sztuczki - i pożądany obraz jest tworzony wizualnie, nawet jeśli postać nie jest najbardziej idealna, a parametry są dalekie od bycia manekinem.

Małe sztuczki z HerveLeger

Przez stulecia kobiety starały się prezentować najbardziej przychylnie. Na kursie były odchudzające gorsety, w których nawet nie można oddychać, nie to, że można swobodnie się poruszać, modelować bieliznę, ktoś nawet ćwiczył obcisłe bandażowanie. A do 1990 r. Świat nie zdawał sobie nawet sprawy, że istnieje znacznie prostszy i bardziej elegancki sposób tworzenia własnej sylwetki.

Czy słyszałeś kiedyś o marce HerveLeger? Jest własnością amerykańskiej korporacji. To właśnie ta firma zawdzięcza swój narodziny w 1989 roku tak niezwykłemu modelowi gumek. A sam Hervé Léger szyje sukienki opatrunkowe autora, dla których kobiety mody są gotowe wyłożyć piętnaścieset euro, a nawet więcej.

Na kursie poszły odchudzające gorsety, w których nie można było oddychać, nie jak swobodnie się poruszać

Czy słyszałeś kiedyś o marce HerveLeger? Jest własnością amerykańskiej korporacji.

Przez stulecia kobiety starały się prezentować najbardziej przychylnie.

Przez trzydzieści lat jego wynalazek pozostał na szczycie mody. Wydaje się niewiarygodne, ale jedna z takich sukienek zaciska wszystkie części ciała, wygładza fałdy tłuszczowe, sprawia, że ​​elastyczna klatka piersiowa, uda, pośladki, brzuch pozwalają kobiecie, nawet z niedoskonałą postacią, wyglądać świetnie.

Do szycia tych arcydzieł użyto wiskozy, nylonu i spandeksu, dzięki czemu tkanina sukni bandażowej była elastyczna i trwała. Obecnie stosuje się te same preparaty, jak również tkaniny na bazie bawełny i wszystkie te materiały w różnych proporcjach. Ponadto opaski wyszczuplające są ułożone według idei projektantów mody w różnych częściach. To umożliwia podkreślenie najbardziej specyficznych, najpiękniejszych części ciała i podkreślenie godności figury.

Ponieważ marka została wykupiona przez MaxAzri w 1998 r., Wprowadzono innowacyjne zmiany w produktach - pojawiły się asymetryczne cięcia, szczeliny i nacięcia, elementy z efektem metalizacji, częściowe przeplatanie i tak dalej. Max Azria.

Wielu innych projektantów doceniło również styl bandaża i wprowadziło do niego swoje szczegóły, dzięki czemu modele są jeszcze bardziej wyjątkowe i doskonałe.

Wskazówka! Sukienka bandażowa jest bezpośrednim stwierdzeniem o pasji i seksualności jej właściciela. Dlatego, jeśli jesteś pewną siebie dziewczyną bez kompleksów - taka sukienka jest po prostu zobowiązana do zajęcia godnego miejsca w swojej szafie.

O niewątpliwych zaletach i indywidualnych wadach bandażowych sukienek

Główną cechą tej sukni jest efekt wyszczuplający. Ta sukienka, która jest zazwyczaj dopasowana, nie tylko uniesie mały biust, nadając mu specjalną seksualność i pikanterię, ale nawet ona jest w stanie ukryć te dodatkowe kilogramy. Powodem tego są elastyczne szerokie pasy, zakrywające kobiece ciało i nadające mu wyraziste formy.

Główną cechą tej sukni jest efekt wyszczuplający.

Ta sukienka, która jest zazwyczaj dopasowana, nie tylko uniesie mały biust, nadając mu specjalną seksualność i pikanterię, ale nawet jest w stanie ukryć te dodatkowe kilogramy.

Prawie wszystkie hollywoodzkie piękności bardzo szybko oddały hołd tym niesamowitym sukienkom, siedzącym na figurze jak druga skóra. Więc co jest w nich szczególnie atrakcyjne:

 • usuń nadmiar i podkreśl prawo;
 • podnieś klatkę piersiową;
 • inny elegancki krój;
 • sexy
 • traf wybór kolorów;
 • odpowiedni dla smukłych i bujnych właścicieli.

A teraz kilka słów o niedociągnięciach.

Są tacy, dla których jest jedynym - niemożliwe jest noszenie sukienki bez uciekania się do pomocy z zewnątrz. Ale nawet w takich przypadkach obowiązuje bardzo ważna zasada: nie można pozostać w stroju bandażowym dłużej niż pięć godzin, ponieważ zakłócają się procesy krążenia w jamie brzusznej i piersiowej.

Są tacy, dla których jest jedynym - niemożliwe jest noszenie sukienki bez uciekania się do pomocy z zewnątrz.

Ale nawet w takich przypadkach obowiązuje bardzo ważna zasada: nie można przebywać w stroju bandażowym dłużej niż pięć godzin, ponieważ zaburzenia krążenia w jamie brzusznej i piersiowej są zaburzone.

Niektórzy eksperci nie zalecają noszenia takich sukienek dla kobiet po czterdziestce.

To prawda, że ​​ta zasada jest zbyt często ignorowana.

Ale ... piękno wymaga poświęcenia

Niektórzy eksperci nie zalecają noszenia takich sukienek dla kobiet po czterdziestu latach. To prawda, że ​​ta zasada jest zbyt często ignorowana. Ale ... piękno wymaga poświęcenia.

I to, że musisz być na tyle odważny, aby zdecydować się na wyjście w sukience, powtarzając każde zakręt ciała, nie ma znaczenia.

Wskazówka! Tworząc swój własny styl, słuchaj swojej intuicji. Stan wewnętrzny i stworzony obraz powinny być w harmonii. To jest bardzo ważne.

Kto pasowałby do sukienki bandażowej?

Odpowiedź na to pytanie zadowoli wielu. Sukienka bandażowa nie ma ograniczeń. Jest idealny dla pyshnotely piękna i bardzo szczupła dziewczyna.

Każda kobieta wie, jak delikatną i trudną rzeczą jest wybór odpowiedniego stylu. Wysokość, waga, budowa - wszystko ma znaczenie. Najważniejszą rzeczą w tym biznesie jest dokonanie właściwego wyboru i nie mylenie się. W końcu wiele modeli.

Sukienka bandażowa nie ma ograniczeń

Jest idealny dla pięknej blondynki i bardzo szczupłej dziewczyny.

Każda kobieta wie, jak delikatną i trudną rzeczą jest wybór odpowiedniego stylu.

Ludzie w młodym wieku wolą krótką sukienkę, ponieważ starają się zademonstrować swoje pełne wdzięku nogi. Bardziej dojrzałe panie będą bardziej autentyczne.

Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kobieta już stworzyła swój własny indywidualny styl ubierania się, jest jeden z wielu modeli sukienek bandażowych, które będą pasować do twojej garderoby. A akcesoria, szaliki, peleryny na ramionach i różnorodność biżuterii pozwolą Ci stworzyć różnorodne zespoły do ​​wszelkich możliwych wyjść.

Ludzie w młodym wieku wolą krótką sukienkę, ponieważ starają się zademonstrować swoje pełne wdzięku nogi

Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kobieta już stworzyła swój własny indywidualny styl ubierania się, będzie jeden z wielu modeli sukienek bandażowych, które będą pasować do twojej garderoby

Często kuszące jest uderzanie wszystkich wspaniałą sylwetką, kupowanie modelu w rozmiarze, a nawet dwa mniej, okazuje się szczególnie wspaniałe! Oczywiście, sukienka zostanie odciągnięta, ale wyobraź sobie, jak wulgarne może to wyglądać. Musisz nauczyć się, jak dokonać właściwego wyboru. W przeciwnym razie wszystko zepsujesz.

Weź na przykład sukienkę w całości uszytą z pasków. Będzie to pasować do sylwetki jak rękawiczki. I nie każda kobieta może sobie na to pozwolić, ale smukłe i nieco pełne dziewczęta, właścicielki pięknych nóg, będą w niej świetnie wyglądać.

Często kuszące jest uderzanie wszystkich wspaniałą sylwetką, kupowanie modelu w rozmiarze, a nawet dwa mniej, okazuje się szczególnie wspaniałe.

Oczywiście sukienka zostanie odciągnięta, ale wyobraź sobie, jak wulgarne może to wyglądać.

I nie każda kobieta może sobie na to pozwolić, ale smukłe i nieco pełne dziewczęta, właścicielki pięknych nóg, będą w niej świetnie wyglądać.

Lub sukienkę, która ma bandaż, a spódnica jest najczęściej różnej długości. Jeśli nie masz problemów z nadwagą, możesz wybrać mini, w każdym razie, pełna kobieta może pozwolić sobie na dłuższy model.

Fakt, że sukienka bandażowa doskonale podkreśla klatkę piersiową, już powiedzieliśmy. Dlaczego nie korzystał z tej własności z zyskiem. W sukience z głębokim dekoltem lub z otwartą górą, szczupła modna kobieta z łatwością podniesie klatkę piersiową.

Gdy nie musisz pokazywać swoich „uroków”, a nie chcesz przyciągać zbytniej uwagi, zatrzymaj się w sukience ze zwykłym stanikiem i talią na bandaż. Jeśli wręcz przeciwnie, marzysz o tym, nie chcesz popisywać się w sukience z cienkimi ramiączkami lub bez nich. Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek polubił, kiedy wszystkie „uroki” zaczną wybrzuszać się i wypadać z gorsetu sukni, raczej blisko.

Fakt, że sukienka bandażowa doskonale podkreśla klatkę piersiową, już powiedzieliśmy

Dlaczego nie korzystasz z tej nieruchomości z zyskiem?

W sukience z głębokim dekoltem lub z otwartą górą, szczupła modna kobieta z łatwością podniesie klatkę piersiową

A ten z was, który chce dopasować kształt bioder, ma sens wybrać strój z talią i spódnicą z bandażem.

Jeśli mówimy o kontrastach kolorów, to:

 • delikatna sukienka w różowe i białe wstążki świetnie wygląda na blondynkach;
 • połączenie szarych odcieni o różnym nasyceniu jest dość harmonijne;
 • fioletowa, turkusowa lub niebieska sukienka zdobi brunetki;
 • burgund, czerwony lub brązowy - wybór brązowowłosych;
 • czarny z przezroczystymi paskami jest zawsze stylowy.

Piękno bandaża z pewnością skupia się na skórze, rękach, stopach i wieku. Jeśli więc trudno jest pochwalić się swoimi doskonałymi nogami, wybierz midi. Pełnia dłoni idealnie ukrywa rękaw w trzy czwarte. A długa zapewni wydajność i styl obrazu.

Piękno bandaża z pewnością skupia się na skórze, rękach, stopach i wieku

Jeśli więc trudno jest pochwalić się swoimi doskonałymi nogami, wybierz midi

Pełnia dłoni idealnie ukrywa rękaw w trzy czwarte. Długa zapewni wydajność i styl obrazu.

Jeśli sukienka zostanie wybrana prawidłowo, nie tylko staniesz się niesamowitym wyglądem. Nie musisz żałować swojego zakupu.

Jeśli sukienka zostanie wybrana prawidłowo, nie tylko staniesz się niesamowitym wyglądem. Nie będziesz musiał żałować swojego zakupu.

Sukienka bandażowa nie powinna być większa ani mniejsza. W przeciwnym razie nie śnij o działaniu odchudzającym.

Wskazówka! BSukienka nie może być większa ani mniejsza. W przeciwnym razie nie śnij o kojącym działaniu.

Co założyć z taką sukienką?

Z reguły ten strój, codziennie lub wieczorem, różni się tylko długością, głębokością i kształtem dekoltu i praktycznie nie ma ozdób. Dlatego podejście do niego powinno być wyjątkowe.

Jeśli wybierzesz odpowiedni styl, naucz się korzystać z akcesoriów.

Z reguły ten strój, codziennie lub wieczorem, różni się tylko długością, głębokością i kształtem dekoltu i praktycznie nie ma ozdób.

Dlatego podejście do niego powinno być wyjątkowe

Jeśli wybierzesz odpowiedni styl dla siebie, naucz się korzystać z akcesoriów.

Najpierw o butach. Co najlepsze, taka sukienka będzie wyglądać, jeśli jest obcas lub klin. Mogą to być buty, sandały i botki. Być może wyjątek w lecie w postaci sandałów z niskim wzrostem, letnich butów lub gladiatorów. I żadne inne buty nie powinny być.

Styl na co dzień

Przez długi czas sukienki bandażowe były noszone wyłącznie do publikacji. A dzisiaj musimy starać się, aby wybrany model nie wyglądał śmiesznie na ulicy. Powinien być prosty i zwięzły. I bez względu na długość i styl dekoltu.

Przez długi czas sukienki bandażowe były noszone wyłącznie do publikacji.

A dzisiaj musimy starać się, aby wybrany model nie wyglądał śmiesznie na ulicy.

I bez względu na długość lub styl dekoltu

Wskazówka! Od głębokości dekoltu zależy długość sukienki. Im głębiej, tym dłużej.

Latem sukienka w białym kolorze wygląda wyjątkowo pięknie. Dla niego - złota torba na długim łańcuchu i beżowe sandały - a ty jesteś nieodparty. I możesz nosić czarne buty i to samo sprzęgło. A ty jesteś samą elegancją.

Długa sukienka bandażowa do codziennego noszenia również wygląda dobrze. Ale jest lepiej, jeśli przypomina sukienkę. Pozostanie uzupełnieniem jego kapelusza z szerokim rondem, obszernej torby letniej i sandałów.

Dobra i długa sukienka z bandażem do codziennego noszenia

 

Ale jest lepiej, jeśli przypomina sukienkę

Ważna i czerwona sukienka. Tylko konieczne jest lekkie łączenie go z kwiatami, na przykład z białymi lub beżowymi. Sandałowa kurtka tego koloru stworzy wspaniały zespół.

Styl glamour

W sukience z bandażem łatwo zdajesz sobie sprawę, że chcesz wyglądać jak hollywoodzka diva. Nie ma nic łatwiejszego. Wysokie obcasy, długie koraliki o nietypowym kolorze lub stylu, genialne sprzęgło są bardzo odpowiednie. Jeśli wybór padł na nietypowe buty, pozwól biżuterii być w tym samym stylu, a torba - skromna i niepozorna.

W sukience z bandażem łatwo zdajesz sobie sprawę, że chcesz wyglądać jak hollywoodzka diva

Styl wieczorowy

Sama sukienka bandażowa to samodzielna rzecz. Dlatego, aby stworzyć z nim zespół wakacyjny, nie będzie. Wybierz czarny. Będzie idealnym ucieleśnieniem słynnej małej czarnej sukienki. Para akcesoriów - a strój jest gotowy. Skromny i elegancki jednocześnie.

Sama sukienka bandażowa jest samowystarczalnaDlatego, aby stworzyć z niego zbiór wyników pracy, nie będzie

Lub wybierz długą sukienkę w stylu syrenki. Twój elegancki strój z pewnością stanie się centrum uwagi i podziwu.

Jeśli wybór padł na długą sukienkę z cyrkoniami, nie przeciążaj jej niepotrzebnymi szczegółami. Elegancka bransoletka, kolczyki lub pierścionki, eleganckie sprzęgło - bez szerokich pasów lub obszernego naszyjnika.

Styl rockowy i różne nieformalne prądy

Ponownie, czarna sukienka jest świetnym rozwiązaniem. Jesienią zostanie uzupełniony o botki i krótką skórzaną kurtkę, a kurtka dżinsowa ze skośną klamrą może ją zastąpić.

Tylko Ty decydujesz, co i co nosić. Właściwy wybór - a stworzysz wizerunek atrakcyjnego i niepowtarzalnego

Tylko Ty decydujesz, co i co nosić. Właściwy wybór - stworzysz atrakcyjny i niepowtarzalny obraz.

Zanim kupiłeś sukienkę z bandażem

Rozmawialiśmy już o możliwościach dostosowania jego figury, a także o niedogodnościach, które są możliwe dzięki jego opatrunkowi. Więc spróbuj wybrać model z wężem z boku lub z przodu.

Mówiliśmy już o możliwościach dostosowania jego figury, a także o niedogodnościach, które są możliwe podczas noszenia.Więc spróbuj wybrać model z wężem z boku lub z przodu

Oczywiście, jeśli masz kogoś, kto zawsze pomoże go przymocować z tyłu, może to być doskonały wybór.

Oczywiście, jeśli masz kogoś, kto zawsze pomoże go przymocować z tyłu, może to być doskonały wybór. Ale ... wąż z tyłu może powodować ... problemy. Sukienka będzie zbierana w talii. Więc ciągle musisz to poprawiać. Zgadzam się, nie zawsze jest to wygodne.

W każdym razie właściwy wybór pozwoli Ci być niedoścignionym.

Wskazówka! Powinieneś czuć się swobodnie w sukience.

O prozie życia ...

Tak, tak, będziemy rozmawiać o najzwyklejszych rzeczach, o praniu i opiece nad suknią bandażową. Przecież nie możesz po prostu wrzucić go do komputera i klikając na określone przyciski, wyślij w nim losowo wirujące.

W wielu modelach pranie jest generalnie zabronione. Tylko czyszczenie na sucho. Bądź więc przygotowany na dodatkowe wydatki i zmartwienia.

Jeśli jednak sam zdecydujesz się zająć się suknią, postępuj zgodnie ze wskazówkami ekspertów:

 • myj ręcznie, używaj łagodnych detergentów i wody w temperaturze pokojowej;
 • spłukać bardzo ostrożnie, nie można ścisnąć;
  сушить в горизонтальном положении, завернув в полотенце (последнее необязательно);
 • установить при глажке температуру не выше 150°C. Воспользуйтесь отрезом влажной ткани (помните, раньше отпаривали через марлю?). Гладить предпочтительнее с изнаночной стороны

Для многих моделей стирка вообще запрещена

Только химчистка. Bądź więc przygotowany na dodatkowe wydatki i zmartwienia.

Tylko odpowiednia opieka sprawi, że twoja sukienka pozostanie nienaruszona przez długi czas.

Wskazówka! Tylko odpowiednia opieka sprawi, że twoja sukienka pozostanie nienaruszona przez długi czas.

Cenionym marzeniem każdej kobiety jest wyglądać atrakcyjnie, zwłaszcza dla płci przeciwnej. I nie ma znaczenia, jaki jest numer w paszporcie.

 

Obejrzyj film: Asymetryczna sukienka mini. HOT TREND 2018 (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send